View Single Post
  #22  
Παλιό 04-04-2009, 22:49
GS_maniac Ο/Η GS_maniac βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Dec 2008
Περιοχή: Αθήνα
Μoto: R 1200 GS
Μηνύματα: 365
Προεπιλογή Απάντηση: Balkans Adventure 2009 / 15-26 July 2009

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από SpanosNikos Εμφάνιση μηνυμάτων
Μια Βαλκανική ιστορία μέσα από 4.000 ταξιδιωτικά χιλιόμετρα έρχεται σύντομα στις οθόνες σας.
Οι διαδρομές βγήκαν. Οι τοποθεσίες επιλέχθηκαν. Ιδού η εναλλακτική πρόταση γι αυτούς που δεν θα ακολουθήσουν το χωμάτινο Hellas Adventure Raid 2009, αλλά που λατρεύουν τα μακρινά ταξίδια και θα ήθελαν να κολλήσουν το αυτοκόλλητο της περιπέτειας στον Βαλκανικό παράδεισο.

Το Balkans Adventure 2009 είναι ένα οδοιπορικό για να οδήγησουμε μέσα απο χωριά, βουνά και φαράγγια αλλά κυρίως να εξερευνήσουμε...την Βουλγαρία στα βουνά του Πιρίν και της Ροδόπης, να διασχίσουμε την Σερβία φτάνοντας έως το Βελιγράδι και το μαρτυρικό Νόβισαντ, να χαθούμε σε διαδρομές γεμάτες κάστρα στα παράλια του Δούναβη, να ζαλιστούμε απο τις δαιδαλώδης στροφές στα Καρπάθια όρη του κόμη Δράκουλα, στην Ρουμανία. Το μπάνιο στο Σλάντσεβ Μπριάγκ (ηλιόλουστη ακτή) και η κοσμοπολίτικη ζωή στο Μπουργκάς αποδεικνύουν ότι η Μαύρη Θάλασσα και οι παραλίες της είναι ιδανική για διακοπές . Θα φτάσουμε έως τον Βόσπορο για να επισκεφτούμε την Αγιά Σοφιά και τα παζάρια της Κωνσταντινούπολης. Θα ανακαλύψουμε ότι δίπλα στην Ελλάδα υπάρχει ένας παράδεισος απο προορισμούς που αξίζει να επισκεφτούμε.
Σύντομα οι λεπτομέρειες αναλυτικά, για ένα 100% ασφάλτινο ταξίδι στις ομορφότερες περιοχές των Βαλκανίων....

Ο χάρτης: http://www.motoadventures.gr/el/motoSports.aspx?id=32

N.S

Τι να πει κανεις, το συγκεκριμενο ταξιδι θα ειναι εμπειρια ζωης για οσους το κανουν.
Δυστυχως φετος τα οικονομικα μου αλλά και η δουλεια δεν μου το επιτρεπουν
πιστευω ομως την επομενη χρονια να μπορεσω να συμετεχω και εγω σε ενα
τετοιο ταξιδι
Reply With Quote