GS Forum

Πήγαινε πίσω   GS Forum > -----> Αγγελίες > Πωλήσεις γενικώς

Αγαπητά μέλη & φίλοι, το GS Forum, μετά από την πολυετή & καθ’ όλα επιτυχημένη πορεία του, εξακολουθεί να παραμένει online,

ώστε οι αναγνώστες του να έχουν πρόσβαση σε όλα τα θέματα του ενδιαφέροντός τους, για ενημέρωση και μελλοντική αναδρομή.

Σας ευχαριστούμε μέσα από την καρδιά μας για την αγάπη και την εμπιστοσύνη που μας δείξατε όλο αυτό το διάστημα

και καταστήσατε την διαδικτυακή αυτή συντροφιά σημείο αναφοράς για τα ελληνικά μοτοσυκλετιστικά δρώμενα και όχι μόνον.

Το μόνο βέβαιο είναι ότι, το ταξίδι συνεχίζεται ...
 
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
Prev Previous Post   Next Post Next
  #14  
Παλιό 21-01-2012, 18:57
Thanos-GS Ο/Η Thanos-GS βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Apr 2010
Περιοχή: ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
Μoto: GS 1200 σε μπλιεδακι....
Μηνύματα: 386
Προεπιλογή Απάντηση: SUBARU IMPREZA WRX 2003 225bhp

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από forester Εμφάνιση μηνυμάτων
Όπως έγραψαν κι άλλοι, έκανα μια πρόταση και για να μη γράφουμε σεντόνια, σου είπα να με πάρεις και τηλ για τις συστάσεις. Δεν σε έστειλα σε σπίτι ή σε κάποιο άσχετο μέρος, σε συνεργείο που περνάνε 10-20 αυτ/τα ίδια με το δικό σου κάθε μέρα, σου πρότεινα να πας. Πολύς κόσμος πούλησε και αγόρασε από 'κει. Αν μιλούσαμε στο τηλ θα σου έλεγα για 2 ακόμα συνεργεία στο Περιστέρι.
Συνηθίζεται για ειδικά οχήματα να απευθυνόμαστε σε εξειδικευμένους. Επίσης όποιο Subaru κι αν αγόρασα και πούλησα (4 με τον αδερφό μου από το 2000 μέχρι τώρα), έγινε μέσω αυτών. Οι λόγοι είναι απλοί:
1. Πελατεία σχετική με τα οχήματα αυτά
2. Σιγουριά γι αυτό που δίνεις / παίρνεις (μιλάω για τα 10αδες μαϊμού που αναφέρεις κι εσύ) Εκεί τουλάχιστον μπορεί να βρεθεί άκρη με σιγουριά και να μην υπάρχει αμφιβολία για ποιόν κάθε αυτ/του.
Γι αυτό πάει και πολύς κόσμος.

Τέλος πάντων, για ακόμα μια φορά η προθυμία μου , μου βγήκε "ανάποδα". Αν το καλοσκεφτείς, εγώ θα έμπαινα σε μια διαδικασία που δεν έχω κανένα όφελος.... Αλλά συνηθίζεται σε τούτο το φόρουμ, όταν κάποιος ψάχνει οτιδήποτε, να γίνονται ανάλογες προτάσεις με γνώμονα το συμφέρον του συνφορουμίτη.
Αν δεν ήθελες να πας, ας μην πήγαινες και ας αγνοούσες το ποστ μου. Έτσι απλά. Εγώ αρχικά απέφυγα οποιαδήποτε απάντηση, αλλά και άλλοι είδαν όπως κι εγώ ότι εσύ παρεξήγησες αυτά που έγραψα. Απάντησαν ανάλογα και έγραψα κι εγώ - μετά- ότι "ευτυχώς δεν είμαι ο μόνος που το πήρα έτσι". Να προσθέσω ότι όλα τα έγραψα γιατί θεωρώ πολύ χαμηλή τιμή τα 10.500 για ένα τέτοιο αυτ/το με τόσο λίγα χλμ. Να βοηθήσω πήγα.

Ζητώ συγνώμη για την όποια ενόχληση , σε κάθε περίπτωση.



ΥΓ: Νικόλα, υπόσχομαι μη άμεση εμπλοκή μου σε παρόμοια αγγελία στο μέλλον.
Σαν ουδετερος παρατηρητης και χωρις να σε γνωριζω νομιζω οτι εχεις δικιο... εγω παντως αν ποσταρω παρομοια αγγελια και μπορεις να με βοηθησεις ωστε να εποφεληθω και να κερδισω κατι παραπανω παρκαλω πολυ να εμπλακεις.....
Reply With Quote
 


Κανόνες καταχώρησης
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο HTML κώδικας ειναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;

Σχετικά Θέματα
Θέμα Δημιουργός Forum Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
Μοτο journal wrf 450 - Impreza panagiotis.farmer Γενικά - Μοτοσυκλέτα 7 31-12-2011 21:08
YZ250F 2003 stelth1 Γενικά - Μοτοσυκλέτα 4 21-11-2011 08:08
Toyota Auris - Subaru Outback Akyla Πωλήσεις γενικώς 3 23-06-2011 21:22
ΠΩΛΕΙΤΑΙ BMW R1150GS 11/2003 MIHALIS TZIMAS Πωλήσεις μοτοσυκλετών 9 24-02-2011 14:46


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 07:48.


vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!