Θέμα: Makan Xmas party
View Single Post
  #74  
Παλιό 29-12-2013, 02:27
spyrakos35 Ο/Η spyrakos35 βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Dec 2012
Περιοχή: ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ
Μoto: fjr1300a
Μηνύματα: 172
Προεπιλογή Απάντηση: Makan Xmas party

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από spyrakos35 Εμφάνιση μηνυμάτων
η αφίσσα που μίλαγε για τιμές σοκ και εφόσον ισχύει το 5-10% που μου είπαν είναι σκέτη κοροιδία....
Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από xurxes Εμφάνιση μηνυμάτων
εμ δεν πηγες
εμ μόνο τ ακουσες ράδιο αρβυλα
αλλα τα μεγάλα φωνηεντα ξέρεις να τα ξεστομιζεις....
....no comment!!!!!
καλη χρονια
νομίζω είμαι σαφέστατος σε αυτά που γράφω....

διαβαζε καλύτερα λοιπόν σε παρακαλώ και ξεκίνα από το πρώτο ποστάρισμά μου....

------------------------------------------------------------------------

και για να τελειώνει εδώ η ιστορία....

τον μελέτη εγώ δεν τον ξέρω.... ξέρω μόνο το μαγαζί.... το αν μου κάνει/δεν μου κάνει και γιατί είναι αποκλειστικά δικό μου θέμα και κανενός άλλου. και δεν οφείλω να εξηγήσω σε κανέναν το οτιδήποτε μπορεί να πιστεύω σωστό ή λάθος._

κατά την δική μου άποψη, το δικό μου το στραβό το κεφάλι, όταν ένα μαγαζί λεει "τιμές σόκ", οι τιμές θα πρέπει να είναι ελκυστικότατες.... αυτό που λέμε "σούπερ ευκαιρία".
το γεγονός οτι ακόμα και εδώ μέσα υπήρξαν εκφράσεις όπως "άνθρακας ο θησαυρός" μάλλον συνηγορεί προς το οτι δεν τα βλέπω και τόσο λάθος τα πραγματα....
το οτι εγώ, εχω το θάρρος της γνώμης και την εκφράζω φορα παρτίδα και χωρίς να προσβάλω κανέναν, ασχέτως αν είναι σωστή ή όχι, δεν δίνει σε κανέναν το δικαίωμα να με σχολιάζει καθ ουδένα τρόπο._

απο κει και πέρα, ΝΑΙ, μαγκιά του καταστήματος που έκανε την εκδήλωση που έκανε και ΝΑΙ, μακάρι να το κάνανε και άλλοι.
αυτό όμως δεν έχει να κάνει σε τίποτα με το θέμα που διαφωνούμε εδώ.
εαν λοιπόν οι δυνατότητες για έκπτωση είναι περιορισμένες (δεν το αμφισβητώ και ούτε θα το ψάξω) θα μπορούσε/έπρεπε η αναφορά σε αυτές να είναι πιο προσεκτική.... ειδικότερα όταν στην πλειονότητα των εμπορικών καταστημάτων (ασχέτως προιόντων) οι εκπτώσεις αγγίζουν και το διπλό ή τριπλό ποσοστό.... δική μου άποψη και πάλι. την οποία μπορείτε να την γράψετε στα παλαιότερα των υποδημάτων σας (για να μην πω τίποτε άλλο), όμορφα και ωραία και χωρίς πολλά λόγια....

απλά πράγματα, εγώ είμαι αεκ "εσύ" γαύρος, δεν θα πλακωθούμε κιόλας....

καλές γιορτές και καλή χρονιά σε όλους σας
Reply With Quote