GS Forum

Πήγαινε πίσω   GS Forum > -----> Γενικά > Ελλάδα και Κόσμος > Επικαιρότητα

Αγαπητά μέλη & φίλοι, το GS Forum, μετά από την πολυετή & καθ’ όλα επιτυχημένη πορεία του, εξακολουθεί να παραμένει online,

ώστε οι αναγνώστες του να έχουν πρόσβαση σε όλα τα θέματα του ενδιαφέροντός τους, για ενημέρωση και μελλοντική αναδρομή.

Σας ευχαριστούμε μέσα από την καρδιά μας για την αγάπη και την εμπιστοσύνη που μας δείξατε όλο αυτό το διάστημα

και καταστήσατε την διαδικτυακή αυτή συντροφιά σημείο αναφοράς για τα ελληνικά μοτοσυκλετιστικά δρώμενα και όχι μόνον.

Το μόνο βέβαιο είναι ότι, το ταξίδι συνεχίζεται ...
Απάντηση
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #11  
Παλιό 29-09-2013, 18:48
frits Ο/Η frits βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: Αχαρνές
Μoto: BMW R1200 GS 2005 YAMAHA TTR 250
Μηνύματα: 6,620
Προεπιλογή Απάντηση: Σύλληψη Χ.Α. Χολιγουντιανή υπερπαραγωγή;

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από stukas Εμφάνιση μηνυμάτων
προς φιλους ορθο κ φριτς:παιδια δε σας ξερω δε με ξερετε,δεν ειναι προσωπικο αυτο που θα πω αλλα θελω να σας επισημανω κατι............
Aποφεύγω να γράφω στα πολιτικά θέματα, πιστεύω πλέον ότι δεν βγάζει πουθενά. Έχω άποψη, την έχω για τον ευατό μου και δεν προσπαθώ να την επιβάλλω στους άλλους. Για να το κάνεις πρέπει να είσαι ή ο Πάπας ή ο GeorgeP.

Επιγραμματικά θα γράψω...

Η Χ.Α. πάει εκεί που πρέπει, τα υπόλοιπα είναι μέρος του παιχνιδιού εξουσίας όπως ήταν και όπως θα είναι πάντα. Εχω επιλέξει εδώ και πολλά χρόνια να είμαι έξω από την σκακιέρα αυτή. Πιστεύω ότι είναι ο μόνος τρόπος να είναι κανείς κερδισμένος ή αν θέλεις όχι χαμένος...

Last edited by frits; 29-09-2013 at 18:50.
Reply With Quote
  #12  
Παλιό 29-09-2013, 18:52
malco Ο/Η malco βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Sep 2010
Περιοχή: περιστερι
Μoto: πριν gs 1200 adv - τωρα gs 1200
Μηνύματα: 303
Προεπιλογή Απάντηση: Σύλληψη Χ.Α. Χολιγουντιανή υπερπαραγωγή;

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από frits Εμφάνιση μηνυμάτων
Aποφεύγω να γράφω στα πολιτικά θέματα, πιστεύω πλέον ότι δεν βγάζει πουθενά. Έχω άποψη, την έχω για τον ευατό μου και δεν προσπαθώ να την επιβάλλω στους άλλους. Για να το κάνεις πρέπει να είσαι ή ο Πάπας ή ο GeorgeP.

Επιγραμματικά θα γράψω...

Η Χ.Α. πάει εκεί που πρέπει, τα υπόλοιπα είναι μέρος του παιχνιδιού εξουσίας όπως ήταν και όπως θα είναι πάντα. Εχω επιλέξει εδώ και πολλά χρόνια να είμαι έξω από την σκακιέρα αυτή. Πιστεύω ότι είναι ο μόνος τρόπος να είναι κανείς κερδισμένος ή αν θέλεις όχι χαμένος...
Reply With Quote
  #13  
Παλιό 29-09-2013, 19:12
yannis Ο/Η yannis βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Dec 2008
Περιοχή: Κερατσίνι Far-west
Μoto: F 800 GS._ Αα, ξέχασα. BMW !!!!!
Μηνύματα: 2,987
Προεπιλογή Απάντηση: Σύλληψη Χ.Α. Χολιγουντιανή υπερπαραγωγή;

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από frits Εμφάνιση μηνυμάτων
Aποφεύγω να γράφω στα πολιτικά θέματα, πιστεύω πλέον ότι δεν βγάζει πουθενά. Έχω άποψη, την έχω για τον ευατό μου και δεν προσπαθώ να την επιβάλλω στους άλλους. Για να το κάνεις πρέπει να είσαι ή ο Πάπας ή ο GeorgeP.

Επιγραμματικά θα γράψω...

Η Χ.Α. πάει εκεί που πρέπει, τα υπόλοιπα είναι μέρος του παιχνιδιού εξουσίας όπως ήταν και όπως θα είναι πάντα. Εχω επιλέξει εδώ και πολλά χρόνια να είμαι έξω από την σκακιέρα αυτή. Πιστεύω ότι είναι ο μόνος τρόπος να είναι κανείς κερδισμένος ή αν θέλεις όχι χαμένος...

Εφ' όσον είναι άποψη που δεν προσπαθείς να επιβάλλεις, είναι σαφώς σεβαστή.
Η απόφαση σου να μην γράφεις στα πολιτικά θέματα, εξ ίσου σεβαστή και εν πολλοίς κατανοητή.
Η χ.α., ο τσοχατζόπουλος, ο φονιάς της Ραφήνας, τα μέλη των πηρύνων της φωτιάς, η παπαδιά στη Ζαχάρω και τόσοι άλλοι, όπως σωστά είπες είναι εκεί που πρέπει.
Επειδή ίσως αυτό σου το σχόλιο, να αναφέρεται και στην δική μου εμμονή και μόνο αν συμβαίνει κάτι τέτοιο, θα ήθελα να ξεκαθαρίσω κάτι.
Όπως είσαι ιδιαίτερα ευαισθητοποιημένος στα έκτροπα γύρω από το Πολυτεχνείο, έτσι κι εγώ είμαι ιδιαίτερα αρνητικός σε κάθε τι που προσπαθεί να "ξελασπώσει" τους εγκληματίες αυτούς.
Ιδιαίτερα, όταν έρχονται ενδεδυμένοι τον δημοκρατικό μανδύα και μας κοροϊδεύουν μεσ' τα μούτρα μας, εξανίσταμαι.
Δεν είναι δυνατόν τόσοι πολλοί εδώ μέσα να απειλούν και να προτρέπουν σε λυντσάρισμα, διαφόρων κοινωνικών ομάδων και προσώπων, εντός και εκτός Ελλάδος και να είναι μεμπτή η καταδίκη των εγκληματιών και όσων τους υποθάλπτουν.
Reply With Quote
  #14  
Παλιό 29-09-2013, 19:27
PLOIGOS Ο/Η PLOIGOS βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jun 2013
Περιοχή: Ριο
Μoto: VARADERO MK2
Μηνύματα: 415
Προεπιλογή Απάντηση: Σύλληψη Χ.Α. Χολιγουντιανή υπερπαραγωγή;

Ρε σεις τι δεν καταλαβαινετε πια σ αυτην την χωρα?Τα παντα ειναι χολυγουντιανες υπερπαραγωγες,απο τις ειδησεις μεχρι κ τις εξαγγελιες για την προσφυγη μας στο ΔΝΤ...


Ειμαστε λαος των ακρων,δεν το βλεπετε παντου γυρω σας?Οποτε στην συλληψη των ΧΑτων,γιατι να αλλαξει κατι?
Reply With Quote
  #15  
Παλιό 29-09-2013, 19:46
frits Ο/Η frits βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: Αχαρνές
Μoto: BMW R1200 GS 2005 YAMAHA TTR 250
Μηνύματα: 6,620
Προεπιλογή Απάντηση: Σύλληψη Χ.Α. Χολιγουντιανή υπερπαραγωγή;

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από yannis Εμφάνιση μηνυμάτων
Εφ' όσον είναι άποψη που δεν προσπαθείς να επιβάλλεις, είναι σαφώς σεβαστή.
Η απόφαση σου να μην γράφεις στα πολιτικά θέματα, εξ ίσου σεβαστή και εν πολλοίς κατανοητή.
Η χ.α., ο τσοχατζόπουλος, ο φονιάς της Ραφήνας, τα μέλη των πηρύνων της φωτιάς, η παπαδιά στη Ζαχάρω και τόσοι άλλοι, όπως σωστά είπες είναι εκεί που πρέπει.
Επειδή ίσως αυτό σου το σχόλιο, να αναφέρεται και στην δική μου εμμονή και μόνο αν συμβαίνει κάτι τέτοιο, θα ήθελα να ξεκαθαρίσω κάτι.
Όπως είσαι ιδιαίτερα ευαισθητοποιημένος στα έκτροπα γύρω από το Πολυτεχνείο, έτσι κι εγώ είμαι ιδιαίτερα αρνητικός σε κάθε τι που προσπαθεί να "ξελασπώσει" τους εγκληματίες αυτούς.
Ιδιαίτερα, όταν έρχονται ενδεδυμένοι τον δημοκρατικό μανδύα και μας κοροϊδεύουν μεσ' τα μούτρα μας, εξανίσταμαι.
Δεν είναι δυνατόν τόσοι πολλοί εδώ μέσα να απειλούν και να προτρέπουν σε λυντσάρισμα, διαφόρων κοινωνικών ομάδων και προσώπων, εντός και εκτός Ελλάδος και να είναι μεμπτή η καταδίκη των εγκληματιών και όσων τους υποθάλπτουν.
Στην συγκεκριμένη περίπτωση αναφέρεται σε αυτούς που τις τελευταίες 2 μέρες προσπαθούν να μας πείσουν ότι πρόκειτε για στημένη δουλειά - Δες το δεύτερο μέρος του τίτλου. Όταν μάλιστα το κάνουν όχι με την ιδιότητα του μέλους αλλά αυτή του δημοσιογράφου. Έχω και εγώ τα κωλύματά μου και πως το πες ..... εξανίσταμαι.....
Reply With Quote
  #16  
Παλιό 29-09-2013, 19:51
yannis Ο/Η yannis βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Dec 2008
Περιοχή: Κερατσίνι Far-west
Μoto: F 800 GS._ Αα, ξέχασα. BMW !!!!!
Μηνύματα: 2,987
Προεπιλογή Απάντηση: Σύλληψη Χ.Α. Χολιγουντιανή υπερπαραγωγή;

Σεβαστόν!!!!!!!!!!
Reply With Quote
  #17  
Παλιό 29-09-2013, 21:27
ortho Ο/Η ortho βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Sep 2009
Περιοχή: ΑΘΗΝΑ, ΚΑΡΕΑΣ
Μoto: F 650 GS 2001, tweety!
Μηνύματα: 7,766
Προεπιλογή Απάντηση: Σύλληψη Χ.Α. Χολιγουντιανή υπερπαραγωγή;

Όταν πριν ενάμισι χρόνο ο Κασιδιαρης χαστουκισε την Κανέλλη πολλοί χάρηκαν.....
Φίλε stukas ο Κασιδιαρης είπε παλιολινατσες και #### το σπίτι σας.
Αυτός κι οι όμοιοι του ψηφίστηκαν από πολλούς Έλληνες για διάφορους λόγους.
Το σόου λίγο με ενδιαφέρει, το σημαντικό είναι συνεχίσει η δικαιοσύνη σε αυτό το μονοπάτι, γρήγορη δουλειά και ξερίζωμα της βίας ένθεν κακείθεν
Σε μερικούς μήνες έχουμε ευρωεκλογέςκαι δεν είμαστε μόνοι μας.
Τα πράγματα είναι απλά, η ΧΑ πέρασε το όριο με τη δολοφονία Έλληνα.
Όσο σκότωναν της γης τους κολασμενους δεν κουνήθηκε φίλο. Ακούμε για διάβρωση των σωμάτων ασφαλείας, αυτό έπρεπε να τελειώσει. Δε μιλάμε για οπαδούς της χούντας, μιλάμε για ναζιστές, δεν έχουν θέση στην Ελλάδα.
Και για να τελειώνω, ας μαζέψουν και τους μπαχαλακηδες, αριστερούς και δεξιούς κι ας κάνουν όσα σόου θέλουν.
Ο ελληνικός λαός θέλω να πιστεύω ότι έχει πάψει να τρώει κουτόχορτο.
Για να δούμε, θα εισπράξουν τίποτε από τη λίστα Λαγκάρντ;

_________________________
...εκσυγχρονίστηκα......τρομάρα μου!
Reply With Quote
  #18  
Παλιό 29-09-2013, 21:31
ortho Ο/Η ortho βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Sep 2009
Περιοχή: ΑΘΗΝΑ, ΚΑΡΕΑΣ
Μoto: F 650 GS 2001, tweety!
Μηνύματα: 7,766
Προεπιλογή Απάντηση: Σύλληψη Χ.Α. Χολιγουντιανή υπερπαραγωγή;

Κι όσον αφορά τον Γεωργιάδη, είναι αρκετοί αυτοί που πιστεύουν ότι κάνει καλή δουλειά.
Από αυτά που ακούω από εργαζόμενους σε νοσοκομεία είναι πανταχού παρών.
Απλά το αναφέρω, μην το πιάσουμε, είναι αμαρτωλή ιστορία η υγεία.

_________________________
...εκσυγχρονίστηκα......τρομάρα μου!
Reply With Quote
  #19  
Παλιό 29-09-2013, 21:53
vpentza Ο/Η vpentza βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jul 2009
Περιοχή: Καλλιθεα/Αθηνα
Μoto: R1200 GS SE
Μηνύματα: 5,102
Προεπιλογή Απάντηση: Σύλληψη Χ.Α. Χολιγουντιανή υπερπαραγωγή;

Όλο αυτή η πρωτόγνωρη διαδικασία είναι κατά μεγάλη πλειοψηφία αποδεκτή από τον Ελλ λαό και δίνει τη δυνατότητα στο Σύστημα να φερθεί με την ίδια αυστηρότητα και σε άλλους χρόνια ανέγγιχτους μπαχαλάκηδες . Για να δούμε.....
Reply With Quote
  #20  
Παλιό 29-09-2013, 22:00
ortho Ο/Η ortho βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Sep 2009
Περιοχή: ΑΘΗΝΑ, ΚΑΡΕΑΣ
Μoto: F 650 GS 2001, tweety!
Μηνύματα: 7,766
Προεπιλογή Απάντηση: Σύλληψη Χ.Α. Χολιγουντιανή υπερπαραγωγή;

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από vpentza Εμφάνιση μηνυμάτων
Όλο αυτή η πρωτόγνωρη διαδικασία είναι κατά μεγάλη πλειοψηφία αποδεκτή από τον Ελλ λαό και δίνει τη δυνατότητα στο Σύστημα να φερθεί με την ίδια αυστηρότητα και σε άλλους χρόνια ανέγγιχτους μπαχαλάκηδες . Για να δούμε.....
Έτσι. Εδώ θα κριθεί η ιστορία αυτή. Ας λειτουργήσει έστω προς παραδειγματισμό.
Πέμπτη πρωί πήγα τέρμα Μιχαλακοπούλου, σπασμένες βιτρίνες, αλλού σπασμένα αυτοκίνητα, ας τους μαζέψουν. Αρκετά.
Και να θυμίσω ότι είναι δημοκράτης

_________________________
...εκσυγχρονίστηκα......τρομάρα μου!
Reply With Quote
Απάντηση


Κανόνες καταχώρησης
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο HTML κώδικας ειναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 10:26.


vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!