GS Forum

Πήγαινε πίσω   GS Forum > -----> Γενικά > Διάφορα

Αγαπητά μέλη & φίλοι, το GS Forum, μετά από την πολυετή & καθ’ όλα επιτυχημένη πορεία του, εξακολουθεί να παραμένει online,

ώστε οι αναγνώστες του να έχουν πρόσβαση σε όλα τα θέματα του ενδιαφέροντός τους, για ενημέρωση και μελλοντική αναδρομή.

Σας ευχαριστούμε μέσα από την καρδιά μας για την αγάπη και την εμπιστοσύνη που μας δείξατε όλο αυτό το διάστημα

και καταστήσατε την διαδικτυακή αυτή συντροφιά σημείο αναφοράς για τα ελληνικά μοτοσυκλετιστικά δρώμενα και όχι μόνον.

Το μόνο βέβαιο είναι ότι, το ταξίδι συνεχίζεται ...
Απάντηση
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #11  
Παλιό 16-09-2012, 12:56
GeorgeP Ο/Η GeorgeP βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: Αθηνα
Μoto: VARADERO MK3
Μηνύματα: 6,530
Προεπιλογή Απάντηση: Στο στόχαστρο του ΣΔΟΕ 3.000 «ύποπτοι» φορολογούμενοι

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από BOXER Εμφάνιση μηνυμάτων
Αυτο είναι το τυρακι που περιεγραψες παρα πολυ ωραία!!!
Άλλη μια ωραία δικαιολογία για... αυτούς τους... λίγους, που θέλουν το "καλο" μας!!!

Εγω το πήγα ένα βήμα παρακάτω, στο πολυ κοντινό μας μέλλον !
Το πλαστικό χρήμα, μαζι με τα όμορφα τσιπακια που θα μας χωσουν υποχρεωτικά, θα μας κάνει τελείως ελεγχόμενους!

Ζητώ η ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ!

Και λέγε ότι θέλεις εσυ, περί οικονομίας, εξυγιανσεως κτλ κτλ
Kι επιτελους να λες!!!ειδικα οταν δεν παιρνει απο λογια ο Ελληνας......

Ελευθερια ειπες? ποια ελευθερια? του κλεβω κι ασε τον αλλο να πληρωνει και για μενα? και μετα να φωναζω οτι δεν εχω υγεια, συγκοινωνιες κ.λ.π.?

Οχι φιλε μου, προτιμω την δικτατορια με στερηση της Ελευθεριας για ορισμενο χρονικο διαστημα μεχρι να αποκατασταθη η νομιμοτητα, οπως ακριβως εφαρμοζοτανε και στην Αρχαια Αθηνα.
Reply With Quote
  #12  
Παλιό 17-09-2012, 00:12
BOXER Ο/Η BOXER βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jul 2009
Περιοχή: Μοσχατο
Μoto: R1200gs
Μηνύματα: 2,806
Προεπιλογή Απάντηση: Στο στόχαστρο του ΣΔΟΕ 3.000 «ύποπτοι» φορολογούμενοι

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από GeorgeP Εμφάνιση μηνυμάτων
Kι επιτελους να λες!!! 1. ειδικα οταν δεν παιρνει απο λογια ο Ελληνας......

Ελευθερια ειπες? ποια ελευθερια? του κλεβω κι ασε τον αλλο να πληρωνει και για μενα? και μετα να φωναζω οτι δεν εχω υγεια, συγκοινωνιες κ.λ.π.?

Οχι φιλε μου, προτιμω την δικτατορια με 2. στερηση της Ελευθεριας για ορισμενο χρονικο διαστημα μεχρι να αποκατασταθη η νομιμοτητα, οπως ακριβως εφαρμοζοτανε και στην Αρχαια Αθηνα.

1. Ποιος μιλησε μονο για Ελλαδα;;;
Ξεκολλα το μυαλο σου, και δες τι γινεται, σιγα σιγα αλλα σταθερα, σε ολες τις χωρες του κοσμου...


2. Μην φας ομως, γιατι εχουμε γλαροσουπα !!!

Last edited by BOXER; 17-09-2012 at 00:58.
Reply With Quote
  #13  
Παλιό 17-09-2012, 01:22
dimitrisb Ο/Η dimitrisb βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Oct 2010
Περιοχή: Πεύκη (Αθήνα)
Μoto: R1200GS (κίτρινο)
Μηνύματα: 2,458
Προεπιλογή Απάντηση: Στο στόχαστρο του ΣΔΟΕ 3.000 «ύποπτοι» φορολογούμενοι

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από Arkas Εμφάνιση μηνυμάτων
Ο φόρος εισοδήματος,
απ´ότι πληροφορήθηκα,
πληρώνεται μεν στις τράπεζες,
αλλά όχι απευθείας - καταβάλλοντας δηλαδή τα χρήματα στον γκισέ,
αλλά με υποχρεωτική ανάληψη από λογαριασμό.
Και μετρητά δηλ. να τα πας,
πρέπει να τα καταθέσεις για να γίνει η πληρωμή !


Sent by Arkas via Tapatalk !
Δημήτρη αυτό ισχύει πιο πολύ στις ιδιωτικές τράπεζες αν δεν κάνω λάθος.
Στην ΑΤΕ για παράδειγμα πας με τα χαρτιά σου (εντολή πληρωμής και από το taxis) και πληρώνεις γκισέ.
Reply With Quote
  #14  
Παλιό 17-09-2012, 08:26
GeorgeP Ο/Η GeorgeP βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: Αθηνα
Μoto: VARADERO MK3
Μηνύματα: 6,530
Προεπιλογή Απάντηση: Στο στόχαστρο του ΣΔΟΕ 3.000 «ύποπτοι» φορολογούμενοι

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από BOXER Εμφάνιση μηνυμάτων
1. Ποιος μιλησε μονο για Ελλαδα;;;
Ξεκολλα το μυαλο σου, και δες τι γινεται, σιγα σιγα αλλα σταθερα, σε ολες τις χωρες του κοσμου...!!!
A, τωρα ξυπνησαν και οι αλλοι? τοσο καιρο που πηδουσε η τροικα την Πορτογαλια και την Ιρλανδια γιατι δεν μιλουσαν οι ΠορτογαλοΙρλανδοι? Εκει δεν κοπηκαν μισθοι και συνταξεις πριν την Ελλαδα? Τωρα που μπηκε κι επισημως η Ισπανια στον χωρο της ''βοηθειας'' βρηκαν το θαρρος να ξεσηκωθουν?
Απο την αρχη της κρισης λεω οτι καμια χωρα μονη της δεν μπορει να παει κοντρα στους δυνατοτερους της Ευρωπης οι οποιοι χωνουν και το χρημα. Αλλο ομως η Ελλαδα να ''κλωτσαει'' μονη της κι αλλο μαζι με ολον τον νοτο. Οι δηλωσεις Ολαντ υπερ της Ελλαδας που αποσκοπουν νομιζεις? Ο ξαφνικος ερωτας της Μερκελ και του Σοιμπλε για την Ελλαδα τι σου λεει? ακομα και η Φεκτερ της αυστριας μιλαει κολακευτικα πια για την ελλαδα.......γιατι νομιζεις? Διοτι η β.ευρωπη τρεφεται απο τον νοτο και σε φαγητο κα σε αναπτυξη για τους ιδιους. Η Β.Ευρωπη χωρις τον Νοτο δεν μπορει να επιζησει..........το ηξεραν και πριν οι Βορειοι, οι νοτιοι δεν το ειχαν καταλαβει αφηνοντας την ελλαδα μονη της θεωρωντας οτι η κριση ειναι μονον γιαυτην, αλλα..........
Το κλωτσημα του νοτου εφερε τις δηλωσεις Ντραγκι που σπρωχνει την ευρωπη σε ευρο-ομολογο και συνομοσπονδια κρατων αλά USA με ενα κοινο ΥΠΟΙΚ για ολη την ευρωπη......και η Γερμανια αναγκαστηκε να οπισθοχωρησει και να το δεχτει.......
Δεν ειμαι κολλημενος πουθενα, βλεπω τα πραγματα ετσι οπως ειναι την καθε δεδομενη στιγμη....εν αντιθεση με αλλους που δεν βλεπουν περαν απο το προσωπικο τους συμφερον.

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από BOXER Εμφάνιση μηνυμάτων
2. Μην φας ομως, γιατι εχουμε γλαροσουπα !!!
για προσπαθησε να αποκρυπτογραφησεις τι κρυβει η μεταβαση των φακελλων των παραπτωματων με τους αλλοδαπους των μελων και βουλευτων της Χ.Α. απο την εισαγγελια στην Βουλη και αιτηση του Κοινοβουλιου για αρση της βουλευτικης ασυλιας των βουλευτων της! Πότε ξαναγινε αυτο μεταπολιτευτικα??
Μαλιστα, εχθες, με ανακοινωση της η Χ.Α. ζητα μονη της την αρση της βουλευτικης ασυλιας των βουλευτων της ετσι για ηρωποιηση των μελων της. Μετα θα μιλανε, οπως ηδη μιλανε, για ''συνταγματικη εκτροπη''.......φανταζομαι οτι καταλαβαινεις οτι δεν ημαστε μακρια -εστω και με πλαγιο βελουδινο τροπο - απο αυτο που προτιμω και αναφερω στο πιο πανω ποστ μου.

Last edited by GeorgeP; 17-09-2012 at 08:32.
Reply With Quote
  #15  
Παλιό 18-09-2012, 22:47
BOXER Ο/Η BOXER βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jul 2009
Περιοχή: Μοσχατο
Μoto: R1200gs
Μηνύματα: 2,806
Προεπιλογή Απάντηση: Στο στόχαστρο του ΣΔΟΕ 3.000 «ύποπτοι» φορολογούμενοι

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από GeorgeP Εμφάνιση μηνυμάτων
Οι δηλωσεις Ολαντ υπερ της Ελλαδας που αποσκοπουν νομιζεις? Ο ξαφνικος ερωτας της Μερκελ και του Σοιμπλε για την Ελλαδα τι σου λεει? ακομα και η Φεκτερ της αυστριας μιλαει κολακευτικα πια για την ελλαδα.......γιατι νομιζεις? !
Θα σου πω τι νομίζω:

Κάθε φορα που ακούω καλα λόγια να λένε οι ξένοι ηγέτες, για εμάς και την χώρα μας, αυτο σημαίνει ότι οι δικοί μας "ηγέτες", δεν κάνουν την δουλεια τους!!!

Αν σηκώνουν το ανάστημα τους, αν διεκδικούν, αν διαπραγματευοντε, αντί να συμφωνούν με ολα, να τα ξεπουλανε ολα κτλ κτλ, δεν θα ακούγαμε καλα λόγια απο τους ξένους ηγέτες!
Όσο τους γλυφουν τον κ.ωλο και τους κάνουν τα χατηρια, και εσυ να ήσουν ο οποιοσδήποτε ξένος ηγέτης, καλα λογακια θα έλεγες!

Δεν αναφέρομαι μόνο στην σημερινή εποχή, μα και πιο παλιά!!!

Αυτο μου θυμησε τον Γιωργάκη, παλαιοτερα, όταν είχε παει στην Τουρκία για να συνομιλήσει με τον Τούρκο ομόλογο του.
Το τι είπε ο Γιωργάκης μετα στους δημοσιογράφους, δεν το θυμάμαι καθόλου. Αυτο που μου έχει μείνει όμως, είναι τα σχόλια του Τούρκου... Έναν κακο λόγο δεν είπε ο τουρκαλας για τους έλληνες και συνεχώς επλεκε το εγκωμιο του Γιωργάκη!!!

Όταν όμως σε αντίστοιχες συζητήσεις, είτε γιατί δεν υποχωρουσαμε απο τις θέσεις μας, είτε γιατί δεν είμασταν διακοσμητικά στοιχεία στις συνομιλίες, οι δηλώσεις τον Τούρκων ομολόγων προς τους δημοσιογράφους, ήταν πάντα του στυλ, "αδιαλακτοι οι έλληνες, κακοί γείτονες οι έλληνες, θα σας κάνουμε το ένα το άλλο" κτλ κτλ...

Για αυτο σου λέω, όταν ακούς καλα λόγια, ΔΕΝ κανουνε καθόλου καλα την δουλεια τους, οι "ηγέτες" μας !!!!!!
Reply With Quote
  #16  
Παλιό 19-09-2012, 08:51
GeorgeP Ο/Η GeorgeP βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: Αθηνα
Μoto: VARADERO MK3
Μηνύματα: 6,530
Προεπιλογή Απάντηση: Στο στόχαστρο του ΣΔΟΕ 3.000 «ύποπτοι» φορολογούμενοι

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από BOXER Εμφάνιση μηνυμάτων
Θα σου πω τι νομίζω:

Κάθε φορα που ακούω καλα λόγια να λένε οι ξένοι ηγέτες, για εμάς και την χώρα μας, αυτο σημαίνει ότι οι δικοί μας "ηγέτες", δεν κάνουν την δουλεια τους!!!

Αν σηκώνουν το ανάστημα τους, αν διεκδικούν, αν διαπραγματευοντε, αντί να συμφωνούν με ολα, να τα ξεπουλανε ολα κτλ κτλ, δεν θα ακούγαμε καλα λόγια απο τους ξένους ηγέτες!
Όσο τους γλυφουν τον κ.ωλο και τους κάνουν τα χατηρια, και εσυ να ήσουν ο οποιοσδήποτε ξένος ηγέτης, καλα λογακια θα έλεγες!

Δεν αναφέρομαι μόνο στην σημερινή εποχή, μα και πιο παλιά!!!

Αυτο μου θυμησε τον Γιωργάκη, παλαιοτερα, όταν είχε παει στην Τουρκία για να συνομιλήσει με τον Τούρκο ομόλογο του.
Το τι είπε ο Γιωργάκης μετα στους δημοσιογράφους, δεν το θυμάμαι καθόλου. Αυτο που μου έχει μείνει όμως, είναι τα σχόλια του Τούρκου... Έναν κακο λόγο δεν είπε ο τουρκαλας για τους έλληνες και συνεχώς επλεκε το εγκωμιο του Γιωργάκη!!!

Όταν όμως σε αντίστοιχες συζητήσεις, είτε γιατί δεν υποχωρουσαμε απο τις θέσεις μας, είτε γιατί δεν είμασταν διακοσμητικά στοιχεία στις συνομιλίες, οι δηλώσεις τον Τούρκων ομολόγων προς τους δημοσιογράφους, ήταν πάντα του στυλ, "αδιαλακτοι οι έλληνες, κακοί γείτονες οι έλληνες, θα σας κάνουμε το ένα το άλλο" κτλ κτλ...

Για αυτο σου λέω, όταν ακούς καλα λόγια, ΔΕΝ κανουνε καθόλου καλα την δουλεια τους, οι "ηγέτες" μας !!!!!!
To μεγαλειο της συνομωσιολογιας............
Ανευ αποδειξεων συμπερασματα...............

Ορθωση αναστηματος, διαπραγματευση κ.λ.π. οταν χρωστας τα μυρια οσα στην τραπεζα πηγαινε ορθωσε αναστημα, διαπραγματευσου απο ισχυρη θεση για να σωσεις την περιουσια σου........με τις κλωτσιες θα σε πεταξουν εξω και θα χασεις την περιουσια σου.
Ο μονος τροπος ειναι να λες ''ναι'' σε ολα και να περιμενεις να γινετε πολλοι, οταν μαζευτειτε πολλοι τοτε αποκτατε και οικονομικη ισχυ και διαπραγματευτικη ισχυ, μονον τοτε η τραπεζα αισθανεται οτι θα χασει τα λεφτα της......αλλο ενας που χρωσταει 100,000 κι αλλο Χ αλλοι που ολοι μαζι χρωστανε εκατομμυρια.......

Η ελλαδα ηταν ΜΙΑ και μονη μικρη οικονομια μαζι με τις αμελητεες, μικρες και μονες οικονομιες των Πορτογαλια, Ιρλανδια, Ισλανδια...τις χωρεψαν στο ταψι ΟΛΕΣ....μολις ομως αρχισαν να μπαινουν στον χωρο των οφειλετων τεραστιες οικονομιες οπως η Γαλλια, Ισπανια, Ιταλια οι χορευτες του ταψιου εγιναν μαεστροι....

Γιαυτο εγραψα πιο πανω:
Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από GeorgeP Εμφάνιση μηνυμάτων
..............Οι δηλωσεις Ολαντ υπερ της Ελλαδας που αποσκοπουν νομιζεις? Ο ξαφνικος ερωτας της Μερκελ και του Σοιμπλε για την Ελλαδα τι σου λεει? ακομα και η Φεκτερ της αυστριας μιλαει κολακευτικα πια για την ελλαδα.......γιατι νομιζεις? ................................................


Πιστευω να καταλαβαινεις.........

Last edited by GeorgeP; 19-09-2012 at 08:54.
Reply With Quote
  #17  
Παλιό 19-09-2012, 09:02
ckk Ο/Η ckk βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Oct 2009
Περιοχή: Εκάλη
Μoto: BMW R1200GS
Μηνύματα: 5,181
Προεπιλογή Απάντηση: Στο στόχαστρο του ΣΔΟΕ 3.000 «ύποπτοι» φορολογούμενοι

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από GeorgeP Εμφάνιση μηνυμάτων
To μεγαλειο της συνομωσιολογιας............
Ανευ αποδειξεων συμπερασματα...............

Ορθωση αναστηματος, διαπραγματευση κ.λ.π. οταν χρωστας τα μυρια οσα στην τραπεζα πηγαινε ορθωσε αναστημα, διαπραγματευσου απο ισχυρη θεση για να σωσεις την περιουσια σου........με τις κλωτσιες θα σε πεταξουν εξω και θα χασεις την περιουσια σου.
Ο μονος τροπος ειναι να λες ''ναι'' σε ολα και να περιμενεις να γινετε πολλοι, οταν μαζευτειτε πολλοι τοτε αποκτατε και οικονομικη ισχυ και διαπραγματευτικη ισχυ, μονον τοτε η τραπεζα αισθανεται οτι θα χασει τα λεφτα της......αλλο ενας που χρωσταει 100,000 κι αλλο Χ αλλοι που ολοι μαζι χρωστανε εκατομμυρια.......

Η ελλαδα ηταν ΜΙΑ και μονη μικρη οικονομια μαζι με τις αμελητεες, μικρες και μονες οικονομιες των Πορτογαλια, Ιρλανδια, Ισλανδια...τις χωρεψαν στο ταψι ΟΛΕΣ....μολις ομως αρχισαν να μπαινουν στον χωρο των οφειλετων τεραστιες οικονομιες οπως η Γαλλια, Ισπανια, Ιταλια οι χορευτες του ταψιου εγιναν μαεστροι....

Γιαυτο εγραψα πιο πανω:




Πιστευω να καταλαβαινεις.........

Απόλυτα.

Εσείς οι υπόλοιποι?


ΟΧΙΙΙΙΙ?


Τώρα που θα έρθει η Χούντα, θα δείτε τί θα πω για σας, στα φιλαράκια μου.

Για τις πανάκριβες μηχανές σας, τα σπίτια σας, τα παιδιά σας, τις πισίνες σας, πού τα βρήκατε τα πανάκριβα αυτοκίνητα και τα σκάφη σας?

Και ειδικότερα τις μηχανές σας? Γιατί δεν χαλάνε?

Μαθαίνω επίσης ότι άλλοι πέρνουν μεγαλύτερα σκάφη εδώ μέσα. Πού τα βρηκατε?

Λέλο... την κουκούλα.














Μα δεν ντρέπεσαι? Χούντα, έτσι στην ψύχρα?

Βρε δε πας να κάνεις και καμιά δουλειά πρωινιάτικα...
Reply With Quote
  #18  
Παλιό 19-09-2012, 09:43
GeorgeP Ο/Η GeorgeP βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: Αθηνα
Μoto: VARADERO MK3
Μηνύματα: 6,530
Προεπιλογή Απάντηση: Στο στόχαστρο του ΣΔΟΕ 3.000 «ύποπτοι» φορολογούμενοι

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από ckk Εμφάνιση μηνυμάτων
Απόλυτα.

Εσείς οι υπόλοιποι?
ΟΧΙΙΙΙΙ?
Τώρα που θα έρθει η Χούντα, θα δείτε τί θα πω για σας, στα φιλαράκια μου.

Για τις πανάκριβες μηχανές σας, τα σπίτια σας, τα παιδιά σας, τις πισίνες σας, πού τα βρήκατε τα πανάκριβα αυτοκίνητα και τα σκάφη σας?

Και ειδικότερα τις μηχανές σας? Γιατί δεν χαλάνε?

Μαθαίνω επίσης ότι άλλοι πέρνουν μεγαλύτερα σκάφη εδώ μέσα. Πού τα βρηκατε?

Λέλο... την κουκούλα.

Μα δεν ντρέπεσαι? Χούντα, έτσι στην ψύχρα?

Βρε δε πας να κάνεις και καμιά δουλειά πρωινιάτικα...
εχεις χασει το μετρο....καθε μετρο, μαλλον σε πειραξε που θα παραμεινουμε στο ευρο...να το κοιταξεις παντως.

Οσο για την ''δουλεια πρωινιατικα'' προς το παρον σου κανω παρεα.....με πολυ λιγοτερα χρηματα βεβαια.
Ομως, απο της 30/9/12, χωρις ντροπη και χωρις αισθημα κατωτεροτητας, αφηνω τα σακακια armani, τα παπουτσια και τους δερματινους χαρτοφυλακες cucci που επι 30 χρονια με συνοδευαν στις επαφες μου σε ελλαδα και εξωτερικο και ξαναμπαινω στον στιβο της παραγωγικοτητας νοικιαζοντας ενα ταξι, ενα ταπεινο ταξι.......για 30-40ε την ημερα καθαρο κερδος απο οτι μου λενε....απο τα 4000 τον μηνα στα 1000 με το ζορι......ΤΕΛΕΙΑ.....για μενα ειναι οτι καλυτερο μπορουσε να μου συμβει ΣΗΜΕΡΑ κι ευχαριστω τον Θεο που βρεθηκε κατι τετοιο..

Εσυ? ποτε θα ''ξανα'' αρχισεις να προσφερεις στο συνολο? ¨η οχι? μαλλον ειναι πολλα τα λεφτα ΧρηστακηΣΟΥ.......
Reply With Quote
  #19  
Παλιό 19-09-2012, 11:09
BOXER Ο/Η BOXER βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jul 2009
Περιοχή: Μοσχατο
Μoto: R1200gs
Μηνύματα: 2,806
Προεπιλογή Απάντηση: Στο στόχαστρο του ΣΔΟΕ 3.000 «ύποπτοι» φορολογούμενοι

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από GeorgeP Εμφάνιση μηνυμάτων
To μεγαλειο της συνομωσιολογιας............
Ανευ αποδειξεων συμπερασματα...............

Πιστευω να καταλαβαινεις.........
Στο συγκεκριμένο ποσταρισμα μου, δεν υπάρχει ίχνος συνομωσιολογιας !
Η γνώμη μου είναι αυτη, και είπα αυτο που πιστεύω ότι συμβαίνει.

Εσυ μάλλον δεν κατάλαβες. Αναφερεσαι μόνο στην σημερινή εποχή και κατάσταση, (στην οποία έχεις εν μέρη δίκιο. Τώρα πια είναι "σχεδόν" αργά, για πολλές πολλές αντιδράσεις, αφού μας έχουν δεμενους χειροποδαρα.)!
Δεν αναφερθηκες καθόλου στο σκέλος που έλεγα, "αν απο παλιά, έκαναν τα ελάχιστα προβλεπόμενα οι "ηγέτες" μας...",
Αν δούλευαν στο ελάχιστο, σήμερα, πιστεύω δεν θα είμασταν σε αυτη τη κατάσταση! Τουλάχιστον, όχι σε αυτην την τραγική κατάσταση!!!
Reply With Quote
  #20  
Παλιό 19-09-2012, 11:11
BOXER Ο/Η BOXER βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jul 2009
Περιοχή: Μοσχατο
Μoto: R1200gs
Μηνύματα: 2,806
Προεπιλογή Απάντηση: Στο στόχαστρο του ΣΔΟΕ 3.000 «ύποπτοι» φορολογούμενοι

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από GeorgeP Εμφάνιση μηνυμάτων
....και ξαναμπαινω στον στιβο της παραγωγικοτητας νοικιαζοντας ενα ταξι, ενα ταπεινο ταξι.......για 30-40ε την ημερα καθαρο κερδος απο οτι μου λενε....απο τα 4000 τον μηνα στα 1000 με το ζορι......ΤΕΛΕΙΑ.....για μενα ειναι οτι καλυτερο μπορουσε να μου συμβει ΣΗΜΕΡΑ κι ευχαριστω τον Θεο που βρεθηκε κατι τετοιο..[/COLOR][/SIZE][/FONT]
Καλο ξεκίνημα στην νέα σου δουλεια Γιώργο !!!
Reply With Quote
Απάντηση


Κανόνες καταχώρησης
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο HTML κώδικας ειναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 09:02.


vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!