View Single Post
  #7  
Παλιό 18-06-2012, 16:00
MOYTPO Ο/Η MOYTPO βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Oct 2010
Περιοχή: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Μoto: BMW GS
Μηνύματα: 2,160
Προεπιλογή Απάντηση: Σχέσεις........



Τι το βαλατε τωρα αυτο????
Για να με τσιτωσετε τα νευρα??????
Story of my life........
Μ@λ@κισμενες γυναικες, καθονται πλεκουν σεναρια με το μυαλο τους και μετα σε λενε και αναισθητο οτι δεν τις καταλαβαινεις!!!!!!!!!
ΟΥΣΤ





Να σε πω εγω.

Η Μαρια ωραια γκομενα αλλα μυαλο κουκουρουκου, μονο απο μπιζου και μπικουτι ξερει.
Κανω την πατατα να παω μαζι της στην αγορα. Με εχει σπασει τα @@ να με λεει οτι μ@λ@κι@ της κατεβει. Κανω υπομονη να μην την καντηλιασω. Εις ματειν, με λεει κατι εντελως γιουχου, απανταω μια π@π@ρια στην κυριολεξια μονο και μονο να σταματησει επιτελους να μιλαει. Τελος παντων παμε σπιτια μας και ειναι καπως αμηχανη απο την αντιδραση μου. Την αλλη μερα ειχε ραντεβου με τις φιλες της και ηταν και ενας κοινος φιλος ο οποιος καθοταν εντελως συμπτωματικα στο διπλανο τραπεζι με δικη του παρεα. Με παιρνει τηλεφωνο και με ρωταει με εντρομο υφος "καλα ρε μ@λ@κ@ τι την ειπες την δικια σου χτες????? Ειναι εδω με τις δικες της και αναλυουν 3 ωρες το τι μπορει να εννοουσες με αυτο που ειπες και ετσι οπως το ειπες!!!!!!!!"
Και η απαντηση μου "μια μ@λ@κι@ την ειπα γιατι με ειχε σπασει τα @@ ρε φιλε!!!!!!!"
Πρεπει ακομα να γελαει............

Last edited by MOYTPO; 18-06-2012 at 16:12.
Reply With Quote