GS Forum

Πήγαινε πίσω   GS Forum > -----> Ταξίδια - Συναντήσεις > Προτάσεις για κοπάνα - μοτοσυναντήσεις/μοτοπαρέες

Αγαπητά μέλη & φίλοι, το GS Forum, μετά από την πολυετή & καθ’ όλα επιτυχημένη πορεία του, εξακολουθεί να παραμένει online,

ώστε οι αναγνώστες του να έχουν πρόσβαση σε όλα τα θέματα του ενδιαφέροντός τους, για ενημέρωση και μελλοντική αναδρομή.

Σας ευχαριστούμε μέσα από την καρδιά μας για την αγάπη και την εμπιστοσύνη που μας δείξατε όλο αυτό το διάστημα

και καταστήσατε την διαδικτυακή αυτή συντροφιά σημείο αναφοράς για τα ελληνικά μοτοσυκλετιστικά δρώμενα και όχι μόνον.

Το μόνο βέβαιο είναι ότι, το ταξίδι συνεχίζεται ...
Απάντηση
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #181  
Παλιό 30-08-2010, 16:31
Michael Chatzilias Ο/Η Michael Chatzilias βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Sep 2009
Περιοχή: Αθήνα, Μετς
Μoto: Έμεινα χωρίς μηχανή...
Μηνύματα: 1,603
Προεπιλογή Απάντηση: Ολονύκτια εξόρμηση-Νυμφαίο,Καστοριά,Ιωάννινα,Σύβοτα για "μάχιμους" 27-29/8/

Και εκεί που πηγαίναμε κάνοντας το πρωινό μας εντούρο κατά τις 6.45 μέσα σε απίστευτη φύση, βλέπω βεβαίως αριστερά και δεξιά μου ώστε να επιλέξω την κατάλληλη πλευρά για να πάει το RT. Μάλιστα ανασηκώνομαι και από την σέλα κάνοντας πραγματικό off roading. Ο άλλος μπροστά έχει σηκώσει σκόνη από άμμο και λάσπη και αργά αργά προχωράει...

Σε δεξί βλέμα για να δω την θέα, αισθάνομαι μεγάλο άγριο θεριό κοντά μου, και καταλαβαίνω τα χνώτα του...αυτό δεν είναι φτέρη σκέφτομαι...γυρίζω κανονικά και βλέπω μεγάλο άγριο λύκο, κάτασπρο, μεγάλα κόκκινα μάτια, να τρέχει 40 πόντους από το δεξί μου γόνατο, χωρίς να κάνει θόρυβο (σε αντίθεση με τα σκυλιά στον οικισμό), χωρίς να βαριανασαίνει (σε αντίθεση με τα σκυλιά), απλώς να τρέχει γεμάτος αυτοπεποίθηση, θάρος και αγριάδα δίπλα μου...

"Φύγε...Κωστή φύγε,....ΦΥΓΕ ΚΩΣΤΗ....ΛΥΚΟΣ ΚΩΣΤΗ ΦΥΓΕ...."
Του πήρε 4 δευτερόλεπτα να καταλάβει, και έγινε καπνός όταν κατάλαβε...το σούπερ εντούρο, σήκωσε τόνους σκόνης και δεν έβλεπα τίποτα μπροστά μου (Κωστή ευχαριστώ ρε...), έγινε καπνός. Γκάζωσα κι εδώ (για 1 δευτερόλεπτο αισθάνθηκα έμπειρος τώρα πια, μετά την εμπειρία στον οικισμό, μου έλειπε μόνο η εμπειρία για το εντούρο)...Full Off roading το RT, το μόνο που μπορούσα να κάνω ήταν να κλείσω τελείως το παμπρίζ που τώρα έπαιζε σαν τρελό...

Ο Κωστής είχε εξαφανιστεί.
Μετά από λίγο off roading ταξίδευα και πάλι μόνος χωρίς τον λύκο.
Από την μία να τρέχουμε σαν τρελοί και από την άλλη να φωνάζω στον Κωστή να πάρει φωτογραφίες από το κινητό του...ά ρε Χατζηλία...

7.10 το πρωί, βγαίνουμε από την ζώνη του λυκόφως και γυρίζουμε στα άγρια άλογα που τώρα είχαν ξυπνήσει και έπαιρναν το πρωινό τους με ομελέττες και μαρμελάδες και κατηφορίσαμε προς τον οικισμό..
Reply With Quote
  #182  
Παλιό 30-08-2010, 16:32
CPretenteriS Ο/Η CPretenteriS βρίσκεται εκτός σύνδεσης
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2010
Περιοχή: Spata
Μoto: BMW R1200GS (mod. 2010)
Μηνύματα: 19,474
Talking Απάντηση: Ολονύκτια εξόρμηση-Νυμφαίο,Καστοριά,Ιωάννινα,Σύβοτα για "μάχιμους" 27-29/8/

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από Michael Chatzilias Εμφάνιση μηνυμάτων
6.40 το πρωί, βγαίνουμε έξω από το όμορφο Νυμφαίο σε δρόμο ανηφορικό και σε συνέχεια του οικισμού ακόμα παραπέρα. Στο βάθος το πρώτο χρώμα του ουρανού, πανέμορφα, και άρχισαν να φαίνονται τα σπίτια και η αρχιτεκτονική.

Μου άρεσε πολύ το Νυμφαίο, θα ξαναπάω σύντομα, με τανκ αυτή τη φορά.
Να είμαι και σίγουρος.

"Κωστή ευθεία ρε..; Δεν πάμε πίσω από κει που γυρίσαμε, που ξέρουμε και το βενζινάδικο και που πορεύει για Καστοριά...; "Όχι, όχι, από εδώ θα πάμε, από εδώ λέει το Zumo, θα συνεχίσουμε ευθεία μπροστά..."

Και συνεχίζουμε ευθεία μπροστά, βγαίνουμε από τα σπίτια, μπαίνουμε σε μικρό φιδίσιο δρόμο μέσα σε ορεινή καταπράσινη πεδιάδα, γεμάτη με πάχνη του πρωινού, και αριστερά και δεξιά μας άλογα που ακόμη κοιμούνται. Υπέροχο θέαμα και φοβερή σκηνή. Εγώ να θέλω να σταματάω για φωτογραφία και ο Κωστής να θέλει να είναι καβάλα στην μηχανή μήπως και πεταχτεί τίποτα στον δρόμο..δεν είχε κι άδικο...συνεχίζουμε...

Κάποια στιγμή ο Κωστής κάνει αριστερά, σε έναν μικρό παράδρομο, προφανώς το Zumo του έδειξε την κατευθυνση για σωτηρία προς τα κει...συνεχίζουμε μέσα σε υπέροχη φύση και ο δρόμος τελειώνει, γίνεται χώμα, δασικός και βατός μέσα σε φτέρες, έλατα και πέτρες...έμπαινε μέσα στο δάσος. Συνεχίζουμε...(!), και τώρα ο δρόμος γίνεται άμμος (όπως στην θάλασσα), με κακοτράχηλες πέτρες, μεγάλα νεροφαγώματα, λάσπη και επικυνδυνότητα προς γκρεμό αριστερά. Ο δρόμος τώρα είναι για XT, ούτε για τα δικά σας 1200 και Adve...οι τύποι με τα GS και RT συνεχίζουν...

Μπαίνουμε σε μεγάλες φτέρες και έλατα, ο ήλιος μόλις που είχε αρχίσει να ξεπροβάλλει ανάμεσα στα κλαδιά (θυμάμαι απίστευτη θέα και φύση γύρω μου, παρόλο τον φόβο εάν θα μπορούσε να προκύψει κάτι...). "Ρε Κωστή, πάμε πίσω, δεν είναι από δω, γυρίζουμε από κει που ξέρουμε..." Το Zumo από δω λέει, λίγες εκατοντάδες μέτρα ακόμη...

Να το #### το Zumo σας ολονών.
Η Ελλάδα θέλει μάτια και μυαλό δεν είναι για τέτοια μέρη..΄
"Λίγες εκατοντάδες μέτρα ακόμη..."
Τα ζώα, ειδικά οι αρκούδες, από την φύση τους κυνηγούν το πρωί, μεταξύ 5 και 8. Η ώρα είναι 6.50 και είμαστε μέσα στην καρδιά του δάσους, του Νυμφαίου, στο πουθενά, εκτεθειμμένοι, σε κακοτράχειλο δρόμο μόνο για XT, και ο Κωστής χωρίς βενζίνη...

Σταματάω σε διασταύρωση που δείνει "Περικοπή" αριστερά (δείτε το στον χάρτη σας). Σκέφτομαι, προφανώς μικρό χωριουδάκι στο πουθενά, και συνεχίζω με προσοχή...παρακάτω βλέπω τον Κωστή να προσπαθεί απεγνωσμένα να γυρίσει την μηχανή, κάνοντας αναστροφή...

"Άστα ρε, το Zumo δείχνει 27 ακόμα χλμ από εδώ....".
Γυρίζουμε, αναστροφή και προς τα πίσω. Τώρα η θέα από δεξιά, άμμος που γλυστράει, λάσπη, πέτρες και στενός δασικός πέτρινος ο δρόμος. Απίστευτη η θέα, ήλιος να βγαίνει. Ο Κωστής μπροστά μου στα 3 μέτρα....
Reply With Quote
  #183  
Παλιό 30-08-2010, 16:40
Michael Chatzilias Ο/Η Michael Chatzilias βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Sep 2009
Περιοχή: Αθήνα, Μετς
Μoto: Έμεινα χωρίς μηχανή...
Μηνύματα: 1,603
Προεπιλογή Απάντηση: Ολονύκτια εξόρμηση-Νυμφαίο,Καστοριά,Ιωάννινα,Σύβοτα για "μάχιμους" 27-29/8/

Με range καμία δεκαριά χλμ ο Κωστής, σταματάμε στο πρώτο βενζινάδικο κάτω χαμηλά (νομίζω Αγραπιδιές). Κλειστό και εμείς είμαστε ταραγμένοι και κουρασμένοι...

Εγώ φωνάζω στον άνθρωπο να βγει να γεμίσουμε ("Γιατί υπάρχει πρόβλημα μεγάλο...." του φωνάζω...).

Ο άνθρωπος ξυπνάει, κάνει νόημα θετικό βγαίνει και ο Κωστής γεμίζει.
Ήρθαν και κάτι ντόπιοι εκείνη την ώρα με τα δίκανα.
Πόσο αλλάζουν οι συνήθειες εκέι πάνω...εμείς να γεμίζουμε τα ρεζερβουάρ και αυτοί να γεμίζουν τα δίκανα...

Κάνω συζήτηση με τον βενζινά που γελά με τα κατορθώματά μας.
Μου λέει" Περικοπή, εκεί είναι ο πυρήνας..μπήκατε στον πυρήνα..; Έχει και ταμπέλα, "Πυρήνας Ακτούρου, ζώνη και βιότοπος Αρκούδας..." (το Zumo του Κωστή έδειξε προς τα κει, ίσως γιατί είχε προηγούμενα με τον Κωστή). Μπήκαμε δηλαδή στον πυρήνα του Αρκτούρου, στον βιότοπο, στις 6μιση το πρωί, μέσα στο σπίτι του, και με RT.

Ο βενζινάς μας είπε ότι αυτή την εποχή έχει πολλές αρκούδες και λύκους εκεί μέσα που κατεβαίνουν για φαί, και κλέβουν κότες και μουλάρια...

Ταραγμένοι, συνεχίσαμε προς Καστοριά όπου και φάγαμε ένα δυνατό πρωινό στο Kastoria Hotel με τρομερή θέα την όμορφη λίμνη, συζητώντας τα κατορθώματά μας. Πολύ όμορφη η Καστοριά.

Η αλήθεια είναι ότι παρόλο που δεν είδαμε τον οικισμό γιατί ήταν νύχτα και τα περάσαμε όλα με 120 χλμ και με σκυλιά να μας παίζουν, είδαμε την γύρω φύση πολύ καλά, απίστευτου κάλλους, και θαυμάσαμε ένα ονειρικό πρωινό εκεί πάνω, κι έτσι ζήσαμε μια τρομερή περιπέτεια για την οποία είμαι πολύ χαρούμενος και ικανοποιημένος. Το Καστοριά - Γρεβενά - Σύβοτα ήταν κουραστικό, καθώς άρχισε η ζέστη και ο ήλιος επάνω μας.
Reply With Quote
  #184  
Παλιό 30-08-2010, 16:41
CPretenteriS Ο/Η CPretenteriS βρίσκεται εκτός σύνδεσης
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2010
Περιοχή: Spata
Μoto: BMW R1200GS (mod. 2010)
Μηνύματα: 19,474
Exclamation Απάντηση: Ολονύκτια εξόρμηση-Νυμφαίο,Καστοριά,Ιωάννινα,Σύβοτα για "μάχιμους" 27-29/8/

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από Michael Chatzilias Εμφάνιση μηνυμάτων
Και εκεί που πηγαίναμε κάνοντας το πρωινό μας εντούρο κατά τις 6.45 μέσα σε απίστευτη φύση, βλέπω βεβαίως αριστερά και δεξιά μου ώστε να επιλέξω την κατάλληλη πλευρά για να πάει το RT. Μάλιστα ανασηκώνομαι και από την σέλα κάνοντας πραγματικό off roading. Ο άλλος μπροστά έχει σηκώσει σκόνη από άμμο και λάσπη και αργά αργά προχωράει...

Σε δεξί βλέμα για να δω την θέα, αισθάνομαι μεγάλο άγριο θεριό κοντά μου, και καταλαβαίνω τα χνώτα του...αυτό δεν είναι φτέρη σκέφτομαι...γυρίζω κανονικά και βλέπω μεγάλο άγριο λύκο, κάτασπρο, μεγάλα κόκκινα μάτια, να τρέχει 40 πόντους από το δεξί μου γόνατο, χωρίς να κάνει θόρυβο (σε αντίθεση με τα σκυλιά στον οικισμό), χωρίς να βαριανασαίνει (σε αντίθεση με τα σκυλιά), απλώς να τρέχει γεμάτος αυτοπεποίθηση, θάρος και αγριάδα δίπλα μου...

"Φύγε...Κωστή φύγε,....ΦΥΓΕ ΚΩΣΤΗ....ΛΥΚΟΣ ΚΩΣΤΗ ΦΥΓΕ...."
Του πήρε 4 δευτερόλεπτα να καταλάβει, και έγινε καπνός όταν κατάλαβε...το σούπερ εντούρο, σήκωσε τόνους σκόνης και δεν έβλεπα τίποτα μπροστά μου (Κωστή ευχαριστώ ρε...), έγινε καπνός. Γκάζωσα κι εδώ (για 1 δευτερόλεπτο αισθάνθηκα έμπειρος τώρα πια, μετά την εμπειρία στον οικισμό, μου έλειπε μόνο η εμπειρία για το εντούρο)...Full Off roading το RT, το μόνο που μπορούσα να κάνω ήταν να κλείσω τελείως το παμπρίζ που τώρα έπαιζε σαν τρελό...

Ο Κωστής είχε εξαφανιστεί.
Μετά από λίγο off roading ταξίδευα και πάλι μόνος χωρίς τον λύκο.
Από την μία να τρέχουμε σαν τρελοί και από την άλλη να φωνάζω στον Κωστή να πάρει φωτογραφίες από το κινητό του...ά ρε Χατζηλία...

7.10 το πρωί, βγαίνουμε από την ζώνη του λυκόφως και γυρίζουμε στα άγρια άλογα που τώρα είχαν ξυπνήσει και έπαιρναν το πρωινό τους με ομελέττες και μαρμελάδες και κατηφορίσαμε προς τον οικισμό..
Βασικά... δε μου είπες έτσι... ούρλιαξες... λέγοντας... "Κώστη φύγε γρήγορα... λέω εγώ.... Τι???? καθώς δεν άκουσα... ΦΥΓΕ ΜΑΛ-ΚΑ... ΛΥΥΥΥΥΥΚΟΟΣΣΣΣ στο ποδι μουουου..... απαντάει ο Χατζηλίας και ενώ αφόδευε (πιθανώς) πάνω στο νέο RT Adve της BMW...

Ανοίγω το γκάζι δίχως αύριο.... και ΔΕΝ ξανακοιτάω πίσω μου... ούτως ή άλλως ΔΕΝ έβλεπα τίποτα.... η σκόνη πρέπει να έκατσε 4 ώρες μετά...

Να σημειωθεί ότι το κομμάτι όταν πηγαίναμε το καλύψαμε σε περίπου 30' ενώ στο γύρνα... κάτω από 8'.... τα οποία νόμιζα ότι ήταν 14 μέρες.... Νομίζω έκανα 3 επικλήσεις... 2 τάματα... και είπα 7 φορές το Πάτερ Ημών...

Έλεγα πως θα βρούνε τα κομμάτια μας 6 μήνες μετά... ότι είχε απομείνει...
Reply With Quote
  #185  
Παλιό 30-08-2010, 16:43
Michael Chatzilias Ο/Η Michael Chatzilias βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Sep 2009
Περιοχή: Αθήνα, Μετς
Μoto: Έμεινα χωρίς μηχανή...
Μηνύματα: 1,603
Προεπιλογή Απάντηση: Ολονύκτια εξόρμηση-Νυμφαίο,Καστοριά,Ιωάννινα,Σύβοτα για "μάχιμους" 27-29/8/

Έμεινα έκπληκτος από την απόδοση του RT.
Στον δρόμο ήταν εκπληκτικό. Στο χώμα το δύσβατο, βαθιά νεροφαγώματα, λάσπη και πέτρες ανταποκρίθηκε πολύ καλά και γρήγορα. Κινήθηκε παντού με τρομερή άνεση και αίγλη, και υπήρξε τρομερά σταθερό στα 200χλμ στην Ιόνια οδό εχθές το βράδυ στην επιστροφή, με το Cruise ανοιχτό, και με μπονάτσα. Ήταν απίστευτο.

Το φλοτέρ ξαναλειτουργεί μόλις μπήκαμε Αττική (δεν του άρεσε εκεί πάνω...).
Reply With Quote
  #186  
Παλιό 30-08-2010, 16:45
Michael Chatzilias Ο/Η Michael Chatzilias βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Sep 2009
Περιοχή: Αθήνα, Μετς
Μoto: Έμεινα χωρίς μηχανή...
Μηνύματα: 1,603
Προεπιλογή Απάντηση: Ολονύκτια εξόρμηση-Νυμφαίο,Καστοριά,Ιωάννινα,Σύβοτα για "μάχιμους" 27-29/8/

Πωλείται BMW RT1200 , σε εξαιρετική κατάσταση, δεν έχει πατήσει ποτέ χώμα...φλοτέρ και παμπρίζ καινούρια...χρήζη μικρής ανακαίνισης....χρώμα χρυσαφί μόνιμο με σκόνη δασικού οικισμού παραδοσιακού...τιμή ευκαιρίας....
Reply With Quote
  #187  
Παλιό 30-08-2010, 16:45
CPretenteriS Ο/Η CPretenteriS βρίσκεται εκτός σύνδεσης
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2010
Περιοχή: Spata
Μoto: BMW R1200GS (mod. 2010)
Μηνύματα: 19,474
Προεπιλογή Απάντηση: Ολονύκτια εξόρμηση-Νυμφαίο,Καστοριά,Ιωάννινα,Σύβοτα για "μάχιμους" 27-29/8/

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από Michael Chatzilias Εμφάνιση μηνυμάτων
Με range καμία δεκαριά χλμ ο Κωστής, σταματάμε στο πρώτο βενζινάδικο κάτω χαμηλά (νομίζω Αγραπιδιές). Κλειστό και εμείς είμαστε ταραγμένοι και κουρασμένοι...

Εγώ φωνάζω στον άνθρωπο να βγει να γεμίσουμε ("Γιατί υπάρχει πρόβλημα μεγάλο...." του φωνάζω...).

Ο άνθρωπος ξυπνάει, κάνει νόημα θετικό βγαίνει και ο Κωστής γεμίζει.
Ήρθαν και κάτι ντόπιοι εκείνη την ώρα με τα δίκανα.
Πόσο αλλάζουν οι συνήθειες εκέι πάνω...εμείς να γεμίζουμε τα ρεζερβουάρ και αυτοί να γεμίζουν τα δίκανα...

Κάνω συζήτηση με τον βενζινά που γελά με τα κατορθώματά μας.
Μου λέει" Περικοπή, εκεί είναι ο πυρήνας..μπήκατε στον πυρήνα..; Έχει και ταμπέλα, "Πυρήνας Ακτούρου, ζώνη και βιότοπος Αρκούδας..." (το Zumo του Κωστή έδειξε προς τα κει, ίσως γιατί είχε προηγούμενα με τον Κωστή). Μπήκαμε δηλαδή στον πυρήνα του Αρκτούρου, στον βιότοπο, στις 6μιση το πρωί, μέσα στο σπίτι του, και με RT.

Ο βενζινάς μας είπε ότι αυτή την εποχή έχει πολλές αρκούδες και λύκους εκεί μέσα που κατεβαίνουν για φαί, και κλέβουν κότες και μουλάρια...

Ταραγμένοι, συνεχίσαμε προς Καστοριά όπου και φάγαμε ένα δυνατό πρωινό στο Kastoria Hotel με τρομερή θέα την όμορφη λίμνη, συζητώντας τα κατορθώματά μας. Πολύ όμορφη η Καστοριά.

Η αλήθεια είναι ότι παρόλο που δεν είδαμε τον οικισμό γιατί ήταν νύχτα και τα περάσαμε όλα με 120 χλμ και με σκυλιά να μας παίζουν, είδαμε την γύρω φύση πολύ καλά, απίστευτου κάλλους, και θαυμάσαμε ένα ονειρικό πρωινό εκεί πάνω, κι έτσι ζήσαμε μια τρομερή περιπέτεια για την οποία είμαι πολύ χαρούμενος και ικανοποιημένος. Το Καστοριά - Γρεβενά - Σύβοτα ήταν κουραστικό, καθώς άρχισε η ζέστη και ο ήλιος επάνω μας.
Reply With Quote
  #188  
Παλιό 30-08-2010, 16:46
CPretenteriS Ο/Η CPretenteriS βρίσκεται εκτός σύνδεσης
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2010
Περιοχή: Spata
Μoto: BMW R1200GS (mod. 2010)
Μηνύματα: 19,474
Προεπιλογή Απάντηση: Ολονύκτια εξόρμηση-Νυμφαίο,Καστοριά,Ιωάννινα,Σύβοτα για "μάχιμους" 27-29/8/

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από Michael Chatzilias Εμφάνιση μηνυμάτων
Έμεινα έκπληκτος από την απόδοση του RT.
Στον δρόμο ήταν εκπληκτικό. Στο χώμα το δύσβατο, βαθιά νεροφαγώματα, λάσπη και πέτρες ανταποκρίθηκε πολύ καλά και γρήγορα. Κινήθηκε παντού με τρομερή άνεση και αίγλη, και υπήρξε τρομερά σταθερό στα 200χλμ στην Ιόνια οδό εχθές το βράδυ στην επιστροφή, με το Cruise ανοιχτό, και με μπονάτσα. Ήταν απίστευτο.

Το φλοτέρ ξαναλειτουργεί μόλις μπήκαμε Αττική (δεν του άρεσε εκεί πάνω...).
Δεν είπες ότι ήμουν κολλητός και σταθερός πίσω σου... - ακόμα και σε αυτές τις υπερβολικές για το GS-άκι μου - ταχύτητες...
Reply With Quote
  #189  
Παλιό 30-08-2010, 16:47
CPretenteriS Ο/Η CPretenteriS βρίσκεται εκτός σύνδεσης
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2010
Περιοχή: Spata
Μoto: BMW R1200GS (mod. 2010)
Μηνύματα: 19,474
Προεπιλογή Απάντηση: Ολονύκτια εξόρμηση-Νυμφαίο,Καστοριά,Ιωάννινα,Σύβοτα για "μάχιμους" 27-29/8/

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από Michael Chatzilias Εμφάνιση μηνυμάτων
Πωλείται BMW RT1200 , σε εξαιρετική κατάσταση, δεν έχει πατήσει ποτέ χώμα...φλοτέρ και παμπρίζ καινούρια...χρήζη μικρής ανακαίνισης....χρώμα χρυσαφί μόνιμο με σκόνη δασικού οικισμού παραδοσιακού...τιμή ευκαιρίας....
Εγώ πάντως... για ευνόητους λόγους... δεν μπορώ να το πάρω...
Reply With Quote
  #190  
Παλιό 30-08-2010, 16:51
Michael Chatzilias Ο/Η Michael Chatzilias βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Sep 2009
Περιοχή: Αθήνα, Μετς
Μoto: Έμεινα χωρίς μηχανή...
Μηνύματα: 1,603
Προεπιλογή Απάντηση: Ολονύκτια εξόρμηση-Νυμφαίο,Καστοριά,Ιωάννινα,Σύβοτα για "μάχιμους" 27-29/8/

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από CPretenteriS Εμφάνιση μηνυμάτων
Εγώ πάντως... για ευνόητους λόγους... δεν μπορώ να το πάρω...

Χαρίζεται Τρέλειρ για το RT, το οποίο έτσι κι αλλιώς θα χρειαστεί να το πάρετε για να μετακινήσετε το RT.

Λάστιχα καινούρια, 22,000 χλμ, δεν έχουν πατήσει ποτέ χώμα..

Πωλείται λόγω μόνιμης αναχώρησης στο εξωτερικό.
Βιβλίο Service και όλα του τα Service στην Εθνική οδό Νυμφαίου - Περικοπής στον οικισμό "Αετός" στα όρια Καστοριάς...
Reply With Quote
Απάντηση


Κανόνες καταχώρησης
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο HTML κώδικας ειναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;

Σχετικά Θέματα
Θέμα Δημιουργός Forum Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
Μονοήμερη εξόρμηση στη Κέα (Τζιά) 20.02.2010 aeriko Προτάσεις για κοπάνα - μοτοσυναντήσεις/μοτοπαρέες 47 23-02-2010 12:10
Ιωάννινα - ένα ωραίο οδοιπορικό !!! ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ Ελλάδα 8 15-02-2010 12:29
Εκδρομή στα Ιωάννινα - 18,19,20/9. S.T Εκδρομές εντός Ελλάδος 107 12-02-2010 14:42
Φωτογραφίες από τα Σύβοτα Michael Chatzilias Γενικά - Μοτοσυκλέτα 5 26-10-2009 20:11
Για σας είμαι ο Νίκος από τα Ιωάννινα. Nick Καλώς ήλθατε 20 18-01-2009 13:12


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 02:53.


vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!