GS Forum

Πήγαινε πίσω   GS Forum > -----> Γενικά > Ελλάδα και Κόσμος > Επικαιρότητα

Αγαπητά μέλη & φίλοι, το GS Forum, μετά από την πολυετή & καθ’ όλα επιτυχημένη πορεία του, εξακολουθεί να παραμένει online,

ώστε οι αναγνώστες του να έχουν πρόσβαση σε όλα τα θέματα του ενδιαφέροντός τους, για ενημέρωση και μελλοντική αναδρομή.

Σας ευχαριστούμε μέσα από την καρδιά μας για την αγάπη και την εμπιστοσύνη που μας δείξατε όλο αυτό το διάστημα

και καταστήσατε την διαδικτυακή αυτή συντροφιά σημείο αναφοράς για τα ελληνικά μοτοσυκλετιστικά δρώμενα και όχι μόνον.

Το μόνο βέβαιο είναι ότι, το ταξίδι συνεχίζεται ...
Απάντηση
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #51  
Παλιό 01-08-2013, 13:13
GeorgeP Ο/Η GeorgeP βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: Αθηνα
Μoto: VARADERO MK3
Μηνύματα: 6,530
Προεπιλογή Απάντηση: Απόλυση «κοπανατζή» υπαλλήλου της Βουλής

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από gsmaniac Εμφάνιση μηνυμάτων
ποιας εποχης????
του ανδρεα???
του σημιτη???
του γιωργακη???
του Μπενυνυ???

για να ειναι στην εξουσια οι τυποι....εχουν δοκιμασει ολους τους τροπους
χαμαιλεοντες.....
ετσι ηταν δυστυχως.........
Τωρα καποιος δοκιμαζει ολους αυτους τους χαμαιλεοντικους τροπους για να κατακτησει την εξουσια........γερασμενος χαμαιλεοντας, κι οταν ο χαμαιλεων γερνα, πεθαινει!!!
Reply With Quote
  #52  
Παλιό 01-08-2013, 13:15
frits Ο/Η frits βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: Αχαρνές
Μoto: BMW R1200 GS 2005 YAMAHA TTR 250
Μηνύματα: 6,620
Προεπιλογή Απάντηση: Απόλυση «κοπανατζή» υπαλλήλου της Βουλής

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από gsmaniac Εμφάνιση μηνυμάτων
ποιας εποχης????
του ανδρεα???
του σημιτη???
του γιωργακη???
του Μπενυνυ???

για να ειναι στην εξουσια οι τυποι....εχουν δοκιμασει ολους τους τροπους
χαμαιλεοντες.....

Του Καραμανλή και του Σαμαρά....

Θα δεις και τον Τσίπρα σε λίγο καιρό....

Ειδικα όταν βγει και πει παραλάβαμε "καμένη γη" τότε θα τα έχω δει όλα...
Reply With Quote
  #53  
Παλιό 01-08-2013, 13:19
gsmaniac Ο/Η gsmaniac βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2009
Περιοχή: πειραιας
Μoto: GS1200adve - BMW2002 MONT 1973
Μηνύματα: 19,324
Προεπιλογή Απάντηση: Απόλυση «κοπανατζή» υπαλλήλου της Βουλής

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από frits Εμφάνιση μηνυμάτων
Του Καραμανλή και του Σαμαρά....

Θα δεις και τον Τσίπρα σε λίγο καιρό....

Ειδικα όταν βγει και πει παραλάβαμε "καμένη γη" τότε θα τα έχω δει όλα...
γνωστα πραγματα........

εμεις την πληρωναμε και θα την πληρωνουμε....
το θεμα ειναι, οτι πρεπει να τιμωρουνται αυτοι που ειναι υπευθυνοι και να μην τους εχουμε συνεχεια, να μας δαγκωνουν την πλατη
βαρεθηκα να μας κυβερνανε οι αποτυχημενοι πολιτικοι για εμας και επιτυχημενοι για την τσεπη τους
Reply With Quote
  #54  
Παλιό 01-08-2013, 13:21
frits Ο/Η frits βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: Αχαρνές
Μoto: BMW R1200 GS 2005 YAMAHA TTR 250
Μηνύματα: 6,620
Προεπιλογή Απάντηση: Απόλυση «κοπανατζή» υπαλλήλου της Βουλής

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από GeorgeP Εμφάνιση μηνυμάτων
Να μην δινω σημασια απο τη αλλη δεν γινεται.........σορρυ!!!

Nαι αλλά το άρθρο του αμερικάνου καθηγητή δεν το copypastoses όπως κάνεις με κάποια άλλα, εκτός και αν θεωρείς ότι διαβάζει Αυγή....

Πριν λίγο καιρό σου έγραφα για μνημόνιο Νο4 και κορόϊδευες, τώρα που έρχεται και πιθανόν θα είναι η αιτία που θα πέσει η κυβέρνηση να δούμε τι θα πεις...
Reply With Quote
  #55  
Παλιό 01-08-2013, 13:24
frits Ο/Η frits βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: Αχαρνές
Μoto: BMW R1200 GS 2005 YAMAHA TTR 250
Μηνύματα: 6,620
Προεπιλογή Απάντηση: Απόλυση «κοπανατζή» υπαλλήλου της Βουλής

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από gsmaniac Εμφάνιση μηνυμάτων
γνωστα πραγματα........

εμεις την πληρωναμε και θα την πληρωνουμε....
το θεμα ειναι, οτι πρεπει να τιμωρουνται αυτοι που ειναι υπευθυνοι και να μην τους εχουμε συνεχεια, να μας δαγκωνουν την πλατη
βαρεθηκα να μας κυβερνανε οι αποτυχημενοι πολιτικοι για εμας και επιτυχημενοι για την τσεπη τους
Σε αυτό θα συμφωνήσω, προχθές σε κάποιο κανάλι πέτυχα την Μπακογιάννη (μπππρρρρ...) να κάνει αφ' ψηλού κριτική σε όλους και να λέει το αμίμητο εγώ "αναγκάστηκα να στηρίξω τον Σαμαρά για το καλό της πατρίδας...."
Reply With Quote
  #56  
Παλιό 01-08-2013, 13:26
gsmaniac Ο/Η gsmaniac βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2009
Περιοχή: πειραιας
Μoto: GS1200adve - BMW2002 MONT 1973
Μηνύματα: 19,324
Προεπιλογή Απάντηση: Απόλυση «κοπανατζή» υπαλλήλου της Βουλής

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από frits Εμφάνιση μηνυμάτων
Nαι αλλά το άρθρο του αμερικάνου καθηγητή δεν το copypastoses όπως κάνεις με κάποια άλλα, εκτός και αν θεωρείς ότι διαβάζει Αυγή....

Πριν λίγο καιρό σου έγραφα για μνημόνιο Νο4 και κορόϊδευες, τώρα που έρχεται και πιθανόν θα είναι η αιτία που θα πέσει η κυβέρνηση να δούμε τι θα πεις...
παρε και αλλο ενα....ΔΝΤ προς Ευρωζώνη: Τώρα καταπιείτε τα δάνεια προς την Ελλάδα! | Οικονομία - NewsIt.gr

επειδη δεν θελουμε να τον στρεσαρουμε λογω κρισιμης ηλικιας????
ολη μερα μπορεις να του βαζεις τετοιες ομορφιες......

μνημονιο Νο 14 εχουν ετοιμο.....
Reply With Quote
  #57  
Παλιό 01-08-2013, 13:27
gsmaniac Ο/Η gsmaniac βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2009
Περιοχή: πειραιας
Μoto: GS1200adve - BMW2002 MONT 1973
Μηνύματα: 19,324
Προεπιλογή Απάντηση: Απόλυση «κοπανατζή» υπαλλήλου της Βουλής

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από frits Εμφάνιση μηνυμάτων
Σε αυτό θα συμφωνήσω, προχθές σε κάποιο κανάλι πέτυχα την Μπακογιάννη (μπππρρρρ...) να κάνει αφ' ψηλού κριτική σε όλους και να λέει το αμίμητο εγώ "αναγκάστηκα να στηρίξω τον Σαμαρά για το καλό της πατρίδας...."
μας κοροιδευουν στα μουτρα.....τι να λεμε
ζητω η τροικα και η συγκηβερνηση
Reply With Quote
  #58  
Παλιό 01-08-2013, 13:30
GeorgeP Ο/Η GeorgeP βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: Αθηνα
Μoto: VARADERO MK3
Μηνύματα: 6,530
Προεπιλογή Απάντηση: Απόλυση «κοπανατζή» υπαλλήλου της Βουλής

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από Al Bandy Εμφάνιση μηνυμάτων
Έτσι, έτσι. Σωστή ανάλυση. Εγώ είμαι πλέον οπαδός μοναρχικών καθεστώτων, αλλά δίκαιων όχι χούντες και τέτοια, αφού η δημοκρατία δεν με έπεισε τόσες δεκαετίες, και ο άλλος παραπάνω με νομίζει για αριστερό.
Χαχαχαχα! Έχουν πολλή πλάκα αυτά τα πασόκια. Όποιος δεν είναι με την γερμανική, κατοχική κυβέρνησή τους είναι αριστερός!
Έχουν καταντήσει γραφικοί πλέον. Το τι μούφες λένε για να δικαιολογήσουν τα αίσχη που κάνει η κυβέρνησή τους είναι απίστευτο!
Όλα είναι κανονικά. Η ανεργία, η ύφεση, οι αβάσταχτοι φόροι, οι μισθοί τών 250 ευρώ (ναι υπάρχουν και τέτοιοι ήδη), οι αυτοκτονίες, οι 100.000 κλειστές επιχειρήσεις, το ξεπούλημα τής χώρας, τα παιδιά που λιποθυμούν στο σχολείο από την πείνα, η νέα μετανάστευση......όοοολα είναι κανονικά γι' αυτούς. Για τέτοια πλύση εγκεφάλου μιλάμε!
Α, και επί πλέον παραδέχονται εμμέσως πλήν σαφώς ότι ήταν ανίκανοι από το 1981 μέχρι σήμερα να νοικοκυρέψουν το κράτος και έπρεπε να έρθουν οι Γερμανοί, τρόϊκα, ΔΝΤ για να μάς νοικοκυρέψουν.
Τους εύχομαι μόνο να μην γίνουμε Αίγυπτος μια μέρα γιατί ο λαός είναι στο τσακ!
χα,χα πλακα εχεις...........αφου εισαι και οπαδος των μοναρχικων καθεστωτων εχεις πληρη γνωση.
Μοναρχια ειναι ο Βασιλιας, ο Ασαντ, ο Σταλιν του Κ0υμ0υνισμ0υ....εκτος απο την χουντα που ανεφερες που δεν ειναι.

αποφασισε τι ειναι μοναρχια και μετα τι θελεις.......

Αν μου πεις εναν 8ωρο μισθο των 250ε θα σκισω τα πτυχια μου.......φυσικα ΚΚΕδιστικη προπαγανδα.
Αν μου εξηγησεις επισης πως θα ξαναφτιαχτει η φουσκα στην οποια ζουσαμε, δλδ τα λεφτα, ωστε να ξανανοιξουν οι 100,000 επιχειρησεις και να σταματησει η υφεση και η ανεργια θα ξανασκισω τα πτυχια μου.........φυσικα ΚΚΕδιστικη προπαγανδα με ολιγη ΧΑ μεσα της.......α, και λιγο απο ανεξαρτητους Ελληνες του ''Καμμενου'' στην κυριολεξια Πανου.
Εξηγησε μου επισης πως τα παιδια λυποθυμουσαν απο την πεινα στην αρχη τυο σχολικου ετους και μετα σταματησαν αποτομα........μαλλον ετρωγαν το ''μαννα'' εξ ουρανου.......
Οσο για τις αυτοκτονιες....καθε αυτοκτονια απο ερωτικη απογοητευση βαπτιζεται αυτοκτονια ''λογω κρισης''.......

Το 1981 το κρατος μια χαρα οργανωμενο ηταν.............μετα χαλασε. Το 1990, εστω και με εκεινο τον τροπο, ενας γρουσουζης προεβλεψε αυτα που συμβαινουν σημερα και κατι πηγε να κανει......τον εφαγαν ομως και δεν προλαβε.......

Τεσπα, οι ονειρωξεις δεν εβλαψαν ποτε κανενα....μην ξυπνησεις και δεν προλαβεις να ολοκληρωσεις.

Reply With Quote
  #59  
Παλιό 01-08-2013, 13:44
GeorgeP Ο/Η GeorgeP βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: Αθηνα
Μoto: VARADERO MK3
Μηνύματα: 6,530
Προεπιλογή Απάντηση: Απόλυση «κοπανατζή» υπαλλήλου της Βουλής

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από frits Εμφάνιση μηνυμάτων
Nαι αλλά το άρθρο του αμερικάνου καθηγητή δεν το copypastoses όπως κάνεις με κάποια άλλα, εκτός και αν θεωρείς ότι διαβάζει Αυγή....

Πριν λίγο καιρό σου έγραφα για μνημόνιο Νο4 και κορόϊδευες, τώρα που έρχεται και πιθανόν θα είναι η αιτία που θα πέσει η κυβέρνηση να δούμε τι θα πεις...

Θυμασαι ποσοι πριν απο αυτον ελεγαν οτι θα χρεωκοπησουμε μεχρι εκεινο το φθινοπωρο......την ερχομενη ανοιξη.......κ.λ.π., κ.λ.π.????
Εκτιμησεις ειναι, διαβαζε τις, οπως κι εγω, αλλα μην τις δενεις σχοινι κορδονι και τρελενεσαι........αυτες οι εκτιμησεις εσπειραν τον πανικο κι αδειασαν τις τραπεζες πριν δυο χρονια απο τις καταθεσεις και τις πηγαν στο εξωτερικο.
Οσοι τις ποσταρισαν τοτε εφαγαν τα μουτρα τους μετα.....ΔΕΝ χρεωκοπησαμε......τουλαχιστον επισημως. ακομα παμε στα ΑΤΜ και σηκωνουμε οσα θελουμε........
Οτι μνημονιο και να ερθει εσυ κι εγω οτι ηταν να δωκουμε το δωκαμε.......δεν εχουν να παρουν αλλα απο εμας.
Το τελευταιο μνημονιο που υπεγραφη προχθες -δεν θα υπαρξη αλλο σε αυτην την φαση - αφορουσε ολους τους αλλους πλην ημων, περαν της διατηρησης του χαρατσιου και της αλληλεγγυης για αλλο εναν χρονο.

Το επομενο βημα ειναι οι κατασχεσεις και πρωτης κατοικιας απο αυτους που εχουν παρει στεγαστικο δανειο πλην ανεργων και πολυτεκνων.........
Σορρυ φιλε μου καλε αλλα, τα χρωστουμενα πρεπει να πληρωνονται ειτε χρωστας σε τραπεζα ειτε σε εμενα. Για ελα στην θεση της τραπεζας ¨η του ''εμενα''...θα ηθελες να σου χρωσταω 2 χρονια νοικια? δεν θα μου εκανες εξωση??? Και μην μου πεις αλλο ο ''εμενα'' κι αλλο η τραπεζα διοτι ο ''εμενα'' χρειαζεται τα 350ε του ενοικιου για να παρει το σουπερ Μαρκετ του και η τραπεζα τα 200,000 για να τα δωσει σε εσενα κι εμενα για να αναπτυξουμε τις δουλειες μας.

Last edited by GeorgeP; 01-08-2013 at 13:47.
Reply With Quote
  #60  
Παλιό 01-08-2013, 15:37
AKIS_21 Ο/Η AKIS_21 βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2010
Περιοχή: athina
Μoto: Gs 1200 adv 07 K1200 rs. 97
Μηνύματα: 1,305
Προεπιλογή Απάντηση: Απόλυση «κοπανατζή» υπαλλήλου της Βουλής

Προσπαθώ να καταλάβω αλλα περιμένω των μεσσια....
Γεννιέται,σπούδαζεις ,δουλεύεις,δημιουργεις και νέος οικογένεια,φτιαχνεις σπίτι προσπαθείς για το καλύτερο για τα παιδιά σου και ξαφνικά έρχονται παιδιά τρομαξτε καταλαβαίνεις σε ελάχιστο χρόνο οτι είσαι κλέφτης φοροφυγάδες λαμόγιο πολιτικά ηλίθιος ευρωπαϊκά αξεστος θρησκευτικά προς κολημενος γεωγραφικά άτυχος και χρεωεμενος εώς και το 2150 και τώρα θέλω να σκάσει ο ΜΕΣΣΙΑΣ να μας αναλύσει γιατί όλοι αυτοί που τόσα χρονια και μιλάω για πολλα χρονια ήταν οι ηγέτες μας να πρεπει να ειναι οι σωτήρες μας ..........

Βαρέθηκα να προσπαθούν εδω μέσα να τετράγωνο ζουν το κύκλο άντε να δούμε τι άλλο μας ετοιμάζουν οι σωτήρες μας
Reply With Quote
Απάντηση


Κανόνες καταχώρησης
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο HTML κώδικας ειναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 21:55.


vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!