View Single Post
  #54  
Παλιό 17-07-2013, 15:29
GeorgeP Ο/Η GeorgeP βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: Αθηνα
Μoto: VARADERO MK3
Μηνύματα: 6,530
Προεπιλογή Απάντηση: Μοτο,σκηνουλα καιιιιι.....αγρια ζωα!Πώς ειπατε;

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από vpentza Εμφάνιση μηνυμάτων
off topic και συγγνώμη από τον συγγραφέα του thread...

επειδή εσύ το προσωποποιείς και μόνον...
άκουσε Γιώργο για να μην έχουμε εκκρεμότητες, ίσως να έχεις παρατηρήσει ότι απέχω από κάθε thread που έχει μέσα πολιτικά & GeorgeP. όχι ότι θα έπρεπε να συμφωνήσω ή να διαφωνήσω μαζί σου, μπορώ να υποστηρίξω τη γνώμη μου, απλά θεωρώ ότι το παραχezeis μόνιμα διεκδικώντας το αλάθητο.....
δικαιωμα σου.............

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από vpentza Εμφάνιση μηνυμάτων
δεν προσβάλω κανέναν χρησιμοποιώντας τη στατιστική χωρίς να αποκλείω το οτιδήποτε.......πώς να το κάνουμε τώρα, αν εσύ λες ότι είδες αρκούδα να σε απειλεί, άλλος θα μιλήσει για κροκόδειλους στον Έβρο....ας μας πουν 2-3 ακόμη ότι απειλήθηκαν από αρκούδα στο βουνό να το συμπεριλάβω στο στατιστικό δείγμα λοιπόν.....
προσβαλεις ΟΛΟΥΣ οσους εγραψαν πανω απο το κειμενο σου που αναφερεται το ''...ας μην παρασυρόμαστε από εντυπωσιακά κείμενα που ίσως έχουν γραφτει/αντιγραφεί από ανθρώπους χωρις ιδιαίτερη προυπηρεσία στη διαμονή στην ύπαιθρο''


Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από vpentza Εμφάνιση μηνυμάτων
σαφώς και κολλητούς δεν έχω εδώ μέσα, είναι γνωστό στους παλαιότερους το γιατί, ..........
ο ενας Καπαδοκης εισαι εσυ ο εταιρος που γραφεις ειναι ο αλλος ¨η οι αλλοι που συχνα αναφερεσαι=κολλητοι=μια γραμμη

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από vpentza Εμφάνιση μηνυμάτων
και δεν σου επιτρέπεται να χρησιμοποιείς τον όρο αφού σε παλαιότερες εποχές επεδίωκες εσύ να στήσεις "κολλητούς" όπως τους λες τώρα,..........
Ονειρα τεκμηριωσης αλλοπροσαλλων εντυπωσεων............
Λαθος σε χουν πληροφορησει, ξαναδες το.


Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από vpentza Εμφάνιση μηνυμάτων
Το "Καππαδόκη" δεν θα ήθελα να το χρησιμοποιείς όταν μιλάς μαζί μου, αφορά μόνο σε φίλους ΜΟΥ και μπερδεύομαι..........
Οι κολλητοι που λεγαμε.......αλλα δεν εχουμε.

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από vpentza Εμφάνιση μηνυμάτων
ίσως κάποτε θα καταλάβεις ότι δεν αναφερόμουν σε εσένα ειδικά, αλλά προφανώς, όντας καμμένος στο χυλό φυσάς και το γιαούρτι Γιώργο..............
τοτε να ζητησεις απο ολους, οσους εγραψαν πριν απο το δικο σου απαξιωτικο του ποσταρισμα, ΣΥΓΝΩΜΗ!!


Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από vpentza Εμφάνιση μηνυμάτων
Συνεχίζεις να πολεμάς ανεμόμυλους λοιπόν, μόνος σου Γιώργο....μη πεις ότι δεν σε έχω προειδοποιήσει φιλικά, λίγο καιρό πριν....
Τις προειδοποιησεις να τις κρατας για εκει που σε παιρνει......εδω εισαι πολυ μικρος κι ανυπαρκτος για να τις υποβαλεις.

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από vpentza Εμφάνιση μηνυμάτων
και κάτι τελευταίο, δεν περίμενα ποτέ να ισχυριστείς ότι την "είχες πάντα μεγάλη" Γιώργο......αυτό δείχνει μια επικίνδυνη εγωπάθεια (ύβρις κατά τους αρχαίους που τιμωρείται με θεική παρέμβαση) και για να είμαι ειλικρινής το περίμενα να το ακούσω από αλλού, σίγουρα όχι από εσένα...
Απαντησα σε δικο σου χαρακτηρισμο και ειρωνια και προσβολη........η οποια μαλιστα ηταν επαναληψη των Καπαδοκων φιλων σου απο το παρελθον, εκεινοι τον πρωτοχρησιμοποιησαν κι εσυ επανελαβες...οι κολλητοι που δενε χεις βεβαια.

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από vpentza Εμφάνιση μηνυμάτων
Εύχομαι πραγματικά, ειλικρινά και ολόψυχα να είσαι εκεί που είσαι λόγω "της μεγάλης σου τσουτσου" και όχι από τύχη Γιώργο.....
μέχρι να ξεπεράσεις το θέμα σου με τα φαντάσματα που σε κυνηγούν, μάλλον θα γράφεις μόνος....εις το επανειδείν

off topic και συγγνώμη από τον συγγραφέα του thread...
εισαι τοσο νοητικα μικρος που αρνεισαι να δεις οτι ενας ανθρωπος 50 ετων με 30 χρονια προυπηρεσια στον κλαδο του ο οποιος παρεμεινε 3 χρονια στην ανεργια δεν ειναι δυνατον να ξαναβρηκε δουλεια στον κλαδο του απο τυχη αλλα μονον απο τις γνωσεις που κατεχει σε αυτο που κανει...η ''τσουτσου'' που λες κι εσυ.
Χαιρομαι που θα γραφω χωρις την δικη σου παρουσια.......

οφφ τοπικ και τελος

Υ.Γ. Νομιζω οτι οι αντμιν καλο θα ηταν να καθαρισουν το νημα αυτο απο τους ρυπους εμου και του vpentza γιατι δεν του αξιζει....του νηματος εννοω φυσικα.

Last edited by GeorgeP; 17-07-2013 at 15:32.
Reply With Quote