GS Forum

Πήγαινε πίσω   GS Forum > -----> Αγγελίες > Πωλήσεις μοτοσυκλετών

Αγαπητά μέλη & φίλοι, το GS Forum, μετά από την πολυετή & καθ’ όλα επιτυχημένη πορεία του, εξακολουθεί να παραμένει online,

ώστε οι αναγνώστες του να έχουν πρόσβαση σε όλα τα θέματα του ενδιαφέροντός τους, για ενημέρωση και μελλοντική αναδρομή.

Σας ευχαριστούμε μέσα από την καρδιά μας για την αγάπη και την εμπιστοσύνη που μας δείξατε όλο αυτό το διάστημα

και καταστήσατε την διαδικτυακή αυτή συντροφιά σημείο αναφοράς για τα ελληνικά μοτοσυκλετιστικά δρώμενα και όχι μόνον.

Το μόνο βέβαιο είναι ότι, το ταξίδι συνεχίζεται ...
Κλειστό θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #41  
Παλιό 08-06-2013, 03:27
xampos Ο/Η xampos βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Feb 2011
Περιοχή: Θεσσαλονικη
Μoto: R 1200 GS 2011
Μηνύματα: 106
Προεπιλογή Απάντηση: BMW R 1200 GS-2011 ΠΩΛΕΙΤΑΙ

Γιωργο το σκεφτηκα ρε φιλε κι αυτο αλλα οχι.Το μονοκυλινδρο θα το κολισω ετσι κ το παρω στα χερια μου !!! Ασε που δεν μου αρεσει κι ολας.Μακαρι να βρεις να το δωσεις γρηγορα να παρεις το δικο μου.Ειμαι ετοιμος να το βγαλω απο την αγγελια και να το κρατισω μεχρι του χρονου το καλοκαιρι γιατι μου την εχει δωσει πραγματικα αυτη η κατασταση που ειπε κι ο φιλος παραπανω.Πως οποιος εχει λεφτα νομιζει πως ειναι η Μερκελ
  #42  
Παλιό 11-06-2013, 16:03
xampos Ο/Η xampos βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Feb 2011
Περιοχή: Θεσσαλονικη
Μoto: R 1200 GS 2011
Μηνύματα: 106
Προεπιλογή Απάντηση: BMW R 1200 GS-2011 ΠΩΛΕΙΤΑΙ

λοιπον
Ενα μεγαλο διαστημα που την πουλουσα εχει περασει
Ειχα αρκετες προσφορες και απο το φορουμ εδω αλλα και απο το car.gr αλλα τιποτα.
Οι καιροι ειναι δυσκολοι,οι τιμες εχουνε πιασει πατω και απογοητευση.
Δεν την δινω για 9 και 10 χιλιαρικα ,καλυτερα να το καψω που λεει ο λογος .
Τα χιλιομετρα της πλεον εχουν φτασει τα 29.000 ,το τελευταιο μας ταξιδι το καναμε το τριημερο που μας περασε γραφοντας περιπου 1200 χιλιομετρα .
Η ωρα του service των 30.000 φτανει οπως επισης το πληρωμα του χρονου και των χιλιομετρων εκανε τα roadsmart II που φοραει η κουκλα μας να λιωσουνε, οποτε αλλα 550-600 ευρω θα φυγουνε επανω της τις επομενες μερες.
Παρακαλω η αγγελια να κλειδωθει η να διαγραφει, την κουκλα την κραταω και ετοιμαζουμε ταξιδι στο εξωτερικο για το καλοκαιρι.Ευχομαι ολοι οι τσαμπατζιδες να βρουν τετοιο μηχανακι με 9 και 10 χιλιαρικα ,δεν θα ειναι ομως το δικο μου ,ευτυχως ,δοξα Τον Θεο δεν εχω αναγκη τα χρηματα τους.
Η σκεψη μου ειναι να την κρατισω τουλαχιστον για εναν με δυο χρονια ακομα ,μεχρι να εχω την οικονομικη δυνατοτητα να αγορασω καινουργια την επομενη που θελω,,τουλαχιστον μεχρι τοτε θα την εχω ευχαριστηθει παραπανω και ας την δωσω πολυ πιο φθηνα
Φιλια και πολλα και καλα χιλιομετρα ευχομαι σε ολους σας

Last edited by xampos; 11-06-2013 at 16:10.
  #43  
Παλιό 11-06-2013, 17:22
AlexCorfu Ο/Η AlexCorfu βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2012
Περιοχή: ΚΕΡΚΥΡΑ
Μoto: GS 1200 '11 - honda PCX
Μηνύματα: 183
Προεπιλογή Απάντηση: BMW R 1200 GS-2011 ΠΩΛΕΙΤΑΙ

Φίλε xampos επαρκές άριστα !!!!!
  #44  
Παλιό 11-06-2013, 20:32
kosta12gs Ο/Η kosta12gs βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jun 2009
Περιοχή: Thessaloniki
Μoto: R 1200 GS ?
Μηνύματα: 1,402
Προεπιλογή Απάντηση: BMW R 1200 GS-2011 ΠΩΛΕΙΤΑΙ

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από xampos Εμφάνιση μηνυμάτων
λοιπον
Ενα μεγαλο διαστημα που την πουλουσα εχει περασει
Ειχα αρκετες προσφορες και απο το φορουμ εδω αλλα και απο το car.gr αλλα τιποτα.
Οι καιροι ειναι δυσκολοι,οι τιμες εχουνε πιασει πατω και απογοητευση.
Δεν την δινω για 9 και 10 χιλιαρικα ,καλυτερα να το καψω που λεει ο λογος .
Τα χιλιομετρα της πλεον εχουν φτασει τα 29.000 ,το τελευταιο μας ταξιδι το καναμε το τριημερο που μας περασε γραφοντας περιπου 1200 χιλιομετρα .
Η ωρα του service των 30.000 φτανει οπως επισης το πληρωμα του χρονου και των χιλιομετρων εκανε τα roadsmart II που φοραει η κουκλα μας να λιωσουνε, οποτε αλλα 550-600 ευρω θα φυγουνε επανω της τις επομενες μερες.
Παρακαλω η αγγελια να κλειδωθει η να διαγραφει, την κουκλα την κραταω και ετοιμαζουμε ταξιδι στο εξωτερικο για το καλοκαιρι.Ευχομαι ολοι οι τσαμπατζιδες να βρουν τετοιο μηχανακι με 9 και 10 χιλιαρικα ,δεν θα ειναι ομως το δικο μου ,ευτυχως ,δοξα Τον Θεο δεν εχω αναγκη τα χρηματα τους.
Η σκεψη μου ειναι να την κρατισω τουλαχιστον για εναν με δυο χρονια ακομα ,μεχρι να εχω την οικονομικη δυνατοτητα να αγορασω καινουργια την επομενη που θελω,,τουλαχιστον μεχρι τοτε θα την εχω ευχαριστηθει παραπανω και ας την δωσω πολυ πιο φθηνα
Φιλια και πολλα και καλα χιλιομετρα ευχομαι σε ολους σας
Ξερω καποιον που θα στεναχωρεθει.

  #45  
Παλιό 11-06-2013, 21:02
georgios Ο/Η georgios βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Oct 2010
Περιοχή: Θεσσαλονίκη
Μoto: BMW R1200 GS - 2011
Μηνύματα: 327
Προεπιλογή Απάντηση: BMW R 1200 GS-2011 ΠΩΛΕΙΤΑΙ

Τέτοιες @@ κάνετε και θα μείνω με το 650... Μπάμπη, καλά κάνεις! Μη τους τη δίνεις! Κράτα την! Βάλε και καινούρια λάστιχα (απ' τα καλά όμως, μη το τσιγκουνευτείς) και μόλις την πουλήσω θα σου βάλω ξανά το σαράκι
Κλειστό θέμα


Κανόνες καταχώρησης
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο HTML κώδικας ειναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 07:46.


vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!