GS Forum

Πήγαινε πίσω   GS Forum > -----> Γενικά > Ελλάδα και Κόσμος > Επικαιρότητα

Αγαπητά μέλη & φίλοι, το GS Forum, μετά από την πολυετή & καθ’ όλα επιτυχημένη πορεία του, εξακολουθεί να παραμένει online,

ώστε οι αναγνώστες του να έχουν πρόσβαση σε όλα τα θέματα του ενδιαφέροντός τους, για ενημέρωση και μελλοντική αναδρομή.

Σας ευχαριστούμε μέσα από την καρδιά μας για την αγάπη και την εμπιστοσύνη που μας δείξατε όλο αυτό το διάστημα

και καταστήσατε την διαδικτυακή αυτή συντροφιά σημείο αναφοράς για τα ελληνικά μοτοσυκλετιστικά δρώμενα και όχι μόνον.

Το μόνο βέβαιο είναι ότι, το ταξίδι συνεχίζεται ...
Απάντηση
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #21  
Παλιό 16-05-2012, 09:12
platon Ο/Η platon βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Feb 2009
Περιοχή: Αγρίνιο
Μoto: R1200GS
Μηνύματα: 325
Προεπιλογή Απάντηση: Ψηφοφορία για το αν έπρεπε να προφυλακιστεί αυτός που σ

Αν ήταν ο Μιχαλολιάκος υπουργός δημ. τάξης ή δικαιοσύνης τώρα δεν θα υπήρχαν αυτά τα θέματα, ούτε δημοσκοπίσεις, και ο Χίος θα είχε κάνει εκπομπή με θέμα τα τραβέλια.
Reply With Quote
  #22  
Παλιό 16-05-2012, 09:47
ltsiorak Ο/Η ltsiorak βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Nov 2010
Περιοχή: veroia
Μoto: VFR 1200 DCT, HONDA VARADERO 1000, XT 660R,
Μηνύματα: 433
Προεπιλογή Απάντηση: Ψηφοφορία για το αν έπρεπε να προφυλακιστεί αυτός που σ

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από GeorgeP Εμφάνιση μηνυμάτων
ΕΥΓΕ......συμφωνω απολυτως μαζι σου......

Θα ηθελα να εβλεπα τις αποψεις των Ελληνων αν δεν τον πετυχαινε τον κλεφτη ο δραστης και εκεινος ανταπωδιδε τα πυρα και σκοτωνε τον δραστη και την οικγενεια του...........τον αλητη τον Ρουμανο θα ελεγαν ενω τωρα λενε τον ηρωα τον Ελληνα.......

Καποιος πρέπει να ανακοινωσει επιτελους οτι το φαρ ουεστ ανηκει στο παρελθον......

Βρε Γιωργο,

Μα ειμαστε σοβαροι? εμενα με ανοιξαν το σπιτι 3 φορες, την πρωτη με πηραν χρημματα ( να πανε στο διαολο ) την δευτερη με πηραν τηλεωρασεις κτλ... την τριτη υπολογιστες αξιας 30 000 ευρω...

Δεν λεω ο φονος εινια φονος.... ολα δεκτα...

αλλα σκεψου λιγο την ψυχολογια αυτου που κοιματε και ξαφνικα βλεπει να του δυαλυουν την ηρεμια και προπαντως την ασφαλεια του σπιτιου του....


εμεις τωρα μιλαμε εκ ασφαλειας... δεν ειναι ομως ετσι εκεινη η στιγμη, οσα φερνει η στιγμη δεν τα φερνει χρονος...
Reply With Quote
  #23  
Παλιό 16-05-2012, 10:02
sterzam Ο/Η sterzam βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Apr 2010
Περιοχή: Beroia
Μηνύματα: 113
Προεπιλογή Απάντηση: Ψηφοφορία για το αν έπρεπε να προφυλακιστεί αυτός που σ

Ο τυπος θα καταδικαστει μεν, αλλα με αναστολη δε... Παιζουν πολλα ρολο.
Reply With Quote
  #24  
Παλιό 16-05-2012, 11:14
GeorgeP Ο/Η GeorgeP βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: Αθηνα
Μoto: VARADERO MK3
Μηνύματα: 6,530
Προεπιλογή Απάντηση: Ψηφοφορία για το αν έπρεπε να προφυλακιστεί αυτός που σ

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από ltsiorak Εμφάνιση μηνυμάτων
Βρε Γιωργο,

Μα ειμαστε σοβαροι? εμενα με ανοιξαν το σπιτι 3 φορες, την πρωτη με πηραν χρημματα ( να πανε στο διαολο ) την δευτερη με πηραν τηλεωρασεις κτλ... την τριτη υπολογιστες αξιας 30 000 ευρω...

Δεν λεω ο φονος εινια φονος.... ολα δεκτα...

αλλα σκεψου λιγο την ψυχολογια αυτου που κοιματε και ξαφνικα βλεπει να του δυαλυουν την ηρεμια και προπαντως την ασφαλεια του σπιτιου του....


εμεις τωρα μιλαμε εκ ασφαλειας... δεν ειναι ομως ετσι εκεινη η στιγμη, οσα φερνει η στιγμη δεν τα φερνει χρονος...
Λαζαρε,

οπως προειπα ειμαι θυμα ληστειας στο ιδιο μου το σπιτι ενοσον κοιμομουνα εγω η συζυγος μου και η κορη μου 4 χρονων τοτε.Ειμαι στο δευτερο οροφο πολυκατοικιας (6μ απο το εδαφος) και μπηκαν απο την μισανοικτη μπαλκονοπορτα....η οποια ηταν μισανοικτη λογω λαρυγγιτδας της μικρης η οποια συμφωνα με την παιδιατρο επρεπε να εισπνεει κρυο παγωμενο αερα για να αποφυγει την καθαρη κορτιζονη. Δεν ειχα αφησει δλδ την μπαλκονοπορτα ανοικτη ετσι για πλακα.
Αν ξυπνουσα και τον εβλεπα μπροστα μου -οπως τον ειδα στο δικαστηριο με υψος 1,50 και 35 κιλα - ισως (το τονιζω το ''ισως'') και να τον σκοτωνα αν εκανε τον δυσκολο......ομως η κορη μου σημερα θα ηταν με πατερα στην φυλακη. Ποιο παιδι, ποια συζυγος ¨η ποιος ανθρωπος το αξιζει αυτο εξαιτιας ενος διαρηκτη?
Αν ηθελε ομως να αρπαξει το παιδι ¨η να βιασει την γυναικα μου τοτε θα τον σκοτωνα διχως αλλο........εκτος κι αν με προλαβαινε εκεινος.
Αλλα, το πιο πιθανο, οσο εμενε στην κλοπη αντικειμενων-χρηματων θα του ελεγα σιωπηλα ¨η φωναχτα ''παρε οτι θες και φυγε''..........

Αυτη ειναι η λογικη κι οχι η λογικη του πιστολερο.....
Reply With Quote
  #25  
Παλιό 16-05-2012, 11:32
koren Ο/Η koren βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Junior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Dec 2010
Περιοχή: menidi
Μoto: 1200gs
Μηνύματα: 20
Προεπιλογή Απάντηση: Ψηφοφορία για το αν έπρεπε να προφυλακιστεί αυτός που σ

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από GeorgeP Εμφάνιση μηνυμάτων
Αν ξυπνουσα και τον εβλεπα μπροστα μου -οπως τον ειδα στο δικαστηριο με υψος 1,50 και 35 κιλα - ισως (το τονιζω το ''ισως'') και να τον σκοτωνα
Δηλαδή αν ήταν κανένας Ρουμάνος απο αυτούς τους μπρατσαράδες τι θα έκανες;;;
Θα έκανες τον κοιμισμένο και τον ψόφιο κοριό;;;;;
Εγώ στην θέση σου μόνο από το μέγεθός του, θα του έδινα ένα χαστούκι και θα τον πέταγα Όξω από το σπίτι μου.
Δεν καταδέχομαι να τα βάλω με ένα ανθρωπάκι (λόγω μεγέθους ενοώ και όχι καταγωγής)
Εμείς εδώ στην γειτονιά μου, έπρεπε να είμαστε κάθε μέρα φονιάδες με τα γ@μ@μένα τα γυφτάκια.

Last edited by koren; 16-05-2012 at 11:33.
Reply With Quote
  #26  
Παλιό 16-05-2012, 14:49
GeorgeP Ο/Η GeorgeP βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: Αθηνα
Μoto: VARADERO MK3
Μηνύματα: 6,530
Προεπιλογή Απάντηση: Ψηφοφορία για το αν έπρεπε να προφυλακιστεί αυτός που σ

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από koren Εμφάνιση μηνυμάτων
Δηλαδή αν ήταν κανένας Ρουμάνος απο αυτούς τους μπρατσαράδες τι θα έκανες;;;
Θα έκανες τον κοιμισμένο και τον ψόφιο κοριό;;;;;
Εγώ στην θέση σου μόνο από το μέγεθός του, θα του έδινα ένα χαστούκι και θα τον πέταγα Όξω από το σπίτι μου.
Δεν καταδέχομαι να τα βάλω με ένα ανθρωπάκι (λόγω μεγέθους ενοώ και όχι καταγωγής)
Εμείς εδώ στην γειτονιά μου, έπρεπε να είμαστε κάθε μέρα φονιάδες με τα γ@μ@μένα τα γυφτάκια.
Eξω απο τον χορο πολλα τραγουδια λεγονται......

Μετα το χαστουκι να μου πεις τι θα εκανες οταν θα ερχοταν με δυο τρεις αλλους και σε περιμεναν απο ακτω απο το σπιτι σου......

Ολοι γιναμε τσαμπουκαδες και πιστολερο ξαφνικα.......στο πληκτρολογιο βεβαια γιατι στην πραγματικοτητα χεστες ειμαστε ολοι μας...και δικαιως βεβαια....εδω ειναι η φιλησυχη Ελλαδα και οχι το πολεμικο Τεξας.
Reply With Quote
  #27  
Παλιό 16-05-2012, 17:50
nanoshophellas Ο/Η nanoshophellas βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Feb 2011
Περιοχή: ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙ ΑΤΤΙΚΗΣ
Μoto: R 1200 GSA 08
Μηνύματα: 783
Προεπιλογή Απάντηση: Ψηφοφορία για το αν έπρεπε να προφυλακιστεί αυτός που σ

Για μενα το μονο λαθος που εκανε ο ΣΠΑΡΤΙΑΤΗΣ ειναι οτι δεν τον εδωσε στα γουρουνια να κανουν τα υπολοιπα η στην τελικη ας τον πεταγε μεσα σε ενα βοθρο.....
Reply With Quote
Απάντηση


Κανόνες καταχώρησης
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο HTML κώδικας ειναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;

Σχετικά Θέματα
Θέμα Δημιουργός Forum Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
Προφυλακίστηκε γιατί σκότωσε το Ρουμάνο κλέφτη lgs Ελλάδα 12 13-05-2012 11:32
Τρία χρόνια φυλάκιση σε επιχειρηματία για οφειλές στο Δημόσιο GeorgeP Επικαιρότητα 21 24-11-2011 18:56
Στη φυλακή γιατί σκότωσε τον κλέφτη !!! Arkas Ελλάδα 102 13-04-2011 12:38
Αντί για ζαρκάδι σκότωσε τον φίλο του agrats Επικαιρότητα 13 02-03-2011 23:24
Ενας 42χρονος σκότωσε την 80χρονη μάνα του για λίγα ευρώ MARK Επικαιρότητα 3 02-03-2010 15:45


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 23:10.


vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!