GS Forum

Πήγαινε πίσω   GS Forum > -----> Μοτοσυκλέτα > Γενικά - Μοτοσυκλέτα

Αγαπητά μέλη & φίλοι, το GS Forum, μετά από την πολυετή & καθ’ όλα επιτυχημένη πορεία του, εξακολουθεί να παραμένει online,

ώστε οι αναγνώστες του να έχουν πρόσβαση σε όλα τα θέματα του ενδιαφέροντός τους, για ενημέρωση και μελλοντική αναδρομή.

Σας ευχαριστούμε μέσα από την καρδιά μας για την αγάπη και την εμπιστοσύνη που μας δείξατε όλο αυτό το διάστημα

και καταστήσατε την διαδικτυακή αυτή συντροφιά σημείο αναφοράς για τα ελληνικά μοτοσυκλετιστικά δρώμενα και όχι μόνον.

Το μόνο βέβαιο είναι ότι, το ταξίδι συνεχίζεται ...
 
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
Prev Previous Post   Next Post Next
  #1  
Παλιό 10-06-2012, 00:37
danilogen Ο/Η danilogen βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Junior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jun 2012
Περιοχή: ΝΕΟ ΦΑΛΗΡΟ
Μoto: HONDA FREEWAY SCOOTER
Μηνύματα: 2
Προεπιλογή bmw gs1100 η triumph 900???

Καλησπερα παιδια σε ολους και καλως με δεχτηκατε.Θα ηθελα μια και ειμαι μπερδεμενος πολυ την πολυτιμη βοηθεια σας σχετικα.Αποφασισα και εγω μετα κοπων και βασανων να μαζεψω καμια 2500ρια χιλιαρικα και θελω να αγορασω μια μοτοσυκλετα ταξιδιου.Καθως πολυ φιλος με τα αυτοκινητα bmw(εχω αλλαξει 6)αλλα τα εχω πουλησει ολα λογω κρισης στα οικονομικα που διαθετω εχω δει 2 μοτο αλλα ειμαι μπερδεμενος.Η μια ειναι TRIUMPH 955i /01 και η αλλη η bmw 1100gs του 1997....
Εχοντας μιλησει με τους ιδιοκτητες και οι 2 μου ειπαν τα καλυτερα!!!και με το MOTOZITA ως επισιμο service της μπεμπας εχω μιλησει αλλα θα ηθελα και τη δικη σας γνωμη ως αναφορα προβληματα απο πλευρας bmw μηχανικα και ηλεκτρολογικα του συγκεκριμενου μοντελου.Τα χρηματα μου ειναι περιορισμενα αλλα ο μαστορας με βεβαιωσε οτι η μπεμπα αν ειναι σε καλη κατασταση ειναι σκυλι μαυρο και τα service ειναι κανονικα (200-250 ευρω ανα 10000 χιλ.περιπου με τακακια...)Ελπιζω να μην κουρασα και θα εκτιμησω πολυ την δικη σας αποψη.
Παραθετω και τα 2 μοτο να τα δειτε....Παντως εγω ειμαι 75% ΒΜW ΚΑΙ 25% ΤRIUMPH.
Triumph Tiger 900 (885) '2001 - Car.gr TRIUMPH
Bmw R 1100 R GS1100R '97 - € 2.000 EUR - Car.gr BMW

ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΠΟΨΕΙΣ ΤΙΣ ΟΠΟΙΕΣ ΘΑ ΛΑΒΩ ΠΟΛΥ ΣΟΒΑΡΑ...ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

Danilogen
Reply With Quote
 


Κανόνες καταχώρησης
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο HTML κώδικας ειναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 00:18.


vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!