GS Forum

Πήγαινε πίσω   GS Forum > -----> Γενικά > Διάφορα > Μου τη δίνει που .....

Αγαπητά μέλη & φίλοι, το GS Forum, μετά από την πολυετή & καθ’ όλα επιτυχημένη πορεία του, εξακολουθεί να παραμένει online,

ώστε οι αναγνώστες του να έχουν πρόσβαση σε όλα τα θέματα του ενδιαφέροντός τους, για ενημέρωση και μελλοντική αναδρομή.

Σας ευχαριστούμε μέσα από την καρδιά μας για την αγάπη και την εμπιστοσύνη που μας δείξατε όλο αυτό το διάστημα

και καταστήσατε την διαδικτυακή αυτή συντροφιά σημείο αναφοράς για τα ελληνικά μοτοσυκλετιστικά δρώμενα και όχι μόνον.

Το μόνο βέβαιο είναι ότι, το ταξίδι συνεχίζεται ...
 
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
Prev Previous Post   Next Post Next
  #13  
Παλιό 02-12-2013, 23:30
ΙoannisPanagiotidis Ο/Η ΙoannisPanagiotidis βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Moderator
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: Solingen - Θεσσαλονίκη
Μoto: R1200GS '04
Μηνύματα: 1,616
Προεπιλογή Απάντηση: Η συνομωσία της σιωπής στο gs forum

Παιδες ... Δεν γνωριζω ποσο μεγαλο και αν πραγματικα υφισταται τετοιο πρόβλημα ... ούτε καταδικαζω προτασεις και προβληματισμούς απ τα μελη της παρεας αλλα ο τίτλος μου
φαινεται κομμάτι υπεβολικος. Βασικα οτι φαινεται να μην με ενδιαφερει στη πρωτη ματια ... απλα το προσπερναω ! Ουτε τα πολιτικα θεματα με πειραζαν , απλα χαλιωμουν οταν εβλεπα καλους φιλους/σύντροχους στο τελος να τσακωνοντε ... πραγμα μα που δεν πιστευω να συμβαινει με τις αγγελίες! ... Πόσο μαλλον οταν αυτες εχουν και μοτοσυκλετιστικο περιεχομενο που το θεωρω εντελως νορμαλ σε ενα μοτο φόρουμ!

Συνομοσιες και σιωπη δεν εχω παρατηρησει. Δεν αμφιβαλω οτι μπορει να κουραζει μερικους να γεμιζει αγγελιες η πρωτη σελιδα ... αλλα πιστευω οτι ειναι φυσιολογικο φαινομενο που βρισκει εδαφος στη δυσκολη οικονομικη κατασταση που μας εχουν φερει πολιτικα λαθη!.

Ψυχραιμια και οι σοφοτεροι της παρεας ... ας κατεβασουν τους τόνους!
Reply With Quote
 


Κανόνες καταχώρησης
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο HTML κώδικας ειναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 09:18.


vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!