GS Forum

Πήγαινε πίσω   GS Forum > -----> Μοτοσυκλέτα > Τεχνικά θέματα διάφορα

Αγαπητά μέλη & φίλοι, το GS Forum, μετά από την πολυετή & καθ’ όλα επιτυχημένη πορεία του, εξακολουθεί να παραμένει online,

ώστε οι αναγνώστες του να έχουν πρόσβαση σε όλα τα θέματα του ενδιαφέροντός τους, για ενημέρωση και μελλοντική αναδρομή.

Σας ευχαριστούμε μέσα από την καρδιά μας για την αγάπη και την εμπιστοσύνη που μας δείξατε όλο αυτό το διάστημα

και καταστήσατε την διαδικτυακή αυτή συντροφιά σημείο αναφοράς για τα ελληνικά μοτοσυκλετιστικά δρώμενα και όχι μόνον.

Το μόνο βέβαιο είναι ότι, το ταξίδι συνεχίζεται ...
Απάντηση
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #71  
Παλιό 24-06-2009, 08:55
ntinopoulos Ο/Η ntinopoulos βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: NIKEA-PIREAS
Μoto: 1200gs
Μηνύματα: 10,013
Προεπιλογή Απάντηση: ΠΡΟΣΟΧΗ ΚΙΝΔΥΝΟΣ ΕΙΝΑΙ BMW

καλαμπουρτζηδες!!!
Reply With Quote
  #72  
Παλιό 24-06-2009, 09:57
mjtir Ο/Η mjtir βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Feb 2009
Περιοχή: ΕΛΛΗΝΙΚΟ GS1200ADV
Μoto: R1200GS ADV
Μηνύματα: 373
Προεπιλογή Απάντηση: ΠΡΟΣΟΧΗ ΚΙΝΔΥΝΟΣ ΕΙΝΑΙ BMW

Ερωτησις :

Αν υπηρχε σχεδιαστικο λαθος η κατασκευαστικο η τελος παντων οτιδηποτε στην υλοποιηση του αξονα , δεν θα επρεπε οι <<καταστροφες>> να ηταν εκθετικα περισσοτερες. Τοσες χιλιαδες GS εχουν πουληθει ανα τον κοσμο , και πολλοι απο τους κατοχους τους , την οδηγουν στα ορια . (Δεν λεω οτι δεν παρουσιαζει προβληματα ο αξονας. Αυτο ειναι γνωστο και νομιζω καθε υποψηφιος αγοραστης το γνωριζει μιας και εχει παρει αρκετη δημοσιοτητα το θεμα παγκοσμιως) .

Καπου υπαρχουν αληθειες και καπου υπαρχουν ψεματα....

Σε καθε περιπτωση και με την συμφωνη γνωμη των διαχειριστων θα μπορουσε να δημιουργηθει νημα με μια καταγραφη των προβληματων που εχουν προκυψει στον καθενα μας . Θα ειχαμε μια μικρη εικονα εστω αλλα αρκετα αντιπροσωπευτικη για την ελληνικη πραγματικοτητα.....

Last edited by mjtir; 24-06-2009 at 10:01.
Reply With Quote
  #73  
Παλιό 26-06-2009, 07:14
gs1150 Ο/Η gs1150 βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: Θεσσαλονίκη
Μoto: gs1150
Μηνύματα: 508
Προεπιλογή Απάντηση: ΠΡΟΣΟΧΗ ΚΙΝΔΥΝΟΣ ΕΙΝΑΙ BMW

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από Ionlab
Επομένως εν δυνάμει ΝΑΙ ΟΛΑ τα BMW είναι κίνδυνος.
Φιλικά Ίων (κατα κόσμον Γιώργος)


Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από RIDER Εμφάνιση μηνυμάτων
..κάποια αεροπλάνα έπεσαν,

κάποια τρένα τράκραν,

κάποια καράβια βούλιαξαν,

κάποια αυτοκίνητα μάρκας ΤΟΥΟΤΑ χάλασαν ......



ΑΡΑ ...μην ξαναμπήτε σε αεροπλάνο γιατί είναι "εν δυνάμει κίνδυνος"

μην ξαναμπήτε σε τρένο γιατί είναι "εν δυνάμει κίνδυνος"

μην ξαναμπήτε σε καράβι γιατί είναι "εν δυνάμει κίνδυνος"

μην ξαναγοράσετε ΤΟΥΟΤΑ γιατί είναι "εν δυνάμει κίνδυνος"

μην ξανακαβαλήσετε μηχανάκι γιατί είναι "εν δυνάμει κίνδυνος-ΘΑΝΑΤΟΣ"



Όλ' αυτά, μόνο χιουμοριστικά μπορώ να τα δω, όπως και χιουμοριστικά βλέπω τα γραφόμενά σου κατά κόσμον Γεώργιε ....



Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από Ionlab Εμφάνιση μηνυμάτων
Χαίρομαι ιδιαίτερα που "έπιασες" το αστειάκι μου...


..με έκπληξη διαβάζω άλλα πράγματα σήμερα στην απάντησή σου.
Εσύ έγραφες για αεροπλάνα-εγγυήσεις-ανακλήσεις, και τώρα διαβάζω "έπιασες το αστειάκι μου"
Δεν καταλαβαίνω γιατί τα άλλαξες .........................
Reply With Quote
  #74  
Παλιό 26-06-2009, 19:31
alx_k Ο/Η alx_k βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Feb 2009
Περιοχή: Βολος
Μoto: R1200GS
Μηνύματα: 1,774
Προεπιλογή Απάντηση: ΠΡΟΣΟΧΗ ΚΙΝΔΥΝΟΣ ΕΙΝΑΙ BMW

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από GeorgeP Εμφάνιση μηνυμάτων
Συναδελφοι,
Απευθύνομαι σε όλους εσας που απαντησατε στην ‘’γιαγιά αρκούδα’’, και σας λεω ότι ΟΛΟΙ εχετε δικιο σε αυτα που γραφετε και υποστηριζετε!!! Ναι, εχετε δίκιο, όμως...., ελατε στην θεση του, εχει δωσει 25,000ε που για πολλους ειναι περισσότερα απο τους μισθούς ενος ολοκληρου χρόνου κι αντιμετωπιζει χρόνια προβληματα τα οποια δεν βρίσκουν λυση!!!!! Αυτό απο μονο του ειναι ανεπιτρεπτο οχι μονον για την BMW αλλα και για την Kymco, Zogshen κ.α Ταιβανο/Κινεζικες φτηνές εταιρείες!!! Δεν μπορεις να αγοράζεις ενα brand name της εμβελειας αυτής, να δινεις ενα σκασμο λεφτά και να μην μπορουν να φτάξουν την όποια βλαβη οσο σπουδαία / περιπλοκη ειναι!!! Οπως και να το δει κανεις ειναι απαραδεκτο!!! Κι απο οσο ξερω ο ανθρωπος ταλαιπωρειται καιρό τώρα!!!!!
Ξεχειλιζει απο αγανακτηση το ποστ του και καταλαβαινω οτι απο αυτην παρασυρεται και καταφευγει σε χαρακτηρισμους για την μαμα εταιρεία!! Αλλα, για σκεφτείτε, να συνεβαιναν σε εμας ολα αυτα που συμβαινουν σε αυτον (με –25000ε) πως θα αντιδρούσαμε??? Αλλοι ειναι ψυχραιμοτεροι με τεραστια υπομονη κι άλλοι οχι!!!!


Για την ‘’γιαγια αρκουδα’’


Αγαπητε συνονοματε Γιωργο

Το ποστ σου ειναι χειμαρρώδες και όπως εγραψα και πιο πανω ξεχειλιζει (δικαίως) απο αγανακτηση!!! Καταλαβαινω την εμφαση που ηθελες να δωσεις αλλα απο τον τιτλο και μονον παιρνει η μπαλα ολους τους κατοχους BMW, που ομολογουμενως αντιμετωπιζουν προβληματα (σε αντιθεση με το ονομα και την ιστορια της BMW), αλλα δεν ειναι όλοι!!!! Όμως υπαρχουν, λιγοι ¨η πολλοί δεν εχει σημασια, κι αυτοι που δεν εχουν κανενα προβλημα!!! Θέλεις να το ονομασουμε ‘’τυχη’’ θέλεις να το πουμε ‘’ ο Θεός εβαλε το χερι του’’ όπως και να το πουμε υπαρχουν κι αυτοι!!!! Δεν μπορεις να το αμφισβητείς ολοκληρωτικά!!!
Στο δευτερο ποστ σου καταφερνεσαι εναντίον του φορουμ και των συντελεστων του, γιατί? Ο Αρκας δεν σου εγραψε κατι προσβλητικό εν αντιθεση με εσενα που τον/τους ‘’ελουσες’’ κανονικά!!! Αυτο το φορουμ (όπως κι αλλα) ειναι γεματο απο παραπονα για τα προιοντα BMW και σε κανενα σημειο οι αντμιν δεν παρενεβησαν να τα ‘’κοψουν’’ διότι έπρεπε να ειπωθουν και να μαθευτούν!! Δεν νομιζω να θελουν να χαιδεψουν τα αυτια κανενός και καμιανής εταιρείας!!! Αν ηθελαν κατι τετοιο θα ‘’εκοβαν’’ πολλούς ποσταδόρους!!!
Αγαπητε Γιωργο, σε παρακολουθω καιρό τωρα (ειναι κανα δυο χρονια νομιζω) κι απο άλλο φορουμ και ανγνωριζοντας σε απο τα γραφομενα σου σαν εναν σοβαρό και μετρημενο ανθρωπο για το τέλος αφησα τα περι ‘’χρηματοδοτησεως’’!! Πολυ ευαισθητο θεμα πραγματι αλλα.....δεν αφορα εμας!! Ο καθε ιδιοκτητης φορουμ εχει το δικαιωμα να βρισκει λεφτά για να ‘’τρεξει’’ το φορουμ του όπου θελει και μπορει!!! Εφόσον τα μελη δεν εχουν καμια οικονομικη επιβαρυνση (θυμιζω οτι σε άλλα φορουμς υπαρχει το ‘’paypal donate’’), και τα χρηματα δεν προερχονται απο παρανομες δραστηριότητες.......τι μας μέλει? Μπορει ο ιδιοκτητης να τα βρει μεσω συνβεργαζομενων καταστηματων (εδω δεν υφισταται κατι τετοιο), μπορει να τα βρει μεσω διανυκτερευσεων σε Πανελληνιες (που ουτε αυτο υφισταται εδω), μπορει...., μπορει.........θα μπορουσα να σου παραθεσω αλλους 10 τρόπους!!!
Νομίζεις οτι αν υπηρχε ‘’χρηματοδοτηση’’ απο την BMW Hellas θα με αφηνανε εμενα να γράφω τις παπαριές περι αξιοπιστιας των BMW και να ποσταρω τα λινκς για τις ανακλησεις τους που καποιες δεν εχουν αναγγελθεί ποτέ στην Ελλαδα? Αυτο μονον κακο κανει στην BMW Hellas αλλα........ειμαι εδω!! Αν με διαβαζεις θα εχεις παρατηρησει ποσο καυστικός γινομαι ορισμενες φορές κιας γραφω σε BMW φόρουμ εχοντας Χοντα μια ζωή!!! (πλην μιας εξαιρεσης που ειχα BMW!!!!
Αυτο Γιωργη λεγεται, κατα την γνωμη μου, ελευθερία του λογου!!! Την οποια ελευθερια δεν θα την ειχαμε αν τα πραγματα ηταν ετσι όπως τα λες!!!

Για το τέλος, κανεις δεν θέλει να διαγραφτεις, εξ άλλου οι ιδιοκτητες ειναι φανατικοι ‘’πολεμιοι’’ των διαγραφων του ‘’ban’’ κι αλλων συναφών!!!
Εχουμε μια καλη παρεα εδω μεσα, μονον λιγο ‘’πολιτικη’’ χρειαζεται στα γραφομενα μας για να μην χανουμε και το δικιο μας!!!!


:sm5:
Reply With Quote
  #75  
Παλιό 27-06-2009, 16:38
Ionlab Ο/Η Ionlab βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2009
Περιοχή: Πάτρα
Μoto: BMW R-1150GS
Μηνύματα: 198
Προεπιλογή Απάντηση: ΠΡΟΣΟΧΗ ΚΙΝΔΥΝΟΣ ΕΙΝΑΙ BMW

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από RIDER Εμφάνιση μηνυμάτων
..με έκπληξη διαβάζω άλλα πράγματα σήμερα στην απάντησή σου.
Εσύ έγραφες για αεροπλάνα-εγγυήσεις-ανακλήσεις, και τώρα διαβάζω "έπιασες το αστειάκι μου"
Δεν καταλαβαίνω γιατί τα άλλαξες .........................
Πράγματι έτσι ξεκίνησα αλλά αποφάσισα ότι δεν έχει νόημα να καθήσω να εξηγήσω το τι έχει κάνει η BMW με το θέμα όλα αυτά τα χρόνια....
Για να μην υπάρχουν παρεξηγήσεις όμως έγραφα ότι όταν πέφτει ένα αεροπλάνο γίνεται μεγάλη προσπάθεια για να βρουν το αίτιο και μετά αν διαπιστωθεί τεχνικό σφάλμα γίνεται διόρθωση σε όσα πετάνε...
Φυσικά και μια BMW δεν είναι αεροπλάνο αλλά το πρόβλημα θα μπορούσε τόσα χρόνια να έχει διορθωθεί.
Μάλιστα στο 1200 είχε και εγγύηση εφ όρου ζωής...ωραίο αστειάκι όπως αποδείχθηκε.

Ο λόγος που το άλλαξα είναι γιατί δεν είχα όρεξη να μπω σε έναν αέναο κύκλο μακροσκελών εξηγήσεων. Όποιος καταλαβε το ύφος των λεγόμενων μου κατάλαβε...Γιατί και σε μένα αδειασε τα λάδια το 850 σε μια παρατεταμένη δεξιά σε αυτοκινητόδρομο στην Σλοβενία δικάβαλος με την γυναίκα μου...Όχι απροειδοποίητα όμως...είχα καταλάβει ότι κάτι δεν πηγαινε καλά γιατί ένιωθα έναν κραδασμό (δεν έμοιαζε κάτι σοβαρό και ούτε μπορούσα να το προσδιορίσω στο πίσω μέρος)...όμως τότε δεν γνώριζα τίποτα για το συγκεκριμένο πρόβλημα την σοβαρότητά του και για τα BMW γενικότερα.
Δεν έπεσα...αλλά δεν θα ξαναδοκίμαζα την τύχη μου ξανά έτσι...

Αν εσύ θυμάσαι και κάτι επιπλεόν που είχα προσθέσει και το παρέλειψα παρακαλώ να με συμπληρώσεις έτσι για να μην υπάρχουν παρεξηγήσεις...
Reply With Quote
  #76  
Παλιό 27-06-2009, 16:43
Ionlab Ο/Η Ionlab βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2009
Περιοχή: Πάτρα
Μoto: BMW R-1150GS
Μηνύματα: 198
Προεπιλογή Απάντηση: ΠΡΟΣΟΧΗ ΚΙΝΔΥΝΟΣ ΕΙΝΑΙ BMW

Αντίστοιχα ισχύουν και για τα servo...Λίγα χαλάνε....αλλά όταν χαλάνε σε κόβει κρύος ιδρώτας μέχρι να συνειδητοποιήσεις γιατί δεν φρενάρεις....
Αλλά εκεί δεν φταίει η BMW αλλά αυτός που κάνει το service και αλλάζει τα υγρά των φρένων στην μηχανή αφήνωντας ελάχιστο αέρα μέσα η ύπαρξη του οποίου μασκάρεται από την λειτουργία του servo.
Γι' αυτό και υπάρχει και ειδική λειτουργία στο GT1 γι' αυτό.
Reply With Quote
  #77  
Παλιό 29-06-2009, 08:44
γιαγια αρκουδα Ο/Η γιαγια αρκουδα βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2009
Περιοχή: ν. φιλαδελφεια
Μoto: BMW K 1200 LT NEXUS 500 AX1 HONDA KABASAKI ZX636RR GSR600 SUZUKI
Μηνύματα: 396
Προεπιλογή Απάντηση: ΠΡΟΣΟΧΗ ΚΙΝΔΥΝΟΣ ΕΙΝΑΙ BMW

την επιθεση που δεχτηκα στο φορουμ αυτο απο ατομα που με ξερουν δεν τιν περιμενα.
αντι θα θηκτουν απο την bmw θυκτικαν τα μελοι του φορουμ. αυτο για εμενα ειναι παραξενο.
μπορει φιλε αρκα να μην εχο αποδιξεις οτι σας επιδοτη η bmw αλλα το να δεχεσε επιθεση απο τους διαχιριστες γιατι εβαλες ενα ποστ να ενοιμεροσειw τον κοσμο για το τι γινετε με της μοτοσικλετες της bmw .... πιος ο λογος για τοσο μενος?
ναι μπορει αν ειναι οπος λετε μερικοι το δικο μου σκουπιδι αλλα μιπος καποιοι που διαβασουν σκευτουν οτι και το δικο τους ειναι σκουπιδι που τους εβγαλε τοσα προβλιματα?
οτι γραφω εγω εδω το στελνο και στην γερμανια . γιατι αυτοι δεν αγαπανε την bmw που στο κατω κατω απο αυτην τρονε? γιατι δεν θηγονται?
αντι να μου κανουν αυτοι αγωγη που ας πει κανεις οτι ενοιμερονοντας τον κοσμο χανουν πελατες , με απιλεις εσυ οτι θα μου κανεις αγωγη? σε ξαναροτο δεν σου φενετε παραξενο.
μεταξυ καποιων <<φιλων πιστευω>> που μηλανε και γραφουν τοσο καιρο το να σου πει καποιος οτι με εθηξες χορεις να του εχεις επιτεθη προσοπικα και να σου επιτεθη αυτος, καποιος δεν ειναι παρεξενο? οποτε μην εισαι τοσο ευθηκτος δεν επιτεθηκα προσοπικα σε κανεναν του φορουμ οτι γραφω το κανω να βλεπει ο κοσμος και να φιλαγετε. οπως ειπε καποιος συνφορουμιτης σε αλλο φορουμ .<< δεν δεχομε σε αυτην την εταιρια και με τον τιμοκαταλογο που εχουν ουτε ενα σκουπιδι να βγενει στην παραγωγη>> και συμφωνο απολιτα. οποτε θα φωναζω οτι φτιαχνουν σκουπιδια για να τα ελεγχουν ακομα και βιδα βιδα. και σου λεω εγω αν δεν τα γραψω και παρει καποιος αλλος φιλος σου η συγκενης σου? θα το ηθελες να τραβιξει αυτα που τραβαω? τοτε και εσυ θα βγης και θα φωναζεις οχι αλλα σκουπιδια απο την bmw και ας ειναι το δικος σου το τελειο.
λογο του οτι δεν εχω χρονο λογο του οτι με τον τραυματισμο μου εχουν μινει πισο οι δουλιες μου δεν μπορο να μπενο συνεχεια. οπως και δεν εκατσα να διαβασο και τις 5 σελιδες που εχουν γραψει.
αλλα επιμενο σε κατι ...
οσο βγαζει εστο και ενα στα 1000 που ειναι σκουπιδι δεν εχει σιμασια αν ειναι δικο μου η οχι θα φωναζω για να προστατευσω τον κοσμο και να παψουν να βγαζουν ακομα και αυτο το ενα το σκαρτο.
ξεκολιαζομαστε να βγαλουμε τα λευτα που τα πληρωνουμα δεν τα βρισκουμε στον δρομο ουτε στα σκουπιδια για να μας πουλανε σκουπιδια
Reply With Quote
  #78  
Παλιό 29-06-2009, 09:02
georgekostas Ο/Η georgekostas βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2009
Περιοχή: Ιωαννινα
Μoto: BMW R1200 GSA
Μηνύματα: 5,680
Προεπιλογή Απάντηση: ΠΡΟΣΟΧΗ ΚΙΝΔΥΝΟΣ ΕΙΝΑΙ BMW

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από γιαγια αρκουδα Εμφάνιση μηνυμάτων
...οσο βγαζει εστο και ενα στα 1000 που ειναι σκουπιδι δεν εχει σιμασια αν ειναι δικο μου η οχι θα φωναζω για να προστατευσω τον κοσμο και να παψουν να βγαζουν ακομα και αυτο το ενα το σκαρτο.
Δυστυχως δεν υπαρχει,απ'οσο ξερω τουλαχιστον,καμμια εταιρια να εχει τετοια ποσοστα δλδ ουτε ενα σκαρτο στα 1000.
Ενας φιλος πηρε μια Mercedes καινουρια αξιας 100.000 ευρω και στο πρωτο εξαμηνο εμεινε στο δρομο και τον μαζευανε.Μ'αυτη τη λογικη ολα τα μηχανοκινητα μεσα ειναι σκουπιδια συμψωνω και γω.
Reply With Quote
  #79  
Παλιό 29-06-2009, 09:27
ntinopoulos Ο/Η ntinopoulos βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: NIKEA-PIREAS
Μoto: 1200gs
Μηνύματα: 10,013
Προεπιλογή Απάντηση: ΠΡΟΣΟΧΗ ΚΙΝΔΥΝΟΣ ΕΙΝΑΙ BMW

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από γιαγια αρκουδα Εμφάνιση μηνυμάτων
την επιθεση που δεχτηκα στο φορουμ αυτο απο ατομα που με ξερουν δεν τιν περιμενα.
αντι θα θηκτουν απο την bmw θυκτικαν τα μελοι του φορουμ. αυτο για εμενα ειναι παραξενο.
μπορει φιλε αρκα να μην εχο αποδιξεις οτι σας επιδοτη η bmw αλλα το να δεχεσε επιθεση απο τους διαχιριστες γιατι εβαλες ενα ποστ να ενοιμεροσειw τον κοσμο για το τι γινετε με της μοτοσικλετες της bmw .... πιος ο λογος για τοσο μενος?
ναι μπορει αν ειναι οπος λετε μερικοι το δικο μου σκουπιδι αλλα μιπος καποιοι που διαβασουν σκευτουν οτι και το δικο τους ειναι σκουπιδι που τους εβγαλε τοσα προβλιματα?
οτι γραφω εγω εδω το στελνο και στην γερμανια . γιατι αυτοι δεν αγαπανε την bmw που στο κατω κατω απο αυτην τρονε? γιατι δεν θηγονται?
αντι να μου κανουν αυτοι αγωγη που ας πει κανεις οτι ενοιμερονοντας τον κοσμο χανουν πελατες , με απιλεις εσυ οτι θα μου κανεις αγωγη? σε ξαναροτο δεν σου φενετε παραξενο.
μεταξυ καποιων <<φιλων πιστευω>> που μηλανε και γραφουν τοσο καιρο το να σου πει καποιος οτι με εθηξες χορεις να του εχεις επιτεθη προσοπικα και να σου επιτεθη αυτος, καποιος δεν ειναι παρεξενο? οποτε μην εισαι τοσο ευθηκτος δεν επιτεθηκα προσοπικα σε κανεναν του φορουμ οτι γραφω το κανω να βλεπει ο κοσμος και να φιλαγετε. οπως ειπε καποιος συνφορουμιτης σε αλλο φορουμ .<< δεν δεχομε σε αυτην την εταιρια και με τον τιμοκαταλογο που εχουν ουτε ενα σκουπιδι να βγενει στην παραγωγη>> και συμφωνο απολιτα. οποτε θα φωναζω οτι φτιαχνουν σκουπιδια για να τα ελεγχουν ακομα και βιδα βιδα. και σου λεω εγω αν δεν τα γραψω και παρει καποιος αλλος φιλος σου η συγκενης σου? θα το ηθελες να τραβιξει αυτα που τραβαω? τοτε και εσυ θα βγης και θα φωναζεις οχι αλλα σκουπιδια απο την bmw και ας ειναι το δικος σου το τελειο.
λογο του οτι δεν εχω χρονο λογο του οτι με τον τραυματισμο μου εχουν μινει πισο οι δουλιες μου δεν μπορο να μπενο συνεχεια. οπως και δεν εκατσα να διαβασο και τις 5 σελιδες που εχουν γραψει.
αλλα επιμενο σε κατι ...
οσο βγαζει εστο και ενα στα 1000 που ειναι σκουπιδι δεν εχει σιμασια αν ειναι δικο μου η οχι θα φωναζω για να προστατευσω τον κοσμο και να παψουν να βγαζουν ακομα και αυτο το ενα το σκαρτο.
ξεκολιαζομαστε να βγαλουμε τα λευτα που τα πληρωνουμα δεν τα βρισκουμε στον δρομο ουτε στα σκουπιδια για να μας πουλανε σκουπιδια
ολοι ειδαμε με συμπαθεια το προβλημα σου αλλα δυστυχως ετσι οπως το χειριστηκες εθιξες το forum αλλα και εμας προσωπικα!προσπαθησε να μη βλεπεις εχθρους παντου και αναγνωρισε τα δικα σου λαθη!
επισης ειναι παιδιαστικο να πιστευεις οτι τη σημερινη εποχη μπορει να υπαρξει εστω μια εταιρεια παραγωγης οποιουδηποτε ειδους που να εχει 100% επιτυχια στο προιον που παραγει!
τελος απορω πως βγαζεις συμπερασματα και κρινεις απο τη στιγμη που δεν κανεις τον κοπο να διαβασεις ,οπως ο ιδιος παραδεχεσαι,καν τα μηνυματα που καθισαν και εγραψαν τα μελη του forum!και καταλαβε καλα οτι ουτε αυτοι ειναι αργοσχολοι αλλα ασχοληθηκαν μαζι σου!!!
Reply With Quote
  #80  
Παλιό 29-06-2009, 09:32
ntinopoulos Ο/Η ntinopoulos βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: NIKEA-PIREAS
Μoto: 1200gs
Μηνύματα: 10,013
Προεπιλογή Απάντηση: ΠΡΟΣΟΧΗ ΚΙΝΔΥΝΟΣ ΕΙΝΑΙ BMW

επειδη αυτη η ιστορια εχει τραβηξει πολυ και αρχιζει και μου τη σπαει και επειδη η γιαγια αρκουδα παραδεχεται οτι δε διαβαζει τα μηνυματα μας και το μονο που κανει ειναι να επιτειθεται σε οτι κινειται προτεινω να κλεισει το θεματακι!
Reply With Quote
Απάντηση

Tags
1100, 1150, 1200, bmw, bmw gs moto, bmw moto, bmw moto gs, bmwmoto, f800, forum, forumgs, gs 1150, gs forum, gs moto bmw, gs_gs, gs1100, gs800, gsbmw, gsbmwmoto, gsforum, gsmoto, moto, moto bmw, motobmw


Κανόνες καταχώρησης
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο HTML κώδικας ειναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;

Σχετικά Θέματα
Θέμα Δημιουργός Forum Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΤΙΣ ΚΛΕΙΔΑΡΙΕΣ ΤΩΝ ΣΠΙΤΙΩΝ ΣΑΣ danaos Διάφορα 25 23-06-2009 14:52
ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΤΟΥΣ ΚΑΤΟΧΟΥΣ R1200GS/GSA pepax66 Γενικά - Μοτοσυκλέτα 33 12-06-2009 18:51
ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΔΡΟΜΟΣ FOOST Καλώς ήλθατε 25 10-06-2009 09:13
ΧΑΜΟΓΕΛΑΤΕ ΕΙΝΑΙ ΜΕΤΑΔΟΤΙΚΟ!!! PortoLeone Αστεία Video 8 09-06-2009 15:21
ΠΡΟΣΟΧΗ Χ 2 !!! ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ Yπολογιστές - Διαδίκτυο - Consol - Games 6 22-01-2009 22:59


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 07:52.


vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!