GS Forum

Πήγαινε πίσω   GS Forum > -----> Γενικά > Ελλάδα και Κόσμος > Επικαιρότητα

Αγαπητά μέλη & φίλοι, το GS Forum, μετά από την πολυετή & καθ’ όλα επιτυχημένη πορεία του, εξακολουθεί να παραμένει online,

ώστε οι αναγνώστες του να έχουν πρόσβαση σε όλα τα θέματα του ενδιαφέροντός τους, για ενημέρωση και μελλοντική αναδρομή.

Σας ευχαριστούμε μέσα από την καρδιά μας για την αγάπη και την εμπιστοσύνη που μας δείξατε όλο αυτό το διάστημα

και καταστήσατε την διαδικτυακή αυτή συντροφιά σημείο αναφοράς για τα ελληνικά μοτοσυκλετιστικά δρώμενα και όχι μόνον.

Το μόνο βέβαιο είναι ότι, το ταξίδι συνεχίζεται ...
Απάντηση
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #31  
Παλιό 28-03-2012, 23:24
CPretenteriS Ο/Η CPretenteriS βρίσκεται εκτός σύνδεσης
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2010
Περιοχή: Spata
Μoto: BMW R1200GS (mod. 2010)
Μηνύματα: 19,474
Προεπιλογή

Κώστα δεν τρώγεται κανείς... απόψεις εκφράζονται... Σαφώς και υπάρχει τηλεκοντρόλ...και σε πληροφορώ ότι το χρησιμοποιώ άψογα!!

Όσο για τις ιδέες που λες, ευτυχώς ανήκω σε αυτούς που δεν επηρεάζονται απο αριστεροδεξιοκεντρώες π@π@ριές, καθώς κανένα από αυτα τα τομάρια δε με τάισε ποτέ και ούτε και πρόκειται...

Το θέμα το σήκωσα γι αυτους που ακόμα ελπίζουν σε "τριτες" βοήθειες, από όποιο χωρο κι αν αυτες προερχονται....


CPS

Sent from my iPhone 4 using Tapatalk
Reply With Quote
  #32  
Παλιό 28-03-2012, 23:46
kostasmats Ο/Η kostasmats βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Apr 2009
Περιοχή: hlioupolh Athina
Μoto: δεν εχω
Μηνύματα: 509
Προεπιλογή Απάντηση: Λάκης ο Λεφτούλης... ή Λάκης ο "Αριστερούλης"...

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από CPretenteriS Εμφάνιση μηνυμάτων
Κώστα δεν τρώγεται κανείς... απόψεις εκφράζονται... Σαφώς και υπάρχει τηλεκοντρόλ...και σε πληροφορώ ότι το χρησιμοποιώ άψογα!!

Όσο για τις ιδέες που λες, ευτυχώς ανήκω σε αυτούς που δεν επηρεάζονται απο αριστεροδεξιοκεντρώες π@π@ριές, καθώς κανένα από αυτα τα τομάρια δε με τάισε ποτέ και ούτε και πρόκειται...

Το θέμα το σήκωσα γι αυτους που ακόμα ελπίζουν σε "τριτες" βοήθειες, από όποιο χωρο κι αν αυτες προερχονται....


CPS

Sent from my iPhone 4 using Tapatalk





Κωστα ελπιζω τουλαχιστον εμεις οι νεοτεροι να μην ελπιζουμε σε βοηθεια απο διασκεδαστες.νομιζω οτι οι ηλικιες που παθιαζονται με το λαζοπουλο ειναι '' σειρες'' με αυτους που πηγαν να ψηφισουν τον μπενυ
Reply With Quote
  #33  
Παλιό 28-03-2012, 23:53
CPretenteriS Ο/Η CPretenteriS βρίσκεται εκτός σύνδεσης
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2010
Περιοχή: Spata
Μoto: BMW R1200GS (mod. 2010)
Μηνύματα: 19,474
Προεπιλογή

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από kostasmats Εμφάνιση μηνυμάτων
Κωστα ελπιζω τουλαχιστον εμεις οι νεοτεροι να μην ελπιζουμε σε βοηθεια απο διασκεδαστες.νομιζω οτι οι ηλικιες που παθιαζονται με το λαζοπουλο ειναι '' σειρες'' με αυτους που πηγαν να ψηφισουν τον μπενυ
Ετσι θελω να ελπιζω κι εγω φίλε, αλλά...... δεν ειμαι και πολυ σιγουρος ότι είναι έτσι.......


CPS

Sent from my iPhone 4 using Tapatalk
Reply With Quote
  #34  
Παλιό 29-03-2012, 08:51
Fuji Ο/Η Fuji βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jun 2009
Περιοχή: Βόλος - Σκόπελος
Μoto: BMW F650GS/DAKAR
Μηνύματα: 2,856
Προεπιλογή Απάντηση: Λάκης ο Λεφτούλης... ή Λάκης ο "Αριστερούλης"...

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από stukas Εμφάνιση μηνυμάτων
αντε να πω τη μ@λ@κι@ μου:στο μπεκο μου για τον Λακη γενικοτερα διοτι
α)δεν περιμενω απο κανενα Λακη να μου πει τι καραγκιοζηδες ειναι οι πολιτικοι
κ β)θεωρω φαιδρο-τουλαχιστον-οποιον για να παραξει(καλα το λεω το ρημα..?) `χιουμορ` ασχολειται με πολιτικα θεματα η θεματα της `επικαιροτητας` η της τηλεορασης,βλ Ραδιο Αρβυλα,Λαζοπουλος κ.α.Αυτο που κανουν δεν ειναι χιουμορ,δεν ειναι σατυρα,ειναι σαν τις φτηνιαρικες επιθεωρησεις του κwλου στα, ας τα πουμε θεατρα...Απλα ειναι γτπ...Αν εχεις ταλεντο κ χιουμορ το βγαζεις αλλιως αγορινα μου κ οχι με φτηνομ@λ@κιες,γιωργακηδες,κωστακηδες κ μπουμπουκους,στο μπεκο μας αυτοι...Τωρα ειδικοτερα για τα ποσα παιρνει,αν η θεωρια που λεει,οτι η τιμη ενος προιοντος συνδεεται με τα εξοδα για την διαφημηση του οποτε,αφου ο Λακης κοστιζει ακριβα κ τα προιοντα που διαφημιζονται κατα τη διαρκρια της εκπομπης του χρεωνονται κ παραπανω κ στη τελικη τα πληρωνω κ εγω τοτε ναι με απασχολει το ποσα παιρνει...Για να μην πω οτι κατανταει προκλητικος οταν κλαιγεται για τον φτωχο κοσμακη,γιατι δε νομιζω να μενει στον Αγιο Παντελεημονα να οδηγαει Φιατακι 15ετιας κ να ειναι στο νοικι σε δυαρι,ναι..?
Μαζί σου, με ένα + στα υπογραμμισμένα. Και μαζί με τον Pretenteri. Τον βλέπω κι αλλάζω κανάλι, απλά.
Reply With Quote
  #35  
Παλιό 29-03-2012, 09:44
asotosios Ο/Η asotosios βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2011
Περιοχή: Μεταμόρφωση
Μoto: MOTO GUZZI BREVA 1100 ABS 2007
Μηνύματα: 3,009
Προεπιλογή Απάντηση: Λάκης ο Λεφτούλης... ή Λάκης ο "Αριστερούλης"...

το προβλημα με τον Λαζοπουλο δεν ειναι ποσα περνει, αλλα απο ποιους τα περνει...και τι προσφερει για να τα παρει...!!!

δλδ οπως εχουμε δει εχει απειρες φορες βοηθησει στο να αποπροσανατολισει την κοινη γνωμη μιας και ο κοσμος νομιζει οτι ο Λαζο πρεσβευει το "δικιο του εργατη"...ενω στην ουσια κανει το αντιθετο...

ποιος ειπε Δωστε μια ευκαιρια στον Γιωργακη...???
ποιος ειπε στις δημοτικες και στις Ευρωεκλογες ψηφιζω παραλια...???

και για ποιο λογο τα ειπε...!!!

αυτο ειναι το κακο με τον Λαζο...οτι ο κοσμος των πιστευει και τον ακολουθει...και νομιζει οτι μεσω του Λαζο κανει επανασταση...!!!
Reply With Quote
  #36  
Παλιό 29-03-2012, 09:45
CPretenteriS Ο/Η CPretenteriS βρίσκεται εκτός σύνδεσης
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2010
Περιοχή: Spata
Μoto: BMW R1200GS (mod. 2010)
Μηνύματα: 19,474
Προεπιλογή Απάντηση: Λάκης ο Λεφτούλης... ή Λάκης ο "Αριστερούλης"...

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από asotosios Εμφάνιση μηνυμάτων
το προβλημα με τον Λαζοπουλο δεν ειναι ποσα περνει, αλλα απο ποιους τα περνει...και τι προσφερει για να τα παρει...!!!

δλδ οπως εχουμε δει εχει απειρες φορες βοηθησει στο να αποπροσανατολισει την κοινη γνωμη μιας και ο κοσμος νομιζει οτι ο Λαζο πρεσβευει το "δικιο του εργατη"...ενω στην ουσια κανει το αντιθετο...

ποιος ειπε Δωστε μια ευκαιρια στον Γιωργακη...???
ποιος ειπε στις δημοτικες και στις Ευρωεκλογες ψηφιζω παραλια...???

και για ποιο λογο τα ειπε...!!!

αυτο ειναι το κακο με τον Λαζο...οτι ο κοσμος των πιστευει και τον ακολουθει...και νομιζει οτι μεσω του Λαζο κανει επανασταση...!!!
Reply With Quote
  #37  
Παλιό 29-03-2012, 11:48
yannis Ο/Η yannis βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Dec 2008
Περιοχή: Κερατσίνι Far-west
Μoto: F 800 GS._ Αα, ξέχασα. BMW !!!!!
Μηνύματα: 2,987
Προεπιλογή Απάντηση: Λάκης ο Λεφτούλης... ή Λάκης ο "Αριστερούλης"...

Είπαμε... αν περιμένεις από τον κάθε τσικιρικιτζή, είτε λέγεται Λαζόπουλος, είτε Τράγκας, είτε δεν ξέρω πως, να σε τιμονέψει... όλο σε ξέρες θα πέφτεις!!!!!
Για θυμηθείτε, πριν λίγο καιρό αυτοί που επαινούν τον Λαζόπουλο, τον κατηγορούσαν και τανάπαλιν... Δεν φταίει ο κάθε λαζόπουλος λοιπόν αλλά όσοι περιμένουν αγελαία να καθοδηγηθούν. Αυτοί θα πουν "μπράβο" όταν στη λαϊκή αγορά κάποιος τους χώνει τον π... συγνώμη το μικρόφωνο, στο στόμα, βρίζοντας "όλους τους άλλους που φταίνε", αλλά θα τον αποκυρήξουν μετά βδελυγμίας, αν θίξει τα "ιερά και όσια" της ράτσας!!!!
Reply With Quote
  #38  
Παλιό 29-03-2012, 14:10
dimitrisb Ο/Η dimitrisb βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Oct 2010
Περιοχή: Πεύκη (Αθήνα)
Μoto: R1200GS (κίτρινο)
Μηνύματα: 2,458
Προεπιλογή Απάντηση: Λάκης ο Λεφτούλης... ή Λάκης ο "Αριστερούλης"...

Ο Λαζόπουλος κάνει την "δουλειά" του ...
Απλά και εμένα μου φαίνεται περίεργο με τέτοια ποσά πως γίνεται να ταυτίζεται με τον κόσμο που έχει πραγματικά σοβαρό πρόβλημα! Κωστή αυτό δεν θέλεις να πεις?
Προσωπικά δεν ταυτίζομαι με τέτοιους ανθρώπους και δεν αναπαράγω και δεν δέχομαι τις απόψεις τους χωρίς να τις κρίνω ώριμα.
Υπάρχουν σίγουρα πολλοί άλλοι άνθρωποι για να ακούσουμε ... και όχι της ... "showbiz".
(Δυστυχώς οι φελοί και τα σ...α επιπλέουν)

Reply With Quote
  #39  
Παλιό 29-03-2012, 14:36
CPretenteriS Ο/Η CPretenteriS βρίσκεται εκτός σύνδεσης
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2010
Περιοχή: Spata
Μoto: BMW R1200GS (mod. 2010)
Μηνύματα: 19,474
Προεπιλογή Απάντηση: Λάκης ο Λεφτούλης... ή Λάκης ο "Αριστερούλης"...

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από dimitrisb Εμφάνιση μηνυμάτων
Ο Λαζόπουλος κάνει την "δουλειά" του ...
Απλά και εμένα μου φαίνεται περίεργο με τέτοια ποσά πως γίνεται να ταυτίζεται με τον κόσμο που έχει πραγματικά σοβαρό πρόβλημα! Κωστή αυτό δεν θέλεις να πεις?
Προσωπικά δεν ταυτίζομαι με τέτοιους ανθρώπους και δεν αναπαράγω και δεν δέχομαι τις απόψεις τους χωρίς να τις κρίνω ώριμα.
Υπάρχουν σίγουρα πολλοί άλλοι άνθρωποι για να ακούσουμε ... και όχι της ... "showbiz".
(Δυστυχώς οι φελοί και τα σ...α επιπλέουν)

Έτσι ακριβώς φίλε... και δυστυχώς υπάρχουν πολλοί που ταυτίζονται...
Reply With Quote
  #40  
Παλιό 29-03-2012, 14:38
dimitrisb Ο/Η dimitrisb βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Oct 2010
Περιοχή: Πεύκη (Αθήνα)
Μoto: R1200GS (κίτρινο)
Μηνύματα: 2,458
Προεπιλογή Απάντηση: Λάκης ο Λεφτούλης... ή Λάκης ο "Αριστερούλης"...

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από CPretenteriS Εμφάνιση μηνυμάτων
Έτσι ακριβώς φίλε... και δυστυχώς υπάρχουν πολλοί που ταυτίζονται...
Έλα ντε ...
Reply With Quote
Απάντηση


Κανόνες καταχώρησης
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο HTML κώδικας ειναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;

Σχετικά Θέματα
Θέμα Δημιουργός Forum Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
Επιστολή που έστειλε περήφανη Ελληνίδα στο εγγλέζικο κανάλι "4" pyrosbestis Ελλάδα 10 13-01-2012 17:29
Να προσεχουμε και λιιιιγο τα.. "μετοπισθεν", Ε?? black_hawk Ασφάλεια και τεχνικές οδήγησης 26 31-08-2011 00:45
"Πιστοί" στο ραντεβού τους οι Αγανακτισμένοι για 4η μέρα SenseiG Επικαιρότητα 16 30-05-2011 17:33
Η Δραγώνα άνοιξε την "πόρτα" για τουρκικό πανεπιστήμιο στη Θράκη!!! Acen Ελλάδα 21 17-09-2010 22:02
Η λύση για τους ενοχλητικούς "καθαριστές τζαμιών" στα φανάρια ... ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ Αστεία Video 8 16-10-2009 21:09


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 19:08.


vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!