GS Forum

Πήγαινε πίσω   GS Forum > -----> Μοτοσυκλέτα > Τεχνικά θέματα διάφορα

Αγαπητά μέλη & φίλοι, το GS Forum, μετά από την πολυετή & καθ’ όλα επιτυχημένη πορεία του, εξακολουθεί να παραμένει online,

ώστε οι αναγνώστες του να έχουν πρόσβαση σε όλα τα θέματα του ενδιαφέροντός τους, για ενημέρωση και μελλοντική αναδρομή.

Σας ευχαριστούμε μέσα από την καρδιά μας για την αγάπη και την εμπιστοσύνη που μας δείξατε όλο αυτό το διάστημα

και καταστήσατε την διαδικτυακή αυτή συντροφιά σημείο αναφοράς για τα ελληνικά μοτοσυκλετιστικά δρώμενα και όχι μόνον.

Το μόνο βέβαιο είναι ότι, το ταξίδι συνεχίζεται ...
Απάντηση
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #81  
Παλιό 05-01-2011, 15:48
vpentza Ο/Η vpentza βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jul 2009
Περιοχή: Καλλιθεα/Αθηνα
Μoto: R1200 GS SE
Μηνύματα: 5,102
Προεπιλογή Απάντηση: Λάδια κινητήρα...

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από ntinopoulos Εμφάνιση μηνυμάτων
κοιτα να δεις vpentza, εγω μιλαω παντα ξεκαθαρα,εστω ακραια ορισμενες φορες!
εσυ με τη γκρινια σου και τις ανουσιες μπουρδες σου προσβαλλεις την αισθητικη μου!
το forum δεν ειναι για να βγαζεις τα κομπλεξ σου και τα απωθημενα σου!
γι αυτο φαε τις μπουγατσουλες σου,πηγαινε τις εκδρομουλες σου και μην μπαινεις στο forum μονο για να την πεις σε administrators και moderators ειτε γιατι δεν επεμβαινουν ειτε γιατι επεμβαινουν σε διαφορα θεματα...
εχεις καταντησει γραφικος...
και προσεξε καλα γιατι στα παρτυ τους παρεισακτους τους πετανε εξω...
άκουσε να δεις ομορφόπαιδο,
όποιος ενοχλείται αντιδρά και εγώ βλέπω ότι εσύ το senior member είσαι αυτός που αντιδρά. Κανείς administrator ή moderator δεν ενοχλείται, σε όποια τέτοια περίπτωση έχω ανοικτή επικοινωνία και συνεννοούμαι...
Κόμπλεξ προφανώς έχεις εσύ που πετάγεσαι από το πουθενά ανάμεσα σε ανταλλαγή απόψεων άλλων και τους πηδάς τη κουβέντα...παραδείγματα ??? δεκάδες...
το αν θα φάω μπουγάτσα ή θα πηγαίνω εκδρομές είναι δική μου υπόθεση και των φίλων μου και απορώ γιατί αναφέρεσαι σε αυτό, μάλλον κάποιο λόγο θα έχεις και δεν θα σου πω την εκτίμησή μου διότι θα σε εκθέσω...
οι απειλές του τύπου "και προσεξε καλα..." δεν ξέρω ποιός σου δίνει το δικαίωμα να τις ξεστομίζεις, να τις κρατήσεις όμως για τα γερόντια που έρχονται και σου αφήνουν το βιβλιάριό τους στο φαρμακείο. Αυτά δεν αντιδρούν λόγω ηλικίας εγώ όμως ακόμα μπορώ....
Reply With Quote
  #82  
Παλιό 05-01-2011, 16:02
CPretenteriS Ο/Η CPretenteriS βρίσκεται εκτός σύνδεσης
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2010
Περιοχή: Spata
Μoto: BMW R1200GS (mod. 2010)
Μηνύματα: 19,474
Προεπιλογή Απάντηση: Λάδια κινητήρα...

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από vpentza Εμφάνιση μηνυμάτων
επειδή το θέμα πάει να γίνει "επί προσωπικού"...και δεν είναι ο τόπος κατάλληλος, θα πιούμε ένα κρασί και κανα δυο (τρία ?) σουβλάκια και θα σου εξηγήσω ακριβώς τί εννοώ και σε τί ακριβώς αναφέρομαι ώστε να το λύσουμε/διορθώσουμε μεταξύ μας
να ξέρεις μόνο ότι όταν γράφω κάτι, μπορώ και να το δικαιολογώ και το διαβάζω 2 φορές πριν το δημοσιεύσω...διαβάζω καλά τί μου απαντούν και δεν γράφω τίποτε που δεν μπορώ να υποστηρίξω...

τα λοιπα θα τα πούμε μεταξύ τύρου και αχλαδίου
Δεν έχω "επί προσωπικού" θέματα με κανέναν... παρόλα αυτά σε περιμένουμε στον καφέ του forum απόψε εδώ...
Reply With Quote
  #83  
Παλιό 05-01-2011, 16:08
vpentza Ο/Η vpentza βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jul 2009
Περιοχή: Καλλιθεα/Αθηνα
Μoto: R1200 GS SE
Μηνύματα: 5,102
Προεπιλογή Απάντηση: Λάδια κινητήρα...

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από CPretenteriS Εμφάνιση μηνυμάτων
Δεν έχω "επί προσωπικού" θέματα με κανέναν... παρόλα αυτά σε περιμένουμε στον καφέ του forum απόψε εδώ...
τα "δικά μας" στο τετ α τετ...αλλά σε παρακαλώ όχι σήμερα φιλαράκι....
εκτός των άλλων που αφιδώς μου προσάπτουν, είμαι και Ολυμπιακός και σήμερα θα είμαι εντός γηπέδου για το ματς με τον Ηρακλή....
Reply With Quote
  #84  
Παλιό 05-01-2011, 16:09
ortho Ο/Η ortho βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Sep 2009
Περιοχή: ΑΘΗΝΑ, ΚΑΡΕΑΣ
Μoto: F 650 GS 2001, tweety!
Μηνύματα: 7,766
Προεπιλογή Απάντηση: Λάδια κινητήρα...

Δε νομίζεται όλοι ότι το παρακάνατε;!
Παρακαλώ να συνεχίσετε τις προσβολές επί προσωπικού κι επί επαγγελματικού κατ'ιδίαν!

Μποuρδέλο έγινε εδώ μέσα!
Κι έχει και πλάκα ο ένας να κατηγορεί τον άλλο για σπαμάρισμα, όλοι το κάνουμε, εδώ όμως ξεφτιλίστηκε τελείως το θέμα!
Reply With Quote
  #85  
Παλιό 05-01-2011, 16:21
ntinopoulos Ο/Η ntinopoulos βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: NIKEA-PIREAS
Μoto: 1200gs
Μηνύματα: 10,013
Προεπιλογή Απάντηση: Λάδια κινητήρα...

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από vpentza Εμφάνιση μηνυμάτων
άκουσε να δεις ομορφόπαιδο,
όποιος ενοχλείται αντιδρά και εγώ βλέπω ότι εσύ το senior member είσαι αυτός που αντιδρά. Κανείς administrator ή moderator δεν ενοχλείται, σε όποια τέτοια περίπτωση έχω ανοικτή επικοινωνία και συνεννοούμαι...
Κόμπλεξ προφανώς έχεις εσύ που πετάγεσαι από το πουθενά ανάμεσα σε ανταλλαγή απόψεων άλλων και τους πηδάς τη κουβέντα...παραδείγματα ??? δεκάδες...
το αν θα φάω μπουγάτσα ή θα πηγαίνω εκδρομές είναι δική μου υπόθεση και των φίλων μου και απορώ γιατί αναφέρεσαι σε αυτό, μάλλον κάποιο λόγο θα έχεις και δεν θα σου πω την εκτίμησή μου διότι θα σε εκθέσω...
οι απειλές του τύπου "και προσεξε καλα..." δεν ξέρω ποιός σου δίνει το δικαίωμα να τις ξεστομίζεις, να τις κρατήσεις όμως για τα γερόντια που έρχονται και σου αφήνουν το βιβλιάριό τους στο φαρμακείο. Αυτά δεν αντιδρούν λόγω ηλικίας εγώ όμως ακόμα μπορώ....
επειδη εισαι παρλαπιπας και κομπλεξικος περιμενω οποαδηποτε αρλουμπα απο σενα!
αυτο που δεν ανεχομαι ειναι να θιγεις την επαγγελματικη μου υποληψη!
γι αυτο αν δεν εχεις αποδειξη για κατι να παρεις πισω τις τελευταιες κουβεντες που ξεστομισες...
Reply With Quote
  #86  
Παλιό 05-01-2011, 16:34
vpentza Ο/Η vpentza βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jul 2009
Περιοχή: Καλλιθεα/Αθηνα
Μoto: R1200 GS SE
Μηνύματα: 5,102
Προεπιλογή Απάντηση: Λάδια κινητήρα...

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από ntinopoulos Εμφάνιση μηνυμάτων
επειδη εισαι παρλαπιπας και κομπλεξικος περιμενω οποαδηποτε αρλουμπα απο σενα!
αυτο που δεν ανεχομαι ειναι να θιγεις την επαγγελματικη μου υποληψη!
γι αυτο αν δεν εχεις αποδειξη για κατι να παρεις πισω τις τελευταιες κουβεντες που ξεστομισες...

μου κάνει πάντως εντύπωση που δεν ζητάς αποδείξεις για τις ..πρώτες κουβέντες αλλά μόνο για τις τελευταίες....
και για να ενισχύσω την άποψή μου ότι δεν διαβάζεις πάντα σωστά τα post... η τελευταία κουβέντα του κειμένου μου είναι ότι μπορώ και αντιδρώ, και μάλλον δεν θες αποδείξεις, εκτιμώ ότι μάλλον η προηγούμενη αυτής σε πείραξε
Reply With Quote
  #87  
Παλιό 05-01-2011, 16:39
ntinopoulos Ο/Η ntinopoulos βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: NIKEA-PIREAS
Μoto: 1200gs
Μηνύματα: 10,013
Προεπιλογή Απάντηση: Λάδια κινητήρα...

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από vpentza Εμφάνιση μηνυμάτων
μου κάνει πάντως εντύπωση που δεν ζητάς αποδείξεις για τις ..πρώτες κουβέντες αλλά μόνο για τις τελευταίες....
και για να ενισχύσω την άποψή μου ότι δεν διαβάζεις πάντα σωστά τα post... η τελευταία κουβέντα του κειμένου μου είναι ότι μπορώ και αντιδρώ, και μάλλον δεν θες αποδείξεις, εκτιμώ ότι μάλλον η προηγούμενη αυτής σε πείραξε
μην ανησυχεις τα διαβαζω σωστοτατα τα posts...
οι πρωτες κουβεντες αναφερονται σε απλες αποψεις ενω οι τελευταιες ειναι βαριες κατηγοριες...
ΕΠΙΜΕΝΩ αν δεν εχεις κατι να αποδειξεις να τις παρεις πισω....
Reply With Quote
  #88  
Παλιό 05-01-2011, 16:58
vpentza Ο/Η vpentza βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jul 2009
Περιοχή: Καλλιθεα/Αθηνα
Μoto: R1200 GS SE
Μηνύματα: 5,102
Προεπιλογή Απάντηση: Λάδια κινητήρα...

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από ntinopoulos Εμφάνιση μηνυμάτων
μην ανησυχεις τα διαβαζω σωστοτατα τα posts...
οι πρωτες κουβεντες αναφερονται σε απλες αποψεις ενω οι τελευταιες ειναι βαριες κατηγοριες...
ΕΠΙΜΕΝΩ αν δεν εχεις κατι να αποδειξεις να τις παρεις πισω....
κι όμως, οι σοβαρές κατηγορίες είναι οι πρώτες και αυτές έπρεπε να σε ενοχλήσουν και να ζητάς το λόγο και αποδείξεις...έλα όμως που η προσωπική μας κουλτούρα καθρεφτίζεται και στην επαγγελματική μας σταδιοδρομία. Σαφώς και δεν μπορώ να αποδείξω αυτό που υποθέτω ότι συμβαίνει αλλά και εσύ δεν μπορείς να μου αποδείξεις το αντίθετο, ότι δεν συμβαίνει....η εν γένει συμπεριφορά σου εδώ όμως με κάνει να σκέφτομαι κι άλλα...
Δεν φυγοδικώ, αλλά πρέπει για σήμερα να σε αφήσω, θα είμαι εκτός μέχρι αργά λόγω Ολυμπιακού το μόνο μάλλον πράγμα που έχουμε κοινό...
Καλή συνέχεια,
και sorry από τους admins που κατανάλωσα τόσα kbs χωρητικότητας για χαζοκόντρες αλλά και από όσους έχασαν το χρόνο τους διαβάζοντας με...
Reply With Quote
  #89  
Παλιό 05-01-2011, 17:00
gsmaniac Ο/Η gsmaniac βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2009
Περιοχή: πειραιας
Μoto: GS1200adve - BMW2002 MONT 1973
Μηνύματα: 19,324
Προεπιλογή Απάντηση: Λάδια κινητήρα...

τετοιοι ειστε οι ολυμπιακοι......
με την μουρμουρα σας....θα σας κανει ενα κλυσμα ο ΗΡΑΚΛΗΣ,απο το καραισκακη μεχρι την θεσσαλονικη...
Reply With Quote
  #90  
Παλιό 05-01-2011, 17:02
vpentza Ο/Η vpentza βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jul 2009
Περιοχή: Καλλιθεα/Αθηνα
Μoto: R1200 GS SE
Μηνύματα: 5,102
Προεπιλογή Απάντηση: Λάδια κινητήρα...

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από gsmaniac Εμφάνιση μηνυμάτων
τετοιοι ειστε οι ολυμπιακοι......


με την μουρμουρα σας....θα σας κανει ενα κλυσμα ο ΗΡΑΚΛΗΣ,απο το καραισκακη μεχρι την θεσσαλονικη...
ελπίζω μόνο να μην έχει ο ΗΡΑ μαζί του το ρόπαλο ..... δεν αντέχω σήμερα άλλο ξύλο
Reply With Quote
Απάντηση


Κανόνες καταχώρησης
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο HTML κώδικας ειναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;

Σχετικά Θέματα
Θέμα Δημιουργός Forum Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
R1150GS - Λάδια στο φίλτρο αέρα alekni Τεχνικά θέματα διάφορα 32 29-05-2010 20:57
Λάδια από κινητήρα katsanakis Τεχνικά θέματα διάφορα 37 12-04-2010 23:03
Καθαρισμός κινητήρα cm246 Φροντίδα 8 29-11-2009 00:57
Ανατομία ενός κινητήρα... !!!!!!!!!!!!!!!!!!! ( no2 ) Hondakias Τεχνικά θέματα διάφορα 8 30-07-2009 10:40
Λάδια kifinas Τεχνικά θέματα διάφορα 12 14-03-2009 11:59


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 04:06.


vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!