GS Forum

Πήγαινε πίσω   GS Forum > -----> Γενικά > Διάφορα > Τι μας έτυχε

Αγαπητά μέλη & φίλοι, το GS Forum, μετά από την πολυετή & καθ’ όλα επιτυχημένη πορεία του, εξακολουθεί να παραμένει online,

ώστε οι αναγνώστες του να έχουν πρόσβαση σε όλα τα θέματα του ενδιαφέροντός τους, για ενημέρωση και μελλοντική αναδρομή.

Σας ευχαριστούμε μέσα από την καρδιά μας για την αγάπη και την εμπιστοσύνη που μας δείξατε όλο αυτό το διάστημα

και καταστήσατε την διαδικτυακή αυτή συντροφιά σημείο αναφοράς για τα ελληνικά μοτοσυκλετιστικά δρώμενα και όχι μόνον.

Το μόνο βέβαιο είναι ότι, το ταξίδι συνεχίζεται ...
Απάντηση
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #21  
Παλιό 20-04-2012, 22:25
element Ο/Η element βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jul 2010
Περιοχή: Θεσσαλονίκη Α.Τούμπα
Μoto: GS 1200 ADV 07'
Μηνύματα: 415
Προεπιλογή Απάντηση: Αδυναμία κατανόησης κ συμβουλή για τους υπόλοιπους..

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από Giannme Εμφάνιση μηνυμάτων
Έγώ προσωπικά εμένα οτι ήθελαν να γράψουν ούτε νόησα ούτε υπονόησα, εξήγησα οτι είναι θέμα ερμηνείας καποια πράγματα τα οποία τυγχάνουν διαφορετικής ακόμα κ απο άτομα κοινου χώρου πχ όργανα τροχαίας. Το να αμφισβητείς τα γεγονότα ειναι δικαίωμα σου κ κάλα κάνεις άπλά δέξου οτι κ στατιστικά στους 100 επαγγελματίες οποιουδήποτε χώρου υπάρχει ποσοστό που αποκλείει της πλήρους κατάρτισης κ ορθολογικής ερμηνείας. Είναι ευδιάκριτο απο το πρώτο μου μήνυμα οτι οχι αρνητική εμπάθεια έχω αλλα συμπάθεια κ πολλόύς φίλους που "off the record" ξέρουν κ λένε όπως και σε όλα τα επαγγέλματα για κάποιους συναδέλφους. Όποτε ξανασκέψου τα υπο/νοούμενα που αφήνεις οτι οπωσδήποτε θέλουν να γράψουν εμένα γιατί θα πέσεις στην καρδία του τίτλου.."αδυναμία κατανόησης......" Φιλικά πάντα ..

Πραγματικά δεν θέλω να παρεξηγηθούμε ούτε έχω πρόθεση για υπονοούμενα. Αλλά μου φαίνεται πολύ περίεργο όλο το σκηνικό. Καλό είναι να βρεθεί μια λύση για το πρόβλημά σου και εύχομαι όλα να πάνε καλά και να μην ξαναταλαιπωρηθείς.
Reply With Quote
  #22  
Παλιό 20-04-2012, 22:26
MOYTPO Ο/Η MOYTPO βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Oct 2010
Περιοχή: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Μoto: BMW GS
Μηνύματα: 2,160
Προεπιλογή Απάντηση: Αδυναμία κατανόησης κ συμβουλή για τους υπόλοιπους..

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από Anubis Εμφάνιση μηνυμάτων
Το ειδα μετα οτι του παιζανε τα φωτα.
Το οτι δεν σταματησε αμεσως απλα τους τσατισε περισσοτερο. Η αναστροφη ομως ειμαι σιγουρος οτι οφειλεται στην "εξοδο" της στροφης!!!!!!
Reply With Quote
  #23  
Παλιό 20-04-2012, 22:27
Giannme Ο/Η Giannme βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Oct 2011
Περιοχή: Χανιά (Κρήτης)
Μoto: Bmw R1200Gs '08
Μηνύματα: 604
Προεπιλογή Απάντηση: Αδυναμία κατανόησης κ συμβουλή για τους υπόλοιπους..

Οτσν δεν σταματας εσκεμένα είναι το πρώτο πράγμα που σχολιάζουν και βάζουν φαρο κ ίσως κ σειρήνα απο ότι ξέρω, τιποτα από αυτα δεν συνέβη οποτε οσοι καταλαβαίνουν καταλαβαίνουν.. Οι αλλοι δεν πειράζει..΄Εγώ ο ίδιος το ανεφερα δεν προέκυψε απο άλλου ρήση..ισα ισα ήταν πολύ ευγενικοί που δεν παιζει αν σε περάσουν "αλάνι..¨" Για τη συνέχεια που χάθηκε η αδεια κ την ακινητοποίηση του αυτοκινήτου δεν είδα σχολια ομως........
Reply With Quote
  #24  
Παλιό 20-04-2012, 22:27
nek21 Ο/Η nek21 βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Mar 2009
Περιοχή: ΘΕΡΜΗ-ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Μoto: R1200ADV
Μηνύματα: 779
Προεπιλογή Απάντηση: Αδυναμία κατανόησης κ συμβουλή για τους υπόλοιπους..

οπως εχουμε γραψει 1200 φορες σε ολα τα επαγγελματα υπαρχουν οι στραβοι,οι κομπλεξικοι κλπ.ετσι και εδω συμβαινει το ιδιο.πιστευω πως υπαρχουν αστυνομικοι που ψαχνονται για να βεβαιωσουν παραβασεις και σε καθε περιπτωση οσο νομιμος και να σαι κατι θα βρουν.στην περιπτωση σου ομως φιλε Γιαννη ενδεχομενος(αποψη μου) να επηρεαστηκαν απο τις κινησεις σου.προφανως οι τοσο φυσιολογικες αντιδρασεις για σενα να ηταν ενδειξεις υποπτες κλπ κλπ για τους αστυνομικους.
Reply With Quote
  #25  
Παλιό 20-04-2012, 22:28
Anubis Ο/Η Anubis βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Apr 2012
Περιοχή: Λαρισα
Μηνύματα: 64
Προεπιλογή Απάντηση: Αδυναμία κατανόησης κ συμβουλή για τους υπόλοιπους..

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από MOYTPO Εμφάνιση μηνυμάτων
Το οτι δεν σταματησε αμεσως απλα τους τσατισε περισσοτερο. Η αναστροφη ομως ειμαι σιγουρος οτι οφειλεται στην "εξοδο" της στροφης!!!!!!
Εαν ητανε "σβελτος" μαλλον ναι.Αλλα και παλι μπορουσανε να τον γραψουνε το 200ευρω να δωσει 100 ο ανθρωπος και να τελειωνει.Το κτεο ειναι too much.Ειμαι ελαφρως παρμενος γιατι καμμια φορα νομιζω οτι αυτοι που βαρανε προστιμα ζουνε σε μια Ελλαδα που κολυμπαει στο χρημα.
Reply With Quote
  #26  
Παλιό 20-04-2012, 22:33
nek21 Ο/Η nek21 βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Mar 2009
Περιοχή: ΘΕΡΜΗ-ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Μoto: R1200ADV
Μηνύματα: 779
Προεπιλογή Απάντηση: Αδυναμία κατανόησης κ συμβουλή για τους υπόλοιπους..

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από Anubis Εμφάνιση μηνυμάτων
Σε εμενα αναφερεσαι φιλε?Διαβασε καλυτερα,κατανοησε και τα λεμε.Και καταρχην εαν δεις εχω κανει edit μολις ειδα οτι του παιζανε φωτα και δεν σταματησε.Προσεχε τι γραφεις οργανο.
το οργανο και τις π@π@ριες που γραφεις να τα πεις σε αλλους.εγω διαβασα καποιο μνμ σου που καταριοσουν μπατσους,και το θεωρησα τραβηγμενο. μηπως ειμαι τρελος?.προσεχε λοιπον τα γραφομενα σου διοτι εδω μεσα υπαρχει ενα δεσιμο με ολα τα παιδια και μια καλη σχεση.τα γραπτα μενουν.εφοσον ομως συνεχισεις να χαρακτηριζεις τοτε με επιβεβαιωνεις οτι εισαι κομπλεξικος.
Reply With Quote
  #27  
Παλιό 20-04-2012, 22:35
MOYTPO Ο/Η MOYTPO βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Oct 2010
Περιοχή: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Μoto: BMW GS
Μηνύματα: 2,160
Προεπιλογή Απάντηση: Αδυναμία κατανόησης κ συμβουλή για τους υπόλοιπους..

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από Giannme Εμφάνιση μηνυμάτων
Για τη συνέχεια που χάθηκε η αδεια κ την ακινητοποίηση του αυτοκινήτου δεν είδα σχολια ομως........

Αδερφε δεν εχω να σχολιασω τιποτα. Ολα τα δικια ειναι με το μερος σου. Εγω εαν ειχα χρονο και διαθεση ισως να τραβουσα καποια αγωγη ειτε στο οργανο που υπογραφει την κλιση ειτε σε οποιον θεωρουσε σωστο ο δικηγορος.
Η αδιαφορια των "οργανων" ωρες ωρες ειναι εξωφρενικη!!!!!!!!!!
Reply With Quote
  #28  
Παλιό 20-04-2012, 22:46
Anubis Ο/Η Anubis βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Apr 2012
Περιοχή: Λαρισα
Μηνύματα: 64
Προεπιλογή Απάντηση: Αδυναμία κατανόησης κ συμβουλή για τους υπόλοιπους..

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από nek21 Εμφάνιση μηνυμάτων
εγω διαβασα καποιο μνμ σου που καταριοσουν μπατσους.προσεχε λοιπον τα γραφομενα σου διοτι εδω μεσα υπαρχει ενα δεσιμο με ολα τα παιδια και μια καλη σχεση.τα γραπτα μενουν.
Επειδη τα γραπτα μενουνε ας πω και δημοσια πως προφανως και καταριομουνα μια μεριδα η οποια ζει στον δικο της κοσμο.Ακριβως οπως θα καταριομουνα και εναν διευθυντη στην δεη που δεν θα εκανε διακανονισμο για το ρευμα σε καποιον ανθρωπο η οποιαδηποτε χαζοβιολα στην πολεοδομια που για μισο τετραγωνικο δεν θα δινει την αδεια σε εναν καταστηματαρχη.Γενικα καταριεμαι ΚΑΘΕ ΜΟΡΦΗΣ ΕΞΟΥΣΙΑ απο οπου και αν προερχεται εφοσον δεν δειχνη ανθρωπια και ανοχη ιδιαιτερα στις μερες που ζουμε.Η εξουσια φθειρη τους χαρακτηρες και τις συνηδησης των ανθρωπων.Τρανη αποδειξη το πειραμα του Ζιμπαρντο.Αυτα απο εμενα!
Σορρυ για το οφ τοπικ!
Εαν ενδιαφερετε καποιος να δεις το πειραμα ας μου πει να στειλω λινκ.
Reply With Quote
  #29  
Παλιό 20-04-2012, 23:03
spitiko Ο/Η spitiko βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Moderator
 
Ημερομηνία εγγραφής: Aug 2009
Περιοχή: Στα Χανιά της Κρήτης
Μoto: Tiger 07 abs
Μηνύματα: 2,225
Προεπιλογή Απάντηση: Αδυναμία κατανόησης κ συμβουλή για τους υπόλοιπους..

πολυ ηρεμια βλεπω...καλα να ειστε!!
Reply With Quote
  #30  
Παλιό 20-04-2012, 23:14
Anubis Ο/Η Anubis βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Apr 2012
Περιοχή: Λαρισα
Μηνύματα: 64
Προεπιλογή Απάντηση: Αδυναμία κατανόησης κ συμβουλή για τους υπόλοιπους..

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από Giannme Εμφάνιση μηνυμάτων
" Για τη συνέχεια που χάθηκε η αδεια κ την ακινητοποίηση του αυτοκινήτου δεν είδα σχολια ομως........
Μηπως "απειλωντας" με καμμια αγωγη(οχι μυνηση και μακακιες)για την ταλαιπωρια σε σβησουνε καμμια απο τις κλησεις?Για προσπαθηστε το ρε φιλε γιατι ειναι τζαμπα λεφτα ρε ####το.Και να πιανανε τοπο να παει στο διαολο.
Reply With Quote
Απάντηση


Κανόνες καταχώρησης
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο HTML κώδικας ειναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;

Σχετικά Θέματα
Θέμα Δημιουργός Forum Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
Συμβουλές για το τραπέζι της Καθαράς Δευτέρας SenseiG Υγεία 5 06-03-2011 15:08
Στην τελική ευθεία για το ράλι Dakar ο Βασίλης Ορφανός syan Αγώνες 55 27-02-2011 23:52
Συμβουλές για λάστιχα 50-50 Kimwnas Εξοπλισμός μοτοσικλέτας 6 28-05-2010 10:12
Να γιατί πρέπει να διαβάζουμε το Αθηνόραμα. vellos Κινηματογράφος 11 29-11-2009 10:38
Αμερικανός, Έλληνας, Αφγανός arisxios Ανέκδοτα 8 05-02-2009 16:10


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 01:12.


vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!