GS Forum

Πήγαινε πίσω   GS Forum > -----> Μοτοσυκλέτα > Γενικά - Μοτοσυκλέτα

Αγαπητά μέλη & φίλοι, το GS Forum, μετά από την πολυετή & καθ’ όλα επιτυχημένη πορεία του, εξακολουθεί να παραμένει online,

ώστε οι αναγνώστες του να έχουν πρόσβαση σε όλα τα θέματα του ενδιαφέροντός τους, για ενημέρωση και μελλοντική αναδρομή.

Σας ευχαριστούμε μέσα από την καρδιά μας για την αγάπη και την εμπιστοσύνη που μας δείξατε όλο αυτό το διάστημα

και καταστήσατε την διαδικτυακή αυτή συντροφιά σημείο αναφοράς για τα ελληνικά μοτοσυκλετιστικά δρώμενα και όχι μόνον.

Το μόνο βέβαιο είναι ότι, το ταξίδι συνεχίζεται ...
Απάντηση
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #41  
Παλιό 18-12-2009, 18:41
gsmaniac Ο/Η gsmaniac βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2009
Περιοχή: πειραιας
Μoto: GS1200adve - BMW2002 MONT 1973
Μηνύματα: 19,324
Προεπιλογή Απάντηση: BMW GS ADVENTURE

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από taksidiotis Εμφάνιση μηνυμάτων
λοιπον στο πρωτο mail Που εστειλα με πηρε ο αξιοτιμος πωλητης και με υφακι σαν να με απειλησε,το mail Που θα δημοσιευσω τωρα ειναι το δευτερο που εστειλα σημερα.

καλησπερα σας,ειχα επικοινωνησει μαζι σας πριν μερες για ενα θεμα που εκκρεμει με ενα gs adventure και το δωρο που ποτε δεν παρελαβα,λοιπον ο κυριος μπουρλος ηρθε σε επικοινωνια μαζι μου και μου ειπε οτι με επιστολες δεν προκειται να κανω κατι και να παω στις 28 του μηνα να κλεισουμε τον λογαριασμο,μαλιστα μου ειπε για να μην εχει και συνεχεια το θεμα μας,κι ερωτω,ειναι τακτικη dealer με πελατη αυτη?κι εννοω το θεμα τροπου.και μαλιστα ισχυριστηκε οτι τα 1000 ευρω του δωρου πως τα εβγαλα εγω απο το μυαλο μου,ενω εγω εγω εχω τα γραφωμενα του στον καταλογο του gs οταν το παραγγειλα.και στην ουσια επρεπε να παρω το δωρο που ελεγαν οι διαφημισεις,το 10% δηλαδη,κι οχι μονο 1000 ευρω.τα 1000 τα προτεινε ο πωλητης.δεν θελω τιποτα παραπανω και τιποτα λιγοτερο ειληκρηνα,μονο αυτο που ειπε ο πωλητης και μετα πηρε πισω.οταν με ηθελε να βαζω τις υπογραφες ομως για το ktm και το gs Που εδωσα και με επαιρνε τηλεφωνο και τον εβρισκα κι οποτε ηθελα,μετα που εγινε η δουλεια πολυ απλα χαθηκε και φυσικα ξεχασε και το δωρο,ειληκρηνα δεν ξερω με ποιον θα μιλησω παντως ηδη εχω βαλει δικηγορο για το θεμα και φυσικα και θα του δωσω και δημοσιοτητα αν δεν τηρηθουν τα προβλεπομενα που ποτε μου δεν πηρα.δεν ειμαι παραλογος και ειμαι απολυτα σοβαρος ανθρωπος για να κατσω και να αφησω μια αντιπροσωπεια και συγκεκριμενα του ηρακλειου κρητης να με κοροιδεψει.
προχωρα το θεμα οσο αντεχεις,γιατι ετσι πρεπει................εχει γεμισει λαμογια η αγορα
Reply With Quote
  #42  
Παλιό 18-12-2009, 18:51
NLS Ο/Η NLS βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Feb 2009
Περιοχή: ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Μoto: BMW R1200GS (από τους βλάκες που την είχαν πάρει καινούρια)
Μηνύματα: 4,915
Προεπιλογή Απάντηση: BMW GS ADVENTURE

fatous olous
Reply With Quote
  #43  
Παλιό 18-12-2009, 21:42
george1968 Ο/Η george1968 βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: Αθήνα
Μoto: Kinka: R1200GS Adventure 2008
Μηνύματα: 574
Προεπιλογή Απάντηση: BMW GS ADVENTURE

ΜΠΡΑΒΟ φίλε Γιάννη.
Έτσι πρέπει να πράξεις.
Είμαστε όλοι μααζί σου
Reply With Quote
  #44  
Παλιό 19-12-2009, 09:29
taksidiotis Ο/Η taksidiotis βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2009
Περιοχή: ηρακλειο κρητης
Μoto: Af 750,steed 600
Μηνύματα: 3,720
Προεπιλογή Απάντηση: BMW GS ADVENTURE

να στε καλα παιδια,ηθελα να αποφυγω αυτο τον δρομο ομως οι συνθηκες δεν με αφηνουν να κανω κατι διαφορετικο.
συντομα αν δεν απαντηθει θετικα το θεμα μου θα προβω και σε δημοσιευση στα περιοδικα 0300 και moto.
και δε νομιζω οτι μπορουν να μου κανουν και κατι ποινικα.
Reply With Quote
  #45  
Παλιό 19-12-2009, 17:04
Albatros Ο/Η Albatros βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2009
Περιοχή: Ηράκλειο
Μoto: YAMAHA FJR 1300 F650GS KYMCO 400 Exiting
Μηνύματα: 4,502
Προεπιλογή Απάντηση: BMW GS ADVENTURE

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από taksidiotis Εμφάνιση μηνυμάτων
να στε καλα παιδια,ηθελα να αποφυγω αυτο τον δρομο ομως οι συνθηκες δεν με αφηνουν να κανω κατι διαφορετικο.
συντομα αν δεν απαντηθει θετικα το θεμα μου θα προβω και σε δημοσιευση στα περιοδικα 0300 και moto.
και δε νομιζω οτι μπορουν να μου κανουν και κατι ποινικα.
Φίλε Γιάννη από τα κεντρικά πάντα πέρνουν τηλέφωνο τον αγοραστή αν είναι ευχαριστημένος με την αγορά του και κάνουν ένα σωρό ερωτήσεις,αυτά είναι καταγεγραμμένα, ελπίζω να μην τους είπες καλά λόγια γιατί θα είναι εναντίον σου.Σε πήρε τηλέφωνο ο πωλητής μετά το εμέιλ (προφανώς ενημερώθηκε), δεν σε πήραν από τα κεντρικά???
Reply With Quote
  #46  
Παλιό 20-12-2009, 01:05
saitman Ο/Η saitman βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jul 2009
Περιοχή: ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ
Μoto: GS 1200 2004
Μηνύματα: 4,238
Προεπιλογή Απάντηση: BMW GS ADVENTURE

καλοταξιδη παντως πατριωτη!ο συγκεκριμενος πωλητης ειναι ΑΠΑΤΕΩΝΑΣ!θα πουλουσε και την μανα του αν μπορουσε!!!στην δικια του επιχειρηση τα δια εκανε και την εκλεισε.εχει δικιο ο Φανης, να μαζευτουμε καμια στιγμη και να δεις τι εχει να γινει!!ο Δημοπουλος ειναι μηχανικαρα με λιγη δοση τρελας παντα!αν δεν ηταν και αυτος!!?
Reply With Quote
  #47  
Παλιό 20-12-2009, 21:42
katsab Ο/Η katsab βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Nov 2009
Περιοχή: ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ
Μoto: GS 1200 R
Μηνύματα: 812
Προεπιλογή Απάντηση: BMW GS ADVENTURE

ΧΩΡΙΣ ΠΟΛΛΑ ΛΟΓΙΑ:ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΧΡΟΝΙΑ ΟΤΑΝ ΕΠΕΣΑ ΘΥΜΑ ΑΠΑΤΗΣ ΑΠΟ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟ ΤΗΣ ΦΙΑΤ(ΕΚΛΕΙΣΕ ΝΥΧΤΑ ΚΛΕΒΟΝΤΑΣ ΠΡΟΚΑΤΑΒΟΛΕΣ) ΚΑΙ ΑΦΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΓΕΝΙΚΗ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΑ ΔΕΝ ΑΝΑΓΝΩΡΙΖΑΝ ΤΙΠΟΤΑ,ΑΝΑΓΚΑΣΤΗΚΑ ΝΑ ΣΤΕΙΛΩ E-MAIL ΣΤΗΝ ΙΤΑΛΙΑ.ΜΕΣΑ ΣΕ 24 ΩΡΕΣ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΑΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 3 ΜΕΡΕΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΑΝ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΚΑΙ ΝΑ ΜΟΥ ΑΝΑΓΝΩΡΙΣΟΥΝ ΤΗΝ ΠΡΟΚΑΤΑΒΟΛΗ(2.000.000 δρχ.) ΖΗΤΩΝΤΑΣ ΜΟΥ ΣΥΓΝΩΜΗ ΚΑΙ ΛΕΓΟΝΤΑΣ ΜΟΥ ΟΤΙ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΟΤΑΝ ΝΑ ΚΙΝΗΘΩ ΜΕΣΩ ΙΤΑΛΙΑΣ.
ΑΡΑ:ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΕ ΜΕ ΓΕΡΜΑΝΙΑ.ΤΟΥΣ ΠΟΝΑΕΙ ΠΟΛΥ.
Reply With Quote
  #48  
Παλιό 20-12-2009, 22:43
Albatros Ο/Η Albatros βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2009
Περιοχή: Ηράκλειο
Μoto: YAMAHA FJR 1300 F650GS KYMCO 400 Exiting
Μηνύματα: 4,502
Προεπιλογή Απάντηση: BMW GS ADVENTURE

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από saitman Εμφάνιση μηνυμάτων
καλοταξιδη παντως πατριωτη!ο συγκεκριμενος πωλητης ειναι ΑΠΑΤΕΩΝΑΣ!θα πουλουσε και την μανα του αν μπορουσε!!!στην δικια του επιχειρηση τα δια εκανε και την εκλεισε.εχει δικιο ο Φανης, να μαζευτουμε καμια στιγμη και να δεις τι εχει να γινει!!ο Δημοπουλος ειναι μηχανικαρα με λιγη δοση τρελας παντα!αν δεν ηταν και αυτος!!?
προσοχή στο Γιώργο...
Reply With Quote
  #49  
Παλιό 21-12-2009, 03:06
mario Ο/Η mario βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Moderator
 
Ημερομηνία εγγραφής: Oct 2009
Περιοχή: Πάτρα
Μoto: R1200GS Adv.
Μηνύματα: 6,828
Προεπιλογή Απάντηση: BMW GS ADVENTURE

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από taksidiotis Εμφάνιση μηνυμάτων
το ξερω οτι ειναι ενας,απο κει και περα πως μπορω να κινηθω εγω.
την μηχανη την πηρα 5 του μηνα,η αδεια λεει 6.
λογικα δε θα επεσα και μεσα στην προσφορα για το 10%?
υπαρχει περιπτωση μια αντιπρσωπεια να μην το τηρησει αυτο ας πουμε?
η ειναι κανονας για ολες τις αντιπροσωπειες.
για πειτε μου πως μπορω να κινηθω.

φίλε taksidioti εγω πήρα το adv καινούργιο απο πάτρα στις 27/7/09 και μου εκαναν το 10% δωρα

φατους ολους
Reply With Quote
  #50  
Παλιό 27-12-2009, 18:54
taksidiotis Ο/Η taksidiotis βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2009
Περιοχή: ηρακλειο κρητης
Μoto: Af 750,steed 600
Μηνύματα: 3,720
Προεπιλογή Απάντηση: BMW GS ADVENTURE

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από Albatros Εμφάνιση μηνυμάτων
Φίλε Γιάννη από τα κεντρικά πάντα πέρνουν τηλέφωνο τον αγοραστή αν είναι ευχαριστημένος με την αγορά του και κάνουν ένα σωρό ερωτήσεις,αυτά είναι καταγεγραμμένα, ελπίζω να μην τους είπες καλά λόγια γιατί θα είναι εναντίον σου.Σε πήρε τηλέφωνο ο πωλητής μετά το εμέιλ (προφανώς ενημερώθηκε), δεν σε πήραν από τα κεντρικά???
χρονια πολλα παιδια,με πηραν τηλ απο τα κεντρικα και μου μιλησαν πολυ ευγενικα χωρις ομως να βγαλουμε καποιο αποτελεσμα.μου ειπε ο ανθρωπος οτι ο καθε αντιπροσωπος δεν ειναι απαραιτητο οτι θα κανει το δωρο,κι οτι δεν ειχαν δεχτει ολες οι αντιπροσωπειες το δωρο του 10%.εγω ειπα βεβαια πως θα το φτασω στα ακρα το θεμα.την δευτερα ειναι το ραντεβου μας με τον πωλητη εδω.
Reply With Quote
Απάντηση


Κανόνες καταχώρησης
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο HTML κώδικας ειναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;

Σχετικά Θέματα
Θέμα Δημιουργός Forum Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
BMW R1150 GS ADVENTURE Πάνος Πωλήσεις μοτοσυκλετών 17 29-12-2009 04:40
Ktm 990 adventure καινουριο taksidiotis Πωλήσεις μοτοσυκλετών 2 11-07-2009 13:56
BMW R 1200 GS Adventure. Arkas Νέα μοντέλα BMW 2 07-05-2009 14:50


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 19:04.


vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!