GS Forum

Πήγαινε πίσω   GS Forum > -----> Μοτοσυκλέτα > Εξοπλισμός μοτοσικλέτας

Αγαπητά μέλη & φίλοι, το GS Forum, μετά από την πολυετή & καθ’ όλα επιτυχημένη πορεία του, εξακολουθεί να παραμένει online,

ώστε οι αναγνώστες του να έχουν πρόσβαση σε όλα τα θέματα του ενδιαφέροντός τους, για ενημέρωση και μελλοντική αναδρομή.

Σας ευχαριστούμε μέσα από την καρδιά μας για την αγάπη και την εμπιστοσύνη που μας δείξατε όλο αυτό το διάστημα

και καταστήσατε την διαδικτυακή αυτή συντροφιά σημείο αναφοράς για τα ελληνικά μοτοσυκλετιστικά δρώμενα και όχι μόνον.

Το μόνο βέβαιο είναι ότι, το ταξίδι συνεχίζεται ...
Απάντηση
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #11  
Παλιό 22-08-2009, 00:17
vaggel Ο/Η vaggel βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2009
Περιοχή: ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΑΤΤΙΚΗΣ
Μoto: R1200GSA
Μηνύματα: 120
Προεπιλογή Απάντηση: After Market Σελα

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από george81 Εμφάνιση μηνυμάτων
καλημερα, επειδη κανω συχνα τη διαδρομη Αθηνα-Δραμα (670 χλμ) πηρα περυσι απο την Τouratech τη σειρα "high end actively breathing". μου ειχαν πει στο καταστημα οτι ειναι οτι καλυτερο για ταξιδι. Σε μικρες αποστασεις λογω της σκληροτητας τους δε το καταλαβαινεις, αλλα τις εκτιμας μετα τα 200 συνεχομενα χλμ. ειναι και αναπνεουσες δεν ιδρωνεις καθολου ακομα και το καλοκαιρι.αν θελεις μπορεις να τις δεις και απο κοντα.

την έχει φίλος μου και είναι ξετρελαμένος !!!!Να την πάρεις οποσδηποτε για ταξίδια!!!!
Reply With Quote
  #12  
Παλιό 24-02-2010, 22:05
evanslam Ο/Η evanslam βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2010
Περιοχή: Λαύριο - Λαμία
Μoto: BMW R 1200 GSΑ '10
Μηνύματα: 1,389
Προεπιλογή Απάντηση: After Market Σελα

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από george81 Εμφάνιση μηνυμάτων
καλημερα, επειδη κανω συχνα τη διαδρομη Αθηνα-Δραμα (670 χλμ) πηρα περυσι απο την Τouratech τη σειρα "high end actively breathing". μου ειχαν πει στο καταστημα οτι ειναι οτι καλυτερο για ταξιδι. Σε μικρες αποστασεις λογω της σκληροτητας τους δε το καταλαβαινεις, αλλα τις εκτιμας μετα τα 200 συνεχομενα χλμ. ειναι και αναπνεουσες δεν ιδρωνεις καθολου ακομα και το καλοκαιρι.αν θελεις μπορεις να τις δεις και απο κοντα.
Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από vaggel Εμφάνιση μηνυμάτων
την έχει φίλος μου και είναι ξετρελαμένος !!!!Να την πάρεις οποσδηποτε για ταξίδια!!!!
Πρόσφατα τις συγκεκριμένες σέλες απο το φίλο George81 και μπορω να πω πως είναι ότι καλύτερο μπορείς να βάλεις.
Reply With Quote
  #13  
Παλιό 22-04-2010, 01:25
batman Ο/Η batman βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2009
Περιοχή: ΑΘΗΝΑ
Μoto: ktm 640lc4-bmw r 1150gs adventure
Μηνύματα: 213
Προεπιλογή Απάντηση: After Market Σελα

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από george81 Εμφάνιση μηνυμάτων
καλημερα, επειδη κανω συχνα τη διαδρομη Αθηνα-Δραμα (670 χλμ) πηρα περυσι απο την Τouratech τη σειρα "high end actively breathing". μου ειχαν πει στο καταστημα οτι ειναι οτι καλυτερο για ταξιδι. Σε μικρες αποστασεις λογω της σκληροτητας τους δε το καταλαβαινεις, αλλα τις εκτιμας μετα τα 200 συνεχομενα χλμ. ειναι και αναπνεουσες δεν ιδρωνεις καθολου ακομα και το καλοκαιρι.αν θελεις μπορεις να τις δεις και απο κοντα.
200 -250χλμ σερί....Στάση για βενζίνη,τσιγάρο,ξεμούδιασμα γενικότερο δεν έχει?ειδικά αν έχεις άλλα 400-450 μπροστά,ένα δεκάλεπτο δεν νομίζω οτι θα πειράξει.Και δεν λέω για τη σέλα μόνο,μιλάω για γενικότερη ανασυγκρότηση του οργανισμού και του μυαλού.
Reply With Quote
Απάντηση


Κανόνες καταχώρησης
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο HTML κώδικας ειναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 21:44.


vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!