View Single Post
  #65  
Παλιό 04-10-2010, 18:21
panos1200gdadv Ο/Η panos1200gdadv βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Mar 2009
Περιοχή: peristeri
Μoto: BMW r1200RT & KTM 950adv
Μηνύματα: 33
Προεπιλογή Απάντηση: Ομαδική αγορά σε "ΤΑΚΑΚΙΑ ΦΡΕΝΩΝ"

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από panos1200gdadv Εμφάνιση μηνυμάτων
Πολυ ευχαριστως θα το εκανα εαν κι εφοσον ηταν τοσο δυσευρετη αυτη η "ΠΡΟΣΦΟΡΑ"......
Μια γυρα στην οποια περιοχη,στο οποιο συνεργειο,στο οποιο λαστιχαδικο κλπ κλπ και σε οποιον τελος παντων διαθετει την συγκεκριμενη φιρμα,αυτην την τιμη θα βρει ο καθενας μας.
Και δεν μιλαω για διαφορες του 1-2e (+ -).
Προσωπικα θεωρω προσφορα(και ποσο μαλλον για ενα χωρο με τοσα ατομα και με οτι συνεπαγεται απο αυτο) μια τιμη η οποια εχει τουλαχιστον 15% εκπτωση επι της λιανικης.
Αν δεν υπαρχει η χανετε στον δρομο,τοτε καποιος μας δουλευει....
Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από ntinopoulos Εμφάνιση μηνυμάτων
αν εχεις να πεις κατι συγκεκριμενο ευχαριστως να σ ακουσουμε-διαβασουμε...
αν οχι ασε τα υπονοουμενα και πηγαινε παιξε αλλου!
Κατ'αρχην δεν καταλαβαινω τον λογο του εκνευρισμου και της "αγενειας" στην γραφη σου.!Εκτος κι αν ΥΠΑΡΧΕΙ!!!!(λογος η μυγα)
Απο κει και περα,αν διαβασεις προσεκτικοτερα τι γραφω,θα διαπιστωσεις(λογικα παντα) οτι δεν υπαρχει κανενα μα κανενα υπονοουμενο.ΞΕΚΑΘΑΡΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΟΣΑ ΓΡΑΦΩ.
Ξεκαθαρο ειναι τι θεωρω εγω προσωπικα "ομαδικη προσφορα"....
Οπως επισης ΞΕΚΑΘΑΡΟ ειναι οτι,οταν αυτην την τιμη την βρισκω ως μεμονομενο ατομο στην αγορα,τοτε με συγχωρεις το θεωρω ΚΟΡΟΙΔΙΑ να εχει και η ομαδικη την ιδια τιμη.!!!!
Αλλα για να σε δικαιωσω και λιγο,δεν ημουν ΞΕΚΑΘΑΡΟΣ στο ποιος μας κοροιδευει..
Δεν ειναι ομως δικη μου δουλεια.Ειναι δουλεια αυτων που εκαναν την "συμφωνια".
Παρεπιπτοντως λοιπον και χωρις μεγαλο "τρεξιμο" λογω ελλειψης χρονου,εχουμε και λεμε...
1)Τασουλης 39,60/ζευγαρι,χωρις τοποθετηση
2)Ψυχογιος 40 με τοποθετηση
3)Brake shop 40 με τοποθετηση
4)Rider's shop 40 με τοποθετηση
Η τιμη αφορα τα μπροστινα ΚΑΙ ΟΧΙ ΟΜΑΔΙΚΗ ΠΡΟΣΦΟΡΑ
Οσο για το "παιξιμο".....ειναι δικο σου το προβλημα κι οχι δικο μου αν δεν δεχεσαι διαφορετικη γνωμη.Εκτος αν εννοεις οτι δεν πρεπει να ψαχνομαστε,που αυτος ειναι κι ο ρολος και σκοπος ενος forum...
Reply With Quote