GS Forum

Πήγαινε πίσω   GS Forum > -----> Αγγελίες > Ομαδικές Αγορές

Αγαπητά μέλη & φίλοι, το GS Forum, μετά από την πολυετή & καθ’ όλα επιτυχημένη πορεία του, εξακολουθεί να παραμένει online,

ώστε οι αναγνώστες του να έχουν πρόσβαση σε όλα τα θέματα του ενδιαφέροντός τους, για ενημέρωση και μελλοντική αναδρομή.

Σας ευχαριστούμε μέσα από την καρδιά μας για την αγάπη και την εμπιστοσύνη που μας δείξατε όλο αυτό το διάστημα

και καταστήσατε την διαδικτυακή αυτή συντροφιά σημείο αναφοράς για τα ελληνικά μοτοσυκλετιστικά δρώμενα και όχι μόνον.

Το μόνο βέβαιο είναι ότι, το ταξίδι συνεχίζεται ...
Απάντηση
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #311  
Παλιό 30-11-2010, 09:18
z_atomic Ο/Η z_atomic βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jun 2010
Περιοχή: athens - volos
Μoto: R 1200 GS Adventure
Μηνύματα: 584
Προεπιλογή Απάντηση: Ειδική προσφορά/έκπτωση της "Motion n' Style AE" αποκλειστικά για το GS For

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ Εμφάνιση μηνυμάτων
Η εταιρεία ενημερώθηκε .... τηλεφωνήστε τους,

για να κλείσετε ραντεβού, την ημέρα κ ώρα που σας εξυπηρετεί ...
Ευχαριστώ
Reply With Quote
  #312  
Παλιό 01-12-2010, 03:55
gtas1983 Ο/Η gtas1983 βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Mar 2010
Περιοχή: athens
Μoto: R1200GS--PCX 125
Μηνύματα: 63
Προεπιλογή Απάντηση: Ειδική προσφορά/έκπτωση της "Motion n' Style AE" αποκλειστικά για το GS For

Έτοιμος και εγώ για τις υπηρεσίες της Μ&S!!!!!!!!!!
Ευχαριστώ το φόρουμ για το ενδιαφέρον του προς τα μέλη.
Reply With Quote
  #313  
Παλιό 01-12-2010, 09:32
CPretenteriS Ο/Η CPretenteriS βρίσκεται εκτός σύνδεσης
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2010
Περιοχή: Spata
Μoto: BMW R1200GS (mod. 2010)
Μηνύματα: 19,474
Προεπιλογή Απάντηση: Ειδική προσφορά/έκπτωση της "Motion n' Style AE" αποκλειστικά για το GS For

Καλημέρα από M&S!! Μολις αλλάχτηκε το προστατευτικό του αριστερου κυλίνδρου!!

Τελικη τιμη 55 € με την έκπτωση του GSForum!!

Ευχαριστώ!!!

Reply With Quote
  #314  
Παλιό 01-12-2010, 13:49
z_atomic Ο/Η z_atomic βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jun 2010
Περιοχή: athens - volos
Μoto: R 1200 GS Adventure
Μηνύματα: 584
Προεπιλογή Απάντηση: Ειδική προσφορά/έκπτωση της "Motion n' Style AE" αποκλειστικά για το GS For

Καλημέρα κ από μένα. Αμέσως μετά τον Κώστα μπήκα στα πιτ κ γω για αλλαγή λαδιών στα 5000. Όντως χειρουργείο και ο μάστορας (Κώστας) αρκετα πρόθυμος να λύσει απορίες, να δώσει συμβουλές και να τσεκάρει ότι του ζήτησα.
Όπως έγραψε και ένας συμφορουμίτης εδώ, εκτός από την καθαριότητα και την τάξη που επικρατούσε στο συνεργείο, όλα γίνονταν με χαρακτηριστική ηρεμία και υπομονή. Είχες κ την άμεση επίβλεψη για το τι γινόταν στη μηχανή οπότε έμεινα πολύ ευχαριστημένος από την εξυπηρέτηση. Δεν το κρύβω ότι επέλεξα να δοκιμάσω το συγκεκριμένο συνεργείο πρώτα απ όλα για τα σχόλια που αφορούσαν την εξυπηρέτηση και μετά για την έκπτωση. Θεωρώ πολύ σημαντικό να μπορείς να συζητάς με το μηχανικό σου για τη μοτοσυκλέτα σου.

Πολλά ευχαριστώ στο forum για όλα όσα μας εξασφαλίζει!!!!

Last edited by z_atomic; 01-12-2010 at 13:51.
Reply With Quote
  #315  
Παλιό 01-12-2010, 14:09
moby_gr Ο/Η moby_gr βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Aug 2009
Περιοχή: Αθήνα
Μoto: R1200GS Adventure
Μηνύματα: 3,561
Προεπιλογή Απάντηση: Ειδική προσφορά/έκπτωση της "Motion n' Style AE" αποκλειστικά για το GS For

Νικόλα!

Μπορώ να κλείσω κι εγώ ένα ραντεβού στο "γυναικολόγο"?
Η καλή μου θέλει service 20.000Km
Reply With Quote
  #316  
Παλιό 01-12-2010, 15:08
γιαγια αρκουδα Ο/Η γιαγια αρκουδα βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2009
Περιοχή: ν. φιλαδελφεια
Μoto: BMW K 1200 LT NEXUS 500 AX1 HONDA KABASAKI ZX636RR GSR600 SUZUKI
Μηνύματα: 396
Προεπιλογή Απάντηση: Ειδική προσφορά/έκπτωση της "Motion n' Style AE" αποκλειστικά για το GS For

πριν απο μερες πηγα το lt για να μου φτιαξει τα λαδια που εχανε το διαφορικο.
πηρα την μοτο μου ειπε ο θανασης το τι ειχε και το τι ευτιαξε και ευχαριστημενος γυρισα σπιτη.
την σκεπασα με την κουκουλα και δεν την εχω κηνησει εδω και 15-20 μερες.
εχτες λεω να παω να την πληνω λιγο γιατι ηταν χαλια απο σκονες. την ξεσκεπαζω και παω να παρω τα σαμπουαν .πως πεφτη το ματι μου σε κατι παραξενω πανω στο δερματινο καλιμα δεξια κατω απο το ρεζερβουαρ.
παω κοντα και μου ηρθε εγκεφαλικο.
το δερμα ειχε σκισιμο σαν να επεσε πανω του κατι εχμιρο και το εσκισε και καποιοσ ειχε προσπαθησει με επιμελια να καλιψη την ζιμια να μην φενετε με την πρωτη ματια.....
δεν εχω μηλισει με τον θαναση γιατι ειμαι σε κατασταση αν μου πει τιποτα να τον αρπαξω και οτι γηνει θα μας τρεχουν η στο τμημα η σε κανενα νοσοκομειο.
θα προσπαθησω να ηρεμισω οσο μπορω αυτην την ευδομαδα και απο δευτερα θα παω να δω το θα μου πει.
σιμειοπτεων οτι ελενξα την κουκουλα και δεν εχει σιμαδι να πει κανεις οτι μου πεταξε κανεισ στο σπιτη κατι.....
δεν ειναι τοσο η αξεια μπορει αν εχει 50 η 100 η 200 ευρω δεν με ενδιαφερει το ποσο αλλα αυτο που μου την εχει δοσει ειναι το οτι προσπαθισαν να την καλιψουν.
και εγω εχω κανει ζιμια στην δουλια μου αλλα την εφτιαξα και ας μπικα μεσα για να εχω τον πελατη μου ευχαριστημενο να μου ξαναερθη και να μην πει κακια κουβεντα για εμενα...
μηπως τελικα ο θανασης αρχιζει να γινετε σαν τουσ αλλους μηχανικουσ?
παντοσ την μηχανη εγω θα την φτιαξω με δικο μου κοστος γιατι δεν θελω να με πουνε γυφτο και απο εκει και περα θα δουμε τι μελη γενεσται

Last edited by γιαγια αρκουδα; 01-12-2010 at 15:10.
Reply With Quote
  #317  
Παλιό 01-12-2010, 15:19
vasorfa Ο/Η vasorfa βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Mar 2009
Περιοχή: Π.Φάληρο
Μoto: R 1200 GS Adventure
Μηνύματα: 5,340
Προεπιλογή Απάντηση: Ειδική προσφορά/έκπτωση της "Motion n' Style AE" αποκλειστικά για το GS For

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από γιαγια αρκουδα Εμφάνιση μηνυμάτων
πριν απο μερες πηγα το lt για να μου φτιαξει τα λαδια που εχανε το διαφορικο.
πηρα την μοτο μου ειπε ο θανασης το τι ειχε και το τι ευτιαξε και ευχαριστημενος γυρισα σπιτη.
την σκεπασα με την κουκουλα και δεν την εχω κηνησει εδω και 15-20 μερες.
εχτες λεω να παω να την πληνω λιγο γιατι ηταν χαλια απο σκονες. την ξεσκεπαζω και παω να παρω τα σαμπουαν .πως πεφτη το ματι μου σε κατι παραξενω πανω στο δερματινο καλιμα δεξια κατω απο το ρεζερβουαρ.
παω κοντα και μου ηρθε εγκεφαλικο.
το δερμα ειχε σκισιμο σαν να επεσε πανω του κατι εχμιρο και το εσκισε και καποιοσ ειχε προσπαθησει με επιμελια να καλιψη την ζιμια να μην φενετε με την πρωτη ματια.....
δεν εχω μηλισει με τον θαναση γιατι ειμαι σε κατασταση αν μου πει τιποτα να τον αρπαξω και οτι γηνει θα μας τρεχουν η στο τμημα η σε κανενα νοσοκομειο.
θα προσπαθησω να ηρεμισω οσο μπορω αυτην την ευδομαδα και απο δευτερα θα παω να δω το θα μου πει.
σιμειοπτεων οτι ελενξα την κουκουλα και δεν εχει σιμαδι να πει κανεις οτι μου πεταξε κανεισ στο σπιτη κατι.....
δεν ειναι τοσο η αξεια μπορει αν εχει 50 η 100 η 200 ευρω δεν με ενδιαφερει το ποσο αλλα αυτο που μου την εχει δοσει ειναι το οτι προσπαθισαν να την καλιψουν.
και εγω εχω κανει ζιμια στην δουλια μου αλλα την εφτιαξα και ας μπικα μεσα για να εχω τον πελατη μου ευχαριστημενο να μου ξαναερθη και να μην πει κακια κουβεντα για εμενα...
μηπως τελικα ο θανασης αρχιζει να γινετε σαν τουσ αλλους μηχανικουσ?
παντοσ την μηχανη εγω θα την φτιαξω με δικο μου κοστος γιατι δεν θελω να με πουνε γυφτο και απο εκει και περα θα δουμε τι μελη γενεσται



Επειδη αυτο που λες είναι αρκετα ΣΟΒΑΡΟ....θα πρεπει να εισαι 1000% ΣΙΓΟΥΡΟΣ οτι η ζημια έγινε εκει.....καλυτερα να κάνεις λίγο υπομονη,εννοειτε να μιλησεις και με τον Θανάση,αλλα παραλληλα να εξετάσεις ΟΛΑ τα πιθανα ενδεχόμενα που μπορει να προκαλεσαν την εν λογω φθορα......


προσωπικα,

καλο θα ήταν να βεβαιωθεις ΠΡΩΤΑ και μετα να ΣΧΟΛΙΑΣΕΙΣ το οτιδηποτε(ειδικα ΤΟΣΟ σοβαρο θεμα...) ---κατανοω βεβαια οτι εχεις και εσυ τα δικια σου.....αλλα δεν νομίζω στην ΟΛΗ φαση με την MNS και την διαφήμηση που εχουν μεσα απο το forum αυτο να σου καναν κατι.....



Υγ,
Εννοειτε ΟΤΑΝ καταλήξεις καπου να μας πεις ε???

Last edited by vasorfa; 01-12-2010 at 15:21.
Reply With Quote
  #318  
Παλιό 01-12-2010, 15:27
CPretenteriS Ο/Η CPretenteriS βρίσκεται εκτός σύνδεσης
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2010
Περιοχή: Spata
Μoto: BMW R1200GS (mod. 2010)
Μηνύματα: 19,474
Exclamation Απάντηση: Ειδική προσφορά/έκπτωση της "Motion n' Style AE" αποκλειστικά για το GS For

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από γιαγια αρκουδα Εμφάνιση μηνυμάτων
πριν απο μερες πηγα το lt για να μου φτιαξει τα λαδια που εχανε το διαφορικο.
πηρα την μοτο μου ειπε ο θανασης το τι ειχε και το τι ευτιαξε και ευχαριστημενος γυρισα σπιτη.
την σκεπασα με την κουκουλα και δεν την εχω κηνησει εδω και 15-20 μερες.
εχτες λεω να παω να την πληνω λιγο γιατι ηταν χαλια απο σκονες. την ξεσκεπαζω και παω να παρω τα σαμπουαν .πως πεφτη το ματι μου σε κατι παραξενω πανω στο δερματινο καλιμα δεξια κατω απο το ρεζερβουαρ.
παω κοντα και μου ηρθε εγκεφαλικο.
το δερμα ειχε σκισιμο σαν να επεσε πανω του κατι εχμιρο και το εσκισε και καποιοσ ειχε προσπαθησει με επιμελια να καλιψη την ζιμια να μην φενετε με την πρωτη ματια.....
δεν εχω μηλισει με τον θαναση γιατι ειμαι σε κατασταση αν μου πει τιποτα να τον αρπαξω και οτι γηνει θα μας τρεχουν η στο τμημα η σε κανενα νοσοκομειο.
θα προσπαθησω να ηρεμισω οσο μπορω αυτην την ευδομαδα και απο δευτερα θα παω να δω το θα μου πει.
σιμειοπτεων οτι ελενξα την κουκουλα και δεν εχει σιμαδι να πει κανεις οτι μου πεταξε κανεισ στο σπιτη κατι.....
δεν ειναι τοσο η αξεια μπορει αν εχει 50 η 100 η 200 ευρω δεν με ενδιαφερει το ποσο αλλα αυτο που μου την εχει δοσει ειναι το οτι προσπαθισαν να την καλιψουν.
και εγω εχω κανει ζιμια στην δουλια μου αλλα την εφτιαξα και ας μπικα μεσα για να εχω τον πελατη μου ευχαριστημενο να μου ξαναερθη και να μην πει κακια κουβεντα για εμενα...
μηπως τελικα ο θανασης αρχιζει να γινετε σαν τουσ αλλους μηχανικουσ?
παντοσ την μηχανη εγω θα την φτιαξω με δικο μου κοστος γιατι δεν θελω να με πουνε γυφτο και απο εκει και περα θα δουμε τι μελη γενεσται
Γιώργο... με πρόλαβε ο Βασίλης και σχεδόν με κάλυψε...

Θεωρώ ότι δε θα έπρεπε να ανέβει το συγκεκριμένο post βασισμένο σε υποθέσεις...

Διαδικαστικά θα έπρεπε πρώτα να διαπιστώσεις αν όντως σου έκαναν κάτι στο συγκεκριμένο συνεργείο και ιδιαίτερα ο μηχανικός - στον οποίο αναφέρεσαι ονομαστικά - (πράγμα το οποίο μου φαντάζει απίθανο) και αφού διεπίστωνες ότι είχε γίνει κάτι τέτοιο, να το ανέβαζες παραθέτοντας και τα στοιχεία τα οποία να επιβεβαιώνουν τα λεγόμενά σου.

Ταπεινή μου γνώμη...
Reply With Quote
  #319  
Παλιό 02-12-2010, 09:16
mjtir Ο/Η mjtir βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Feb 2009
Περιοχή: ΕΛΛΗΝΙΚΟ GS1200ADV
Μoto: R1200GS ADV
Μηνύματα: 373
Προεπιλογή Απάντηση: Ειδική προσφορά/έκπτωση της "Motion n' Style AE" αποκλειστικά για το GS For

Συμφωνω και επαυξανω , αλλα να μην πυροβολουμε και τον πιανιστα ...

Καλο ειναι να υπαρχει απαντηση απο το συνεργειο ετσι και αλλιως γιατι εδω ολα ειναι στο φως ...
Reply With Quote
  #320  
Παλιό 03-12-2010, 02:52
ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ's Avatar
ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ Ο/Η ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Dec 2008
Περιοχή: ΑΘΗΝΑ
Μoto: R 1200 GS ADV - R 1200 RT - X9 500 EVO - VESPA 200E '86
Μηνύματα: 84,759
Προεπιλογή Απάντηση: Ειδική προσφορά/έκπτωση της "Motion n' Style AE" αποκλειστικά για το GS For

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από moby_gr Εμφάνιση μηνυμάτων
Νικόλα!

Μπορώ να κλείσω κι εγώ ένα ραντεβού στο "γυναικολόγο"?
Η καλή μου θέλει service 20.000Km

Πάρε την καλή σου κ .... βουρρρρρρ για την "επέμβαση" ....
__________________
Ο ανόητος ... ψάχνει τα λάθη των άλλων,
ο έξυπνος ... του εαυτού του,
αλλά ο σοφός ... όλους τους συγχωρεί !!!
Reply With Quote
Απάντηση


Κανόνες καταχώρησης
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο HTML κώδικας ειναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;

Σχετικά Θέματα
Θέμα Δημιουργός Forum Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
Πρόγραμμα για το πώς θα "τηρήσουμε" το αρχείο αποδείξεων της Εφορίας ! ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ Χρήσιμα 165 09-05-2011 21:06
MOTION & STYLE THANASIS Τεχνικά θέματα διάφορα 6 31-05-2010 11:32
Στην "αγκαλιά" της Τζούλιας το "αυγό του φιδιού" MARK Επικαιρότητα 0 13-03-2010 12:45
Μέλη της "Χρυσής Αυγής" διέκοψαν εκδήλωση του "Ουράνιου Τόξου" nek21 Γενικά - Αναβάτης 126 19-07-2009 00:53
φόβοι των ευρωπαίων ότι το "κλίμα της αθήνας" θα φτάσει και σε αυτούς Vakalos Επικαιρότητα 6 16-01-2009 12:39


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 17:10.


vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!