GS Forum

Πήγαινε πίσω   GS Forum > -----> Γενικά > Ελλάδα και Κόσμος > Επικαιρότητα

Αγαπητά μέλη & φίλοι, το GS Forum, μετά από την πολυετή & καθ’ όλα επιτυχημένη πορεία του, εξακολουθεί να παραμένει online,

ώστε οι αναγνώστες του να έχουν πρόσβαση σε όλα τα θέματα του ενδιαφέροντός τους, για ενημέρωση και μελλοντική αναδρομή.

Σας ευχαριστούμε μέσα από την καρδιά μας για την αγάπη και την εμπιστοσύνη που μας δείξατε όλο αυτό το διάστημα

και καταστήσατε την διαδικτυακή αυτή συντροφιά σημείο αναφοράς για τα ελληνικά μοτοσυκλετιστικά δρώμενα και όχι μόνον.

Το μόνο βέβαιο είναι ότι, το ταξίδι συνεχίζεται ...
Απάντηση
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #51  
Παλιό 29-09-2013, 00:21
PITS Ο/Η PITS βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: ΚΟΡΙΝΘΟΣ
Μoto: GS 1150 ADV Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΤΩΝ GS!!!!!
Μηνύματα: 730
Προεπιλογή Απάντηση: Επεισόδια στον Άρειο Πάγο

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από mpampis Εμφάνιση μηνυμάτων
μπραβο τουλαχιστον ξερεις τι κανεις.να εισαι παντα καλα για να θυμασαι ολους αυτους του συμπατριωτες σου που εκτελεσανε,σφαξανε,βιασανε τα ναζιστικα γουρουνακια που στηριζεις.
Αιμα στα χερια σου δεν εχεις μια και δεν περιμενες να φτασουν εως εκει,πιστευω...,το αιμα αρχιζει να φαινετε τωρα στα χερια σου που μετα απο τα οσα μαθαινουμε ακομα τους στηριζεις...
αλλα ξερεις κατι....η ανθρωπινη βλακεια δεν εχει ορια,οποτε τι λεω...
το κακο που εχουμε παθει σαν χωρα απο τους κου#####στες ηταν μεγαλυτερο και θυμαμαι πολυ καλα τον τοπο τον ποτισμενο με αιμα απο Ελληνες και οχι σοβιετικους που σφαχτηκαν απο <<ανθρωπομορφους>> στο γονατο
αιμα υπαρχει στα χερια του δολοφονου κι εγω δεν τον ψηφισα..(εξαλου μεχρι προπερσυ ηταν κκες λες απο κει να εμαθε να σφαζει???)
δηλ.. οι αριστεροι ειναι ολοι δολοφονοι των ανθρωπων στη μαρφιν ή αυτοι δε πιανονται???
για την ανθρωπινη βλακεια συμφωνω και στο επιστρεφω


Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από yannis Εμφάνιση μηνυμάτων
Η δημοκρατία τι σχέση έχει;;;;;;;;;; Και τι σε κόφτει εσένα τι θα κάνει η "δημοκρατία";;;;

Αν υποστήριζες οποιαδήποτε ιδέα, σεβόμενος την προσωπικότητα των άλλων, κανείς δεν θα σε ενοχλούσαι και όλοι θα τρέχαμε να συμπαρασταθούμε σε τυχόν ενόχλησή σου.
Εσύ και οι όμοιοί σου όμως θέλετε να επιβάλετε με την βία τις ιδέες σας. Δεν έχει σημασία αν συμφωνούμε ή όχι. Είναι δεδομένο πως διαφωνούμε με την πρακτική.
Αυτά βέβαια είναι βαθιά νοήματα και ψιλά γράμματα για τους κοινούς ποινικούς. Όπως σωστά περιγράφεις ανήκετε σε μακρυνούς (κατά τον Δαρβίνο) συγγενείς, τους οποίους δεν γουστάρουμε. Ψάξτε να βρείτε κανένα τόπο που να σας ανέχοντε και με τις ευχές μας να πάτε στο διάολο.

δεν υπαρχει πιο φασιστικος τροπος και ιδεολογια απο αυτη της αριστερας που καθολου δε σεβεται καμια προσωπιοτητα αλλα σας εχω χεσμενους, σιγα μην ενοχληθω οποτε και καμια σκοτουρα επιβολης των δικων μου ιδεων δεν εχω, αν κρινω απο τα ποστ σου ομως εσυ εισαι στην πρεμουρα κατι σαν τον που$%%στη που θελει να κρυφτει και η Π(**&η δεν τον αφηνει ενα πραμα, μην πιασουμε για τις αριστερες πρακτικες γιατι θα μιλαμε ωρες και σαν πιθικι δεν το μπορω.
προσδιορισου τι εισαι τι πρεσβευεις αν δε σε τυφλωνει το φως και μιας και δε μας ανεχεσαι και δε θελεις να πας και στη ρωσια να περνας καλα, τοτε απλα μην ασχολεισαι (αλλα και που ασχολεισαι χεσμενο σε εχουμε)
ειμαι ηδη στο διαολο χωρις τη παρενεση σου αλλα σε καποιο διπλανο καζανι σαν να βλεπω και το κεφαλι σου και ολων μας, εσυ δεν βλεπεις αλλα δικαιολογεισαι ειναι πολυς ο καπνος απο τη προπαγανδα σας
ΥΓ μη κανεις τον κοπο να μου απαντησεις προσωπικα δε με απασχολει η γνωμη σου
Reply With Quote
  #52  
Παλιό 29-09-2013, 00:24
yannis Ο/Η yannis βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Dec 2008
Περιοχή: Κερατσίνι Far-west
Μoto: F 800 GS._ Αα, ξέχασα. BMW !!!!!
Μηνύματα: 2,987
Προεπιλογή Απάντηση: Επεισόδια στον Άρειο Πάγο

Χα, χα, χα!!!!!!!!!
Πού πήγαν οι μσγκιές και τα ζοριλίκια τώρα φλωρέτες μοοοουυυυυυ?!?!?!!!!!!!!!!!!
Reply With Quote
  #53  
Παλιό 29-09-2013, 00:33
mpampis Ο/Η mpampis βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Aug 2013
Περιοχή: αγιοι αναργυροι
Μoto: Funduro 650st
Μηνύματα: 246
Προεπιλογή Απάντηση: Επεισόδια στον Άρειο Πάγο

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από PITS Εμφάνιση μηνυμάτων
το κακο που εχουμε παθει σαν χωρα απο τους κου#####στες ηταν μεγαλυτερο και θυμαμαι πολυ καλα τον τοπο τον ποτισμενο με αιμα απο Ελληνες και οχι σοβιετικους που σφαχτηκαν απο <<ανθρωπομορφους>> στο γονατο
αιμα υπαρχει στα χερια του δολοφονου κι εγω δεν τον ψηφισα..(εξαλου μεχρι προπερσυ ηταν κκες λες απο κει να εμαθε να σφαζει???)
δηλ.. οι αριστεροι ειναι ολοι δολοφονοι των ανθρωπων στη μαρφιν ή αυτοι δε πιανονται???
για την ανθρωπινη βλακεια συμφωνω και στο επιστρεφω




δεν υπαρχει πιο φασιστικος τροπος και ιδεολογια απο αυτη της αριστερας που καθολου δε σεβεται καμια προσωπιοτητα αλλα σας εχω χεσμενους, σιγα μην ενοχληθω οποτε και καμια σκοτουρα επιβολης των δικων μου ιδεων δεν εχω, αν κρινω απο τα ποστ σου ομως εσυ εισαι στην πρεμουρα κατι σαν τον που$%%στη που θελει να κρυφτει και η Π(**&η δεν τον αφηνει ενα πραμα, μην πιασουμε για τις αριστερες πρακτικες γιατι θα μιλαμε ωρες και σαν πιθικι δεν το μπορω.
προσδιορισου τι εισαι τι πρεσβευεις αν δε σε τυφλωνει το φως και μιας και δε μας ανεχεσαι και δε θελεις να πας και στη ρωσια να περνας καλα, τοτε απλα μην ασχολεισαι (αλλα και που ασχολεισαι χεσμενο σε εχουμε)
ειμαι ηδη στο διαολο χωρις τη παρενεση σου αλλα σε καποιο διπλανο καζανι σαν να βλεπω και το κεφαλι σου και ολων μας, εσυ δεν βλεπεις αλλα δικαιολογεισαι ειναι πολυς ο καπνος απο τη προπαγανδα σας
ΥΓ μη κανεις τον κοπο να μου απαντησεις προσωπικα δε με απασχολει η γνωμη σου

ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΜΑΣ ΔΕΙΧΝΕΙΣ ΤΟ ΕΠΙΠΕΔΟ ΣΑΣ...ΑΥΤΟΙ ΕΙΣΑΣΤΑΝ,ΑΥΤΟΙ ΕΙΣΤΕ...ΜΑΚΡΟΝΗΣΟΥΣ ΚΑΙ ΓΙΑΡΟ ΠΟΤΕ ΚΑΝΕΝΑΣ ΦΑΣΙΣΤΑΣ ΔΕΝ ΠΕΡΑΣΕ.ΔΙΑΒΑΣΕ ΙΣΤΟΡΙΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΒΟΥΤΑ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΣΟΥ ΣΕ ΝΕΡΟ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΣΥΝΕΛΘΕΙΣ.
ΑΑΑΑΑ ΣΤΟ ΝΕΡΟ ΡΙΞΕ ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ 40ΑΡΙΑ ΣΤΑΓΟΝΕΣ ΒΑΜΑ ΠΡΟΠΟΛΗΣ.....ΕΙΝΑΙ ΑΠΟΛΥΜΑΝΤΙΚΟ ΚΑΙ ΑΝΤΙΒΙΟΤΙΚΟ...ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ.

Last edited by mpampis; 29-09-2013 at 00:46.
Reply With Quote
  #54  
Παλιό 29-09-2013, 00:37
mpampis Ο/Η mpampis βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Aug 2013
Περιοχή: αγιοι αναργυροι
Μoto: Funduro 650st
Μηνύματα: 246
Προεπιλογή Απάντηση: Επεισόδια στον Άρειο Πάγο

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από yannis Εμφάνιση μηνυμάτων
Χα, χα, χα!!!!!!!!!
Πού πήγαν οι μσγκιές και τα ζοριλίκια τώρα φλωρέτες μοοοουυυυυυ?!?!?!!!!!!!!!!!!

γιαννο ερωτηση...σου στελνουν τα φασιστακια π.μ. με απειλες?
κατι τετοιο καταλαβα απο προηγουμενο μυνημα σου.
Αν ναι καλο ειναι να το αναφερεις στους υπευθηνους,αλλο κουβεντα που γινετε μεσα στο φορουμ και αλλο οι προσωπικες επιθεσεις - απειλες.
Νομιζω οτι οι ψευτομαγκιες δεν πρεπει να περνανε
Reply With Quote
  #55  
Παλιό 29-09-2013, 00:46
PITS Ο/Η PITS βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: ΚΟΡΙΝΘΟΣ
Μoto: GS 1150 ADV Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΤΩΝ GS!!!!!
Μηνύματα: 730
Προεπιλογή Απάντηση: Επεισόδια στον Άρειο Πάγο

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από mpampis Εμφάνιση μηνυμάτων
ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΜΑΣ ΔΕΙΧΝΕΙΣ ΤΟ ΕΠΙΠΕΔΟ ΣΑΣ...ΑΥΤΟΙ ΕΙΣΑΣΤΑΝ,ΑΥΤΟΙ ΕΙΣΤΕ...ΜΑΚΡΟΝΗΣΟΥΣ ΚΑΙ ΓΙΑΡΟ ΠΟΤΕ ΚΑΝΕΝΑΣ ΦΑΣΙΣΤΑΣ ΔΕΝ ΠΕΡΑΣΕ.ΔΙΑΒΑΣΕ ΙΣΤΟΡΙΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΒΟΥΤΑ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΣΟΥ ΣΕ ΝΕΡΟ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΣΥΝΕΛΘΕΙΣ.
δυστυχως δεν ειχαμε χρονο για διακοπες ειχαμε να μαζεψουμε τους νεκρους μας
Αγιονορι Κορινθιας απο το μνημοσυνο των σφαγιασθεντων υπο των κου#####στοληστοσυμοριτων αθωων Ελληνων
Attached Images
File Type: jpg 971609_10201789880937307_664039063_n.jpg (96.5 KB, 26 views)
Reply With Quote
  #56  
Παλιό 29-09-2013, 00:46
f1shf1nder33 Ο/Η f1shf1nder33 βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2011
Περιοχή: Μαρουσι
Μoto: R1150GS
Μηνύματα: 794
Προεπιλογή Απάντηση: Επεισόδια στον Άρειο Πάγο

Καλά τα έχετε κάνει σκ@τά,αρχίσατε πάλι τα μπινελίκια,γι'αυτό κάνουν ότι γουστάρουν γιατί βλέπουμε αυτά που μας δείχνουν.....τέλος πάντων,

Ένα συναφές πεδίο με την επιστήμη συστημάτων ή συστημική,είναι η θεωρία παιγνίων η οποία λέει σε δύο σειρές τα εξής,

Τα παίγνια είναι μία μέθοδος ανάλυσης προβλημάτων που έχουν σχέση με τον τρόπο λήψης αποφάσεων σε καταστάσεις σύγκρουσης και συνεργασίας. Παίκτης μπορεί να είναι ένα πρόσωπο, μία οργάνωση, ένα κράτος ή ένας συνασπισμός. Ως αντικείμενο έρευνας μπορούν να θεωρηθούν διάφορα προβλήματα πολιτικής, ψυχολογικής, κοινωνικής, οικονομικής μορφής.

Για τη λύση των προβλημάτων αυτών θεωρείται προηγουμένως απαραίτητη η ανάλυση καταστάσεων, όπου δύο ή περισσότεροι δρώντες (παίκτες) βρίσκονται αντιμέτωποι και ακολουθούν συνεργατικές στρατηγικές. Κάθε παίκτης προσπαθεί να χρησιμοποιήσει όλα τα μέσα που διαθέτει, για να εμποδίσει τον αντίπαλό του να αποκτήσει πλεονεκτήματα που θα περιορίσουν τα κέρδη του. Επομένως, οι ενέργειές του εξαρτώνται άμεσα από τη θέση (στρατηγική) που θα επιλέξει ο αντίπαλος.

Τα τελευταία 30 χρόνια, η θεωρία παιγνίων έχει βρει ευρύτατη εφαρμογή στα οικονομικά, όπου ολόκληροι κλάδοι στηρίζονται στις μεθόδους της, όπως π.χ. η βιομηχανική οργάνωση (industrial organisation), ο σχεδιασμός μηχανισμών (mechanism design) με σπουδαιότερο υποκλάδο τον σχεδιασμό δημοπρασιών (auctions) κ.α.

Επίσης, η θεωρία παιγνίων χρησιμοποιείται και στην Πολιτική Οικονομία και ειδικά στη θεωρία της συλλογικής δράσης (Collective action), όπου εξηγεί ενδεχόμενα συνεργασίας μεταξύ των παικτών. Στη συγκεκριμένη εκδοχή, μιλάμε για παίγνια συνεργασίας (Cooperative Game Theory). Αυτό βρίσκεται σε άμεση συσχέτιση με τον ρόλο του κράτους και των θεσμών σε θέματα συνεργασίας. Χαρακτηριστικό παράδειγμα είναι η παροχή δημόσιων αγαθών και η φορολογία.

Και επειδή ή εξουσία είναι ένα παιχνίδι γι'αυτούς που το παίζουν,όποιος το κατέχει καλύτερα κερδίζει!!!

http://www.arisalexopoulos.gr/files/...E%B5%CF%82.pdf

Η θεωρία των παιγνίων στα σύγχρονα πολιτικά κόμματα. Το παράδειγμα της Νέας Δημοκρατίας

ΘΕΩΡΙΑ ΠΑΙΓΝΙΩΝ, ΣΤΡΑΤΗΓΙΚΗ ΚΑΙ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΠΟΛΙΤΙΚΗ - theoria paignion, stratigiki kai elliniki exoteriki politiki
Reply With Quote
  #57  
Παλιό 29-09-2013, 00:54
squad Ο/Η squad βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Apr 2011
Περιοχή: ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
Μoto: R1200GS'11 - Gilera vx125'05
Μηνύματα: 3,484
Προεπιλογή Απάντηση: Επεισόδια στον Άρειο Πάγο

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από mpampis Εμφάνιση μηνυμάτων
ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΜΑΣ ΔΕΙΧΝΕΙΣ ΤΟ ΕΠΙΠΕΔΟ ΣΑΣ...ΑΥΤΟΙ ΕΙΣΑΣΤΑΝ,ΑΥΤΟΙ ΕΙΣΤΕ...ΜΑΚΡΟΝΗΣΟΥΣ ΚΑΙ ΓΙΑΡΟ ΠΟΤΕ ΚΑΝΕΝΑΣ ΦΑΣΙΣΤΑΣ ΔΕΝ ΠΕΡΑΣΕ.ΔΙΑΒΑΣΕ ΙΣΤΟΡΙΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΒΟΥΤΑ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΣΟΥ ΣΕ ΝΕΡΟ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΣΥΝΕΛΘΕΙΣ.
ΑΑΑΑΑ ΣΤΟ ΝΕΡΟ ΡΙΞΕ ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ 40ΑΡΙΑ ΣΤΑΓΟΝΕΣ ΒΑΜΑ ΠΡΟΠΟΛΗΣ.....ΕΙΝΑΙ ΑΠΟΛΥΜΑΝΤΙΚΟ ΚΑΙ ΑΝΤΙΒΙΟΤΙΚΟ...ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ.
Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από yannis Εμφάνιση μηνυμάτων
Χα, χα, χα!!!!!!!!!
Πού πήγαν οι μσγκιές και τα ζοριλίκια τώρα φλωρέτες μοοοουυυυυυ?!?!?!!!!!!!!!!!!
εγω του εστειλα pm,γιατι προκαλει βριζει,χωρις να ανταποδωσω σεβομενος το φορουμ και την ηλικια του,εστειλα και στον admin πμ. αλλα συνεχιζε και μεσω pm να βριζει. τα πμ ειναι στην διαθεση του admin οποτε θελησει.και επειδη εχει στομα ροδανι,να μου τα πει και απο κοντα βρε αδερφε. δεν ειναι σωστο να λεει πραγματα για εμενα πισω απο το pc. χωρις καν να τον προκαλεσω δεν με εχει δει ποτε του,μονο και μονο επειδη εχω μια διαφορετικη αποψη απο εκεινον.

Last edited by squad; 29-09-2013 at 00:55.
Reply With Quote
  #58  
Παλιό 29-09-2013, 00:54
yannis Ο/Η yannis βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Dec 2008
Περιοχή: Κερατσίνι Far-west
Μoto: F 800 GS._ Αα, ξέχασα. BMW !!!!!
Μηνύματα: 2,987
Προεπιλογή Απάντηση: Επεισόδια στον Άρειο Πάγο

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από mpampis Εμφάνιση μηνυμάτων
γιαννο ερωτηση...σου στελνουν τα φασιστακια π.μ. με απειλες?
κατι τετοιο καταλαβα απο προηγουμενο μυνημα σου.
Αν ναι καλο ειναι να το αναφερεις στους υπευθηνους,αλλο κουβεντα που γινετε μεσα στο φορουμ και αλλο οι προσωπικες επιθεσεις - απειλες.
Νομιζω οτι οι ψευτομαγκιες δεν πρεπει να περνανε


Μην ανησυχείς Μπάμπη.
Στην αρχή παραλίγο να κατουρήσω την ποδιά μου... αλλά σκέφτηκα πως από συνήθεια θα τρέξουν να την φιλήσουν και κρατήθηκα!!!!
Σιγά μην φοβηθώ!!!!!!!!!!!!!!
Reply With Quote
  #59  
Παλιό 29-09-2013, 00:58
squad Ο/Η squad βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Apr 2011
Περιοχή: ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
Μoto: R1200GS'11 - Gilera vx125'05
Μηνύματα: 3,484
Προεπιλογή Απάντηση: Επεισόδια στον Άρειο Πάγο

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από mpampis Εμφάνιση μηνυμάτων
γιαννο ερωτηση...σου στελνουν τα φασιστακια π.μ. με απειλες?
κατι τετοιο καταλαβα απο προηγουμενο μυνημα σου.
Αν ναι καλο ειναι να το αναφερεις στους υπευθηνους,αλλο κουβεντα που γινετε μεσα στο φορουμ και αλλο οι προσωπικες επιθεσεις - απειλες.
Νομιζω οτι οι ψευτομαγκιες δεν πρεπει να περνανε
Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από yannis Εμφάνιση μηνυμάτων
Χα, χα, χα!!!!!!!!!
Πού πήγαν οι μσγκιές και τα ζοριλίκια τώρα φλωρέτες μοοοουυυυυυ?!?!?!!!!!!!!!!!!
Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από yannis Εμφάνιση μηνυμάτων
Μην ανησυχείς Μπάμπη.
Στην αρχή παραλίγο να κατουρήσω την ποδιά μου... αλλά σκέφτηκα πως από συνήθεια θα τρέξουν να την φιλήσουν και κρατήθηκα!!!!
Σιγά μην φοβηθώ!!!!!!!!!!!!!!
καλα το πας συνεχισετο...
Reply With Quote
  #60  
Παλιό 29-09-2013, 01:01
nikosgs Ο/Η nikosgs βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2011
Περιοχή: Byronas
Μoto: GSA
Μηνύματα: 244
Προεπιλογή Απάντηση: Επεισόδια στον Άρειο Πάγο

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από yannis Εμφάνιση μηνυμάτων
Μην ανησυχείς Μπάμπη.
Στην αρχή παραλίγο να κατουρήσω την ποδιά μου... αλλά σκέφτηκα πως από συνήθεια θα τρέξουν να την φιλήσουν και κρατήθηκα!!!!
Σιγά μην φοβηθώ!!!!!!!!!!!!!!
χαλαρωσε μεγαλε...σε φορουμ για μηχανες εισαι και κουβεντα γινεται!! το ειρωνικο υφακι κρατα το για τη παρτη σου. αν δεν δεχεσαι οτι καποιος διαφωνει μαζι σου και με τις αποψεις σου και απαντας ετσι οπως απαντησες σε εμενα και σε αλλους συμφορουμητες απλα δειχνεις ποσο χαμηλο ειναι το επιπεδο σου. κριμα
Reply With Quote
Απάντηση


Κανόνες καταχώρησης
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο HTML κώδικας ειναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 08:22.


vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!