GS Forum

Πήγαινε πίσω   GS Forum > -----> Γενικά > Ελλάδα και Κόσμος > Επικαιρότητα

Αγαπητά μέλη & φίλοι, το GS Forum, μετά από την πολυετή & καθ’ όλα επιτυχημένη πορεία του, εξακολουθεί να παραμένει online,

ώστε οι αναγνώστες του να έχουν πρόσβαση σε όλα τα θέματα του ενδιαφέροντός τους, για ενημέρωση και μελλοντική αναδρομή.

Σας ευχαριστούμε μέσα από την καρδιά μας για την αγάπη και την εμπιστοσύνη που μας δείξατε όλο αυτό το διάστημα

και καταστήσατε την διαδικτυακή αυτή συντροφιά σημείο αναφοράς για τα ελληνικά μοτοσυκλετιστικά δρώμενα και όχι μόνον.

Το μόνο βέβαιο είναι ότι, το ταξίδι συνεχίζεται ...
Κλειστό θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #101  
Παλιό 05-10-2012, 23:20
NLS Ο/Η NLS βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Feb 2009
Περιοχή: ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Μoto: BMW R1200GS (από τους βλάκες που την είχαν πάρει καινούρια)
Μηνύματα: 4,915
Προεπιλογή Απάντηση: Πλάκωσαν ΑΜΕΑ; ΠΛΑΚΩΣΑΝ ΑΜΕΑ ΤΑ ΚΑΛΟΠΑΙΔΑ ΜΑΣ;

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από TEOSS Εμφάνιση μηνυμάτων
… πετάχτηκες ???
Πιστεύεις ότι εγώ δεν γελάω όταν μιλάς;

Το μόνο δίκιο που είπες, ήταν ότι δεν νοείται "επίθεση" στο πεντάγωνο. Με καμία δύναμη και για κανένα λόγο. Τώρα το τι χειρισμοί έπρεπε να γίνουν άλλο θέμα.

Μερικά είναι απλώς κατάπτιστα.
(πχ. "Ούτε όταν θα πρέπει να του εξηγήσει γιατί ψέκασε τον ογδοντάχρονο που κάποτε τόλμησε την πρώτη αντιστασιακή πράξη κατά των Ναζί σε ολόκληρη την Ευρώπη μεσα στη μάπα. ΚΑΛΑ ΕΚΑΝΕ")

Δεν με ενδιαφέρει πάντως. Πρόβλημα σου. Αλλά πραγματικά πρόβλημα - σου.

Κάπου γράφεις "όχι βρισιές και προσβολές" (σε πράγματα που σου είπαν άλλοι). Θες να μαζέψουμε τις δικές σου ή δεν μετράνε το ίδιο;

Μην ξεχάσεις να σημειώσεις το όνομα μου για να ασκήσεις την "εξουσία" σου (αυτό είναι το μέγεθος της) όταν χρειαστεί... ή ξέρεις εσύ... και χωρίς να χρειαστεί.

Δεν έχω σχέση με την αριστερά, βρίσκω τις ιδέες της ουτοπικές και ρομαντικές, την "εφαρμοσμένη" δε αριστερά την βρίσκω μεγάλο χάλι. Δεν ανήκω σε κανένα ιδεολογικό άκρο. Έκανα το φανταριλίκι μου υπέρ του δέοντος (και χωρίς προβλήματα και χωρίς βύσματα - γι' αυτό αν και Πειραιώτης πέρασα τα 2/3 της θητείας στο μαγευτικό Μάλεμε), από τους γονείς μου πλην των σπουδών μου (που σχεδόν τις έχω αποπληρώσει με τα τωρινά χρωστούμενα τους) δεν έχω να κληρονομήσω τίποτα (μόνο ένα στρέμα έξω από την Πάτρα), δούλεψα και δουλεύω (ΜΟΝΟΣ ΜΟΥ), πληρώνω το στεγαστικό μου και ΟΤΙ ΗΛΙΘΙΟΤΗΤΑ κατεβάζει η virtual γκλάβα του Κράτους (γιατί ως ελ. επαγγελματίας είμαι και εξορισμού κλέφτης), θέλω τον αστυνομικό της γειτονιάς, έχω φίλους αστυνομικούς κλπ.
Όλα αυτά τα γράφω για να μην μου βγαίνει κάνα προφίλ "διαφορετικό" που βολεύει...
Όμως κάτι πράματα σαν αυτά που έχω διαβάσει κατά καιρούς από εσένα και με το υφάκι που φοράς όταν τα λες κιόλας (το είχες πάντα ή το απέκτησες με την τριβή σου στους ακαδημαϊκούς κύκλους της εργασίας σου;...), ασχολίαστα. Σχόλιο είναι από μόνα τους για όποιον τα διαβάζει.

Ακόμα και αυτό το στυλάκι, μερικώς το δικαιολογώ στους ανθρώπους που έχουν σχέση με την άσκηση ελέγχου ή που κάποιος Χ περιμένει να χτυπηθούν και να χτυπήσουν για αυτόν (τον Χ - πες το κράτος ή ότι θες)... Έτσι και στο στρατό μάθαμε πόσο καλύτεροι είμαστε από τους κακούς Αλβανούς και τους Σκοπιανούς, για να μην διστάσουμε να πατήσουμε τη σκανδάλη αν χρειαστεί. Δεν τους πολυ-βολεύουν άνθρωποι που μπορούν να σκεφτούν κάτι παραπάνω. Αν σκεφτείς την ώρα του μπαμ, την έκανες. Ακόμα όμως και αν δικαιολογώ αυτό, δεν μπορώ να κατανοήσω ότι κάποιος σπιτάκι του την ώρα που πίνει μπύρες (όπως είπες) δεν μπορεί ΚΑΙ ΕΚΕΙ να σκεφτεί και την άλλη πλευρά και μήπως τα πράγματα ΔΕΝ είναι ακριβώς όπως του είπανε (και δεν μιλάμε για τους "κακούς" Αλβανούς και Σκοπιανούς). ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΕΚΕΙ ΣΤΗΝ ΚΑΡΕΚΛΑ ΤΟΥ, περιμένω να σκεφτεί. ΑΣΧΕΤΑ αν αύριο του πουν να αρχίσει τις ροπαλιές (και το κάνει) και σε κάνα κεφάλι γυναίκας ή παιδιού... από αυτούς τους κακούς μωρέ ξέρεις.

Τέσπα. Εξάλλου ότι γράφω δεν έχει σημασία και δεν θα άλλαζε τίποτα ακόμα και αν δεν γέλαγες ΕΙΔΙΚΑ με τα δικά μου γραφόμενα όπως μας είπες (και ξέρεις πόσο @@@@@@@@). Αλλά... κάπου με κάνει και λέω "ρε γμτ κρίμα".

Κρίμα.

Last edited by ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ; 05-10-2012 at 23:46. Λόγος: Διαγραφή ΜΙΑΣ λέξεως !!!
  #102  
Παλιό 06-10-2012, 00:06
TEOSS Ο/Η TEOSS βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: Αθηνα
Μoto: R 1100 GS R 51/3 CB250RS
Μηνύματα: 2,237
Προεπιλογή Απάντηση: Πλάκωσαν ΑΜΕΑ; ΠΛΑΚΩΣΑΝ ΑΜΕΑ ΤΑ ΚΑΛΟΠΑΙΔΑ ΜΑΣ;

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από NLS Εμφάνιση μηνυμάτων
Πιστεύεις ότι εγώ δεν γελάω όταν μιλάς;

Το μόνο δίκιο που είπες, ήταν ότι δεν νοείται "επίθεση" στο πεντάγωνο. Με καμία δύναμη και για κανένα λόγο. Τώρα το τι χειρισμοί έπρεπε να γίνουν άλλο θέμα.

Μερικά είναι απλώς κατάπτιστα.σιγά, πάρε και μια σαλίαρα... σου τρέχουν...
(πχ. "Ούτε όταν θα πρέπει να του εξηγήσει γιατί ψέκασε τον ογδοντάχρονο που κάποτε τόλμησε την πρώτη αντιστασιακή πράξη κατά των Ναζί σε ολόκληρη την Ευρώπη μεσα στη μάπα. ΚΑΛΑ ΕΚΑΝΕ

Δεν με ενδιαφέρει πάντως. Πρόβλημα σου. Αλλά πραγματικά πρόβλημα - σου. εαν το ψάξεις καλύτερα θα δείς ότι εσύ τον πληρώνεις <<γερά>> 30+ χρόνια, ξέρεις απ΄όταν πρόδωσε τους συντρόφους για τον <<έρωτα>> του ΑΓΠ...εγω δεν έχω κανένα πρόβλημα που θα δώσεις τα λεφτά σου...

Κάπου γράφεις "όχι βρισιές και προσβολές" (σε πράγματα που σου είπαν άλλοι). Θες να μαζέψουμε τις δικές σου ή δεν μετράνε το ίδιο;πιές κι έναν καφέ ...

Μην ξεχάσεις να σημειώσεις το όνομα μου για να ασκήσεις την "εξουσία" σου (αυτό είναι το μέγεθος της) όταν χρειαστεί... ή ξέρεις εσύ... και χωρίς να χρειαστεί.
Ααα... και μεγαλομανία !!! αυτό βέβαια είναι γενικώς εμφανές !
....................................................................................

Κύριε ελέησον …δόξα σοι ο θεός…

Δεν έχω σχέση με την αριστερά, βρίσκω τις ιδέες της ουτοπικές και ρομαντικές, την "εφαρμοσμένη" δε αριστερά την βρίσκω μεγάλο χάλι. Δεν ανήκω σε κανένα ιδεολογικό άκρο. Έκανα το φανταριλίκι μου υπέρ του δέοντος (και χωρίς προβλήματα και χωρίς βύσματα - γι' αυτό αν και Πειραιώτης πέρασα τα 2/3 της θητείας στο μαγευτικό Μάλεμε), από τους γονείς μου πλην των σπουδών μου (που σχεδόν τις έχω αποπληρώσει με τα τωρινά χρωστούμενα τους) δεν έχω να κληρονομήσω τίποτα (μόνο ένα στρέμα έξω από την Πάτρα), δούλεψα και δουλεύω (ΜΟΝΟΣ ΜΟΥ), πληρώνω το στεγαστικό μου και ΟΤΙ ΗΛΙΘΙΟΤΗΤΑ κατεβάζει η virtual γκλάβα του Κράτους (γιατί ως ελ. επαγγελματίας είμαι και εξορισμού κλέφτης), θέλω τον αστυνομικό της γειτονιάς, έχω φίλους αστυνομικούς κλπ.
Όλα αυτά τα γράφω για να μην μου βγαίνει κάνα προφίλ "διαφορετικό" που βολεύει...


αλληλούια !!!


Εντάξει, έχεις βαθιά <<εσωτερική >> ανάγκη να εξομολογηθείς, αλλά …δεν είμαι παπάς φίλε μου !


.............................................................................

Όμως κάτι πράματα σαν αυτά που έχω διαβάσει κατά καιρούς από εσένα και με το υφάκι που φοράς όταν τα λες κιόλας (το είχες πάντα ή το απέκτησες με την τριβή σου στους ακαδημαϊκούς κύκλους της εργασίας σου;...), ασχολίαστα. Σχόλιο είναι από μόνα τους για όποιον τα διαβάζει.


Ακόμα και αυτό το στυλάκι, μερικώς το δικαιολογώ στους ανθρώπους που έχουν σχέση με την άσκηση ελέγχου ή που κάποιος Χ περιμένει να χτυπηθούν και να χτυπήσουν για αυτόν (τον Χ - πες το κράτος ή ότι θες)... Έτσι και στο στρατό μάθαμε πόσο καλύτεροι είμαστε από τους κακούς Αλβανούς και τους Σκοπιανούς, για να μην διστάσουμε να πατήσουμε τη σκανδάλη αν χρειαστεί. Δεν τους πολυ-βολεύουν άνθρωποι που μπορούν να σκεφτούν κάτι παραπάνω. Αν σκεφτείς την ώρα του μπαμ, την έκανες. Ακόμα όμως και αν δικαιολογώ αυτό, δεν μπορώ να κατανοήσω ότι κάποιος σπιτάκι του την ώρα που πίνει μπύρες (όπως είπες) δεν μπορεί ΚΑΙ ΕΚΕΙ να σκεφτεί και την άλλη πλευρά και μήπως τα πράγματα ΔΕΝ είναι ακριβώς όπως του είπανε (και δεν μιλάμε για τους "κακούς" Αλβανούς και Σκοπιανούς). ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΕΚΕΙ ΣΤΗΝ ΚΑΡΕΚΛΑ ΤΟΥ, περιμένω να σκεφτεί. ΑΣΧΕΤΑ αν αύριο του πουν να αρχίσει τις ροπαλιές (και το κάνει) και σε κάνα κεφάλι γυναίκας ή παιδιού... από αυτούς τους κακούς μωρέ ξέρεις.


Τέσπα. Εξάλλου ότι γράφω δεν έχει σημασία και δεν θα άλλαζε τίποτα ακόμα και αν δεν γέλαγες ΕΙΔΙΚΑ με τα δικά μου γραφόμενα όπως μας είπες (και ξέρεις πόσο χ*στηκα). Αλλά... κάπου με κάνει και λέω "ρε γμτ κρίμα".


Κρίμα.Πάλι κρίματα .... κάτι νέο ???
Ρωτάς, απαντάς, βγάζεις άσχετα συμπεράσματα μέσω αυθαίρετων συνειρμών …και όλα αυτά μόνος σου… μπράβο ικανότητα !!! με εντυπωσίασες !!!


Αλήθεια, τα υπαγορεύεις στον εαυτό σου που γράφει στον η/υ ή σου τα υπαγορεύει αυτός και τα γράφεις εσύ ???
  #103  
Παλιό 06-10-2012, 01:08
jmar Ο/Η jmar βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: ΧΑΝΙΑ
Μoto: R 1200 GS '09
Μηνύματα: 4,932
Προεπιλογή Απάντηση: Πλάκωσαν ΑΜΕΑ; ΠΛΑΚΩΣΑΝ ΑΜΕΑ ΤΑ ΚΑΛΟΠΑΙΔΑ ΜΑΣ;

Μαλλον εχετε ξεχασει (ή δεν τα λαβατε καθολου υποψιν,δεν σας ενδιεφεραν) τα παρακατω λογια του Νικου και εχετε ξεφυγει εντελως...

Αρχική Δημοσίευση από ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ
Ok Γιάννη,

την παρότρυνση/πρότασή σου, θα την παραθέτουμε στα θέματα που μπορεί να "ξεφύγουν",

ελπίζοντας οι συνομιλητές να το λάβουν υπόψιν τους

και να επανέλθουν τα πνεύματα, στην προτεραία τους κατάσταση ...

Δλδ, υγιής κουβέντα μεταξύ φίλων ... όπως θα γινόταν στο σαλόνι του σπιτιού μας ...

Σαν να γινόταν η κουβέντα face to face κ όχι πίσω απ' τα άψυχα πληκτρολόγια ...


Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ
Ας ελπίσουμε ότι θα ισχύσει για όλους η παραπάνω παράκληση ...
  #104  
Παλιό 06-10-2012, 01:35
NLS Ο/Η NLS βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Feb 2009
Περιοχή: ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Μoto: BMW R1200GS (από τους βλάκες που την είχαν πάρει καινούρια)
Μηνύματα: 4,915
Προεπιλογή Απάντηση: Πλάκωσαν ΑΜΕΑ; ΠΛΑΚΩΣΑΝ ΑΜΕΑ ΤΑ ΚΑΛΟΠΑΙΔΑ ΜΑΣ;

Εγώ δεν έχω τίποτα άλλο να πω έτσι κι αλλιώς.
  #105  
Παλιό 06-10-2012, 02:42
ilias vara Ο/Η ilias vara βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Feb 2011
Περιοχή: θεσσαλονικη-ΣΕΡΡΕΣ
Μoto: varadero mk3
Μηνύματα: 3,514
Προεπιλογή

Ο καθένας περνει αυτό που του αξιzει.


Sent από τον Άρη ......
  #106  
Παλιό 06-10-2012, 10:00
PITS Ο/Η PITS βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: ΚΟΡΙΝΘΟΣ
Μoto: GS 1150 ADV Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΤΩΝ GS!!!!!
Μηνύματα: 730
Προεπιλογή Απάντηση: Πλάκωσαν ΑΜΕΑ; ΠΛΑΚΩΣΑΝ ΑΜΕΑ ΤΑ ΚΑΛΟΠΑΙΔΑ ΜΑΣ;

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από mikearmy Εμφάνιση μηνυμάτων
Μερικά είναι απλά άκρως ξεκαρδιστικά...μιλάω για τα επιχειρήματα για την στήριξη της άποψης «ο ΜΑΤατζής είναι άνανδρος , ύπουλος κλπ και όλα τα κακά της μοίρας του..» (80χρονος συνταξιούχος στην αντίσταση θα ήταν...9 χρονων ...καπεταναίος...)

Άλλα αξίζουν της προσοχής διότι περιέχουν υψηλή κοπτοραπτική και χειρουργική επιδεξιότητα γιατί μόνο έτσι εξηγείται πως μπορείς να απομονώσεις κοινωνικά γεγονότα και να τα αναγάγεις σε αποτέλεσμα ατομικής συμπεριφοράς και προβληματικής προσωπικότητας .

Με ένα αστείο και απλό τρόπο θα μπορούσε να αντικρούσει τις παραπάνω θέσεις κάποιος με το να ισχυριστεί οτι ο «ΜΑΤατζής» δεν είναι απαραίτητο να δείξει ανδρας...μπορεί να είναι λίγο ή καθόλου άνδρας ή γκέϊ (σύμφωνα με προηγούμενο θέμα στο οποίο καταδικάστηκε από τους «μη ομοφοβικούς» η αναγκαιότητα του να είμαστε όλοι άνδρες...). υποθέτω ότι αν όλοι οι ματατζήδες ήταν γυναίκες ή δηλωμένοι ομοφυλόφιλοι όλοι θα ήταν ευχαριστημένοι με το ξύλο που θα έπεφτε...

Ίσως η αγχώδης και ανυπόμονη προσπάθεια κάποιων να ποστάρουν μία καταδίκη για τα ΜΑΤ τους εξόκειλε σε λανθασμένη επιχειρηματολογία... πιθανολογώ οτι όταν λένε ότι ο ματατζής δεν είναι άντρας εννοούν ότι δεν είναι ηθικός...

Αφού ιδρώσαμε να καταλάβουμε τι θέλουν να πουν...ας κάνω μια προσπάθεια να δούμε και τι ΔΕΝ θέλουν να πουν:

Η δράση και η αντίδραση είναι φυσικές και αντίθετες δυνάμεις και υπερνικά η ισχυρότερη, απλές γνώσεις φυσικής... για να νικήσουν τα ΜΑΤ την παρουσία των διαδηλωτών σαφώς έπρεπε να είναι ισχυρότεροι....εαν αυτό είναι ανήθικο...τότε γιατί δεν είναι ανήθικο:

1. η προ 10λεπτου εισχώρηση στα ρολά της πύλης των προαναφερομένων 200+ διαδηλωτών με πολλά ντερέκια ανάμεσά τους απέναντι σε 2-3 νεαρούς ΑΜίτες έφεδρους και 1-2 γερασμένους υπαξιωματικούς.., οι οποίοι φαντάζομαι θα τους είπαν ΑΛΤ ..και θα έλαβαν ανάλογες απαντήσεις...εκεί η μη ισόποση δύναμη δεν περιέχει ανηθικότητα?

  • Η παρουσία 10 αγροτών σε κάθε αγροτικό σουβλακο-μπλόκο απέναντι σε έναν ανύποπτο οδηγό που έβλεπε ξαφνικά να του κόβουν το δρόμο ...

3. Το ξύλο απο τους σταμουλοκολάδες σε κάθε συνάδελφο απεργοσπάστη , σε κάθε απεργία σε κάθε κλάδο..

4. Η ομηρία του απλού πολίτη από τον κάθε φωτόπουλο που αποφασίζει να κλείσουν υπηρεσίες –έργα-οδούς και ότι άλλο μπορεί να ταλαιπωρήσει .

5. ο εδώ και 35 χρόνια εκβιασμός του πολίτη από τους κομματοφρουρούς και τα κομματόσκυλα.

6. η εκμετάλλευση του πολίτη από κάθε άγριο ζώο των δημόσιων υπηρεσιών της εγχώριας ζούγκλας.
Αντί λοιπόν να εκμεταλλεύεστε τη δίκαιη πράξη των διαδηλωτών για να βγάλετε τα κόμπλεξ σας απέναντι σε θεσμούς και εργαζόμενους , βγείτε μαζί με τους διαδηλωτές που η θέση τους σας εκφράζει και ετοιμαστείτε να δώσετε και να πάρετε ξύλο και στηρίξτε τους και αφήστε τον «ένοπλο» αγώνα απο τον καναπέ...

Η βία στη βία της εξουσίας και η ταξική πάλη είναι λίγο πιο σκληρή και επίπονη απο τα φωτορομάντζα.



τι ειπε το ατομο!!!!!!!!!!!!!! συμφωνω 1150%
  #107  
Παλιό 06-10-2012, 10:04
peterv Ο/Η peterv βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Dec 2008
Περιοχή: Athens
Μoto: BMW R 1200 GS
Μηνύματα: 1,668
Προεπιλογή

+ 1000


Sent from my iPad using Tapatalk HD
  #108  
Παλιό 07-10-2012, 10:54
frits Ο/Η frits βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: Αχαρνές
Μoto: BMW R1200 GS 2005 YAMAHA TTR 250
Μηνύματα: 6,620
Προεπιλογή Απάντηση: Πλάκωσαν ΑΜΕΑ; ΠΛΑΚΩΣΑΝ ΑΜΕΑ ΤΑ ΚΑΛΟΠΑΙΔΑ ΜΑΣ;







Είναι άραγε το ίδιο πρόσωπο;
  #109  
Παλιό 07-10-2012, 11:00
ntinopoulos Ο/Η ntinopoulos βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: NIKEA-PIREAS
Μoto: 1200gs
Μηνύματα: 10,013
Προεπιλογή Απάντηση: Πλάκωσαν ΑΜΕΑ; ΠΛΑΚΩΣΑΝ ΑΜΕΑ ΤΑ ΚΑΛΟΠΑΙΔΑ ΜΑΣ;

Ναι!
Ειναι ξεκάθαρο!
Εχουν το ίδιο σημάδι στην πλάτη!
  #110  
Παλιό 07-10-2012, 11:05
gian75 Ο/Η gian75 βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jul 2010
Περιοχή: argyroupoli
Μoto: 1200gs
Μηνύματα: 46
Προεπιλογή Απάντηση: Πλάκωσαν ΑΜΕΑ; ΠΛΑΚΩΣΑΝ ΑΜΕΑ ΤΑ ΚΑΛΟΠΑΙΔΑ ΜΑΣ;

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από frits Εμφάνιση μηνυμάτων






Είναι άραγε το ίδιο πρόσωπο;
Ναι ρε φίλε. Ο ίδιος φαίνεται. Που να του @@@@@@η μάνα του @@@@@@ και να του @@@@@@ το γκλομπ από την ανάποδη στο @@@@@@ αυτού του @@@@@@ και όλης της @@@@@@.

Last edited by ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ; 07-10-2012 at 11:55. Λόγος: Διαγραφή ύβρεων !!!
Κλειστό θέμα


Κανόνες καταχώρησης
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο HTML κώδικας ειναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 18:30.


vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!