GS Forum

Πήγαινε πίσω   GS Forum > -----> Αγγελίες > Ζήτηση

Αγαπητά μέλη & φίλοι, το GS Forum, μετά από την πολυετή & καθ’ όλα επιτυχημένη πορεία του, εξακολουθεί να παραμένει online,

ώστε οι αναγνώστες του να έχουν πρόσβαση σε όλα τα θέματα του ενδιαφέροντός τους, για ενημέρωση και μελλοντική αναδρομή.

Σας ευχαριστούμε μέσα από την καρδιά μας για την αγάπη και την εμπιστοσύνη που μας δείξατε όλο αυτό το διάστημα

και καταστήσατε την διαδικτυακή αυτή συντροφιά σημείο αναφοράς για τα ελληνικά μοτοσυκλετιστικά δρώμενα και όχι μόνον.

Το μόνο βέβαιο είναι ότι, το ταξίδι συνεχίζεται ...
Απάντηση
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #1  
Παλιό 20-05-2011, 20:44
nivo Ο/Η nivo βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Dec 2010
Περιοχή: L.A - lekanopedio attikis-
Μoto: BMW R 1100 GS ADVENTURE !!!
Μηνύματα: 3,701
Προεπιλογή καγκελα πισω givi για 1150 gsa

φτανει η ωρα για την εκδρομη στο συρρακο ,αλλα την πατησα !!εχω παραγγειλει καγκελα πισω απο εδω Holan » NOMADA cases για να βαλω αλουμινιου βαλιτσες ,αλλα εχει περασει ενας μηνας και ο φιλος που τα παραγγειλε δεν εχει ακομα ενημερωση,ουτε mail απαντανε ουτε τιποτα,ρωταω λοιπον εχει καποιος καγκελα givi η kappa και να καθονται, για να βαλω τουλαχιστον σαμαρια ,να κανω δουλεια μου αυτες τις μερες ??
Reply With Quote
  #2  
Παλιό 20-05-2011, 21:08
batman Ο/Η batman βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2009
Περιοχή: ΑΘΗΝΑ
Μoto: ktm 640lc4-bmw r 1150gs adventure
Μηνύματα: 213
Προεπιλογή Απάντηση: καγκελα πισω givi για 1150 gsa

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από motovlamenos Εμφάνιση μηνυμάτων
φτανει η ωρα για την εκδρομη στο συρρακο ,αλλα την πατησα !!εχω παραγγειλει καγκελα πισω απο εδω Holan » NOMADA cases για να βαλω αλουμινιου βαλιτσες ,αλλα εχει περασει ενας μηνας και ο φιλος που τα παραγγειλε δεν εχει ακομα ενημερωση,ουτε mail απαντανε ουτε τιποτα,ρωταω λοιπον εχει καποιος καγκελα givi η kappa και να καθονται, για να βαλω τουλαχιστον σαμαρια ,να κανω δουλεια μου αυτες τις μερες ??
πότε είναι η εκδρομή?έχω γω και κάγκελα περασμένα.Και βαλίτσες.Αν θες,συναντιόμαστε,κι τα βγάζουμε απο μένα και τα φοράμε σε σένα.Αν είναι,σου φέρνω και τις βαλίτσες.Η γνώμη μου ειναι όμως η εξής.Για χώμα,οι βαλίτσδες δεν είναι πολύ βολικές.Για 3 -4 μέρες,είναι ίσως καλύτερα τα εξής.Ενα λουκάνικο αδιάβροχο για σκηνή και υπνόσακο στη σχάρα,και ένα στη θέση του συνοδηγού,για τα ρούχα σου κλπ.Ηθέση του adv είναι τεράστια και έτσι ο δεύτερος σάκος δεν θα σε ενοχλεί στην όρθια οδήγηση και στη καθιστή πολύωρη,σου κρατάει τη μέση ζεστη΄και σταθερή.Εχω και απο αυτά να σου δώσω.Οτι θες.Αυριο δεν μπορώ,αλλά κυριακή είμαι οκ αν το αποφασίσεις.
Reply With Quote
  #3  
Παλιό 20-05-2011, 22:04
adventure Ο/Η adventure βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Moderator
 
Ημερομηνία εγγραφής: Dec 2008
Περιοχή: Ζάκυνθος
Μoto: BMW 1150GS Adventure Βασιλομήτωρ των ADV
Μηνύματα: 20,938
Προεπιλογή Απάντηση: καγκελα πισω givi για 1150 gsa

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από batman Εμφάνιση μηνυμάτων
πότε είναι η εκδρομή?έχω γω και κάγκελα περασμένα.Και βαλίτσες.Αν θες,συναντιόμαστε,κι τα βγάζουμε απο μένα και τα φοράμε σε σένα.Αν είναι,σου φέρνω και τις βαλίτσες.Η γνώμη μου ειναι όμως η εξής.Για χώμα,οι βαλίτσδες δεν είναι πολύ βολικές.Για 3 -4 μέρες,είναι ίσως καλύτερα τα εξής.Ενα λουκάνικο αδιάβροχο για σκηνή και υπνόσακο στη σχάρα,και ένα στη θέση του συνοδηγού,για τα ρούχα σου κλπ.Ηθέση του adv είναι τεράστια και έτσι ο δεύτερος σάκος δεν θα σε ενοχλεί στην όρθια οδήγηση και στη καθιστή πολύωρη,σου κρατάει τη μέση ζεστη΄και σταθερή.Εχω και απο αυτά να σου δώσω.Οτι θες.Αυριο δεν μπορώ,αλλά κυριακή είμαι οκ αν το αποφασίσεις.

Reply With Quote
  #4  
Παλιό 20-05-2011, 22:08
commander Ο/Η commander βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Apr 2010
Περιοχή: κηφισια
Μoto: GS 115Ο ADV DESIERTO 3
Μηνύματα: 12,382
Προεπιλογή Απάντηση: καγκελα πισω givi για 1150 gsa

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από batman Εμφάνιση μηνυμάτων
πότε είναι η εκδρομή?έχω γω και κάγκελα περασμένα.Και βαλίτσες.Αν θες,συναντιόμαστε,κι τα βγάζουμε απο μένα και τα φοράμε σε σένα.Αν είναι,σου φέρνω και τις βαλίτσες.Η γνώμη μου ειναι όμως η εξής.Για χώμα,οι βαλίτσδες δεν είναι πολύ βολικές.Για 3 -4 μέρες,είναι ίσως καλύτερα τα εξής.Ενα λουκάνικο αδιάβροχο για σκηνή και υπνόσακο στη σχάρα,και ένα στη θέση του συνοδηγού,για τα ρούχα σου κλπ.Ηθέση του adv είναι τεράστια και έτσι ο δεύτερος σάκος δεν θα σε ενοχλεί στην όρθια οδήγηση και στη καθιστή πολύωρη,σου κρατάει τη μέση ζεστη΄και σταθερή.Εχω και απο αυτά να σου δώσω.Οτι θες.Αυριο δεν μπορώ,αλλά κυριακή είμαι οκ αν το αποφασίσεις.
Απλα κυριος....!!!!!!!!
:sm5:
Reply With Quote
  #5  
Παλιό 20-05-2011, 22:32
nivo Ο/Η nivo βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Dec 2010
Περιοχή: L.A - lekanopedio attikis-
Μoto: BMW R 1100 GS ADVENTURE !!!
Μηνύματα: 3,701
Προεπιλογή Απάντηση: καγκελα πισω givi για 1150 gsa

Δεν εχω λογια για τον φιλο Παναγιωτη,τον ευχαριστω προκαταβολικα,
Reply With Quote
  #6  
Παλιό 20-05-2011, 22:51
kostas_366 Ο/Η kostas_366 βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: Επίδαυρος-Κερατσίνι
Μoto: R 1100 gs και τώρα R 1150 gs
Μηνύματα: 7,799
Προεπιλογή Απάντηση: καγκελα πισω givi για 1150 gsa

Τι έχεις πάνω εσύ τώρα? Έχις τις πλαστικές βάσεις για πλαστικές βαλίτσες?
Reply With Quote
  #7  
Παλιό 20-05-2011, 22:54
nivo Ο/Η nivo βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Dec 2010
Περιοχή: L.A - lekanopedio attikis-
Μoto: BMW R 1100 GS ADVENTURE !!!
Μηνύματα: 3,701
Προεπιλογή Απάντηση: καγκελα πισω givi για 1150 gsa

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από kostas_366 Εμφάνιση μηνυμάτων
Τι έχεις πάνω εσύ τώρα? Έχις τις πλαστικές βάσεις για πλαστικές βαλίτσες?
δεν εχω τιποτα !!! τα ειχα δωσει ολα απλα υπολογιζα να εχουν ερθει τα καγκελα εως τωρα ,αλλα δεν .........και το κακο ειναι οτι τα εχω πληρωσει κιολας ....
Reply With Quote
  #8  
Παλιό 20-05-2011, 22:54
yns Ο/Η yns βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Feb 2010
Περιοχή: Ηράκλειο
Μoto: F800GS (απ'τα χωμάτινα), DR250R
Μηνύματα: 4,854
Προεπιλογή Απάντηση: καγκελα πισω givi για 1150 gsa

Ωραίος ο batman! Motorhead (), με την Holan μην ανησυχείς, θα στα στείλουν... Απλά έχει πέσει πάρα πολύ δουλειά μετά από την διαφήμιση που έγινε στο ADVrider και δεν προλαβαίνουν. Και σε φίλο καθυστέρησαν κάνα μήνα να του έρθουν οι βαλίτσες αλλά τελικά ήρθαν.
Reply With Quote
  #9  
Παλιό 20-05-2011, 22:56
nivo Ο/Η nivo βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Dec 2010
Περιοχή: L.A - lekanopedio attikis-
Μoto: BMW R 1100 GS ADVENTURE !!!
Μηνύματα: 3,701
Προεπιλογή Απάντηση: καγκελα πισω givi για 1150 gsa

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από yns Εμφάνιση μηνυμάτων
Ωραίος ο batman! Motorhead (), με την Holan μην ανησυχείς, θα στα στείλουν... Απλά έχει πέσει πάρα πολύ δουλειά μετά από την διαφήμιση που έγινε στο ADVrider και δεν προλαβαίνουν. Και σε φίλο καθυστέρησαν κάνα μήνα να του έρθουν οι βαλίτσες αλλά τελικά ήρθαν.
μακαρι να ερθουν μεχρι την τεταρτη ,οχι τιποτα αλλο μην βαζω και το παιδι να λεινει και να δενει απο το δικο του τα καγκελα
Reply With Quote
  #10  
Παλιό 20-05-2011, 23:26
kostas_366 Ο/Η kostas_366 βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: Επίδαυρος-Κερατσίνι
Μoto: R 1100 gs και τώρα R 1150 gs
Μηνύματα: 7,799
Προεπιλογή Απάντηση: καγκελα πισω givi για 1150 gsa

Αν είχες τις πλαστικές βάσεις να σου έδεινα τις βαλίτσες. Τώρα που να τις βάλεις και αυτές.
Αν πάρεις λουκάνικο, και θες ιμάντες, υπάρχουν.
Reply With Quote
Απάντηση


Κανόνες καταχώρησης
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο HTML κώδικας ειναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;

Σχετικά Θέματα
Θέμα Δημιουργός Forum Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
πισω φτερο για R1200GS newrider Χαρίζεται 19 10-04-2011 00:19
Ζελατίνα Givi για R 1150 GS BillyGS Πωλήσεις αξεσουάρ/ανταλλακτικών μοτοσυκλετών 4 21-01-2011 19:35
Ψαχνω πισω αμορτισερ για R 1150 GS το μαμα η κατι αλλο valerougas Ζήτηση 5 12-05-2010 21:33
Ερωτηση για πισω φτερο Benjamako Εξοπλισμός μοτοσικλέτας 6 20-04-2010 09:54
ζηταω καγκελα για gs adv 2009 taksidiotis Ζήτηση 0 10-04-2010 21:22


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 23:34.


vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!