GS Forum

Πήγαινε πίσω   GS Forum > -----> Μοτοσυκλέτα > Τεχνικά θέματα διάφορα

Αγαπητά μέλη & φίλοι, το GS Forum, μετά από την πολυετή & καθ’ όλα επιτυχημένη πορεία του, εξακολουθεί να παραμένει online,

ώστε οι αναγνώστες του να έχουν πρόσβαση σε όλα τα θέματα του ενδιαφέροντός τους, για ενημέρωση και μελλοντική αναδρομή.

Σας ευχαριστούμε μέσα από την καρδιά μας για την αγάπη και την εμπιστοσύνη που μας δείξατε όλο αυτό το διάστημα

και καταστήσατε την διαδικτυακή αυτή συντροφιά σημείο αναφοράς για τα ελληνικά μοτοσυκλετιστικά δρώμενα και όχι μόνον.

Το μόνο βέβαιο είναι ότι, το ταξίδι συνεχίζεται ...
Απάντηση
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #21  
Παλιό 20-06-2009, 22:46
arisxios Ο/Η arisxios βρίσκεται εκτός σύνδεσης
J. Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Dec 2008
Περιοχή: ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Μoto: R1200GS ADV
Μηνύματα: 2,718
Προεπιλογή Απάντηση: ΠΡΟΣΟΧΗ ΚΙΝΔΥΝΟΣ ΕΙΝΑΙ BMW

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από γιαγια αρκουδα Εμφάνιση μηνυμάτων
1) σασ εβαλαν χερι οτι θα σας κοψουν την επιδοτιση που περνετε για τα εξοδα του φορουμ?
Φίλε Γιώργο, πάρτο πίσω αμέσως!!!!

Με όλα αυτά που γράφεις
χάνεις το δίκιο σου!!!!!!
Reply With Quote
  #22  
Παλιό 20-06-2009, 22:54
gs1150 Ο/Η gs1150 βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: Θεσσαλονίκη
Μoto: gs1150
Μηνύματα: 508
Προεπιλογή Απάντηση: ΠΡΟΣΟΧΗ ΚΙΝΔΥΝΟΣ ΕΙΝΑΙ BMW

Γιαγιά σε παρακολουθώ από τα φόρουμσ πολύ καιρό. Έχεις κάπου δίκιο το οποίο όμως το χάνεις με τον τρόπο σου. Ολα τα μηχανάκια βγάζουν προβλήματα αλλα δεν είναι όλα κίνδυνος. Πιο καλά να εγραφες στον τίτλο ότι το δικο σου είναι κίνδυνος. Τοτε ολοι θα είμασταν μαζι σου!!!!!!!!!!!
Τωρα για τα παιδια του φορουμ εχεις αδικο. Δινουν και την ψυχη τους χωρις να ζητανε το παραμικρο απο κανενα μας.
Οπως σου γραφουν και τα παιδια παραπάνω πρεπει να τα παρεις πίσω!!!!
Reply With Quote
  #23  
Παλιό 20-06-2009, 23:26
riko46 Ο/Η riko46 βρίσκεται εκτός σύνδεσης
J. Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Dec 2008
Περιοχή: ANΩ ΓΛΥΦΑΔΑ
Μηνύματα: 5,189
Προεπιλογή Απάντηση: ΠΡΟΣΟΧΗ ΚΙΝΔΥΝΟΣ ΕΙΝΑΙ BMW

Φίλε Γιώργο, όπως βλέπεις στο πρόβλημά σου απαντούν αρκετοί. Έχω και εγώ να σου απαντήσω ότι για αρκετό καιρό, πάνω από μήνα, είχα προβλήματα με τη μηχανή που εσύ κρίνεις ως «κίνδυνο» αλλά παραμένει να την έχω και να τη συντηρώ. Δεν είναι δυνατόν με κάθε μηχανικό ή κατασκευαστικό πρόβλημα να χαρακτηρίζουμε την κάθε μοτοσυκλέτα ως κίνδυνο.
Αυτό το Forum δημιουργήθηκε με πολύ μεράκι και κόπο, με έξοδα αποκλειστικά και μόνο των ιδρυτών. Δε δέχομαι λοιπόν, εφόσον δεν παραθέτεις αποδείξεις, τις κατηγορίες ότι επιδοτούμαστε από την BMW. Ένας λόγος που θα έπρεπε να σκέφτεσαι προτού γράψεις κάτι είναι και η ηλικία σου, όπως και ο ίδιος αναφέρεις. Το μόνο που κερδίζεις με αυτά που γράφεις είναι να χάνεις το όποιο δίκιο έχεις. Γι’ αυτό θα σε παρακαλέσω να αναιρέσεις τις κατηγορίες σου εναντίον του forum.
Φιλικότατα, Riko «Μιχάλης».
Reply With Quote
  #24  
Παλιό 20-06-2009, 23:51
panGS Ο/Η panGS βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2009
Περιοχή: Αθήνα
Μoto: R 1200 GS
Μηνύματα: 209
Προεπιλογή Απάντηση: ΠΡΟΣΟΧΗ ΚΙΝΔΥΝΟΣ ΕΙΝΑΙ BMW

Καλά έκανε και θα έπρεπε και όλοι οι κάτοχοι να ρίξουν ένα κράξιμο στην BMW, γιατί πουλάνε τα ακριβότερα μηχανάκια χωρίς να είναι αυτό που ήταν κάποτε, από πλευράς αξιοπιστίας.
Θα μας έπαιρναν πιο σοβαρά και πιστεύω να σοβαρευόντουσαν και αυτοί...
έχουμε φτάσει να μας κάνουν πλάκα διάφοροι για τα μηχανάκια μας...
...ρε που ήταν και που κατάντησαν...τα μηχανάκια που ταξίδεψαν τους Ευρωπαίους στην Αφρική να μην μπορούν να σε ταξιδέψουν με σιγουριά...
Reply With Quote
  #25  
Παλιό 21-06-2009, 00:23
stavrouliasp Ο/Η stavrouliasp βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2009
Περιοχή: Καβάλα
Μηνύματα: 451
Προεπιλογή Απάντηση: ΠΡΟΣΟΧΗ ΚΙΝΔΥΝΟΣ ΕΙΝΑΙ BMW

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από RIDER Εμφάνιση μηνυμάτων
.... Πιο καλά να εγραφες στον τίτλο ότι το δικο σου είναι κίνδυνος. ....

Μπα, και στα υπόλοιπα υπάρχει κίνδυνος να χάσουμε τα λεφτά μας! Κίνδυνος είναι και αυτός...

Και το λέω αυτό έχοντας μέχρι σήμερα 2 αυτοκίνητα, 2 μηχανές BMW και πηγαίνοντας και για τρίτη μηχανή. Αλλά τουλάχιστον εγώ ξέρω οτι με τρώει η τσέπη μου (για να μη πω ο ####ς μου...)
Reply With Quote
  #26  
Παλιό 21-06-2009, 00:45
georgekostas Ο/Η georgekostas βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2009
Περιοχή: Ιωαννινα
Μoto: BMW R1200 GSA
Μηνύματα: 5,680
Προεπιλογή Απάντηση: ΠΡΟΣΟΧΗ ΚΙΝΔΥΝΟΣ ΕΙΝΑΙ BMW

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από γιαγια αρκουδα Εμφάνιση μηνυμάτων
σασ εβαλαν χερι οτι θα σας κοψουν την επιδοτιση που περνετε για τα εξοδα του φορουμ?
Οντως αυτο πρεπει να το παρεις πισω γιατι απ'οσο ξερουμε σ'αυτο το φορουμ δε συμβαινει κατι τετοιο,εκτος πια αν εχεις στοιχεια γι αυτα που λες,αν ναι,απο αυριο το πρωι εγω και πολλοι αλλοι θα το σκεφτουμε να ξαναγραψουμε εδω μεσα.
Reply With Quote
  #27  
Παλιό 21-06-2009, 00:57
georgekostas Ο/Η georgekostas βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2009
Περιοχή: Ιωαννινα
Μoto: BMW R1200 GSA
Μηνύματα: 5,680
Προεπιλογή Απάντηση: ΠΡΟΣΟΧΗ ΚΙΝΔΥΝΟΣ ΕΙΝΑΙ BMW

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από γιαγια αρκουδα Εμφάνιση μηνυμάτων
καλον υπνο παιδια δεν ξαναμιλαο να μην σασ ξυπνισο.

παρακαλω ακιροστε και την ενγαραφι μου στο φορουμ σας μην καταλαθος μπο και σας ξυπνισο......
θελω να πιστευω πως εδω ειναι ενα ελευθερο φορουμ και ειπες την αποψη σου χωρις κανεις να σου κοψει τιποτα αλλα ομως πρεπει να ακουσεις και τη γνωμη των αλλων ειτε αυτη σ'αρεσει ειτε οχι.
Το οτι ονομασες χιλιαδες μηχανες BMW ''κινδυνος'' δεν σημαινει οτι πρεπει να το αποδεχτουμε ολοι εδω μεσα.
Reply With Quote
  #28  
Παλιό 21-06-2009, 01:08
Jefe Ο/Η Jefe βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2009
Περιοχή: ΡΙΟΝ
Μoto: 1200GS Adventure
Μηνύματα: 11,154
Προεπιλογή Απάντηση: ΠΡΟΣΟΧΗ ΚΙΝΔΥΝΟΣ ΕΙΝΑΙ BMW

Απλά, δεν μπορούμε να μηδενίζουμε τα πάντα! Να τα ισοπεδώνουμε όλα! Άσχημο, πολύ άσχημο αυτό που έτυχε στον φίλο, αλλά δεν σημαίνει ότι όλα είναι μαύρα κ για τους υπόλοιπους κατόχους BMW μοτοσυκλετών. Ούτε έχει τύχει να αντιμετωπιστούμε έτσι από την εταιρεία. Και βέβαια, αν μου τύχει κάποιο πρόβλημα θα βγώ κ θα το πώ, κ θα κάνω κι άλλους κοινωνούς του προβλήματος που αντιμετωπίζω, αλλά, αυτή που κατέχω τώρα είναι η τρίτη μοτοσυκλέτα BMW κ μέχρι τώρα δεν μου έχει τύχει καμμία απο αυτές να είναι ρημάδι, αλλά κ ούτε να αντιμετωπίσω κάποιο πρόβλημα με τον αντιπρόσωπο ή την εταιρεία όταν χρειάστηκα κάτι.


Jefe
Reply With Quote
  #29  
Παλιό 21-06-2009, 01:48
platon Ο/Η platon βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Feb 2009
Περιοχή: Αγρίνιο
Μoto: R1200GS
Μηνύματα: 325
Προεπιλογή Απάντηση: ΠΡΟΣΟΧΗ ΚΙΝΔΥΝΟΣ ΕΙΝΑΙ BMW

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από mjtir Εμφάνιση μηνυμάτων
Θα συμφωνησω μαζι σου στο κομματι που αφορα το προβλημα και την αντιμετωπιση του . Οπως διαβασες και στην πρωτη μου τοποθετηση , αλλα και σε παλαιοτερες εδω και αλλου υποστηριξα τον Γιωργο με αυτο που μπορουσα (με τον λογο μου) δινοντας του κουραγιο.

Εκει ομως που διαφωνω καθετα ειναι η τοποθετηση του για αυτο το forum και για τα μελη του (ενα απο αυτα εισαι και εσυ οπως και εγω ) που ναι δικαιολογειται απο την πικρια του -εν μερει - , αλλα που ομως αν συνεχιστει θα με βαλει σε αλλες σκεψεις ......

Το σχόλιό μου αφορά αποκλειστικά την αντίδραση για τον τίτλο του thread και τίποτε άλλο.
Reply With Quote
  #30  
Παλιό 21-06-2009, 07:39
renos Ο/Η renos βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2009
Περιοχή: ΑΘΗΝΑ
Μoto: GS1200R -07
Μηνύματα: 127
Προεπιλογή Απάντηση: ΠΡΟΣΟΧΗ ΚΙΝΔΥΝΟΣ ΕΙΝΑΙ BMW

Είναι ντροπή να μαυρίζουμε μια προσπάθεια κάποιων παιδιών (όπως αυτή των παιδιών του gs φορουμ) πιστεύοντας οτι η bmw ΕΛΛΑΣ θα μας φτιάξει το μηχανάκι πιο γρήγορα ή με λιγότερα λευτά.Σε άλλα φόρουμ σε είχα υποστηρίξει όσο μπορούσα φίλε γιαγιά, χωρίς να ξέρω αν είναι αλήθεια αυτά που γράφεις ή τα φουσκώνεις οσο μπορεις για να κανεις την δουλειά σου(λυπαμαι για τον εαυτό μου γιατί το έκανα). Σήμερα τα πέρνω πισω όλα και δεν λέω τιποτα μέχρι να αποφασίσουν τα δικαστήρια.Και σε άλλη περίπτωση είχες αντιδράσει απαράδεκτα(σε άλλο φόρουμ) οταν κάποια παιδιά είχαν άλλη γνώμη από τη δικιά σου και δεν ΕΒΡΙΖΑΝ θεους και δαίμονες και την bmw βέβαια.τότε άρχισες να τους βρίζεις εσυ.
Reply With Quote
Απάντηση

Tags
1100, 1150, 1200, bmw, bmw gs moto, bmw moto, bmw moto gs, bmwmoto, f800, forum, forumgs, gs 1150, gs forum, gs moto bmw, gs_gs, gs1100, gs800, gsbmw, gsbmwmoto, gsforum, gsmoto, moto, moto bmw, motobmw


Κανόνες καταχώρησης
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο HTML κώδικας ειναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;

Σχετικά Θέματα
Θέμα Δημιουργός Forum Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΤΙΣ ΚΛΕΙΔΑΡΙΕΣ ΤΩΝ ΣΠΙΤΙΩΝ ΣΑΣ danaos Διάφορα 25 23-06-2009 14:52
ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΤΟΥΣ ΚΑΤΟΧΟΥΣ R1200GS/GSA pepax66 Γενικά - Μοτοσυκλέτα 33 12-06-2009 18:51
ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΔΡΟΜΟΣ FOOST Καλώς ήλθατε 25 10-06-2009 09:13
ΧΑΜΟΓΕΛΑΤΕ ΕΙΝΑΙ ΜΕΤΑΔΟΤΙΚΟ!!! PortoLeone Αστεία Video 8 09-06-2009 15:21
ΠΡΟΣΟΧΗ Χ 2 !!! ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ Yπολογιστές - Διαδίκτυο - Consol - Games 6 22-01-2009 22:59


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 21:24.


vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!