View Single Post
  #42  
Παλιό 27-10-2013, 19:21
ortho Ο/Η ortho βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Sep 2009
Περιοχή: ΑΘΗΝΑ, ΚΑΡΕΑΣ
Μoto: F 650 GS 2001, tweety!
Μηνύματα: 7,766
Προεπιλογή Απάντηση: Ελεύθεροι δρόμοι

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από stukas Εμφάνιση μηνυμάτων
ρε παιδια να ρωτησω κατι...?συμφωνουμε οτι τα διοδια θα ηταν καλυτερο να ηταν αναλογικα?για δυο βασικους λογους που μου ερχονται πρωτα-πρωτα..:1ον-να μη μας σπανε τα @rxdia καθε τρεις κ λιγο σταματα πληρωνε ξεκινα κ
2ον να εχω κ μια ξεκαθαρη εικονα του τι πληρωνω,να μπορεσω να το αντιπαραβαλω κι`ολας με τις υπολοιπες χωρες,να δω τι γινεται...(μη μου παραθεσει κανεις τιποτα μελετες κ καλα,η δεδομενα κοστους ε/χλμ,δεν θα κατσω να ασχοληθω..).
Εμεις εδω μεσα ειμαστε καμποσοι,υπαρχουν κ αλλα φορουμ,αλλα εστω οτι το ξεκιναμε απο εδω,συντασουμε ενα ωραιο χαρτακι με υπογραφες που εξηγουμαστε ποιοι ειμαστε κ τι ζηταμε,προς τον Κο Μπομπολα η οποιον αλλον κ περιμενουμε απαντησεις...νομιζω..?η λεω λαλακιες?
.Εγω ξερω οι ανθρωποι που πραγματικα ενδιαφερονται για τετοια ζητηματα,κ ειναι κ λιγο μεθοδικοι κ εξυπνοι καπως ετσι θα εκαναν,αλλιως,habla,habla espagniol...Να`χαμε να λεγαμε δηλαδη,τι ακριβα που ειναι τα διοδια,εγω πληρωνω,εγω οχι,εγω δεν κλεβω λεμονια,εγω κλεβω σοκολατες κ νιαου νιαου...
μαζευομαστε κανουμε ενα χαρτι(μονοι η με την βοηθεια ενος δικηγορου)κ ρωταμε την εταιρια η οποιον αλλο διαολο,ελα εδω ρε μεγαλε,γιατι δεν το κανεις ετσι κ ετσι,να δουμε τι θα μας πουν,δε νομιζω να μην καταλαβουμε απο το τι θα πουν τι καπνο φουμαρουν,μεγαλοι ανθρωποι ειμαστε,νοημονες...
Σωστός, αλλά ειλικρινά πιστεύω ότι θα μας γράψουν στα τεράστια αrχίδια τους. Δεν τους ενδιαφέρει η γνώμη μας. Είμαστε μαρίδα. Από τη στιγμή που ελέγχουν αυτά που θέλουν......

Πόσα χρόνια ζητούν οι ενώσεις μοτό να γίνουν μειώσεις ΦΠΑ στον εξοπλισμό ασφαλείας;

Να συμπληρώσω ότι πληρώνω πάντα τα διόδια.
Reply With Quote