GS Forum

Πήγαινε πίσω   GS Forum > -----> Μοτοσυκλέτα > Γενικά - Μοτοσυκλέτα

Αγαπητά μέλη & φίλοι, το GS Forum, μετά από την πολυετή & καθ’ όλα επιτυχημένη πορεία του, εξακολουθεί να παραμένει online,

ώστε οι αναγνώστες του να έχουν πρόσβαση σε όλα τα θέματα του ενδιαφέροντός τους, για ενημέρωση και μελλοντική αναδρομή.

Σας ευχαριστούμε μέσα από την καρδιά μας για την αγάπη και την εμπιστοσύνη που μας δείξατε όλο αυτό το διάστημα

και καταστήσατε την διαδικτυακή αυτή συντροφιά σημείο αναφοράς για τα ελληνικά μοτοσυκλετιστικά δρώμενα και όχι μόνον.

Το μόνο βέβαιο είναι ότι, το ταξίδι συνεχίζεται ...
Απάντηση
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #1  
Παλιό 27-08-2011, 21:28
tsoapo Ο/Η tsoapo βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Nov 2010
Περιοχή: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Μoto: F 800 GS
Μηνύματα: 134
Προεπιλογή Απάντηση: F 800 GS ΠΡΟΒΛΗΜΑ!!!

[QUOTE=BOXER;450292]Και εγω σου ειχα γραψει κατι φιλε, και υπηρχε πιθανοτητα να γλυτωνες πολλα λεφτα, μα....
Δεν απάντησα και στους δυο σας γιατί με το που έπαθα το πρόβλημα επικοινώνησα άμεσα με το mobile care το οποίο σου στέλνει την μηχανή μόνο σε εξουσιοδοτημένο συνεργείο! Που σημαίνει ότι στην περιοχή που ήμουνα θα πήγαινε είτε στην ξάνθη είτε στον τρικαλιώτη στην θεσσαλονίκη! Δεν είχα άλλη επιλογή τις μέρες που έπαθα τα προβλήματα! Και στις 3 παριπτώσεις ήταν αργία και μαλιστα στην μια...νύχτα! Χώρια που δεν θα είχα μεταφορικό μέσο για τις μέρες που θα έμενε η μηχανή μου στον τόπο που έμεινα(στην καβάλα και της 3 φορές) ενώ εγώ μένω στην θεσσαλονίκη. Επάνω στην εγνατία πως θα με μεταφέρανε; Η ασφαλιστική, μου καλύπτη μόνο 1 δωρεάν μεταφορά! Για πάρτους σε μέρα η οποία είναι αργία να σε μεταφέρουν! Θα το πλήρωνα πολύ ακριβά!!! Η άλλη λύση ήταν να με πάει κάποιος "πατάκι"!!! Άντε κάντο με συνεπιβάτη και το τριμπάγκαζο φουλαρισμένο! Για τράβηγμα με σχοινή δεν το συζητάω γιατί έχω δει σαβούρντα μπροστά μου απο φιλαράκι που δεν ήθελε να καλέσει οδική για 2 χλμ. Οπότε όπως καταλαβαίνετε η λύση ήταν ΜΟΝΟΔΡΟΜΟΣ! Τα'σκασα ΧΟΝΤΡΑ στον Τρικαλιώτη!
Reply With Quote
Απάντηση


Κανόνες καταχώρησης
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο HTML κώδικας ειναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 08:13.


vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!