GS Forum

Πήγαινε πίσω   GS Forum > -----> Ταξίδια - Συναντήσεις > "Το ... κοπή τη πίττα"

Αγαπητά μέλη & φίλοι, το GS Forum, μετά από την πολυετή & καθ’ όλα επιτυχημένη πορεία του, εξακολουθεί να παραμένει online,

ώστε οι αναγνώστες του να έχουν πρόσβαση σε όλα τα θέματα του ενδιαφέροντός τους, για ενημέρωση και μελλοντική αναδρομή.

Σας ευχαριστούμε μέσα από την καρδιά μας για την αγάπη και την εμπιστοσύνη που μας δείξατε όλο αυτό το διάστημα

και καταστήσατε την διαδικτυακή αυτή συντροφιά σημείο αναφοράς για τα ελληνικά μοτοσυκλετιστικά δρώμενα και όχι μόνον.

Το μόνο βέβαιο είναι ότι, το ταξίδι συνεχίζεται ...
Απάντηση
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #61  
Παλιό 15-02-2011, 09:52
Uriah Heep Ο/Η Uriah Heep βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Oct 2009
Περιοχή: Θεσσαλονίκη
Μηνύματα: 1,219
Προεπιλογή Απάντηση: Πώς «στήνεται» μια επιτυχημένη Κοπή Πίττας!

Χαζεύοντας τα ριπόρτς και τις φωτό της super production εκδήλωσης,
.
.
…οι υπόλοιπες κοπές πίττας μΕ φαίνονται σαν να έχουν υποστεί λιποαναρρόφηση!


Ακραιφνώς γκραν σουξέ!!!



Άφεριμ U2 guys!
Reply With Quote
  #62  
Παλιό 15-02-2011, 10:09
peterv Ο/Η peterv βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Dec 2008
Περιοχή: Athens
Μoto: BMW R 1200 GS
Μηνύματα: 1,668
Προεπιλογή Απάντηση: Πώς «στήνεται» μια επιτυχημένη Κοπή Πίττας!

Να ευχαριστήσω και εγώ από καρδιάς εσάς τους διοργανωτές για την ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΗ εκδήλωση που διοργάνωσαν.

Θέλω όμως να θίξω και μιά άλλη πτυχή της εκδήλωσης αυτής που την κάνει πολύ ιδιαίτερη και ξεχωριστή. Αυτή της οικογενειακής συμμετοχής.
Δημήτρη και Νίκο κάνατε πολλά για την οργάνωση και την λειτουργία της εκδήλωσης αυτής, είδα όμως και τις γυναίκες σας να τρέχουν, να κατατοπίζουν, να ενημερώνουν. Είδα το παιδί σου Δημήτρη να γιορτάζει τα γενέθλιά του με άλλα παιδιά μηχανόβιων. Είδα γονείς μοτοσυκλετιστών να βρίσκονται στην εκδήλωση με περηφάνια, είδα άλλες συζύγους να βοηθάνε άλλες οικογενειες να περάσουν καλά και ας μην τις ήξεραν.

Αυτή η πτυχή λέγεται μοτοσυκλετιστική παιδεία , δύσκολα στις μέρες με την κρίση που ζούμε , συναντάς ανθρώπους με τέτοια αλληλεγύη μεταξύ τους, με χαμόγελα και αληθινή διάθεση για επικοινωνία και τόσους πολλούς ανθρώπους μαζεμένους !!!!
Τα παιδιά μας, καταλαβαίνουν τι συμβαίνει στην πράξη, δύσκολα μπορούν να βάλουν σε λέξεις αυτό που έζησαν, απλά το βίωσαν και αυτό είναι πολύ σημαντικότερο από οποιαδήποτε γονεϊκή κατήχηση.

Είναι η κοινωνική προσφορά η του μοτοσυκλετισμού που δεν έχουμε συνηθήσει να την βλέπουμε συχνά και να την ζούμε τόσο δυνατά όπως αυτό το Σαββατοκύριακο στο Σοφικό .

Νομίζω ότι αυτό το σημείο κάνει την συγκεκριμένη εκδήλωση ακόμα πιο σημαντική και ιδιαίτερη.

Ενα μεγάλο ευχαριστώ Νίκο και Δημήτρη για την ευκαιρία που μας δώσατε να βρεθούμε όλοι μας εκεί ΟΛΟΚΛΗΡΟΙ (με τις συζύγους και τα παιδιά μας).

Last edited by peterv; 15-02-2011 at 10:21.
Reply With Quote
  #63  
Παλιό 15-02-2011, 10:18
tsompanis Ο/Η tsompanis βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Sep 2009
Περιοχή: ioannina
Μηνύματα: 3,084
Προεπιλογή Απάντηση: Πώς «στήνεται» μια επιτυχημένη Κοπή Πίττας!

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από peterv Εμφάνιση μηνυμάτων
Να ευχαριστήσω και εγώ από καρδιάς τους διοργανωτές για την ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΗ εκδήλωση που διοργάνωσαν.

Θέλω όμως να θίξω και μιά άλλη πτυχή της εκδήλωσης αυτής που την κάνει πολύ ιδιαίτερη και ξεχωριστή. Αυτή της οικογενειακής συμμετοχής.
Ο Δημήτρης και ο Νίκος έκαναν πολλά για την οργάνωση και την λειτουργία της εκδήλωσης αυτής, είδα όμως και τις γυναίκες τους να τρέχουν, να κατατοπίζουν, να ενημερώνουν. Είδα το παιδί του Δημήτρη να γιορτάζει τα γενέθλιά του με άλλα παιδιά μηχανόβιων. Είδα γονείς μοτοσυκλετιστών να βρίσκονται στην εκδήλωση με περηφάνια, είδα συζύγους να βοηθάνε άλλες οικογενειες να περάσουν καλά και ας μην τις ήξεραν.

Αυτή η πτυχή λέγεται μοτοσυκλετιστική παιδεία , δύσκολα στις μέρες με την κρίση που ζούμε , συναντάς ανθρώπους με τέτοια αλληλεγύη μεταξύ τους, με χαμόγελα και αληθινή διάθεση για επικοινωνία και τόσους πολλούς ανθρώπους μαζεμένους !!!!
Τα παιδιά μας καταλαβαίνουν τι συμβαίνει στην πράξη χωρίς να μιλάνε γιατί απλά το βιώνουν και αυτό είναι πολύ σημαντικότερο από οποιαδήποτε γονεϊκή κατήχηση.

Είναι η κοινωνική προσφορά η του μοτοσυκλετισμού που δεν έχουμε συνηθήσει να την βλέπουμε συχνά και να την ζούμε τόσο δυνατά όπως αυτό το Σαββατοκύριακο στο Σοφικό .

Νομίζω ότι αυτό το σημείο κάνει την συγκεκριμένη εκδήλωση ακόμα πιο σημαντική και ιδιαίτερη.

Ενα μεγάλο μπράβο στον Νίκο και τον Δημήτρη που μας έδωσαν την ευκαιρία να βρεθούμε όλοι μας εκεί ΟΛΟΚΛΗΡΟΙ (με τις συζύγους και τα παιδιά μας).

τα είπες όλα αδερφέ!:sm4:
Reply With Quote
  #64  
Παλιό 15-02-2011, 10:31
ARGI Ο/Η ARGI βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Moderator
 
Ημερομηνία εγγραφής: Feb 2010
Περιοχή: KARDITSA
Μoto: R 850 GS (Red Fat Lady!!!)
Μηνύματα: 9,816
Προεπιλογή Απάντηση: Πώς «στήνεται» μια επιτυχημένη Κοπή Πίττας!

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από peterv Εμφάνιση μηνυμάτων
Να ευχαριστήσω και εγώ από καρδιάς εσάς τους διοργανωτές για την ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΗ εκδήλωση που διοργάνωσαν.

Θέλω όμως να θίξω και μιά άλλη πτυχή της εκδήλωσης αυτής που την κάνει πολύ ιδιαίτερη και ξεχωριστή. Αυτή της οικογενειακής συμμετοχής.
Δημήτρη και Νίκο κάνατε πολλά για την οργάνωση και την λειτουργία της εκδήλωσης αυτής, είδα όμως και τις γυναίκες σας να τρέχουν, να κατατοπίζουν, να ενημερώνουν. Είδα το παιδί σου Δημήτρη να γιορτάζει τα γενέθλιά του με άλλα παιδιά μηχανόβιων. Είδα γονείς μοτοσυκλετιστών να βρίσκονται στην εκδήλωση με περηφάνια, είδα άλλες συζύγους να βοηθάνε άλλες οικογενειες να περάσουν καλά και ας μην τις ήξεραν.

Αυτή η πτυχή λέγεται μοτοσυκλετιστική παιδεία , δύσκολα στις μέρες με την κρίση που ζούμε , συναντάς ανθρώπους με τέτοια αλληλεγύη μεταξύ τους, με χαμόγελα και αληθινή διάθεση για επικοινωνία και τόσους πολλούς ανθρώπους μαζεμένους !!!!
Τα παιδιά μας, καταλαβαίνουν τι συμβαίνει στην πράξη, δύσκολα μπορούν να βάλουν σε λέξεις αυτό που έζησαν, απλά το βίωσαν και αυτό είναι πολύ σημαντικότερο από οποιαδήποτε γονεϊκή κατήχηση.

Είναι η κοινωνική προσφορά η του μοτοσυκλετισμού που δεν έχουμε συνηθήσει να την βλέπουμε συχνά και να την ζούμε τόσο δυνατά όπως αυτό το Σαββατοκύριακο στο Σοφικό .

Νομίζω ότι αυτό το σημείο κάνει την συγκεκριμένη εκδήλωση ακόμα πιο σημαντική και ιδιαίτερη.

Ενα μεγάλο ευχαριστώ Νίκο και Δημήτρη για την ευκαιρία που μας δώσατε να βρεθούμε όλοι μας εκεί ΟΛΟΚΛΗΡΟΙ (με τις συζύγους και τα παιδιά μας).
......
Reply With Quote
  #65  
Παλιό 15-02-2011, 11:36
moby_gr Ο/Η moby_gr βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Aug 2009
Περιοχή: Αθήνα
Μoto: R1200GS Adventure
Μηνύματα: 3,561
Προεπιλογή Απάντηση: Πώς «στήνεται» μια επιτυχημένη Κοπή Πίττας!

Νικόλα, Δημήτρη, να είστε πάντα καλά και γεροί!

Όλα ξεκίνησαν με την ίδρυση του forum...τα υπόλοιπα είναι φυσικό επακόλουθο, με βάση τους χαρακτήρες και την ακεραιότητα σας!

Και του χρόνου (στο εξωτερικό )
Reply With Quote
  #66  
Παλιό 15-02-2011, 11:49
adventure Ο/Η adventure βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Moderator
 
Ημερομηνία εγγραφής: Dec 2008
Περιοχή: Ζάκυνθος
Μoto: BMW 1150GS Adventure Βασιλομήτωρ των ADV
Μηνύματα: 20,938
Προεπιλογή Απάντηση: Πώς «στήνεται» μια επιτυχημένη Κοπή Πίττας!

Φανταστικά.



Δεν νομίζω να με καλύπτει αυτή η λέξη για αυτό που ζήσαμε στο Σοφικό .



Συγχαρητήρια σε όλους όσους συμμετείχαν άντρες γυναίκες για να γίνει αυτή η τόσο πετυχημένη εκδρομή για την κοπή τις Πίτας του GSForum .



Μου δόθηκε η ευκαιρία να γνωρίσω από κοντά αξιόλογους ανθρώπους αλλά και να συναντήσω και φίλους από το παρελθόν .

Ελπίζω να μου ξαναδοθεί η ευκαιρία να ξαναβρεθώ ξανά στην όμορφη παρέα του GSForum.



Και του χρόνου δυναμικά έτσι όπως το GSForum ξέρει και κάνει επιτυχημένα .



Να γιατί GSForum.



Reply With Quote
  #67  
Παλιό 15-02-2011, 12:00
EOD-K9 Ο/Η EOD-K9 βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: ΧΑΝΙΑ R1200GS
Μoto: R1200GS
Μηνύματα: 7,584
Προεπιλογή Απάντηση: Πώς «στήνεται» μια επιτυχημένη Κοπή Πίττας!

Αν και νομίζω ότι οι προλαλησαντες τα έγραψαν όλα, θα ήθελα με την σειρά μου να ευχαριστήσω τόσο τους ADMIN όσο και τους MOD που έτρεξαν για να στηθεί αυτό το ΑΠΙΘΑΝΟ τριήμερο. (βγάζω την ουρά μου απ'εξω γιατί το μόνο που έκανα ήταν η φιλική συμμετοχή )
Ένα τριήμερο που θα κουβεντιαστεί από πολλούς και για πολύ καιρό οι οποίοι περίμεναν ένα στροβοπάτημα αλλά δυστυχώς γι'αυτούς έγινε αλλλμααα!!!

Το μόνο που μας μένει είναι η πρόταση απο την ΜΑΜΑ να οργανώσουμε εμείς το GS Forum το επόμενο δικό της χάπενινγκ .(Αλήθεια πόσους είχε μαζέψει) ??

Και για να μην τρελαθούμε τελείως ,μετά από αρκετή σκέψη βρήκα το λάθος !!!!

Είναι κατάσταση αυτή να μην έχουν τα δωμάτιά Internet ????

Απαράδεκτο χωρίς
GS Forum 3 μέρες !!?? αίσχος
Reply With Quote
  #68  
Παλιό 15-02-2011, 12:56
gepol Ο/Η gepol βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Sep 2009
Περιοχή: Athens
Μoto: Honda ST 1300 Pan European
Μηνύματα: 1,483
Προεπιλογή Απάντηση: Πώς «στήνεται» μια επιτυχημένη Κοπή Πίττας!

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από EOD-K9 Εμφάνιση μηνυμάτων
Και για να μην τρελαθούμε τελείως ,μετά από αρκετή σκέψη βρήκα το λάθος !!!!

Είναι κατάσταση αυτή να μην έχουν τα δωμάτιά Internet ????

Απαράδεκτο χωρίς
GS Forum 3 μέρες !!?? αίσχος
Εγώ είχα
Reply With Quote
  #69  
Παλιό 15-02-2011, 13:53
serbko Ο/Η serbko βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Sep 2010
Περιοχή: pagrati
Μoto: bmw 1200 gs
Μηνύματα: 35
Προεπιλογή Απάντηση: Πώς «στήνεται» μια επιτυχημένη Κοπή Πίττας!

Συγχαρητήρια στους διοργανοτές.Δεν έχω ανάλογη εμπειρία από άλλες τέτοιες μαζώξεις αλλά από οτι άκουγα από άλλους ήταν η καλύτερη
Reply With Quote
  #70  
Παλιό 15-02-2011, 14:51
Gazi Ο/Η Gazi βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Feb 2009
Περιοχή: Χανιά
Μηνύματα: 3,913
Προεπιλογή Απάντηση: Πώς «στήνεται» μια επιτυχημένη Κοπή Πίττας!

Συγχαρητήρια σε όλους όσους ετρεξαν για αυτή την καταπληκτική εκδήλωση...Το GSforum για ακόμη μία φορά δείχνει την πραγματικά προσωπικού επιπέδου επαφή των μελών του,κάτι που με μαθηματική ακρίβεια ΔΕΝ υπάρχει αλλού!
Και πάλι Μπράβο σε όλους!!!

Reply With Quote
Απάντηση


Κανόνες καταχώρησης
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο HTML κώδικας ειναι σε λειτουργία

Που θέλετε να σας πάμε;

Σχετικά Θέματα
Θέμα Δημιουργός Forum Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
Πώς κάνει ντουζ ένας άνδρας και πώς μια γυναίκα; Οι διαφορές! MARK Χιούμορ 10 28-12-2010 11:55
Πώς αλλάζει μια λάμπα..... evan400f Ανέκδοτα 10 02-12-2010 11:44
Πώς να νιώσετε καλύτερα όταν έχετε μια δύσκολη μέρα ή Διαχείριση Θυμού.. kostas_366 Χιούμορ 17 01-12-2009 00:39
Η πιο επιτυχημένη BMW όλων των εποχών gemara Γενικά - Μοτοσυκλέτα 22 12-05-2009 00:49
Πώς κάνεις έναν άντρα και μια γυναίκα ευτυχισμένους… p.l. Χιούμορ 6 18-02-2009 02:10


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 13:35.


vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!