GS Forum

Πήγαινε πίσω   GS Forum > -----> Ταξίδια - Συναντήσεις > Εκδρομές εντός Ελλάδος

Αγαπητά μέλη & φίλοι, το GS Forum, μετά από την πολυετή & καθ’ όλα επιτυχημένη πορεία του, εξακολουθεί να παραμένει online,

ώστε οι αναγνώστες του να έχουν πρόσβαση σε όλα τα θέματα του ενδιαφέροντός τους, για ενημέρωση και μελλοντική αναδρομή.

Σας ευχαριστούμε μέσα από την καρδιά μας για την αγάπη και την εμπιστοσύνη που μας δείξατε όλο αυτό το διάστημα

και καταστήσατε την διαδικτυακή αυτή συντροφιά σημείο αναφοράς για τα ελληνικά μοτοσυκλετιστικά δρώμενα και όχι μόνον.

Το μόνο βέβαιο είναι ότι, το ταξίδι συνεχίζεται ...
Απάντηση
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #541  
Παλιό 21-10-2009, 22:19
gemara Ο/Η gemara βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: Γλυφάδα
Μoto: [Piaggio Vespa P150X] [R26 '56] [R51/3 '54] [R60/2 '66] [R69S '61] [R1200GS]
Μηνύματα: 5,006
Προεπιλογή Απάντηση: Εκδρομή μονοήμερη-διήμερη στα Καλάβρυτα * 17-18/10/09 *

Το σημείο της τελευταίας συνάντησης για... ανεφοδιασμό!


Τα πιάτα είναι άδεια, αλλά η συνέχεια γνωστή!
















Καλές βόλτες και να φοράτε πάντα τα κράνη σας!
Reply With Quote
  #542  
Παλιό 22-10-2009, 15:16
gsmaniac Ο/Η gsmaniac βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2009
Περιοχή: πειραιας
Μoto: GS1200adve - BMW2002 MONT 1973
Μηνύματα: 19,324
Προεπιλογή Απάντηση: Εκδρομή μονοήμερη-διήμερη στα Καλάβρυτα * 17-18/10/09 *

:sm4::sm4::sm4:τι να πει κανεις..............εχεις καλυψει ολη την εκδρομη τελεια,το λογαριασμο στειλτον με e-mail
Reply With Quote
  #543  
Παλιό 23-10-2009, 00:15
Dionisis Ο/Η Dionisis βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Dec 2008
Περιοχή: ΚΕΦΑΛΟΝΙΑ
Μoto: gsa 1150
Μηνύματα: 1,957
Προεπιλογή Απάντηση: Εκδρομή μονοήμερη-διήμερη στα Καλάβρυτα * 17-18/10/09 *

Φιλαράκια ξέχασα να γράψω την μεγάλη πλάκα στον γυρισμό .
Στην επιστροφή για Πάτρα ήταν η παρέα η δική μας από την Κεφαλονιά τα παιδιά από τη Πάτρα ο Βασίλης ο Νίκος και ο Θανάσης από το Ρίο……… μαζι μας όμως ήταν και δυο φίλοι ο ένας με ένα 1200 λευκό (νομίζω) και ο άλλος με ένα ktm στη σειρα που πηγαίναμε εγώ ήμουν τελευταίος και είχα μπροστά μου τους δυο φίλους με 1200 και με το ktm όπως πηγαίναμε λοιπόν στην εθνική (μάλλον πριν το Ρίο νομίζω) ο ktmμας μου κανει νόημα ότι κάτι θέλει τον πλησιάζω και με στέλνει στον μπροστινό τον 1200αρη----------ένα συγνώμη από τα φιλαράκια για τα ονόματα ktm και 1200αρης αλλά δεν τους γνωρίζω---------------μου λέει λοιπόν ο φίλος <<βρε μεγάλε πήραμε λάθος δρόμο όλοι μαζι ……από εδώ δεν πάμε για Αθήνα πάμε για Πάτρα >> και εγώ για Πάτρα πάω βρε αδελφέ του λέω……… τότε μπερδεύτηκαν οι υπόλοιποι μου λέει όχι βρε φίλε του λέω όλοι για Πάτρα πάμε και μάλιστα για Κεφαλονιά ΦΤΟΥ ρε γαμώτο κανει ο ένας του αλλού μπερδευτήκαμε εμείς …….άνοιξαν γκάζι μας χαιρέτησαν και έψαχναν για έξοδο……..ευχές στους φίλους μας που στο παρά πέντε να τους βάζαμε και στο καράβι για το νησί …………να είστε πάντα καλά και εύχομαι να τα ξαναπούμε φιλαράκια………..
Reply With Quote
  #544  
Παλιό 23-10-2009, 01:14
ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ's Avatar
ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ Ο/Η ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Dec 2008
Περιοχή: ΑΘΗΝΑ
Μoto: R 1200 GS ADV - R 1200 RT - X9 500 EVO - VESPA 200E '86
Μηνύματα: 84,759
Προεπιλογή Απάντηση: Εκδρομή μονοήμερη-διήμερη στα Καλάβρυτα * 17-18/10/09 *

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από Dionisis Εμφάνιση μηνυμάτων
Φιλαράκια ξέχασα να γράψω την μεγάλη πλάκα στον γυρισμό .
Στην επιστροφή για Πάτρα ήταν η παρέα η δική μας από την Κεφαλονιά τα παιδιά από τη Πάτρα ο Βασίλης ο Νίκος και ο Θανάσης από το Ρίο……… μαζι μας όμως ήταν και δυο φίλοι ο ένας με ένα 1200 λευκό (νομίζω) και ο άλλος με ένα ktm στη σειρα που πηγαίναμε εγώ ήμουν τελευταίος και είχα μπροστά μου τους δυο φίλους με 1200 και με το ktm όπως πηγαίναμε λοιπόν στην εθνική (μάλλον πριν το Ρίο νομίζω) ο ktmμας μου κανει νόημα ότι κάτι θέλει τον πλησιάζω και με στέλνει στον μπροστινό τον 1200αρη----------ένα συγνώμη από τα φιλαράκια για τα ονόματα ktm και 1200αρης αλλά δεν τους γνωρίζω---------------μου λέει λοιπόν ο φίλος <<βρε μεγάλε πήραμε λάθος δρόμο όλοι μαζι ……από εδώ δεν πάμε για Αθήνα πάμε για Πάτρα >> και εγώ για Πάτρα πάω βρε αδελφέ του λέω……… τότε μπερδεύτηκαν οι υπόλοιποι μου λέει όχι βρε φίλε του λέω όλοι για Πάτρα πάμε και μάλιστα για Κεφαλονιά ΦΤΟΥ ρε γαμώτο κανει ο ένας του αλλού μπερδευτήκαμε εμείς …….άνοιξαν γκάζι μας χαιρέτησαν και έψαχναν για έξοδο……..ευχές στους φίλους μας που στο παρά πέντε να τους βάζαμε και στο καράβι για το νησί …………να είστε πάντα καλά και εύχομαι να τα ξαναπούμε φιλαράκια………..


__________________
Ο ανόητος ... ψάχνει τα λάθη των άλλων,
ο έξυπνος ... του εαυτού του,
αλλά ο σοφός ... όλους τους συγχωρεί !!!
Reply With Quote
  #545  
Παλιό 23-10-2009, 08:37
ntinopoulos Ο/Η ntinopoulos βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: NIKEA-PIREAS
Μoto: 1200gs
Μηνύματα: 10,013
Προεπιλογή Απάντηση: Εκδρομή μονοήμερη-διήμερη στα Καλάβρυτα * 17-18/10/09 *

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από Dionisis Εμφάνιση μηνυμάτων
Φιλαράκια ξέχασα να γράψω την μεγάλη πλάκα στον γυρισμό .
Στην επιστροφή για Πάτρα ήταν η παρέα η δική μας από την Κεφαλονιά τα παιδιά από τη Πάτρα ο Βασίλης ο Νίκος και ο Θανάσης από το Ρίο……… μαζι μας όμως ήταν και δυο φίλοι ο ένας με ένα 1200 λευκό (νομίζω) και ο άλλος με ένα ktm στη σειρα που πηγαίναμε εγώ ήμουν τελευταίος και είχα μπροστά μου τους δυο φίλους με 1200 και με το ktm όπως πηγαίναμε λοιπόν στην εθνική (μάλλον πριν το Ρίο νομίζω) ο ktmμας μου κανει νόημα ότι κάτι θέλει τον πλησιάζω και με στέλνει στον μπροστινό τον 1200αρη----------ένα συγνώμη από τα φιλαράκια για τα ονόματα ktm και 1200αρης αλλά δεν τους γνωρίζω---------------μου λέει λοιπόν ο φίλος <<βρε μεγάλε πήραμε λάθος δρόμο όλοι μαζι ……από εδώ δεν πάμε για Αθήνα πάμε για Πάτρα >> και εγώ για Πάτρα πάω βρε αδελφέ του λέω……… τότε μπερδεύτηκαν οι υπόλοιποι μου λέει όχι βρε φίλε του λέω όλοι για Πάτρα πάμε και μάλιστα για Κεφαλονιά ΦΤΟΥ ρε γαμώτο κανει ο ένας του αλλού μπερδευτήκαμε εμείς …….άνοιξαν γκάζι μας χαιρέτησαν και έψαχναν για έξοδο……..ευχές στους φίλους μας που στο παρά πέντε να τους βάζαμε και στο καράβι για το νησί …………να είστε πάντα καλά και εύχομαι να τα ξαναπούμε φιλαράκια………..

μπορει να ειναι χωματινοι και να μην τα πηγαινουν καλα με το εθνικο οδικο δικτυο!
δε μου λες ρε διονυση,αν ηξερες τα ονοματα θα τα λεγες...?
Reply With Quote
  #546  
Παλιό 23-10-2009, 08:47
Dionisis Ο/Η Dionisis βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Dec 2008
Περιοχή: ΚΕΦΑΛΟΝΙΑ
Μoto: gsa 1150
Μηνύματα: 1,957
Προεπιλογή Απάντηση: Εκδρομή μονοήμερη-διήμερη στα Καλάβρυτα * 17-18/10/09 *

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από ntinopoulos Εμφάνιση μηνυμάτων

μπορει να ειναι χωματινοι και να μην τα πηγαινουν καλα με το εθνικο οδικο δικτυο!
δε μου λες ρε διονυση,αν ηξερες τα ονοματα θα τα λεγες...?
Κωστα αν το διαβασουν τα παιδια ας γραψουν το ονομα τους...... ηταν πιτσιρικαδες η ετσι φαινοταν τουλαχιστον υπαρχουν στις φοτο με γυαλακια και αξυριστο λουκ.......στον καθενα μπορει να συμβει αλλα ειχε πολυ πλακα το πως εγινε.......
Reply With Quote
  #547  
Παλιό 23-10-2009, 08:53
ntinopoulos Ο/Η ntinopoulos βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: NIKEA-PIREAS
Μoto: 1200gs
Μηνύματα: 10,013
Προεπιλογή Απάντηση: Εκδρομή μονοήμερη-διήμερη στα Καλάβρυτα * 17-18/10/09 *

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από Dionisis Εμφάνιση μηνυμάτων
Κωστα αν το διαβασουν τα παιδια ας γραψουν το ονομα τους...... ηταν πιτσιρικαδες η ετσι φαινοταν τουλαχιστον υπαρχουν στις φοτο με γυαλακια και αξυριστο λουκ.......στον καθενα μπορει να συμβει αλλα ειχε πολυ πλακα το πως εγινε.......
φιλαρακι ειδες που μια πυξιδα χρειαζεται παντα?
παντως εισαι τυχερος που εζησες τετοια φαση!

Last edited by ntinopoulos; 23-10-2009 at 08:54.
Reply With Quote
  #548  
Παλιό 23-10-2009, 14:36
Jefe Ο/Η Jefe βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2009
Περιοχή: ΡΙΟΝ
Μoto: 1200GS Adventure
Μηνύματα: 11,154
Προεπιλογή Απάντηση: Εκδρομή μονοήμερη-διήμερη στα Καλάβρυτα * 17-18/10/09 *

Διονύση, κάποια στιγμή κατά την πορεία μας,σας χάσαμε από τους καθρέπτες μας, κ σταματήσαμε -παρ΄όλη την βροχή- να δούμε τι συνέβη κ σας χάσαμε. Σήμερα λοιπόν μάθαμε τα παρατράγουδα....


Jefe
Reply With Quote
  #549  
Παλιό 23-10-2009, 23:18
Dionisis Ο/Η Dionisis βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Dec 2008
Περιοχή: ΚΕΦΑΛΟΝΙΑ
Μoto: gsa 1150
Μηνύματα: 1,957
Προεπιλογή Απάντηση: Εκδρομή μονοήμερη-διήμερη στα Καλάβρυτα * 17-18/10/09 *

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από ntinopoulos Εμφάνιση μηνυμάτων
φιλαρακι ειδες που μια πυξιδα χρειαζεται παντα?
παντως εισαι τυχερος που εζησες τετοια φαση!
Παντος Κωστα δεν θα ξεχασω ΠΟΤΕ το πως εγινε η γνωριμια μου με τον Λεοντοκαρδο στην εκθεση......... εκει ηταν ολα τα λεφτα...... εχει περασει τοσο καιρος και οταν το σκεφτομαι γελαω ακομη .........
Reply With Quote
  #550  
Παλιό 23-10-2009, 23:23
Dionisis Ο/Η Dionisis βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Dec 2008
Περιοχή: ΚΕΦΑΛΟΝΙΑ
Μoto: gsa 1150
Μηνύματα: 1,957
Προεπιλογή Απάντηση: Εκδρομή μονοήμερη-διήμερη στα Καλάβρυτα * 17-18/10/09 *

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από Jefe Εμφάνιση μηνυμάτων
Διονύση, κάποια στιγμή κατά την πορεία μας,σας χάσαμε από τους καθρέπτες μας, κ σταματήσαμε -παρ΄όλη την βροχή- να δούμε τι συνέβη κ σας χάσαμε. Σήμερα λοιπόν μάθαμε τα παρατράγουδα....


Jefe
Θαναση πηγαμε μετα στην Αγιου Νικολαου για καφε να το συζηταμε και να εχουμε πεθανει απο τα γελια ......καλοπροαιρετα παντα για τι στον καθενα μπορει να συμβει .........μαλιστα οταν εφτιαχναν τα εργα στην κορινθο στον ισθμο μπερδευομουν και πηγαινα για Τριπολη την ειχα πατησει αρκετες φορες αφου να φανταστεις η Αννα πριν τον ισθμο μου κοπαναγε το κρανος ...........
Reply With Quote
Απάντηση

Tags
1100, 1150, 1200, bmw, bmw gs moto, bmw moto, bmw moto gs, bmwmoto, f800, forum, forumgs, gs 1150, gs forum, gs moto bmw, gs_gs, gs1100, gs800, gsbmw, gsforum, gsmoto, αγία λαύρα, πλατανιώτισα, καλαβρυτα, moto bmw, motobmw


Κανόνες καταχώρησης
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο HTML κώδικας ειναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;

Σχετικά Θέματα
Θέμα Δημιουργός Forum Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
Εκδρομή στα Ιωάννινα - 18,19,20/9. S.T Εκδρομές εντός Ελλάδος 107 12-02-2010 15:42
Εκδρομή στον Βόλο ...(μονοήμερη, διήμερη, τριήμερη ..) bmwgogagis Εκδρομές εντός Ελλάδος 31 16-05-2009 14:15
Εκδρομή Βόλου22-24/5 , Ραλλυ Κένταυρος ΜΑΚΑΡΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Εκδρομές εντός Ελλάδος 1 06-05-2009 12:27
Χωμάτινη μονοήμερη απόδραση στα Άγραφα Κυριακή 22 ή 29-3-2009 emix Προτάσεις για κοπάνα - μοτοσυναντήσεις/μοτοπαρέες 18 05-03-2009 03:39


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 10:36.


vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!