GS Forum

Πήγαινε πίσω   GS Forum > -----> Γενικά > Ελλάδα και Κόσμος > Επικαιρότητα

Αγαπητά μέλη & φίλοι, το GS Forum, μετά από την πολυετή & καθ’ όλα επιτυχημένη πορεία του, εξακολουθεί να παραμένει online,

ώστε οι αναγνώστες του να έχουν πρόσβαση σε όλα τα θέματα του ενδιαφέροντός τους, για ενημέρωση και μελλοντική αναδρομή.

Σας ευχαριστούμε μέσα από την καρδιά μας για την αγάπη και την εμπιστοσύνη που μας δείξατε όλο αυτό το διάστημα

και καταστήσατε την διαδικτυακή αυτή συντροφιά σημείο αναφοράς για τα ελληνικά μοτοσυκλετιστικά δρώμενα και όχι μόνον.

Το μόνο βέβαιο είναι ότι, το ταξίδι συνεχίζεται ...
Απάντηση
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #11  
Παλιό 29-07-2013, 21:43
Albatros Ο/Η Albatros βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2009
Περιοχή: Ηράκλειο
Μoto: YAMAHA FJR 1300 F650GS KYMCO 400 Exiting
Μηνύματα: 4,502
Προεπιλογή Απάντηση: Απόλυση «κοπανατζή» υπαλλήλου της Βουλής

Αν πληρωνόταν 7 μήνες , έπρεπε μαζί με αυτόν να απολυθεί και ο προϊστάμενός του που πιστοποιούσε τα ημερομίσθια και την παρουσία του...
Reply With Quote
  #12  
Παλιό 29-07-2013, 22:37
Al Bandy Ο/Η Al Bandy βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2013
Περιοχή: Κρήτη
Μoto: R 1100 RT
Μηνύματα: 323
Προεπιλογή Απάντηση: Απόλυση «κοπανατζή» υπαλλήλου της Βουλής

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από GeorgeP Εμφάνιση μηνυμάτων
Πριν λιγο καιρο εγραφα οτι κατι αρχιζει να κινειται σε αυτην την χωρα, τωρα, και σε συνδυασμο με την http://www.gsforum.gr/f42/%CE%A0%CE%...31/#post928695, θεωρω οτι κατι αρχιζει να τρεχει σε αυτην την χωρα..........δεν ειναι μικρο πραγμα η απολυση υπαλληλου της βουλης!!! Ποιος διανοειτο κατι τετοιο ακομα και γιαυτον τον εξωφθαλμο λογο μεχρι χθες!!!!![/FONT][/SIZE][/COLOR]
Σοβαρά τώρα θεωρείς ότι κάτι αρχίζει να κινείται επειδή απέλυσαν έναν υπάλληλο, έναν, που είχε να φανεί έξι μήνες? Σού πω εγώ τουλάχιστον 4-5 που ξέρω με ονόματα, που κάθε μεσημέρι στις 12:00 είναι πότε στο σούπερ μάρκετ, πότε στην λαϊκή. Για βάλε τώρα από 4-5 που ξέρει ο καθένας μας από το προσωπικό του περιβάλλον....

Μην χαίρεσαι! Στάχτη στα μάτια είναι όλα αυτά. Βρίσκουν εκεί ένα εξιλαστήριο θύμα για να αποπροσανατολίσουν τον κόσμο. Βάζουν και τις εντεταλμένες φυλλάδες τύπου "ΕΘΝΟΣ" να προβάλλουν την είδηση και δένει το γλυκό.
Θέλει πολληηηή δουλειά ακόμη για να πούμε "κινείται κάτι σ' αυτήν την χώρα".

Last edited by Al Bandy; 29-07-2013 at 22:43.
Reply With Quote
  #13  
Παλιό 30-07-2013, 13:04
GeorgeP Ο/Η GeorgeP βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: Αθηνα
Μoto: VARADERO MK3
Μηνύματα: 6,530
Προεπιλογή Απάντηση: Απόλυση «κοπανατζή» υπαλλήλου της Βουλής

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από Corvo Εμφάνιση μηνυμάτων
συνηθως δεν απανταω σε τετοια πολιτικου ειδους θεματα γιατι ξεκιναει μια αλυσιδα που βαριεμαι!

Δηλαδη επειδη η συνταξη θελει μηνες χρονια(κατι που δεν επιτρεπεται φυσικα γιατι αφηνεις ξεκρεμαστο εναν ανθρωπο που μπορει να εχει να ταισει μια οικογενεια απο πισω) πρεπει να χαρω που απολυθηκε καποιος που ΔΕΝ πηγαινε για μισο ΧΡΟΝΟ στη δουλεια του και πληρωνοταν με ΔΙΚΑ ΜΑΣ λεφτα; Πληρωνοταν με δικα μας λεφτα να ΜΗΝ παει στη δουλεια του.
Χαιρομαστε πραγματικα οσοι σε διαβαζουμε διοτι κανεις σαφες οτι τοσο καιρο εσυ τα ελεγες αλλα εμεις δεν σε ακουγαμε! Χαιρομαστε επιτελους που καποιος εβγαινε στους δρομους μαζι με αλλους και φωναζε οτι υπαρχουν τετοιοι υπαλληλοι και τετοιες συμπεριφορες και πρεπει να απολυθουν παραυτα. Κριμα που δεν εγινε τοτε...ποτε παντως δεν ειναι αργα.


Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από Corvo Εμφάνιση μηνυμάτων
Οχι φιλε μου τοτε δεν ειμαι με τα καλα μου οπως λες. Και ποτε δεν θα γινω.
Κατσε λοιπον στην μπριζα........οσο κυνηγας μαγισσες θα εισαι στην μπριζα και τους ψυχολογους......
Καλο θα ηταν να κοιτας και την φωτεινη πλευρα του φεγγαριου. Σκεψου ποσο αδιανοητο ηταν κατι τετοιο χτες!!!!!! Παρε το σαν μια αρχη......


Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από Corvo Εμφάνιση μηνυμάτων
Η αρχη εγινε με εναν απο τους χιλιαδες; Και θα συνεχισει να γινεται ισως με πολλους ακομα που καποιοι ΙΣΩΣ κανουν την δουλεια τους. Εκεινοι που εχουν δοντι μεσα δεν θα φυγουν ποτε.
Φυσικα, και το λαθος ειναι των συνδικαλιστικων φορεων και ολων αυτων που τους ακολουθουσαν στις εντεταλμενες απεργιες αφου,
  • αρνηθηκαν πριν 3,5 χρονια το κλεισιμο των οργανισμων που υπαρχουν αλλα δεν παραγουν τιποτα (π.χ 2004). Σημειωσε εδω οτι οι εργαζομενοι εκει ειτε πανε στην δουλεια ειτε οχι=το ιδιο και το αυτο αφου δεν υπαρχει αντικειμενο εργασιας.....ειναι σαν τον τυπο που ειχε να παει μισο χρονο στην Βουλη κι απολυθηκε. τους πληρωνες λοιπον και τους πληρωνεις αλλα δεν μιλουσες ουτε μιλας!!!!!
  • Αρνηθηκαν τον εξορθολογισμο των ΔΕΚΟ μεσω της μειωσης των μισθων αλλα και του προσωπικου. Το πρωτο επιτευχθηκε μετα απο απειλες για ''κατεβασματα διακοπτων'' το δευτερο ακομα προσπαθειται.
  • Κινητικοτητα-διαθεσημοτητα συναντησε και συναντα τις μυριες οσες αντιδρασεις...........

Ολα τα παραπανω, αν ειχαν αφησει οι συνδικαλιστες τους οποιους ακολουθειται μεσω του ΣΥΡΙΖΑ να γινουν πριν 3 χρονια, σημερα θα ειχαμε 700,000 ανεργους ητοι 13,5% ανεργια και ο ιδωτικος τομεας θα ηταν σε πολυ καλυτερη κατασταση απο οτι ειναι σημερα.
Εφοσον λοιπον ολοι αυτοι μας γραφουν ολους εμας στα παλια τους τα παπουτσια ενδιαφερομενοι ΜΟΝΟΝ για τον κολο τους, επειδη ολοι αυτοι αντιδρουν σε οτιδηποτε διαταρασσει την ενοχη γαληνη τους, κι επειδη η χωρα δεν εχει χρηματα να συνεχισει να τους πληρωνει το κρατος παει σε οριζοντια μετρα και η μπαλα παιρνει και αυτους που δεν πρεπει. Ποσως μας ενδιαφερει τωρα πια.........εκατσα 3 χρονια ανεργος εξαιτιας τους, δεν θα κλαψω για κανεναν.


Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από Corvo Εμφάνιση μηνυμάτων
Αλλα μαλλον ειμαι αρνητικος και βλεπω μονο τα κακα. Κριμα!
Κριμα πραγματικα....σε αυτο συμφωνουμε.

Υ.Γ.1= κακως σου απαντω αφου βαριεσαι αλλα ετσι γινεται συζητηση.
Υ.Γ.2= μεσα στο 2013 θα δεις ποσοι υπαλληλοι σαν αυτον της βουλης θα παρουν τον δρομο για τα αποδυτηρια......θα εκπλαγεις
Μεσα στο 2013 θα δεις ποσοι αχρηστοι οργανισμοι θα κλεισουν και οι υπάλληλοι τους θα πανε κι αυτοι στα αποδυτηρια..........
Μεσα στο 2014 θα διαπιστωσεις οτι η εξοικονομηση των χρηματων απο τα παραπανω θα ερθει στην αγορα με τον ενα ¨η με τον αλλο τροπο....
Reply With Quote
  #14  
Παλιό 30-07-2013, 13:11
GeorgeP Ο/Η GeorgeP βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: Αθηνα
Μoto: VARADERO MK3
Μηνύματα: 6,530
Προεπιλογή Απάντηση: Απόλυση «κοπανατζή» υπαλλήλου της Βουλής

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από Al Bandy Εμφάνιση μηνυμάτων
Σοβαρά τώρα θεωρείς ότι κάτι αρχίζει να κινείται επειδή απέλυσαν έναν υπάλληλο, έναν, που είχε να φανεί έξι μήνες? Σού πω εγώ τουλάχιστον 4-5 που ξέρω με ονόματα, που κάθε μεσημέρι στις 12:00 είναι πότε στο σούπερ μάρκετ, πότε στην λαϊκή. Για βάλε τώρα από 4-5 που ξέρει ο καθένας μας από το προσωπικό του περιβάλλον....

Μην χαίρεσαι! Στάχτη στα μάτια είναι όλα αυτά. Βρίσκουν εκεί ένα εξιλαστήριο θύμα για να αποπροσανατολίσουν τον κόσμο. Βάζουν και τις εντεταλμένες φυλλάδες τύπου "ΕΘΝΟΣ" να προβάλλουν την είδηση και δένει το γλυκό.
Θέλει πολληηηή δουλειά ακόμη για να πούμε "κινείται κάτι σ' αυτήν την χώρα".
''Εξιλαστηριο θυμα''? ξερεις ποσα ''εξιλαστηρια θυματα'' μετραμε τον τελευταιο χρονο απο τον δημοσιο τομεα?
Θα σου θυμισω τις προφυλακισεις των απατεωνων του ΙΚΑ καλλιθεας, θα σου υπενθυμισω τον αντιδημαρχο προσφατα και ποσους αλλους που αν και τα εχω ποσταρει σχεδον ολα τωρα δεν μπορω να κατσω να τα ψαχνω.
Που ειχε ξανακουστει εκλεγμενος αντιδημαρχος να παυεται των καθηκοντων του και να διωκεται?
Που ειχε ξανακουστει ολοκληρος Δημαρχος και μαλιστα οχι οποιος κι οποιος, αλλα ο δημαρχος Θεσσαλονικης να μπαινει ισοβια μεσα στην φυλακη?
Που ειχε ξανακουστει, περιφεριαρχης (υποθεση Ψωμιαδη) να διωχθει, να καταδικαστει και να κυρηχθει εκπτωτος του αξιωματος του?

Κοιτα ποσα εξιλαστηρια μπορεσαν να θυμηθω ετσι στα γρηγορα.......

Ο Ρακιντζης εχει 4000 υποθεσεις στειλει στον εισαγγελεα και μια μια παιρνουν τον δρομο της δικαιοσυνης.........

Η δουλεια του ''κατι κινειται σε αυτην την χωρα'' προχωρα.......

Last edited by GeorgeP; 30-07-2013 at 13:16.
Reply With Quote
  #15  
Παλιό 30-07-2013, 13:53
gsmaniac Ο/Η gsmaniac βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2009
Περιοχή: πειραιας
Μoto: GS1200adve - BMW2002 MONT 1973
Μηνύματα: 19,324
Προεπιλογή Απάντηση: Απόλυση «κοπανατζή» υπαλλήλου της Βουλής

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από GeorgeP Εμφάνιση μηνυμάτων
Θελεις να μου πεις οτι σε παρομοιες περιπτωσεις στο Υπουργειο που υπηρετεις ησουν ο πρωτος που κατηγγελκες παρομοια περιστατικα ωστε να τιμωρηθουν οι υπαιτιοι παραδειγματικως αν και εφοσον γινοταν κατι τετοιο? ¨η επειδη δεν θα γινοταν τιποτε σιωπουσες οπως ολοι μας? Ποσους εχεις καλυψει ετσι.....συναδελφικα?

υ.γ. απευθυνομαι σε εσενα αλλα δεν εννοω προσωπικα εσενα...εννοω ολους μας και απαντω στο ''εγω παντως οχι...''
καλα τα λες.....αλλα αυτη σου η σταση, να τηρειται σε ολες τις φασεις της ζωης σου
εγω τι να κανω σαν επαγγελματιας, οταν πηγαινεις σε απατεωνα συναδελφο μου και τον βοηθας να συντηρειται ενα κυκλωμα κλεφτων???
αντι να τον καταγγειλεις, τον πληρωσες και με την σειρα του, πληρωσε εναν δημοτικο υπαλληλο να του φερει ενα παλιο μαρμαρο....για να γλυτωσεις εσυ καποια ευρω

αυτο λεγεται αθεμιτος ανταγωνισμος φιλε....
ειναι πολυ χειροτερο απο πολλα που μας καταγγελεις και ειναι σωστα...
καλο ειναι να κοιταμε πρωτα την καμπουρα μας και να βαζουμε ενα λιθαρακι, για να φτιαξουμε τα πραγματα στην πραξη....
Reply With Quote
  #16  
Παλιό 30-07-2013, 14:21
GeorgeP Ο/Η GeorgeP βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: Αθηνα
Μoto: VARADERO MK3
Μηνύματα: 6,530
Προεπιλογή Απάντηση: Απόλυση «κοπανατζή» υπαλλήλου της Βουλής

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από gsmaniac Εμφάνιση μηνυμάτων
καλα τα λες.....αλλα αυτη σου η σταση, να τηρειται σε ολες τις φασεις της ζωης σου
εγω τι να κανω σαν επαγγελματιας, οταν πηγαινεις σε απατεωνα συναδελφο μου και τον βοηθας να συντηρειται ενα κυκλωμα κλεφτων???
αντι να τον καταγγειλεις, τον πληρωσες και με την σειρα του, πληρωσε εναν δημοτικο υπαλληλο να του φερει ενα παλιο μαρμαρο....για να γλυτωσεις εσυ καποια ευρω

αυτο λεγεται αθεμιτος ανταγωνισμος φιλε....
ειναι πολυ χειροτερο απο πολλα που μας καταγγελεις και ειναι σωστα...
καλο ειναι να κοιταμε πρωτα την καμπουρα μας και να βαζουμε ενα λιθαρακι, για να φτιαξουμε τα πραγματα στην πραξη....
Ρε Κωστα μου αρεσεις μα τον Θεο..........

Ο πολιτης που θαβει εναν δικο του ανθρωπο δεν ξερει τα μυστικα του καθε επαγγελματος...........
Που ηθελες εγω και ο καθε εγω να ξερει αυτο που λες? Εσυ και ο επαγγελματικος φορεας σου το καταγγειλατε αυτο? κανατε ερευνα? το ψαξατε? Επιμεινατε?
Αν εσυ φερεις ενα φορτιο και πας να το εκτελωνισεις θα πληρωσεις μαυρα σε οτι φοραει στολη. Εγω ομως, σαν κλαδος μεσω του επαγγελματικου μου φορεα (Διεθνης Ναυτικη Ενωση και Ένωση Εφοπλιστών Κρουαζιεροπλοίων και Φορέων Ναυτιλίας), εχω κανει την καταγγελια μου στο κρατος, εχω δωσει στοιχεια και σημερα δεν πληρωνει η εταιρεια μου - και οι περισσοτερες Ναυτιλιακες εταιρειες ΠΙΑ - μαυρα σε κανενα πλοηγο, σε κανεναν καβοδετη και σε κανεναν ενστολο ΠΙΑ!!!!
Εγω που ξερω τα μυστικα του επαγγελματος μου ενηργησα και πετυχα λοιπον οτι, οταν εσυ εκτελωνισεις ενα φορτιο να αρνηθεις την μαυρη πληρωμη......χωρις επιπτωσεις......ΤΟ ΗΞΕΡΕς ΚΩΣΤΑ ΑΥΤΟ? ΜΑΘΕ ΤΟ.............
Εσυ εκανες κατι για το δικο σου προβλημα οπως το αναφερεις? οχι!!!! Γιατι? διοτι αρκεισαι στα 1000ε που θα πληρωσει καποιος για την ιδια δουλεια που εκανα εγω με 200......και αποδειξη!!!
Εγω προστατευω την δουλεια μου Κωστα, καντε κι εσεις το ιδιο........

Καποιοι κανουν κατι για την καμπουρα τους ενω αλλοι επαφυονται σε αυτην διοτι ειναι βολικη.............

Last edited by GeorgeP; 30-07-2013 at 14:23.
Reply With Quote
  #17  
Παλιό 30-07-2013, 14:28
gsmaniac Ο/Η gsmaniac βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2009
Περιοχή: πειραιας
Μoto: GS1200adve - BMW2002 MONT 1973
Μηνύματα: 19,324
Προεπιλογή Απάντηση: Απόλυση «κοπανατζή» υπαλλήλου της Βουλής

θελεις να πιστεψω οτι ολη αυτη η συνναλαγη που εκανες με τον απατεωνα συναδελφο μου, σου φανηκε νομιμη???

εχει βουηξει η ελλαδα, εδω και 3 χρονια για κλεψιες στα κοιμητηρια....
ολη την ημερα ψαχνεις στο διαδυκτιο για να μας δειξεις τα καλα της τροικας και δεν εχεις δει αυτες τις ειδησεις????

στο ξαναλεω.....κανε αυτοκριτικη και μην εισαι αυστηρος με ολους
Reply With Quote
  #18  
Παλιό 30-07-2013, 14:37
Corvo Ο/Η Corvo βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Sep 2012
Περιοχή: Τρικαλα
Μoto: africa 650
Μηνύματα: 131
Προεπιλογή Απάντηση: Απόλυση «κοπανατζή» υπαλλήλου της Βουλής

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από GeorgeP Εμφάνιση μηνυμάτων
Χαιρομαστε πραγματικα οσοι σε διαβαζουμε διοτι κανεις σαφες οτι τοσο καιρο εσυ τα ελεγες αλλα εμεις δεν σε ακουγαμε! Χαιρομαστε επιτελους που καποιος εβγαινε στους δρομους μαζι με αλλους και φωναζε οτι υπαρχουν τετοιοι υπαλληλοι και τετοιες συμπεριφορες και πρεπει να απολυθουν παραυτα. Κριμα που δεν εγινε τοτε...ποτε παντως δεν ειναι αργα.
χαιρομαι που αυτο εγινε σαφες απο τα λεγομενα μου!

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από GeorgeP Εμφάνιση μηνυμάτων
Κατσε λοιπον στην μπριζα........οσο κυνηγας μαγισσες θα εισαι στην μπριζα και τους ψυχολογους......
Καλο θα ηταν να κοιτας και την φωτεινη πλευρα του φεγγαριου. Σκεψου ποσο αδιανοητο ηταν κατι τετοιο χτες!!!!!! Παρε το σαν μια αρχη......
ας κυνηγαω μια ζωη μαγισσες λοιπον, οσο για τους ψυχολογους αλλοι θα επρεπε να πανε και με χορηγιες γιατι ειναι βαρια η κατασταση τους.


Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από GeorgeP Εμφάνιση μηνυμάτων
Φυσικα, και το λαθος ειναι των συνδικαλιστικων φορεων και ολων αυτων που τους ακολουθουσαν στις εντεταλμενες απεργιες αφου,
  • αρνηθηκαν πριν 3,5 χρονια το κλεισιμο των οργανισμων που υπαρχουν αλλα δεν παραγουν τιποτα (π.χ 2004). Σημειωσε εδω οτι οι εργαζομενοι εκει ειτε πανε στην δουλεια ειτε οχι=το ιδιο και το αυτο αφου δεν υπαρχει αντικειμενο εργασιας.....ειναι σαν τον τυπο που ειχε να παει μισο χρονο στην Βουλη κι απολυθηκε. τους πληρωνες λοιπον και τους πληρωνεις αλλα δεν μιλουσες ουτε μιλας!!!!!
  • Αρνηθηκαν τον εξορθολογισμο των ΔΕΚΟ μεσω της μειωσης των μισθων αλλα και του προσωπικου. Το πρωτο επιτευχθηκε μετα απο απειλες για ''κατεβασματα διακοπτων'' το δευτερο ακομα προσπαθειται.
  • Κινητικοτητα-διαθεσημοτητα συναντησε και συναντα τις μυριες οσες αντιδρασεις...........

Ολα τα παραπανω, αν ειχαν αφησει οι συνδικαλιστες τους οποιους ακολουθειται μεσω του ΣΥΡΙΖΑ να γινουν πριν 3 χρονια, σημερα θα ειχαμε 700,000 ανεργους ητοι 13,5% ανεργια και ο ιδωτικος τομεας θα ηταν σε πολυ καλυτερη κατασταση απο οτι ειναι σημερα.
Εφοσον λοιπον ολοι αυτοι μας γραφουν ολους εμας στα παλια τους τα παπουτσια ενδιαφερομενοι ΜΟΝΟΝ για τον κολο τους, επειδη ολοι αυτοι αντιδρουν σε οτιδηποτε διαταρασσει την ενοχη γαληνη τους, κι επειδη η χωρα δεν εχει χρηματα να συνεχισει να τους πληρωνει το κρατος παει σε οριζοντια μετρα και η μπαλα παιρνει και αυτους που δεν πρεπει. Ποσως μας ενδιαφερει τωρα πια.........εκατσα 3 χρονια ανεργος εξαιτιας τους, δεν θα κλαψω για κανεναν.

Δεν ακολουθω κανεναν γιατι ολοι εχουν λαθη κατα την αποψη μου, βεβαια αυτη την αποψη την εχω γιατι κυνηγαω μαγισσες και θελω ψυχολογο αλλα τι να κανω αυτος ειμαι.
Τωρα αν εισαι που εισαι ψυχολογικα οκ, και πλεον με την απαπτυξη που ηρθε στη χωρα μας βρηκες δουλεια μετα απο 3 χρονια στην ανεργια των συνδικαλιστων τι να πω;
Ευχομαι ολοψυχα να εχεις δουλεια συνεχεια και να βρουνε δουλεια και οσοι ψαχνουν.

3 ζητω για τον Σαμαρα
3 ζητω για το ΔΝΤ
Reply With Quote
  #19  
Παλιό 30-07-2013, 15:35
GeorgeP Ο/Η GeorgeP βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: Αθηνα
Μoto: VARADERO MK3
Μηνύματα: 6,530
Προεπιλογή Απάντηση: Απόλυση «κοπανατζή» υπαλλήλου της Βουλής

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από gsmaniac Εμφάνιση μηνυμάτων
θελεις να πιστεψω οτι ολη αυτη η συνναλαγη που εκανες με τον απατεωνα συναδελφο μου, σου φανηκε νομιμη???

εχει βουηξει η ελλαδα, εδω και 3 χρονια για κλεψιες στα κοιμητηρια....
ολη την ημερα ψαχνεις στο διαδυκτιο για να μας δειξεις τα καλα της τροικας και δεν εχεις δει αυτες τις ειδησεις????

στο ξαναλεω.....κανε αυτοκριτικη και μην εισαι αυστηρος με ολους

Θελεις να πιστεψω οτι εισαι παντογνωστης και το παραδειγμα της εισαγωγης εμπορευματος που σου ανεφερα το ηξερες? φυσικα και δεν θα το πιστεψω.........αφου δεν εχεις συνδυαλλαγες με το λιμανι.

Στο εχω ξαναπει και επανηλλειμενως δηλωσει, εχω κανει την αυτοκριτικη μου και κατεληξα σε αυτο που εχω δηλωσει απο καιρου....τελος τα χρωματα και οι ιδεολογιες για μενα......τελος και οι ψηφοι σε κομματα που με συμφερουν επι προσωπικου (διορισμος, αυξησεις, επιδοματα κ.λ.π)

Εσυ κοιταξε πως θα αυτοκριτιθεις και ξεφυγεις απο το παρελθον σου του οποιου συνεχιζεις να εισαι ενθερμος υποστηρικτης.......

Δεν προκειται να ξαναρθει αυτο το παρελθον Κωστα, απο τωρα και στο εξης θα βιωσουμε, κ ευτυχως, πολιτικους τυπου Κ.Καραμανλη (του πρεσβυτερου) ο οποιος ελεγε ''λιτοτητα'' και ο οποιος ξοδευε το 90% του παραγομενου προιοντος της χωρας καιφυσικα δεν δανειζοτανε. Εχασε απο τον ''ταζω τα παντα, δινω τα παντα, δανειζομαι ασυστολως για να ζουμε ολοι καλα........θα πληρωσει η Μιχαλου''

Reply With Quote
  #20  
Παλιό 30-07-2013, 15:37
gsmaniac Ο/Η gsmaniac βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2009
Περιοχή: πειραιας
Μoto: GS1200adve - BMW2002 MONT 1973
Μηνύματα: 19,324
Προεπιλογή Απάντηση: Απόλυση «κοπανατζή» υπαλλήλου της Βουλής

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από GeorgeP Εμφάνιση μηνυμάτων
Θελεις να πιστεψω οτι εισαι παντογνωστης και το παραδειγμα της εισαγωγης εμπορευματος που σου ανεφερα το ηξερες? φυσικα και δεν θα το πιστεψω.........αφου δεν εχεις συνδυαλλαγες με το λιμανι.

Στο εχω ξαναπει και επανηλλειμενως δηλωσει, εχω κανει την αυτοκριτικη μου και κατεληξα σε αυτο που εχω δηλωσει απο καιρου....τελος τα χρωματα και οι ιδεολογιες για μενα......τελος και οι ψηφοι σε κομματα που με συμφερουν επι προσωπικου (διορισμος, αυξησεις, επιδοματα κ.λ.π)

Εσυ κοιταξε πως θα αυτοκριτιθεις και ξεφυγεις απο το παρελθον σου του οποιου συνεχιζεις να εισαι ενθερμος υποστηρικτης.......

Δεν προκειται να ξαναρθει αυτο το παρελθον Κωστα, απο τωρα και στο εξης θα βιωσουμε, κ ευτυχως, πολιτικους τυπου Κ.Καραμανλη (του πρεσβυτερου) ο οποιος ελεγε ''λιτοτητα'' και ο οποιος ξοδευε το 90% του παραγομενου προιοντος της χωρας καιφυσικα δεν δανειζοτανε. Εχασε απο τον ''ταζω τα παντα, δινω τα παντα, δανειζομαι ασυστολως για να ζουμε ολοι καλα........θα πληρωσει η Μιχαλου''
στου κουφου την πορτα...........
Reply With Quote
Απάντηση


Κανόνες καταχώρησης
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο HTML κώδικας ειναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 17:50.


vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!