View Single Post
  #3  
Παλιό 19-05-2013, 01:18
zbutsom Ο/Η zbutsom βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Junior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2013
Περιοχή: Βύρωνας
Μηνύματα: 2
Προεπιλογή Απάντηση: Πλευρικές επενδύσεις ντεπόζιτου R1200GS/adv

Γειά σου Γιάννη,

Ευχαριστώ για το καλωσόρισμα.
Συμμερίζομαι το πάθος για τη μοτοσυκλέτα, ακόμα και μετά από απώλειες φίλων και συγγενών που έφυγαν πάνω στο ίδιο πάθος.

Αν μου επιτρέπεις θα ήθελα να πω δυο λόγια για την εγγραφή μου και την αγγελία.
Κάποιοι γράφονται σε εξειδικευμένα forum για να βρουν λύσεις σε προβλήματα που αντιμετωπίζουν (τεχνικά και μη), άλλοι για να γνωρίσουν συνανθρώπους και να επεκτείνουν τον κοινωνικό τους κύκλο, άλλοι για να κάνουν ταξιδάκια με την ασφάλεια που προσφέρει το πλήθος, μερικοί ακόμα και για επίδειξη αποζητώντας την αποδοχή ή την επιβεβαίωση...
Όντως, εγώ γράφτηκα για να πουλήσω τα δυο αυτά ανταλλακτικά, αλλά μην ξεχνάς και τη πλευρά του αγοραστή, κάποιο από τα μέλη σου, ο οποίος θα επωφεληθεί από την αγορά. Γι' αυτό άλλωστε υπάρχει και η ενότητα των αγγελιών. Σωστά;

Δεν αντιλαμβάνομαι γιατί αυτό είναι επιλήψιμο. Μετά από 6 χρόνια ιδιοκτήτης Adventure (τα περισσότερα που είχα κρατήσει ποτέ ένα μοντέλο) τώρα έχω άλλη μοτοσυκλέτα. Όπως το αντιλαμβάνομαι εξ' ονόματος το forum απευθύνεται σε ιδιοκτήτες GS και τα ανταλλακτικά που ανάρτησα είναι για GS.

Θα ήθελα αν θέλεις, να μου πεις για ποιό λόγο ενόχλησε η εγγραφή μου που έγινε με σκοπό την αγοραπωλησία, όταν όπως εξήγησα και παραπάνω πιο πολύ θα επωφεληθεί κάποιο από τα μέλη του forum, παρά εγώ που έχω χάσει αγοράζοντας κάτι καινούργιο και πουλώντας το πάλι καινούργιο κάτω από τα μισά της αξίας.

Φιλικά και με εκτίμηση,
Μιχάλης
Reply With Quote