GS Forum

Πήγαινε πίσω   GS Forum > -----> Γενικά > Ελλάδα και Κόσμος > Ελλάδα

Αγαπητά μέλη & φίλοι, το GS Forum, μετά από την πολυετή & καθ’ όλα επιτυχημένη πορεία του, εξακολουθεί να παραμένει online,

ώστε οι αναγνώστες του να έχουν πρόσβαση σε όλα τα θέματα του ενδιαφέροντός τους, για ενημέρωση και μελλοντική αναδρομή.

Σας ευχαριστούμε μέσα από την καρδιά μας για την αγάπη και την εμπιστοσύνη που μας δείξατε όλο αυτό το διάστημα

και καταστήσατε την διαδικτυακή αυτή συντροφιά σημείο αναφοράς για τα ελληνικά μοτοσυκλετιστικά δρώμενα και όχι μόνον.

Το μόνο βέβαιο είναι ότι, το ταξίδι συνεχίζεται ...
Απάντηση
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #11  
Παλιό 18-09-2012, 11:06
Chav Ο/Η Chav βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Junior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jul 2009
Περιοχή: mytylini
Μηνύματα: 12
Προεπιλογή Απάντηση: ΝΙΚΟΣ ΜΙΧΑΛΟΛΙΑΚΟΣ -Γ.Γ. ΧΡΥΣΗΣ ΑΥΓΗΣ

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από asotosios Εμφάνιση μηνυμάτων
...αλλα αξιους πολιτικους...???
Μπορείς να προτείνεις καμιά δεκαριά για να ξέρουμε ποιούς εννοείς;;;
Reply With Quote
  #12  
Παλιό 18-09-2012, 11:11
ckk Ο/Η ckk βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Oct 2009
Περιοχή: Εκάλη
Μoto: BMW R1200GS
Μηνύματα: 5,181
Προεπιλογή Απάντηση: ΝΙΚΟΣ ΜΙΧΑΛΟΛΙΑΚΟΣ -Γ.Γ. ΧΡΥΣΗΣ ΑΥΓΗΣ

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από napgeo Εμφάνιση μηνυμάτων
Ωραία ξεκινήσαμε. Θα σας θέσω λοιπόν το ερώτημα.
Ποιούς προτιμάς.
Μιχαλολιάκο η Βενιζέλο
Κασιδιάρη η Λοβέρδο


Βάλε και τους υπόλοιπους στη σειρά και θα δείτε και μόνος σας ότι με ταχύτητα φωτός τα ποσοστά της την ανεβάζουν σε πρώτο κόμμα...............
Σύμφωνα με αυτό και το σεντονάκι του Γιωργάκη Μας, έτσι θα λέω τον ΓιώργοΠ από δω και πέρα μιάς και ο ηλίθιος ο Γιωργάκης την κοπανάει για Αμερική διότι εδώ του είπαν ότι θα τον φάνε και την οικογένειά του αυτοί οι τραμπούκοι οι Έλληνες,

περί μή χείρονος - βελτίστου: ????????

Γιά απαντήστε, ΓεώργιεΠ.

Παρακαλώ, που λέει και ο φάρος της δημοσιογραφίας Παπαγιάννης.
Reply With Quote
  #13  
Παλιό 18-09-2012, 11:13
ckk Ο/Η ckk βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Oct 2009
Περιοχή: Εκάλη
Μoto: BMW R1200GS
Μηνύματα: 5,181
Προεπιλογή Απάντηση: ΝΙΚΟΣ ΜΙΧΑΛΟΛΙΑΚΟΣ -Γ.Γ. ΧΡΥΣΗΣ ΑΥΓΗΣ

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από asotosios Εμφάνιση μηνυμάτων
Πειραζει να μην θελω κανεναν απο αυτους...???

Πειραζει να μην θελω απατεωνες στην κυβερνηση...???

Πειραζει να μην θελω τραμπουκους υποστηρικτες γερμανοτσολιαδων στην κυβερνηση...???

Πειραζει επιτελους να μην πρεπει να εχω σκαρτους στην κυβερνηση...αλλα αξιους πολιτικους...???

Η φασολάδα πειράζει μόνο, κι αυτή το βράδυ...

Όνειρα θερινής νυκτός.
Reply With Quote
  #14  
Παλιό 18-09-2012, 11:17
asotosios Ο/Η asotosios βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2011
Περιοχή: Μεταμόρφωση
Μoto: MOTO GUZZI BREVA 1100 ABS 2007
Μηνύματα: 3,009
Προεπιλογή Απάντηση: ΝΙΚΟΣ ΜΙΧΑΛΟΛΙΑΚΟΣ -Γ.Γ. ΧΡΥΣΗΣ ΑΥΓΗΣ

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από Chav Εμφάνιση μηνυμάτων
Μπορείς να προτείνεις καμιά δεκαριά για να ξέρουμε ποιούς εννοείς;;;
οταν σταματησουμε να περιμενουμε τις λυσεις απο τους εθνοσωτηρες...και κανουμε κατι για να αλλαξει αυτη η κατασταση...τοτε θα δεις οτι ειναι πολυ περισσοτεροι απο δεκαριά...!!!
Reply With Quote
  #15  
Παλιό 18-09-2012, 11:17
GeorgeP Ο/Η GeorgeP βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: Αθηνα
Μoto: VARADERO MK3
Μηνύματα: 6,530
Προεπιλογή Απάντηση: ΝΙΚΟΣ ΜΙΧΑΛΟΛΙΑΚΟΣ -Γ.Γ. ΧΡΥΣΗΣ ΑΥΓΗΣ

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από Chav Εμφάνιση μηνυμάτων
Μήπως δεν εκφράζεσαι σωστά;;;; 600-700.000 πολίτες και είναι όλοι ανεγκέφαλοι;;;;Δεν είναι δικαίωμα του καθενός να ψηφίζει οτι θέλει/νομίζει σωστό;;;Έχεις δικαίωμα να κρίνεις τους πολιτικούς αλλά όχι τον πολίτη με τις επιλογές του.Και να στο πω αλλιώς.Ποιός μου δίνει το δικαίωμα να κρίνω εγώ κάποιο που έχει kawasaki ή yamaha επειδή εγώ έχω gs;;;;; Mπορώ να κρίνω μόνο την kawasaki και όχι τον αναβάτη σαν ανεγκέφαλο που την αγόρασε.
υ.γ. πάντα φιλικά και προσοχή. Να μην φτάσουμε να ειρωνευόμαστε/αλληλοβριζόμαστε για τα πολιτικά μεταξύ μας. Αυτοί μια χαρά είναι. Όσο πιο διχασμένοι είμαστε, τόσο το καλύτερό τους.
Bλεπεις να απευθυνθηκα σε κανεναν προσωπικα απο το φορουμ?
Εισαι παλιο μελος κι ας εχεις μονον 11 μηνυματα, αυτο δεν σημαινει οτι δεν διαβαζεις το φορουμ.......αφου λοιπον το διαβαζεις γιατι δεν σε ειδα τοσο καιρο να γραφεις κατι για τα 2,000,000 που ψηφισαν ΠΑΣΟΚ το 2009 και αποκαλεσθηκαν ηλιθιοι κι ενα σωρο αλλα νεοελληνικα? γιατι δεν σε ειδα να γραφεις κατι για τα κοσμητικα επιθετα (και το ανεγκεφαλοι επισης εχει αναφερθει) που γραφονται απο τον Ιουνη του '12 για τα 3,000,000 που ψηφισαν ΠΑΣΟΚ-ΝΔ-ΔΗΜΑΡ?

Σε παρακαλω λοιπον να διαβασεις ολα τα πολιτικα νηματα, απο Οκτωμβρη του 2009, ουτως ωστε να τυχεις του δικαιωματος να εκφερεις γνωμη για τις ορολογιες που χρησιμοποιουμε εμεις οι αλλοι......και κυριως εγω. Αν διαβαζες τα παλιοτερα πολιτικα ποστ θα διεπιστωνες οτι χρησιμοποιω λεξεις που χρησιμοποιησαν πολυ πριν εμενα αλλοι για πολιτες ψηφοφορους....και καλα εκαναν δηλαδη, δεν τους μεμφομαι γιαυτο.

Υπο αυτο το πρισμα θα ξανα αποκαλεσω ανεγκεφαλους τους 600,000-700,000 αφου ΠΡΝ ψηφισουν δεν ανοιξαν τα στραβα τους για να μαθουν κι εφοσον μετα απο την γνωση που απεκτησαν, του τι εστι Χ.Α. και Μιχαλολιακος, εξακολουθουν να τον ψηφιζουν...........προσεχε τι λεω ΨΗΦΙΖΟΥΝ.
Reply With Quote
  #16  
Παλιό 18-09-2012, 11:20
ckk Ο/Η ckk βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Oct 2009
Περιοχή: Εκάλη
Μoto: BMW R1200GS
Μηνύματα: 5,181
Προεπιλογή Απάντηση: ΝΙΚΟΣ ΜΙΧΑΛΟΛΙΑΚΟΣ -Γ.Γ. ΧΡΥΣΗΣ ΑΥΓΗΣ

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από asotosios Εμφάνιση μηνυμάτων
οταν σταματησουμε να περιμενουμε τις λυσεις απο τους εθνοσωτηρες...και κανουμε κατι για να αλλαξει αυτη η κατασταση...τοτε θα δεις οτι ειναι πολυ περισσοτεροι απο δεκαριά...!!!
Reply With Quote
  #17  
Παλιό 18-09-2012, 11:31
GeorgeP Ο/Η GeorgeP βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: Αθηνα
Μoto: VARADERO MK3
Μηνύματα: 6,530
Προεπιλογή Απάντηση: ΝΙΚΟΣ ΜΙΧΑΛΟΛΙΑΚΟΣ -Γ.Γ. ΧΡΥΣΗΣ ΑΥΓΗΣ

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από ckk Εμφάνιση μηνυμάτων
Σύμφωνα με αυτό και το σεντονάκι του Γιωργάκη Μας, έτσι θα λέω τον ΓιώργοΠ από δω και πέρα μιάς και ο ηλίθιος ο Γιωργάκης την κοπανάει για Αμερική διότι εδώ του είπαν ότι θα τον φάνε και την οικογένειά του αυτοί οι τραμπούκοι οι Έλληνες,

περί μή χείρονος - βελτίστου: ????????

Γιά απαντήστε, ΓεώργιεΠ.

Παρακαλώ, που λέει και ο φάρος της δημοσιογραφίας Παπαγιάννης.
Χρηστακο, αυτες τις ειρωνιες να αφηνες και να σοβαρευοσουν θα ητο πολυ καλλυτερα για ολους............................
Τι να σου απαντησω Χρηστακη μου? ε, τι? Να απαντησω στο ''ηλιθιος'' που τοσο εντεχνα με αποκαλεις? Υπαρχουν επιπεδα κι επιπεδα και δεν κατεβαινω στο δικο σου......σορρυ.

Χρηστακη, κατσε στην μπανιερα της Εκαλης κι ασε εμας τους πολεμιστες ειλωτες των Ν.Προαστιων να συζηταμε, διαπληκτιζομαστε, να αφουκραζομαστε.......και ολα αυτα τα απλα που κανουν οι κοινοι θνητοι μη προνομιουχοι των Β.Προαστιων και παρόλα αυτα να πινουμε καφε μαζι...............
Δεν μας φτανεις ουτε στο μικρο το δαχτυλακι μας.........

Σοβαρεψου......
Reply With Quote
  #18  
Παλιό 18-09-2012, 11:42
tattoopanther Ο/Η tattoopanther βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Sep 2010
Περιοχή: Chalkidiki
Μoto: R1200GS
Μηνύματα: 3,100
Προεπιλογή Απάντηση: ΝΙΚΟΣ ΜΙΧΑΛΟΛΙΑΚΟΣ -Γ.Γ. ΧΡΥΣΗΣ ΑΥΓΗΣ

.,.,,ας σοβαρευτούμε ρε παιδιά.,.,,..,.,


Last edited by tattoopanther; 18-09-2012 at 11:57.
Reply With Quote
  #19  
Παλιό 18-09-2012, 11:42
GeorgeP Ο/Η GeorgeP βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: Αθηνα
Μoto: VARADERO MK3
Μηνύματα: 6,530
Προεπιλογή Απάντηση: ΝΙΚΟΣ ΜΙΧΑΛΟΛΙΑΚΟΣ -Γ.Γ. ΧΡΥΣΗΣ ΑΥΓΗΣ

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από napgeo Εμφάνιση μηνυμάτων
.....................................................
Τουλάχιστον υπηρέτησε και δεν κατέδωσε την χώρα του...................
Kατεταχθη για εθνικιστικους λογους, υπηρετησε για λιγο και ΚΑΘΑΙΡΕΘΗΚΕ.......εξαισιος Ελλην........

Δεν κατεδωσε την χωρα του...δεν παρεστη αναγκη να το κανει διοτι κατεδωσε τους συντροφους του εκει στο τελος της 10ετιας του '70 για να μην φαει 20 χρονια φυλακη (αφαγε μονον 13 μηνες), ποσο απεχει νομιζεις να καταδωσει την χωρα του με το πιστολι κολλημενο στον κροταφο?

ναπο μου.........συγκεντρωσου.......στα αξιοπιστα!!!!
Reply With Quote
  #20  
Παλιό 18-09-2012, 11:54
ckk Ο/Η ckk βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Oct 2009
Περιοχή: Εκάλη
Μoto: BMW R1200GS
Μηνύματα: 5,181
Προεπιλογή Απάντηση: ΝΙΚΟΣ ΜΙΧΑΛΟΛΙΑΚΟΣ -Γ.Γ. ΧΡΥΣΗΣ ΑΥΓΗΣ

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από GeorgeP Εμφάνιση μηνυμάτων
Χρηστακο, αυτες τις ειρωνιες να αφηνες και να σοβαρευοσουν θα ητο πολυ καλλυτερα για ολους............................
Τι να σου απαντησω Χρηστακη μου? ε, τι? Να απαντησω στο ''ηλιθιος'' που τοσο εντεχνα με αποκαλεις? Υπαρχουν επιπεδα κι επιπεδα και δεν κατεβαινω στο δικο σου......σορρυ.

Χρηστακη, κατσε στην μπανιερα της Εκαλης κι ασε εμας τους πολεμιστες ειλωτες των Ν.Προαστιων να συζηταμε, διαπληκτιζομαστε, να αφουκραζομαστε.......και ολα αυτα τα απλα που κανουν οι κοινοι θνητοι μη προνομιουχοι των Β.Προαστιων και παρόλα αυτα να πινουμε καφε μαζι...............
Δεν μας φτανεις ουτε στο μικρο το δαχτυλακι μας.........

Σοβαρεψου......
Στο έχω ξαναπεί... μακριά από εμένα τέτοιοι χαρακτηρισμοί προς εσένα. Η λάσπη δεν κολλάει, που λένε και οι ΠΑΣΟΚΟΙ.

Όπως και σου έχω ξαναπεί ότι, αν δεν καταλαβαίνεις κάτι, ρώτα με πρώτα. Έστω και με ΠΜ, αν ντρέπεσαι.

Οικτρό και τραγικό και μόνο που το σκέφτηκες. Να μιλήσω, έτσι δημόσια στο forum, για συμφορουμίτη.

Μην μπερδεύεις το αν κάνει κάποιος καλό ή κακό στο forum, το παρεάκι σου κλπ, με το ότι σε αποκάλεσα ΄ηλίθιο΄.


ΜΗ ΚΡΙΝΕΙΣ ΕΞ ΙΔΙΩΝ ΤΑ ΑΛΛΟΤΡΙΑ.




Όσο για την σοβαρότητα βρε Γιώργο μου, πού να την βρω?

Για αυτό προσπαθώ να κάνω παρέα με σένα στο forum, για να δω πώς φέρονται οι στα ψηλά επίπεδα σοβαροί και πετυχημένοι άντρες και να αντιγράψω...

Αλλά παρ΄ όλες τις προσπάθειές μου, εσύ... τσου.

Last edited by ckk; 18-09-2012 at 11:56.
Reply With Quote
Απάντηση


Κανόνες καταχώρησης
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο HTML κώδικας ειναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 10:35.


vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!