View Single Post
  #25  
Παλιό 14-02-2013, 22:35
cover Ο/Η cover βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Feb 2012
Περιοχή: Νεα Σμυρνη
Μoto: R1200GS
Μηνύματα: 75
Προεπιλογή Απάντηση: 2 προσκλησεις/invites για greek-team.cc (πρωην mytog.net)

Φιλοι μου η τελευταια δωθηκε στον Kosttis
Επομενοι, οταν βρω κι αλλες, ειναι οι:
- krama22
- kazanova
- xurxes

Να μοιραστω μαζι σας ομως και τον τροπο που καταφερα εγω να γραφτω σε πολλους τρακερς που δεν εβρισκα προσκλησεις αλλα ουτε ειχα καποιον να μου δωσει απο πουθενα αλλου.
Ψαχνοντας λοιπον τα διαφορα sites για τρακερς επεσα πανω σε αυτο εδω που μου ελυσε τα χερια Torrent Invites - Get your free bittorrent tracker invitations!
Τι εκανα λοιπον:
1) εκανα εγγραφη
2) μολις επιβεβαιωσα την εγγραφη μου πηγα και εκανα ενα μικρο introduction για μενα και μετα βουρ εδω στο φορουμ
Area51 - Free Invites - 10% giveaways (10% Giveaways)
3) πηγα κατω κατω εκει που σορταρεις τις δημοσιευσεις και φιλτραρισα ως προς Thread Start Time προκειμενου να μου βγαλει τις προσφορες προσκλησεων απο τις πιο προσφατες στις πιο παλιες
4) οταν τα σορταρισε αρχισα να ψαχνω για προσφορες σε τρακερ που με ενδιεφεραν
5) βρηκα mytog και ζητησα απο αυτον που αρχισε το νημα την προσκληση με την προυποθεση να τηρησω αυτο που ζηταει
6) συνηθως ζητανε screenshot απο καποιον αλλον τρακερ οτι και καλα υπαρχουμε και κατεβαζουμε (θα βρειτε πληροφοριες τι ζητανε απο το screenshot απο αλλων χρηστων screenshots)
7) επισης ζητανε screenshot να ανεβασεις απο speedtest.net να δουνε ταχυτητες.
8) περιμενετε μεχρι να σας απαντησει ο δημιουργος τους νηματος και με PM του στελνετε το εμαιλ σας...

Ακουγεται δυσκολο αλλα δεν ειναι. Το βημα 6 και 7 ισως σας δυσκολεψει αλλα κοιταξτε απο αλλους γιατι αξιζει τον κοπο και πραγματικα δινουνε προσκλησεις. Φανταστειτε οτι εμενα μου δωσανε προσκλησεις για 3 διαφορετικους τρακερς (2 ελληνικους και 1 ξενο) 3 διαφορετικα ξενα ατομα προς εμενα αφου φυσικα τηρησα αυτα που ζητησανε.
Πραγματικα γινετε δουλεια αν θελετε να μπειτε σε αυτην την διαδικασια και σε private trackers.

Αν εχετε οποιοδηποτε προβλημα μην διστασετε να μου στειλετε μυνημα.

Πανος

Last edited by cover; 14-02-2013 at 22:41.
Reply With Quote