GS Forum

Πήγαινε πίσω   GS Forum > -----> Γενικά > Διάφορα > Τι μας έτυχε

Αγαπητά μέλη & φίλοι, το GS Forum, μετά από την πολυετή & καθ’ όλα επιτυχημένη πορεία του, εξακολουθεί να παραμένει online,

ώστε οι αναγνώστες του να έχουν πρόσβαση σε όλα τα θέματα του ενδιαφέροντός τους, για ενημέρωση και μελλοντική αναδρομή.

Σας ευχαριστούμε μέσα από την καρδιά μας για την αγάπη και την εμπιστοσύνη που μας δείξατε όλο αυτό το διάστημα

και καταστήσατε την διαδικτυακή αυτή συντροφιά σημείο αναφοράς για τα ελληνικά μοτοσυκλετιστικά δρώμενα και όχι μόνον.

Το μόνο βέβαιο είναι ότι, το ταξίδι συνεχίζεται ...
Απάντηση
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #111  
Παλιό 16-07-2013, 18:55
vpentza Ο/Η vpentza βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jul 2009
Περιοχή: Καλλιθεα/Αθηνα
Μoto: R1200 GS SE
Μηνύματα: 5,102
Προεπιλογή Απάντηση: Γνωρίζει κανείς τον TSA?

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από aeriko Εμφάνιση μηνυμάτων
Παρατηρώ ότι με λίγη δημοσιότητα οι υπόχρεοι ευαισθητοποιούνται και εκπληρώνουν παλαιές τους υποχρεώσεις.
Εξακολουθώ να πιστεύω πως η δημοσιότητα των προθέσεων των συνφορουμητών είναι αυτή που τον έκανε να επιστρέψει τα χρήματα (εφόσον μάθαμε τα πραγματικά γεγονότα που έλαβον χώρα)...
Η δική μου περίπτωση είναι διαφορετική.....λες να ανεβάσω θέμα ???
Reply With Quote
  #112  
Παλιό 16-07-2013, 19:34
vaska Ο/Η vaska βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Oct 2010
Περιοχή: Πάτρα
Μoto: YAMAHA IT 490 SUZUKI DR 650 SE BMW R1200GS
Μηνύματα: 1,289
Προεπιλογή Απάντηση: Γνωρίζει κανείς τον TSA?

Εμένα με αφήνει παγερά αδιάφορο η σημερινή οικονομική κατάσταση του ΤΣΑ, μπορεί κάλλιστα να βγάζει περισσότερα από εμένα ή μπορεί να λιμοκτονεί. Σε καμία περίπτωση δεν δικαιούται να κάνει ότι έκανε άσε που η κατοχή τόσο ακριβού γκάτζετ από κάποιον που ίσως δεν έχει να ταΐσει τα παιδιά του είναι έγκλημα.

Όλο το σκηνικό θυμίζει λαμόγιο και είναι στημένο λ@μογίστικα σ' ένα φόρουμ που ο ένας γνωρίζει προσωπικά τον άλλον.
Μια μικρή έρευνα και 2 -3 κουβέντες που έκανα με κάποιους που τον ξέρουν, επιβεβαιώνουν τα λεγόμενά μου.

Υπάρχουν πολλοί που τώρα μέσα στην κρίση έχασαν το έδαφος κάτω από τα πόδια τους και όμως διατήρησαν την αξιοπρέπειά τους, όπως επίσης υπάρχουν και άλλοι που κρύβονται πίσω από την οικ. κρίση για να κάνουν τις λαμογιές τους. Ο φιλαράκος μας ανήκει στην δεύτερη κατηγορία.

Πίσσα και πούπουλα κύριοι σε αυτά τα ανδροειδή που χαλούν το όνομα του "άντρα" στην πιάτσα. Ούτε μία ικμάδα λύπης, ούτε ένα "έλα μωρέ δεν πειράζει".
Συγνώμη αν ακούγομαι κυνικός αλλά έτσι βλέπω τα πράγματα εγώ.
Reply With Quote
  #113  
Παλιό 16-07-2013, 19:51
Uriah Heep Ο/Η Uriah Heep βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Oct 2009
Περιοχή: Θεσσαλονίκη
Μηνύματα: 1,219
Προεπιλογή Απάντηση: Γνωρίζει κανείς τον TSA?

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από vaska Εμφάνιση μηνυμάτων
... εκτός από μικροποσά για τα οποία δεν αξίζει ν' ασχοληθείς, έχω πάρει πίσω όσα μου χρωστούσαν.

Αν θες λεπτομέρειες με πμ ή στο τηλ του προφίλ μου.
Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από vaska Εμφάνιση μηνυμάτων
Ούτε μία ικμάδα λύπης, ούτε ένα "έλα μωρέ δεν πειράζει".


Mε τέτοια ποστ θα "ψάρωνε" μέχρι κι ο Ματέο Μεσίνα Ντενάρο...



Last edited by Uriah Heep; 16-07-2013 at 19:53.
Reply With Quote
  #114  
Παλιό 16-07-2013, 19:58
vpentza Ο/Η vpentza βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jul 2009
Περιοχή: Καλλιθεα/Αθηνα
Μoto: R1200 GS SE
Μηνύματα: 5,102
Προεπιλογή Απάντηση: Γνωρίζει κανείς τον TSA?

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από Uriah Heep Εμφάνιση μηνυμάτων
Mε τέτοια ποστ θα "ψάρωνε" μέχρι κι ο Ματέο Μεσίνα Ντενάρο...


Το παλμαρέ των γνώσεών σου κρίνεται επικίνδυνο δια τη συμπαθή κατά τα άλλα τάξη των μηχανόβιων....
Reply With Quote
  #115  
Παλιό 16-07-2013, 20:01
peterv Ο/Η peterv βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Dec 2008
Περιοχή: Athens
Μoto: BMW R 1200 GS
Μηνύματα: 1,668
Προεπιλογή Απάντηση: Γνωρίζει κανείς τον TSA?

Έτσι !!!


Sent from my iPad using Tapatalk HD
Reply With Quote
  #116  
Παλιό 16-07-2013, 20:23
mAthosalas Ο/Η mAthosalas βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Aug 2010
Περιοχή: Πάτρα
Μoto: F800GS 30years
Μηνύματα: 1,580
Προεπιλογή Απάντηση: Γνωρίζει κανείς τον TSA?

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από Uriah Heep Εμφάνιση μηνυμάτων
Mε τέτοια ποστ θα "ψάρωνε" μέχρι κι ο Ματέο Μεσίνα Ντενάρο...


Ωχ...λες;Και μου χρωσταει κατι λεφτα απο κατι δουλειες αλλά τα ειχα ξεχασει...
Reply With Quote
  #117  
Παλιό 16-07-2013, 20:37
gepol Ο/Η gepol βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Sep 2009
Περιοχή: Athens
Μoto: Honda ST 1300 Pan European
Μηνύματα: 1,483
Προεπιλογή Απάντηση: Γνωρίζει κανείς τον TSA?

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από vaska Εμφάνιση μηνυμάτων
Πίσσα και πούπουλα κύριοι σε αυτά τα ανδροειδή που χαλούν το όνομα του "άντρα" στην πιάτσα.
Εχεις κάτι με τα android? Οχι, για να ξέρω.....


(Κατά τα άλλα συμφωνώ απόλυτα με όσα είπες)
Reply With Quote
  #118  
Παλιό 17-07-2013, 23:42
TSA Ο/Η TSA βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2009
Περιοχή: Patra
Μoto: papaki kai agios o theos!
Μηνύματα: 87
Προεπιλογή Απάντηση: Γνωρίζει κανείς τον TSA?

Kalispera loipon kai apo mena ESTW kai arga.
San katigoroumenos,exw kai egw to dikaioma na milisw,oso kai an ftaiw.etsi den einai?
katarxas tha ithela na zitisw DHMOSIA SYGNWMH ston filo Niko gia thn talepwria.
prin ligo katafera na mpw sto forum kai na diavasw ayto to post.To ti diavasa,den legetai.eniwsa o xeiroteros anthrwpos tou kosmou!!!! ena skoupidi.
eilikrina lypamai gia thn eikona pou sximatisate gia mena,kai eidika,eseis pou den me kserete.
Eytyxws gia mena,arketa atoma apo dw mesa,me gnorizoun proswpika kai kseroun poios eimai.Etsi endiktika,tha mporousate na rwtisete kai ton Theo apo thn Patra,pou exoume kanei arketes synalages metaksy mas kai gnorizomaste prosopika kai me ton idio kai me th gynaika tou,akoma kai me thn korh tou pou eimaste poly kaloi filoi.Episis o giannis apo to Motoraid,einai filos pou parapanw apo 10 xronia,kai aytos kserei poly kala me poion exete na kanete.
eilikrina lypamai para poly gia to provlima pou dhmiourgisa,alla akoma perisotero lypamai,gia tous xaraktirismous pou eisepraksa apo anthrwpous pou OUTE KAN me kseroun.
Etsi gia thn istoria na sas enimerwsw,den apologoume,apla enimerwnw,oti oudepote prospathisa na koroidepsw ton filo Niko,oute skeftika pote na kratisw ta xrimata tou.OUDEPOTE!!!! Kapoies kakes sigkiries,kapoia asxima gegonota,kai poly perisotero h dikia mou malakia,pou den hmoun synephs,ferane ta pragmata se ayth thn fash.
Gia thn istoria loipon,2 iouniou me 14 vriskomoun sto monaxo gia xeimiotherapies ths gynaikas mou pou pasxei apo karkino-etwn 25....gyrnontas sthn patra,vrika enan skeleto demeno sthn kolwna tou spitiou.htan to vstrom mou....
fysika kai den sas aforoun esas ola ayta,kai eidika ton nikola.
den mou aresei katholou pou vriskomai se ayth th thesh,alla distyxws ta pragmata den ginonte panta opws ta theloume.ksanalew,oti egw ftaiw pou amelisa na taktopoihsw egkerws ton filo nikola.MALAKIA MOY,STAVRWSTEME.
an hmoun kapoios apatewnas,opws poloi me apokalesate,den tha vriskate POTE oute to stathero mou,oute to kinito mou,oute tipota.etsi den einai?
To epaggelma mou einai kathigitis pliroforikis.sigoura tha evriska ena tropo na svisw ta ixni mou...swsta?
aksizei arage na lerwseis to koutelo sou gia 250 eyrw? mallon oxi!!!!!
TELOS KALO,OLA KALA.
gia thn istoria,h gynaika mou einai se kalyterh fash ayth th stigmh kai pros to paron exoume ksefygei ton kindyno.to kinito pou proorizotane gia ton niko,vrisketai akoma sthn patra se ena syrtari ksexasmeno! oso gia to mhxanaki....sthn epomeni ekdromi me vlepw me to papi.
THELW NA PW ENA MEGALO EYXARISTW KAI PALI STON FILO NIKOLA KAI XILIA SYGNWMH GIA THN TALEPWRIA.
akoma perisotero eyxaristw aytous tous ligous,pou den me kakosxoliasan,kai apla anarotithikane athwa,an-mhpws mou exei simvei kati kako.......exoume kalh kardia akoma oi ellines......
Sas eyxaristw gia to xrono sas kai pali sygnwmh gia thn talepwria.

By the way,mexri telos septevri tha vriskomai sthn Zakintho gia douleia,gia opoion me psaxnei,giati eida megalo endiaferon :P
Na eimaste oloi kala kai makria apo kakotopies,kai na eimaste panta orthioi!!!!!!

Kalo Vrady kai sas eyxaristw kai pali!
Me ektimisi Alexandros Tsaousoglou



h ypografh mouden einai tyxaia....einai to moto ths zwhs mou
Reply With Quote
  #119  
Παλιό 17-07-2013, 23:50
vaska Ο/Η vaska βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Oct 2010
Περιοχή: Πάτρα
Μoto: YAMAHA IT 490 SUZUKI DR 650 SE BMW R1200GS
Μηνύματα: 1,289
Προεπιλογή Απάντηση: Γνωρίζει κανείς τον TSA?

Λέω να σου απαντήσω αύριο κε Τσαούσογλου μιας και το διαλυμένο από τροχαίο πόδι μου δεν με αφήνει να κάτσω περισσότερο από 15 λεπτά σε πι σι.

Βασίλης Ορφανός Μηχανικός Η/Υ και πληροφορικής. Περαστικά στην κυρά σου.
Reply With Quote
  #120  
Παλιό 17-07-2013, 23:57
LakisGS Ο/Η LakisGS βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Moderator
 
Ημερομηνία εγγραφής: Dec 2010
Περιοχή: Λάρισα
Μoto: BMW R 1200 GS adventure '10
Μηνύματα: 4,323
Προεπιλογή Απάντηση: Γνωρίζει κανείς τον TSA?

"Αμαρτία εξομολογουμένη ουκ έστι αμαρτία"

Εύχομαι μέσα απ' την καρδιά μου περαστικά στη σύζυγο φίλε μου. Όλα τ' άλλα φτιάχνουν. Να είναι σιδερένια η κοπέλα.
Reply With Quote
Απάντηση


Κανόνες καταχώρησης
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο HTML κώδικας ειναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 02:35.


vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!