GS Forum

Πήγαινε πίσω   GS Forum > -----> Γενικά > Ελλάδα και Κόσμος > Επικαιρότητα

Αγαπητά μέλη & φίλοι, το GS Forum, μετά από την πολυετή & καθ’ όλα επιτυχημένη πορεία του, εξακολουθεί να παραμένει online,

ώστε οι αναγνώστες του να έχουν πρόσβαση σε όλα τα θέματα του ενδιαφέροντός τους, για ενημέρωση και μελλοντική αναδρομή.

Σας ευχαριστούμε μέσα από την καρδιά μας για την αγάπη και την εμπιστοσύνη που μας δείξατε όλο αυτό το διάστημα

και καταστήσατε την διαδικτυακή αυτή συντροφιά σημείο αναφοράς για τα ελληνικά μοτοσυκλετιστικά δρώμενα και όχι μόνον.

Το μόνο βέβαιο είναι ότι, το ταξίδι συνεχίζεται ...
Απάντηση
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #231  
Παλιό 10-07-2013, 17:33
GeorgeP Ο/Η GeorgeP βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: Αθηνα
Μoto: VARADERO MK3
Μηνύματα: 6,530
Προεπιλογή Απάντηση: ΘΕΤΙΚΟ ΙΣΟΖΥΓΙΟ ΠΡΟΣΛΗΨΕΩΝ-ΑΠΟΛΥΣΕΩΝ ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΩΤΟ 5ΜΗΝΟ ΤΟΥ 2013

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από gsmaniac Εμφάνιση μηνυμάτων
Καλα.........
Ελπιζω να μην σε επισκεφτεί στον υπνο σου, ο νεκρος
Δεν εχω τετοια υπερφυσικα και παραψυχολογικα προβληματα Κωστα................
Reply With Quote
  #232  
Παλιό 11-07-2013, 12:33
gsmaniac Ο/Η gsmaniac βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2009
Περιοχή: πειραιας
Μoto: GS1200adve - BMW2002 MONT 1973
Μηνύματα: 19,324
Προεπιλογή Απάντηση: ΘΕΤΙΚΟ ΙΣΟΖΥΓΙΟ ΠΡΟΣΛΗΨΕΩΝ-ΑΠΟΛΥΣΕΩΝ ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΩΤΟ 5ΜΗΝΟ ΤΟΥ 2013

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από GeorgeP Εμφάνιση μηνυμάτων
Κατσε να δεις την ανεργια στο τελος του 2013 και μετα να μιλησεις, διοτι μεχρι τωρα βαινει μειουμενη......ελαφρως μεν αλλα μειουμενη.

Οσο για τα Κ/Ζ ερχονται ολον τον χρονο σε ολη την Ελλαδα εξ απανεκαθεν.........

ΕΛΣΤΑΤ

Στο 26,9% η ανεργία τον Απρίλιο με νέα άνοδο

Οι άνεργοι ανήλθαν σε 1.337.621 άτομα, καθώς αυξήθηκαν κατά 194.746 άτομα σε σχέση με τον Απρίλιο του 2012 (αύξηση 17,0%) και κατά 24.025 άτομα σε σχέση με το Μάρτιο του 2013 (αύξηση 1,8%).



Το ποσοστό ανεργίας τον Απρίλιο του 2013 ανήλθε σε 26,9% έναντι 23,1% τον Απρίλιο του 2012 και 26,8% το Μάρτιο του 2013.
Το σύνολο των απασχολουμένων κατά τον Απρίλιο του 2013 εκτιμάται ότι ανήλθε σε 3.636.042 άτομα. Οι άνεργοι ανήλθαν σε 1.337.621 άτομα, ενώ ο οικονομικά μη ενεργός πληθυσμός ανήλθε σε 3.337.051 άτομα.
Οι απασχολούμενοι μειώθηκαν κατά 159.955 άτομα σε σχέση με τον Απρίλιο του 2012 (μείωση 4,2%) ενώ αυξήθηκαν κατά 43.668 άτομα σε σχέση με το Μάρτιο του 2013 (αύξηση 1,2%).
Οι άνεργοι αυξήθηκαν κατά 194.746 άτομα σε σχέση με τον Απρίλιο του 2012 (αύξηση 17,0%) και κατά 24.025 άτομα σε σχέση με το Μάρτιο του 2013 (αύξηση 1,8%).
Οι οικονομικά μη ενεργοί, δηλαδή τα άτομα που δεν εργάζονται ούτε αναζητούν εργασία, μειώθηκαν κατά 23.770 άτομα σε σχέση με τον Απρίλιο του 2012 (μείωση ,7%) και κατά 20.218 άτομα σε σχέση με το Μάρτιο του 2013 (μείωση 0,6%).


και που εισαι ακομα....
με τις απολυσεις στο δημοσιο, θα μειωθει και αλλο η ανεργια
Reply With Quote
  #233  
Παλιό 11-07-2013, 12:49
GeorgeP Ο/Η GeorgeP βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: Αθηνα
Μoto: VARADERO MK3
Μηνύματα: 6,530
Προεπιλογή Απάντηση: ΘΕΤΙΚΟ ΙΣΟΖΥΓΙΟ ΠΡΟΣΛΗΨΕΩΝ-ΑΠΟΛΥΣΕΩΝ ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΩΤΟ 5ΜΗΝΟ ΤΟΥ 2013

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από gsmaniac Εμφάνιση μηνυμάτων
ΕΛΣΤΑΤ

Στο 26,9% η ανεργία τον Απρίλιο με νέα άνοδο

Οι άνεργοι ανήλθαν σε 1.337.621 άτομα, καθώς αυξήθηκαν κατά 194.746 άτομα σε σχέση με τον Απρίλιο του 2012 (αύξηση 17,0%) και κατά 24.025 άτομα σε σχέση με το Μάρτιο του 2013 (αύξηση 1,8%).
---------------------------------------------------------------------
Οι άνεργοι αυξήθηκαν κατά 194.746 άτομα σε σχέση με τον Απρίλιο του 2012 (αύξηση 17,0%) και κατά 24.025 άτομα σε σχέση με το Μάρτιο του 2013 (αύξηση 1,8%).
Οι οικονομικά μη ενεργοί, δηλαδή τα άτομα που δεν εργάζονται ούτε αναζητούν εργασία, μειώθηκαν κατά 23.770 άτομα σε σχέση με τον Απρίλιο του 2012 (μείωση ,7%) και κατά 20.218 άτομα σε σχέση με το Μάρτιο του 2013 (μείωση 0,6%).


και που εισαι ακομα....

με τις απολυσεις στο δημοσιο, θα μειωθει και αλλο η ανεργια
Tι μου τσαμπουνας Κωστα μου εδω? τα στοιχεια του Απριλιου του 2013?
Εχουμε Ιουλιο αν δεν εχεις καταλαβει...............απο τον απριλιο του '13 μεχρι τον ΙΟυλιο του '13 εχουν αλαλξει, ελαφρως μεν αλλα εχουν. καποια πραγματα στο εργασιακο.

Οσο για το δημοσιο καταλαβε το, ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΛΕΦΤΑ ΝΑ ΠΛΗΡΩΝΟΥΜΕ ΠΑΡΑΠΑΝΙΣΙΟΥΣ Δ.Υ.
Για πες μου βρε Κωστα, αν αυριο απολυοντουσαν 100,000 Δ.Υ. και ταυτοχρονα σου καταργουσαν το χαρατσι της ΔΕΗ λογω οικονομιας απο μη καταβολη μισθοδοσιας σε αυτιους τους 100χιλ τι θα ελεγες?
Αν μαζι με το παραπανω εβγαινε και μια εκτακτη επιχορηγηση για π.χ εκσυχρονισμο επιχειρησεων ''αρχιτεκτονων τελευταιας κατοικιας'', χρυσοχοων κ.α. τι θα ελεγες?

Φανταζομαι οτι θα εβγαινε στους δρομους και θα φωναζες να τους ξαναπροσλαβουν ολους ετσι?
Reply With Quote
  #234  
Παλιό 11-07-2013, 14:00
gsmaniac Ο/Η gsmaniac βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2009
Περιοχή: πειραιας
Μoto: GS1200adve - BMW2002 MONT 1973
Μηνύματα: 19,324
Προεπιλογή Απάντηση: ΘΕΤΙΚΟ ΙΣΟΖΥΓΙΟ ΠΡΟΣΛΗΨΕΩΝ-ΑΠΟΛΥΣΕΩΝ ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΩΤΟ 5ΜΗΝΟ ΤΟΥ 2013

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από GeorgeP Εμφάνιση μηνυμάτων
Tι μου τσαμπουνας Κωστα μου εδω? τα στοιχεια του Απριλιου του 2013?
Εχουμε Ιουλιο αν δεν εχεις καταλαβει...............απο τον απριλιο του '13 μεχρι τον ΙΟυλιο του '13 εχουν αλαλξει, ελαφρως μεν αλλα εχουν. καποια πραγματα στο εργασιακο.

Οσο για το δημοσιο καταλαβε το, ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΛΕΦΤΑ ΝΑ ΠΛΗΡΩΝΟΥΜΕ ΠΑΡΑΠΑΝΙΣΙΟΥΣ Δ.Υ.
Για πες μου βρε Κωστα, αν αυριο απολυοντουσαν 100,000 Δ.Υ. και ταυτοχρονα σου καταργουσαν το χαρατσι της ΔΕΗ λογω οικονομιας απο μη καταβολη μισθοδοσιας σε αυτιους τους 100χιλ τι θα ελεγες?
Αν μαζι με το παραπανω εβγαινε και μια εκτακτη επιχορηγηση για π.χ εκσυχρονισμο επιχειρησεων ''αρχιτεκτονων τελευταιας κατοικιας'', χρυσοχοων κ.α. τι θα ελεγες?

Φανταζομαι οτι θα εβγαινε στους δρομους και θα φωναζες να τους ξαναπροσλαβουν ολους ετσι?
με τα ΑΝ και τα ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ, δεν κανουμε πραγματικοτητες
εχεις στοιχεια του ιουλιου?????
καλα σου λενε, οτι εισαι στον κοσμο σου..........
Reply With Quote
  #235  
Παλιό 11-07-2013, 14:13
GeorgeP Ο/Η GeorgeP βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: Αθηνα
Μoto: VARADERO MK3
Μηνύματα: 6,530
Προεπιλογή Απάντηση: ΘΕΤΙΚΟ ΙΣΟΖΥΓΙΟ ΠΡΟΣΛΗΨΕΩΝ-ΑΠΟΛΥΣΕΩΝ ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΩΤΟ 5ΜΗΝΟ ΤΟΥ 2013

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από gsmaniac Εμφάνιση μηνυμάτων
με τα ΑΝ και τα ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ, δεν κανουμε πραγματικοτητες
εχεις στοιχεια του ιουλιου?????
καλα σου λενε, οτι εισαι στον κοσμο σου..........
Γιατι μου δινεις στα νευρα με την ημιμαθεια σου? κανονικα και ξεροντας σε δεν θα επρεπε!!!!!!!
Τα στοιχεια της ΕΛΣΤΑΤ για την ανεργια, στον πραγματικο κοσμο, ειναι 4μηνιαια........πραγμα που φυσικα ειναι αγνωστο στον πλασματικο σου κοσμο.

Ειδες που τελικα εγω ζω ΕΔΩ κι εσυ ΑΛΛΟΥ?????
Reply With Quote
  #236  
Παλιό 11-07-2013, 14:34
GeorgeP Ο/Η GeorgeP βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: Αθηνα
Μoto: VARADERO MK3
Μηνύματα: 6,530
Προεπιλογή Απάντηση: ΘΕΤΙΚΟ ΙΣΟΖΥΓΙΟ ΠΡΟΣΛΗΨΕΩΝ-ΑΠΟΛΥΣΕΩΝ ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΩΤΟ 5ΜΗΝΟ ΤΟΥ 2013

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από gsmaniac Εμφάνιση μηνυμάτων
με τα ΑΝ και τα ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ, δεν κανουμε πραγματικοτητες
εχεις στοιχεια του ιουλιου?????
καλα σου λενε, οτι εισαι στον κοσμο σου..........
κι επειδη μου αρεσει να στα χωνω θα το ξανακανω χρησιμοποιοντας τα δικα σου στοιχεια..........
  • Στις 13/06/2013, πριν ενα μηνα δλδ, δημοσιευει η ΕΛΣΤΑΤ τα στοιχεια της ανεργιας για την περιοδο Ιαν-Μαρ του 2013 τα οποια εδιναν ανεργια 27,4% με τα κατωθι χαρακτηριστικα
    Απασχολούμενοι 3.595.921 άτομα και
    Ανέργοι 1.355.237.ατομα
  • Στις 11/07/2013, σημερα δλδ, δημοσιευει η ΕΛΣΤΑΤ τα στοιχεια της ανεργιας τα οποια ΜΕΙΩΘΗΚΑΝ αφου δινει ανεργια 26,9% με τα κατωθι χαρακτηριστικα
    Απασχολούμενοι 3.636.042 άτομα και
    Ανέργοι 1.337.621.ατομα

Ειδες ποσο αληθινιος βγαινω οταν γραφω οτι η ανεργια μειωνεται πολυ αργα αλλα μειωνεται?

Ποιος λοιπον ειναι ο πραγματικος κοσμος τωρα? ο δικος μου ¨η ο δικος σου?

Για να ακουσω τωρα τι ροζαλι θα μου τσαμπουνισεις.......
Reply With Quote
  #237  
Παλιό 11-07-2013, 14:51
gsmaniac Ο/Η gsmaniac βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2009
Περιοχή: πειραιας
Μoto: GS1200adve - BMW2002 MONT 1973
Μηνύματα: 19,324
Προεπιλογή Απάντηση: ΘΕΤΙΚΟ ΙΣΟΖΥΓΙΟ ΠΡΟΣΛΗΨΕΩΝ-ΑΠΟΛΥΣΕΩΝ ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΩΤΟ 5ΜΗΝΟ ΤΟΥ 2013

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από GeorgeP Εμφάνιση μηνυμάτων
κι επειδη μου αρεσει να στα χωνω θα το ξανακανω χρησιμοποιοντας τα δικα σου στοιχεια..........
  • Στις 13/06/2013, πριν ενα μηνα δλδ, δημοσιευει η ΕΛΣΤΑΤ τα στοιχεια της ανεργιας για την περιοδο Ιαν-Μαρ του 2013 τα οποια εδιναν ανεργια 27,4% με τα κατωθι χαρακτηριστικα
    Απασχολούμενοι 3.595.921 άτομα και
    Ανέργοι 1.355.237.ατομα
  • Στις 11/07/2013, σημερα δλδ, δημοσιευει η ΕΛΣΤΑΤ τα στοιχεια της ανεργιας τα οποια ΜΕΙΩΘΗΚΑΝ αφου δινει ανεργια 26,9% με τα κατωθι χαρακτηριστικα
    Απασχολούμενοι 3.636.042 άτομα και
    Ανέργοι 1.337.621.ατομα
Ειδες ποσο αληθινιος βγαινω οταν γραφω οτι η ανεργια μειωνεται πολυ αργα αλλα μειωνεται?

Ποιος λοιπον ειναι ο πραγματικος κοσμος τωρα? ο δικος μου ¨η ο δικος σου?

Για να ακουσω τωρα τι ροζαλι θα μου τσαμπουνισεις.......
προσπαθω να σωσω την υποληψη σου, αλλα δεν με αφηνεις.....
σου προτεινω να παραθετεις τα στοιχεια σου, χωρις κρισεις και αναλυσεις για το τι θα συμβει στο μελλον, γιατι εχεις γινει γραφικος για πολλους....
αυτο συζητιεται στην αγορα...του φορουμ, απο την οποια εχεις αγνοια
βλεπεις οτι τα κοινωνικα και οχι πολιτικα θεματα εχουν θεαματικοτητα και πολλοι δεν γραφουν, γιατι πρεπει να περασουν απο το δικο σου γραφικο κοσκινο

σου τα λεω, επειδη πραγματικα τρεφω φιλικα αισθηματα.....
προσπαθησε να ακουσεις και τις αλλες φωνες, μην βλεπεις φαντασματα σε οτι γραφεται, γιατι οι περισσοτεροι εδω μεσα αντιμετωπιζουν πραγματικα προβληματα

θα ηθελα πολυ να ανεβασουμε επιπεδο στα κοινωνικα θεματα, γιατι το φορουμ εχει δυνατα μυαλα...
πρεπει να βοηθησεις απο την πλευρα σου, γιατι ειναι γνωστο οτι αγαπας αυτα τα ποστ και θελεις διαλογο .....μπορεις με τον τροπο σου να βοηθησεις να γραφουν και αλλοι φιλοι.....
αυτα..........τα ροζαλι μου
Reply With Quote
  #238  
Παλιό 11-07-2013, 15:11
GeorgeP Ο/Η GeorgeP βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: Αθηνα
Μoto: VARADERO MK3
Μηνύματα: 6,530
Προεπιλογή Απάντηση: ΘΕΤΙΚΟ ΙΣΟΖΥΓΙΟ ΠΡΟΣΛΗΨΕΩΝ-ΑΠΟΛΥΣΕΩΝ ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΩΤΟ 5ΜΗΝΟ ΤΟΥ 2013

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από gsmaniac Εμφάνιση μηνυμάτων
προσπαθω να σωσω την υποληψη σου, αλλα δεν με αφηνεις.....
σου προτεινω να παραθετεις τα στοιχεια σου, χωρις κρισεις και αναλυσεις για το τι θα συμβει στο μελλον, γιατι εχεις γινει γραφικος για πολλους....
αυτο συζητιεται στην αγορα...του φορουμ, απο την οποια εχεις αγνοια
βλεπεις οτι τα κοινωνικα και οχι πολιτικα θεματα εχουν θεαματικοτητα και πολλοι δεν γραφουν, γιατι πρεπει να περασουν απο το δικο σου γραφικο κοσκινο

σου τα λεω, επειδη πραγματικα τρεφω φιλικα αισθηματα.....
προσπαθησε να ακουσεις και τις αλλες φωνες, μην βλεπεις φαντασματα σε οτι γραφεται, γιατι οι περισσοτεροι εδω μεσα αντιμετωπιζουν πραγματικα προβληματα

θα ηθελα πολυ να ανεβασουμε επιπεδο στα κοινωνικα θεματα, γιατι το φορουμ εχει δυνατα μυαλα...
πρεπει να βοηθησεις απο την πλευρα σου, γιατι ειναι γνωστο οτι αγαπας αυτα τα ποστ και θελεις διαλογο .....μπορεις με τον τροπο σου να βοηθησεις να γραφουν και αλλοι φιλοι.....
αυτα..........τα ροζαλι μου
Kωστα μου,
  • η υποληψη μου δεν χρειαζεται διασωστες διοτι ειναι πολυ ψηλα............
  • Τα στοιχεια τα παραθετω χωρις κρισεις αρκει να μην μου εχουν ασκηθει κριτικες.....οι αναλυσεις ομως ειναι απαραιτητες.
  • γραφικο με βλεπουν αυτοι οι οποιοι δεν μπορουν να διανοηθουν οτι εχω δικιο στ' οτι κατι αλλαζει σε αυτην την χωρα.....
  • Το τι συζητειται στη ''αγορα του φορουμ'' δεν ειναι δικη μου δουλεια κι ουτε με ενδιαφερει. Το κουτσομπολιο τυπου ''χαι'', ''εσπρεσσο'' κ.λ.π. με αφηνει παγερα αδιαφορο, οπως επισης και οι συμμετεχοντες σε αυτο.........
  • Οι περισσοτεροι εδω μεσα, ¨η τουλαχιστον αρκετοι απο οσους γραφουν δλδ, περνανε πραγματικα προβληματισμενα τον χρονο τους στην Ιταλια, Ελβετια, Ρουμανια και σε αλλες πολεις του εξωτερικου......ουτε καν εσωτερικου!!!
  • Ελπιζω πραγματικα να θελεις να ανεβασεις το επιπεδο στα κοινωνικα θεματα, αν και μεχρι προτινος ησουν υπερ της καταργησης τους αφου το φορουμ ειναι ενα μοτοσυκλετιστικο φορουμ οπως εχεις διατυμπανισει παντου μεσα σε αυτο.
Τέλος, αν μπορουσες να πεις και μια κουβεντα για την βελτιωση (μικρη αλλα υπαρκτη) των αριθμων της ανεργιας που συζηταμε εδω θα ηταν εξοχως καλυτερα. Φανταζομαι οτι δεν θελεις να χαρακτηριστεις κι εσυ ''γραφικος'', ''κολοτουμπας'', ''στριβων δια του αραβωνος'' κ.λ.π. απο τις ''χαι'' μορφες του φορουμ μας.
Reply With Quote
  #239  
Παλιό 11-07-2013, 15:18
gsmaniac Ο/Η gsmaniac βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2009
Περιοχή: πειραιας
Μoto: GS1200adve - BMW2002 MONT 1973
Μηνύματα: 19,324
Προεπιλογή Απάντηση: ΘΕΤΙΚΟ ΙΣΟΖΥΓΙΟ ΠΡΟΣΛΗΨΕΩΝ-ΑΠΟΛΥΣΕΩΝ ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΩΤΟ 5ΜΗΝΟ ΤΟΥ 2013

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από GeorgeP Εμφάνιση μηνυμάτων
Kωστα μου,
  • η υποληψη μου δεν χρειαζεται διασωστες διοτι ειναι πολυ ψηλα............
  • Τα στοιχεια τα παραθετω χωρις κρισεις αρκει να μην μου εχουν ασκηθει κριτικες.....οι αναλυσεις ομως ειναι απαραιτητες.
  • γραφικο με βλεπουν αυτοι οι οποιοι δεν μπορουν να διανοηθουν οτι εχω δικιο στ' οτι κατι αλλαζει σε αυτην την χωρα.....
  • Το τι συζητειται στη ''αγορα του φορουμ'' δεν ειναι δικη μου δουλεια κι ουτε με ενδιαφερει. Το κουτσομπολιο τυπου ''χαι'', ''εσπρεσσο'' κ.λ.π. με αφηνει παγερα αδιαφορο, οπως επισης και οι συμμετεχοντες σε αυτο.........
  • Οι περισσοτεροι εδω μεσα, ¨η τουλαχιστον αρκετοι απο οσους γραφουν δλδ, περνανε πραγματικα προβληματισμενα τον χρονο τους στην Ιταλια, Ελβετια, Ρουμανια και σε αλλες πολεις του εξωτερικου......ουτε καν εσωτερικου!!!
  • Ελπιζω πραγματικα να θελεις να ανεβασεις το επιπεδο στα κοινωνικα θεματα, αν και μεχρι προτινος ησουν υπερ της καταργησης τους αφου το φορουμ ειναι ενα μοτοσυκλετιστικο φορουμ οπως εχεις διατυμπανισει παντου μεσα σε αυτο.
Τέλος, αν μπορουσες να πεις και μια κουβεντα για την βελτιωση (μικρη αλλα υπαρκτη) των αριθμων της ανεργιας που συζηταμε εδω θα ηταν εξοχως καλυτερα. Φανταζομαι οτι δεν θελεις να χαρακτηριστεις κι εσυ ''γραφικος'', ''κολοτουμπας'', ''στριβων δια του αραβωνος'' κ.λ.π. απο τις ''χαι'' μορφες του φορουμ μας.
οκ............
δεν υπαρχει βελτιωση, ουτε καν μικρη, στους αριθμους ανεργιας
και φυσικα με τις απολυσεις που θα γινουν στο δημοσιο, τους προσεχεις μηνες, θα εκτοξευθει...
αυτα......
γραψε τωρα τα δικα σου......
φαυλος κυκλος φιλε.....χωρις νοημα

και φυσικα επιμενω οτι αυτα τα θεματα δεν αρμοζουν στο gs forum
προκαλω με δημοψηφισμα......
Reply With Quote
  #240  
Παλιό 11-07-2013, 15:20
gsmaniac Ο/Η gsmaniac βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2009
Περιοχή: πειραιας
Μoto: GS1200adve - BMW2002 MONT 1973
Μηνύματα: 19,324
Προεπιλογή Απάντηση: ΘΕΤΙΚΟ ΙΣΟΖΥΓΙΟ ΠΡΟΣΛΗΨΕΩΝ-ΑΠΟΛΥΣΕΩΝ ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΩΤΟ 5ΜΗΝΟ ΤΟΥ 2013

και κατι ακομα...
βαλε skai.....τωρα
Reply With Quote
Απάντηση


Κανόνες καταχώρησης
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο HTML κώδικας ειναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 11:37.


vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!