GS Forum

Πήγαινε πίσω   GS Forum > -----> Αγγελίες > Πωλήσεις μοτοσυκλετών

Αγαπητά μέλη & φίλοι, το GS Forum, μετά από την πολυετή & καθ’ όλα επιτυχημένη πορεία του, εξακολουθεί να παραμένει online,

ώστε οι αναγνώστες του να έχουν πρόσβαση σε όλα τα θέματα του ενδιαφέροντός τους, για ενημέρωση και μελλοντική αναδρομή.

Σας ευχαριστούμε μέσα από την καρδιά μας για την αγάπη και την εμπιστοσύνη που μας δείξατε όλο αυτό το διάστημα

και καταστήσατε την διαδικτυακή αυτή συντροφιά σημείο αναφοράς για τα ελληνικά μοτοσυκλετιστικά δρώμενα και όχι μόνον.

Το μόνο βέβαιο είναι ότι, το ταξίδι συνεχίζεται ...
Απάντηση
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #1  
Παλιό 21-10-2013, 23:21
motovolidas Ο/Η motovolidas βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Junior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Sep 2013
Περιοχή: βολος
Μoto: gs1200adventure 2008
Μηνύματα: 10
Προεπιλογή bmw 1100 gs

καλησπερα παιδια, υστερα απο πολυ σκεψη, πολυ ομως οχι χαζα αποφασησα να ανεβω κατηγορια,λοιπον εχουμε και λεμε, πουλαω την μονακριβη κοπελα μου bmw1100gs για τα ματια μιας αλλης....... μιας κυριας που με παιζει εδω και πολυ καιρο και εχω γινει απιστος..... η κυρια ειναι ενα 1200....... adventuraaaaaa και με εχει κανει λαστιχο,γυναικοποτο δηλαδη.
εχουμε και λεμε.
το gs1100 το δινω 2300 και ειναι το φουλ πακετο δηλαδη συναγερμο βαλιτσα πισω bagster ΑΒS θερμενομενα γκριπς πλαινα καγκελα και εχει 93000 χιλιομετρα καλη τιμη ειναι παιδες,το εχω και στο car gr αλλα ειληκρινα στεναχωριεμε. δεν ξερω να ανεβασω φωτογραφια ας μου πει καποιος τον τροπο,ευχαριστω

Last edited by motovolidas; 21-10-2013 at 23:24.
Reply With Quote
  #2  
Παλιό 23-10-2013, 23:36
Apirathos Ο/Η Apirathos βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2011
Περιοχή: Θεσσαλονίκη
Μoto: ΒΜW f650gs '01
Μηνύματα: 301
Προεπιλογή Απάντηση: bmw 1100 gs

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από motovolidas Εμφάνιση μηνυμάτων
καλησπερα παιδια, υστερα απο πολυ σκεψη, πολυ ομως οχι χαζα αποφασησα να ανεβω κατηγορια,λοιπον εχουμε και λεμε, πουλαω την μονακριβη κοπελα μου bmw1100gs για τα ματια μιας αλλης....... μιας κυριας που με παιζει εδω και πολυ καιρο και εχω γινει απιστος..... η κυρια ειναι ενα 1200....... adventuraaaaaa και με εχει κανει λαστιχο,γυναικοποτο δηλαδη.
εχουμε και λεμε.
το gs1100 το δινω 2300 και ειναι το φουλ πακετο δηλαδη συναγερμο βαλιτσα πισω bagster ΑΒS θερμενομενα γκριπς πλαινα καγκελα και εχει 93000 χιλιομετρα καλη τιμη ειναι παιδες,το εχω και στο car gr αλλα ειληκρινα στεναχωριεμε. δεν ξερω να ανεβασω φωτογραφια ας μου πει καποιος τον τροπο,ευχαριστω
Λοιπόν, μοτοβολίδα:
Υπάρχουν αρκετές σελίδες που φιλοξενούν δωρεάν φωτογραφίες. Μια από αυτές είναι το imageshack. Πως γίνεται τώρα:

1) Μπαίνεις στην ενλόγω σελίδα και κάνεις εγγραφή με ψευδώνυμο κ κωδικό. Στο καπάκι, σου έρχεται ένα μέιλ για να ενεργοποιηθεί ο λογαριασμός σου και είσαι έτοιμος να ανεβάσεις φωτογραφίες.

2) Πας στο "media upload" και επιλέγεις "photos" ή ".jpeg", δε θυμάμαι πως το λέει.

3) Αφού τις ανεβάσεις, τις βλέπεις και πατάς πάνω σε μια από αυτές. Αποκτά ένα πορτοκαλί πλαίσιο.

4) Πας δεξιά και επιλέγεις "get URL for forums". Ανοίγει τότε ένα παράθυρο στο κέντρο, με μια μακρόσυρτη διεύθυνση. Στο κάτω μέρος, έχει τα μεγέθη: Eπιλέγεις το Large και μετά κάνεις Copy την μακρόστενη URL.

5) Ανοίγεις σε άλλη καρτέλα του περιηγητή σου το gsForum, πας στην ωραία σου αγγελία με την ωραία σου μηχανή που πουλάς τόσο καλά και πατάς "γρήγορη απάντηση", ή "επεξεργασία", εάν επιτρέπεται.

6) Πατάς το κίτρινο τετραγωνάκι με το γκρι βουνό και ανοίγει ένα παράθυρο. Κάνεις Paste τη μακρόστενη URL καιαιαι ΤΣΟΥΠ!! Νάτην η εικόνα σου!
Reply With Quote
  #3  
Παλιό 25-10-2013, 13:27
motovolidas Ο/Η motovolidas βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Junior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Sep 2013
Περιοχή: βολος
Μoto: gs1200adventure 2008
Μηνύματα: 10
Προεπιλογή Απάντηση: bmw 1100 gs

Apirathe σε ευχαριστώ πολυ είσαι κορυφή.
Reply With Quote
  #4  
Παλιό 25-10-2013, 14:30
Apirathos Ο/Η Apirathos βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2011
Περιοχή: Θεσσαλονίκη
Μoto: ΒΜW f650gs '01
Μηνύματα: 301
Προεπιλογή Απάντηση: bmw 1100 gs

Παρακαλώ! Μου φαίνεται, θα πουλήσω το δικό μου και θα ...στην πάρω!
Reply With Quote
  #5  
Παλιό 25-10-2013, 22:29
motovolidas Ο/Η motovolidas βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Junior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Sep 2013
Περιοχή: βολος
Μoto: gs1200adventure 2008
Μηνύματα: 10
Προεπιλογή Απάντηση: bmw 1100 gs

αμα θες να με στεναχωρισεις..... ενα σου λεω, μου ειναι πολυ πιστη χρονια τωρα...
Reply With Quote
Απάντηση


Κανόνες καταχώρησης
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο HTML κώδικας ειναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 20:26.


vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!