GS Forum

Πήγαινε πίσω   GS Forum > -----> Γενικά > Διάφορα

Αγαπητά μέλη & φίλοι, το GS Forum, μετά από την πολυετή & καθ’ όλα επιτυχημένη πορεία του, εξακολουθεί να παραμένει online,

ώστε οι αναγνώστες του να έχουν πρόσβαση σε όλα τα θέματα του ενδιαφέροντός τους, για ενημέρωση και μελλοντική αναδρομή.

Σας ευχαριστούμε μέσα από την καρδιά μας για την αγάπη και την εμπιστοσύνη που μας δείξατε όλο αυτό το διάστημα

και καταστήσατε την διαδικτυακή αυτή συντροφιά σημείο αναφοράς για τα ελληνικά μοτοσυκλετιστικά δρώμενα και όχι μόνον.

Το μόνο βέβαιο είναι ότι, το ταξίδι συνεχίζεται ...
Κλειστό θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #91  
Παλιό 23-05-2013, 15:32
LakisGS Ο/Η LakisGS βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Moderator
 
Ημερομηνία εγγραφής: Dec 2010
Περιοχή: Λάρισα
Μoto: BMW R 1200 GS adventure '10
Μηνύματα: 4,323
Προεπιλογή Απάντηση: Να σας πω τι βίωσα σήμερα!

Ένα θα πω και το κάνω για μένα και μόνο. Το κάνω λόγω του ότι είναι ΜΕΓΑΛΟ ΑΔΙΚΟ να λέμε διάφορα για τους admins του ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟΥ forum. Υπάρχουν δύο άνθρωποι, ο Νίκος και ο Δημήτρης, που έχουν θυσιάσει χρόνο και χρήμα για να φτιάξουν μία παρέα που σε αντίθεση με αυτά που δυστυχώς μας επιβάλλουν οι συνθήκες στην χώρα μας, να περνάει καλά. Και όχι μόνο να περνάει καλά η παρέα, αλλά και να έχει και πολλά υπέρ, (καλύτερες τιμές σε ξενοδοχεία, αξεσουάρ, κλπ κλπ). Τα παιδιά με επάγγελμα τελείως άσχετο με τις μηχανές, δεν έχουν ΤΙΠΟΤΑ να κερδίσουν από αυτήν την προσπάθεια, παρά μόνο την ηθική ευχαρίστηση να μας βλέπουν να χαμογελάμε. Ναι, υπάρχουν και τέτοιοι άνθρωποι σήμερα. Άνθρωποι που γουστάρουν να βλέπουν τους άλλους να χαμογελάνε. Μου έκανε εντύπωση στην κοπή της πίτας στην Ερέτρια, που όταν πήρα την λίστα με τα ονόματα για την κλήρωση των δώρων, είδα τα ονόματα του Λεοντόκαρδου και του Δημήτρη σβησμένα. Όταν έψαξα να δω τι παίζει, μου είπαν ότι τα σβήσαν μόνοι τους. Δεν θέλανε τα παιδιά ούτε δώρο να διεκδικήσουν ούτε τίποτα, προς αποφυγή παρεξηγήσεων κλπ. Κατά καιρούς έχουμε κάνει συζητήσεις για την συμπεριφορά κάποιων στο forum, και βλέπω από την πλευρά τους μια διάθεση να τους υπερασπίζονται ΟΛΟΥΣ λες και τους ξέρουν χρόνια. Αν αρχίσω να λέω περιστατικά δεν τελειώνω ούτε αύριο. Φυσικά η λέξη διαγραφή ή μπανάρισμα, σε αντίθεση με άλλα forums, τους είναι μάλλον, και κακώς κατά την γνώμη μου, άγνωστη. Αυτούς τους ανθρώπους λοιπόν, τους κατηγορούν κάποιοι τώρα... Και δεν μιλάω για τους mods, που και αλλάζουμε και μπορεί να έχουμε και προηγούμενα με κάποιους. Μιλάω για τον Δημήτρη και τον Νίκο. Έπρεπε να μπορούσατε να ακούσετε τις συμβουλές που μας δίνουν για την συμπεριφορά μας εδώ μέσα. Έπρεπε να μπορούσατε μόνο να ακούσετε. Πολλές φορές σκέφτηκα "μα ρε φούστη μου, με κανέναν δεν νευριάζουν αυτοί? Για όλους έχουν κάποια δικαιολογία??".
Αυτούς λοιπόν θέλουν να τους στείλουν στον εισαγγελέα... Α ρε Ελλαδάρα αθάνατη. Α ρε Ελλαδάρα τι υλικό κουβαλάς...

Υ.Γ. Τα έγραψα αυτά, όχι γιατί τα παιδιά χρειάζονται δικηγόρο, αλλά γιατί έτσι γουστάρω εγώ.
  #92  
Παλιό 23-05-2013, 15:42
forester Ο/Η forester βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2011
Περιοχή: ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
Μoto: R 1200 GS Triple Black και μπλουζάκια ΚΤΜ
Μηνύματα: 4,214
Προεπιλογή Απάντηση: Να σας πω τι βίωσα σήμερα!

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από King C. Εμφάνιση μηνυμάτων
1. δίφραγκα και παλικάρια... στους φίλους σου.
(χωρις παρεξηγηση..)

2. την αναλυση στα τεχνικα την πηρες απο το φιλο.



Προς όποιο θέλω θα γράφω έτσι κι εξηγώ:

1.Δε σε θίγω!
2.Αν σου φαίνομαι αγενής, ΟΚ. Είμαι. Δε δήλωσα ευγενικός ποτέ.
3.Ακολουθώ δε, το ύφος αυτού προς τον οποίο απευθύνομαι.
Αν έγραφες ελληνικά (εξηγώντας εν τάχυ όπως ο φίλος έκανε αντί εσού....) δε θα σου έγραφα ποτέ έτσι. Όμως με τις παραθέσεις τεχνικών όρων στην αγγλική γλώσσα, μας "γράφεις όλους στα παλαιότερα των υποδημάτων σου", κατά τη λαϊκή ρήση.
Εγώ έτσι έννοιωσα κι απάντησα σε ανάλογο ύφος, το οποίο και δεν ανακαλώ!!!
  #93  
Παλιό 23-05-2013, 15:48
ortho Ο/Η ortho βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Sep 2009
Περιοχή: ΑΘΗΝΑ, ΚΑΡΕΑΣ
Μoto: F 650 GS 2001, tweety!
Μηνύματα: 7,766
Προεπιλογή Απάντηση: Να σας πω τι βίωσα σήμερα!

Εγινε το νήμα της ξιφούλκησης! Παρακαλώ ηρεμήστε όλοι!
Γίνεται αυτό ακριβώς που όπως λέει ο Λάκης πιό πάνω, οι Δημήτρης και Νίκος δε θέλουν να γίνεται! Ας σεβαστούμε λίγο τα στομάχια τους!

Μάλλον πρέπει να πάω να κοιταχτώ!
  #94  
Παλιό 23-05-2013, 15:53
dimag7 Ο/Η dimag7 βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jun 2011
Περιοχή: Κέρκυρα
Μoto: R 1200 ADV '10
Μηνύματα: 375
Προεπιλογή Απάντηση: Να σας πω τι βίωσα σήμερα!

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από LakisGS Εμφάνιση μηνυμάτων
Ένα θα πω και το κάνω για μένα και μόνο. Το κάνω λόγω του ότι είναι ΜΕΓΑΛΟ ΑΔΙΚΟ να λέμε διάφορα για τους admins του ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟΥ forum. Υπάρχουν δύο άνθρωποι, ο Νίκος και ο Δημήτρης, που έχουν θυσιάσει χρόνο και χρήμα για να φτιάξουν μία παρέα που σε αντίθεση με αυτά που δυστυχώς μας επιβάλλουν οι συνθήκες στην χώρα μας, να περνάει καλά. Και όχι μόνο να περνάει καλά η παρέα, αλλά και να έχει και πολλά υπέρ, (καλύτερες τιμές σε ξενοδοχεία, αξεσουάρ, κλπ κλπ). Τα παιδιά με επάγγελμα τελείως άσχετο με τις μηχανές, δεν έχουν ΤΙΠΟΤΑ να κερδίσουν από αυτήν την προσπάθεια, παρά μόνο την ηθική ευχαρίστηση να μας βλέπουν να χαμογελάμε. Ναι, υπάρχουν και τέτοιοι άνθρωποι σήμερα. Άνθρωποι που γουστάρουν να βλέπουν τους άλλους να χαμογελάνε. Μου έκανε εντύπωση στην κοπή της πίτας στην Ερέτρια, που όταν πήρα την λίστα με τα ονόματα για την κλήρωση των δώρων, είδα τα ονόματα του Λεοντόκαρδου και του Δημήτρη σβησμένα. Όταν έψαξα να δω τι παίζει, μου είπαν ότι τα σβήσαν μόνοι τους. Δεν θέλανε τα παιδιά ούτε δώρο να διεκδικήσουν ούτε τίποτα, προς αποφυγή παρεξηγήσεων κλπ. Κατά καιρούς έχουμε κάνει συζητήσεις για την συμπεριφορά κάποιων στο forum, και βλέπω από την πλευρά τους μια διάθεση να τους υπερασπίζονται ΟΛΟΥΣ λες και τους ξέρουν χρόνια. Αν αρχίσω να λέω περιστατικά δεν τελειώνω ούτε αύριο. Φυσικά η λέξη διαγραφή ή μπανάρισμα, σε αντίθεση με άλλα forums, τους είναι μάλλον, και κακώς κατά την γνώμη μου, άγνωστη. Αυτούς τους ανθρώπους λοιπόν, τους κατηγορούν κάποιοι τώρα... Και δεν μιλάω για τους mods, που και αλλάζουμε και μπορεί να έχουμε και προηγούμενα με κάποιους. Μιλάω για τον Δημήτρη και τον Νίκο. Έπρεπε να μπορούσατε να ακούσετε τις συμβουλές που μας δίνουν για την συμπεριφορά μας εδώ μέσα. Έπρεπε να μπορούσατε μόνο να ακούσετε. Πολλές φορές σκέφτηκα "μα ρε φούστη μου, με κανέναν δεν νευριάζουν αυτοί? Για όλους έχουν κάποια δικαιολογία??".
Αυτούς λοιπόν θέλουν να τους στείλουν στον εισαγγελέα... Α ρε Ελλαδάρα αθάνατη. Α ρε Ελλαδάρα τι υλικό κουβαλάς...

Υ.Γ. Τα έγραψα αυτά, όχι γιατί τα παιδιά χρειάζονται δικηγόρο, αλλά γιατί έτσι γουστάρω εγώ.
Θα συμφωνήσω απόλυτα μαζί σου, οι Άνθρωποι αυτοί έχουν δώσει και τη ψυχή τους για αυτό το Forum και το λέω αυτό από προσωπική μου εμπειρία όπου τους είχα προτείνει να στείλω κάποιο χρηματικό ποσό για να καθαριστή κάποιο σχολείο με παιδάκια με ειδικές ανάγκες εάν θυμάμαι καλά διότι λόγω απόστασης (Κέρκυρα) δεν μπορούσα να προσφέρω κάποια εργασία και ευγενικά το αρνήθηκαν. Όχι λοιπόν να κατηγορηθούν κιόλας
Ευχαριστώ !!!
  #95  
Παλιό 23-05-2013, 15:55
Giannme Ο/Η Giannme βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Oct 2011
Περιοχή: Χανιά (Κρήτης)
Μoto: Bmw R1200Gs '08
Μηνύματα: 604
Προεπιλογή Απάντηση: Να σας πω τι βίωσα σήμερα!

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από LakisGS Εμφάνιση μηνυμάτων
Ένα θα πω και το κάνω για μένα και μόνο. Το κάνω λόγω του ότι είναι ΜΕΓΑΛΟ ΑΔΙΚΟ να λέμε διάφορα για τους admins του ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟΥ forum. Υπάρχουν δύο άνθρωποι, ο Νίκος και ο Δημήτρης, που έχουν θυσιάσει χρόνο και χρήμα για να φτιάξουν μία παρέα που σε αντίθεση με αυτά που δυστυχώς μας επιβάλλουν οι συνθήκες στην χώρα μας, να περνάει καλά. Και όχι μόνο να περνάει καλά η παρέα, αλλά και να έχει και πολλά υπέρ, (καλύτερες τιμές σε ξενοδοχεία, αξεσουάρ, κλπ κλπ). Τα παιδιά με επάγγελμα τελείως άσχετο με τις μηχανές, δεν έχουν ΤΙΠΟΤΑ να κερδίσουν από αυτήν την προσπάθεια, παρά μόνο την ηθική ευχαρίστηση να μας βλέπουν να χαμογελάμε. Ναι, υπάρχουν και τέτοιοι άνθρωποι σήμερα. Άνθρωποι που γουστάρουν να βλέπουν τους άλλους να χαμογελάνε. Μου έκανε εντύπωση στην κοπή της πίτας στην Ερέτρια, που όταν πήρα την λίστα με τα ονόματα για την κλήρωση των δώρων, είδα τα ονόματα του Λεοντόκαρδου και του Δημήτρη σβησμένα. Όταν έψαξα να δω τι παίζει, μου είπαν ότι τα σβήσαν μόνοι τους. Δεν θέλανε τα παιδιά ούτε δώρο να διεκδικήσουν ούτε τίποτα, προς αποφυγή παρεξηγήσεων κλπ. Κατά καιρούς έχουμε κάνει συζητήσεις για την συμπεριφορά κάποιων στο forum, και βλέπω από την πλευρά τους μια διάθεση να τους υπερασπίζονται ΟΛΟΥΣ λες και τους ξέρουν χρόνια. Αν αρχίσω να λέω περιστατικά δεν τελειώνω ούτε αύριο. Φυσικά η λέξη διαγραφή ή μπανάρισμα, σε αντίθεση με άλλα forums, τους είναι μάλλον, και κακώς κατά την γνώμη μου, άγνωστη. Αυτούς τους ανθρώπους λοιπόν, τους κατηγορούν κάποιοι τώρα... Και δεν μιλάω για τους mods, που και αλλάζουμε και μπορεί να έχουμε και προηγούμενα με κάποιους. Μιλάω για τον Δημήτρη και τον Νίκο. Έπρεπε να μπορούσατε να ακούσετε τις συμβουλές που μας δίνουν για την συμπεριφορά μας εδώ μέσα. Έπρεπε να μπορούσατε μόνο να ακούσετε. Πολλές φορές σκέφτηκα "μα ρε φούστη μου, με κανέναν δεν νευριάζουν αυτοί? Για όλους έχουν κάποια δικαιολογία??".
Αυτούς λοιπόν θέλουν να τους στείλουν στον εισαγγελέα... Α ρε Ελλαδάρα αθάνατη. Α ρε Ελλαδάρα τι υλικό κουβαλάς...

Υ.Γ. Τα έγραψα αυτά, όχι γιατί τα παιδιά χρειάζονται δικηγόρο, αλλά γιατί έτσι γουστάρω εγώ.

Δεν είναι ταμπού η αναγνώριση της προσφοράς κάποιων ανθρώπων, (αμφιβάλλει κανείς οτι προσφέρουν ???-για άλλους λιγότερο-για άλλους περισσότερο), ούτε προσδίδεται αξία και ανωτερότητα σε κάποιον με το να στηλιτεύει και και να κρίνει διαρκώς τους άλλους .. Όσο αφορα τα γεγονοτα που έλαβαν μέρος καλό ειναι να υπάρξει ηρεμία και χαλάρωση, μοτοσυκλετιστικό Forum είμαστε..
  #96  
Παλιό 23-05-2013, 15:59
King C. Ο/Η King C. βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Apr 2012
Περιοχή: Αθήνα
Μηνύματα: 104
Προεπιλογή Απάντηση: Να σας πω τι βίωσα σήμερα!

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από forester Εμφάνιση μηνυμάτων
Προς όποιο θέλω θα γράφω έτσι κι εξηγώ:

1.Δε σε θίγω!
2.Αν σου φαίνομαι αγενής, ΟΚ. Είμαι. Δε δήλωσα ευγενικός ποτέ.
3.Ακολουθώ δε, το ύφος αυτού προς τον οποίο απευθύνομαι.
Αν έγραφες ελληνικά (εξηγώντας εν τάχυ όπως ο φίλος έκανε αντί εσού....) δε θα σου έγραφα ποτέ έτσι. Όμως με τις παραθέσεις τεχνικών όρων στην αγγλική γλώσσα, μας "γράφεις όλους στα παλαιότερα των υποδημάτων σου", κατά τη λαϊκή ρήση.
Εγώ έτσι έννοιωσα κι απάντησα σε ανάλογο ύφος, το οποίο και δεν ανακαλώ!!!
1. δε με εθιξες γι αυτο και δε φτοντισα να σου δωσω να καταλαβεις οτι το εκανες

2. συ ειπας. δεκτο !

3. ακολουθεις το υφος των ανθρωπων των οποιων τα κειμενα παρεθεσα. επισης δηλωσα εξ αρχης οτι τα παραθετω για οσους καταλαβαινουν την αγγλικην καθως δεν εχω χρονο για να κανω το βρετανικο συμβουλιο.

4. τωρα... και να ανακαλεσεις και να μην ανακαλεσεις... λιγο τους ενδιαφερει φανταζομαι.
  #97  
Παλιό 23-05-2013, 16:10
forester Ο/Η forester βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2011
Περιοχή: ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
Μoto: R 1200 GS Triple Black και μπλουζάκια ΚΤΜ
Μηνύματα: 4,214
Προεπιλογή Απάντηση: Να σας πω τι βίωσα σήμερα!

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από King C. Εμφάνιση μηνυμάτων
1. δε με εθιξες γι αυτο και δε φτοντισα να σου δωσω να καταλαβεις οτι το εκανες

2. συ ειπας. δεκτο !

3. ακολουθεις το υφος των ανθρωπων των οποιων τα κειμενα παρεθεσα. επισης δηλωσα εξ αρχης οτι τα παραθετω για οσους καταλαβαινουν την αγγλικην καθως δεν εχω χρονο για να κανω το βρετανικο συμβουλιο.

4. τωρα... και να ανακαλεσεις και να μην ανακαλεσεις... λιγο τους ενδιαφερει φανταζομαι.


Προσπαθείς να φανείς έξυπνος, αλλά δεν το καταφέρνεις.
Σ ' εσένα απευθύνθηκα κι όχι στους συγγραφείς των κειμένων που παρέθεσες.
Απορώ πώς έχεις χρόνο να μου απαντάς, ενώ δεν είχες χρόνο να εξηγήσεις τι παραθέτεις..... Ως εκ τούτου, μας έγραψες.

Αφού δεν εθίγεις, γιατί σε πείραξε ο τρόπος που σου έγραψα???
  #98  
Παλιό 23-05-2013, 16:11
King C. Ο/Η King C. βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Apr 2012
Περιοχή: Αθήνα
Μηνύματα: 104
Προεπιλογή Απάντηση: Να σας πω τι βίωσα σήμερα!

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από forester Εμφάνιση μηνυμάτων
Προσπαθείς να φανείς έξυπνος, αλλά δεν το καταφέρνεις.
Σ ' εσένα απευθύνθηκα κι όχι στους συγγραφείς των κειμένων που παρέθεσες.
Απορώ πώς έχεις χρόνο να μου απαντάς, ενώ δεν είχες χρόνο να εξηγήσεις τι παραθέτεις..... Ως εκ τούτου, μας έγραψες.

Αφού δεν εθίγεις, γιατί σε πείραξε ο τρόπος που σου έγραψα???
όπως νομιζεις..
  #99  
Παλιό 23-05-2013, 16:24
giamil Ο/Η giamil βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Feb 2011
Περιοχή: Πειραιας
Μoto: R 1200GS '07 (Blackie)
Μηνύματα: 2,781
Προεπιλογή Απάντηση: Να σας πω τι βίωσα σήμερα!

Εγω εχω μια απορια ρε παιδια!!!


Αυτοι οι "κυριοι" King C. και Tsakos που κανενας δεν τους ξερει κ δεν τους εχει δει ποτε....

ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΠΕΤΑΓΟΝΤΑΙ ΠΑΝΤΑ ΣΕ ΟΠΟΙΟ ΝΗΜΑ ΕΧΕΙ ΦΑΗ ΓΙΑ ΝΑ ΣΠΕΙΡΟΥΝ ΤΗΝ ΔΙΧΟΝΟΙΑ ΑΠΛΟΧΕΡΑ?

ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΜΠΑΙΝΟΥΝ ΠΑΝΤΑ Κ ΝΑ ΓΡΑΦΟΥΝ ΟΤΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΦΥΤΙΛΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΤΗΝ ΤΡΙΧΑ ΤΡΙΧΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟΥΝΤΑΙ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠ ΤΟ ΤΙΠΟΤΑ?

ΜΟΝΟ ΕΓΩ ΤΟ ΕΧΩ ΠΡΟΣΕΞΕΙ?


ΥΠΟΤΙΜΑΝΕ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΤΗΝ ΝΟΗΜΟΣΥΝΗ ΜΑΣ ΟΙ "ΚΥΡΙΟΙ" ΑΥΤΟΙ?


ααα και κατι αλλο....πως γινεται κ δεν τους εχω δει ποτε και τους δυο online στο θεμα κ μπαινει μια ο ενας μια ο αλλος ρε παιδια?

απαντηστε μου σας παρακαλω γιατι ειμαι πολυ χαμηλου νοητικου επιπεδου να βρω την απαντηση μονος μου!



κ κατι τελευταιο....για ολους εμας που αγαπαμε το gsforum....

ΟΣΟ ΚΑΘΕΣΤΕ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΑΠΑΝΤΑΤΕ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΚΑΝΕΤΕ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΔΕΙΝΕΤΕ ΑΞΙΑ....



ΘΕΑΤΡΟ ΤΗΣ ΔΕΥΤΕΡΑΣ ΤΟ ΚΑΝΑΜΕ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΕΞΑΙΤΙΑΣ 2 "ΚΥΡΙΩΝ" ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΜΕ ΤΙ ΑΛΛΟ ΝΑ ΑΣΧΟΛΗΘΟΥΝ!

ΞΕΚΟΛΛΑΤΕ!





Last edited by giamil; 23-05-2013 at 16:25.
  #100  
Παλιό 23-05-2013, 16:30
nikos-x Ο/Η nikos-x βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jul 2010
Περιοχή: Εγκλωβισμένος στην πόλη !!!
Μoto: HONDA VARADERO 1000 - BMW μπλουζάκια
Μηνύματα: 5,548
Προεπιλογή Απάντηση: Να σας πω τι βίωσα σήμερα!

Πές τα, γκαμοτο

Και για να σε βγάλω από τον κόπο, θα το κάνω εγώ.

Αυτό με την νοημοσύνη σου, αληθεύει;

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από giamil Εμφάνιση μηνυμάτων
Εγω εχω μια απορια ρε παιδια!!!


Αυτοι οι "κυριοι" King C. και Tsakos που κανενας δεν τους ξερει κ δεν τους εχει δει ποτε....

ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΠΕΤΑΓΟΝΤΑΙ ΠΑΝΤΑ ΣΕ ΟΠΟΙΟ ΝΗΜΑ ΕΧΕΙ ΦΑΗ ΓΙΑ ΝΑ ΣΠΕΙΡΟΥΝ ΤΗΝ ΔΙΧΟΝΟΙΑ ΑΠΛΟΧΕΡΑ?

ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΜΠΑΙΝΟΥΝ ΠΑΝΤΑ Κ ΝΑ ΓΡΑΦΟΥΝ ΟΤΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΦΥΤΙΛΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΤΗΝ ΤΡΙΧΑ ΤΡΙΧΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟΥΝΤΑΙ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠ ΤΟ ΤΙΠΟΤΑ?

ΜΟΝΟ ΕΓΩ ΤΟ ΕΧΩ ΠΡΟΣΕΞΕΙ?


ΥΠΟΤΙΜΑΝΕ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΤΗΝ ΝΟΗΜΟΣΥΝΗ ΜΑΣ ΟΙ "ΚΥΡΙΟΙ" ΑΥΤΟΙ?


ααα και κατι αλλο....πως γινεται κ δεν τους εχω δει ποτε και τους δυο online στο θεμα κ μπαινει μια ο ενας μια ο αλλος ρε παιδια?

απαντηστε μου σας παρακαλω γιατι ειμαι πολυ χαμηλου νοητικου επιπεδου να βρω την απαντηση μονος μου!



κ κατι τελευταιο....για ολους εμας που αγαπαμε το gsforum....

ΟΣΟ ΚΑΘΕΣΤΕ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΑΠΑΝΤΑΤΕ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΚΑΝΕΤΕ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΔΕΙΝΕΤΕ ΑΞΙΑ....



ΘΕΑΤΡΟ ΤΗΣ ΔΕΥΤΕΡΑΣ ΤΟ ΚΑΝΑΜΕ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΕΞΑΙΤΙΑΣ 2 "ΚΥΡΙΩΝ" ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΜΕ ΤΙ ΑΛΛΟ ΝΑ ΑΣΧΟΛΗΘΟΥΝ!

ΞΕΚΟΛΛΑΤΕ!




Κλειστό θέμα


Κανόνες καταχώρησης
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο HTML κώδικας ειναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 00:49.


vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!