GS Forum

Πήγαινε πίσω   GS Forum > -----> Γενικά > Yπολογιστές - Διαδίκτυο - Consol - Games

Αγαπητά μέλη & φίλοι, το GS Forum, μετά από την πολυετή & καθ’ όλα επιτυχημένη πορεία του, εξακολουθεί να παραμένει online,

ώστε οι αναγνώστες του να έχουν πρόσβαση σε όλα τα θέματα του ενδιαφέροντός τους, για ενημέρωση και μελλοντική αναδρομή.

Σας ευχαριστούμε μέσα από την καρδιά μας για την αγάπη και την εμπιστοσύνη που μας δείξατε όλο αυτό το διάστημα

και καταστήσατε την διαδικτυακή αυτή συντροφιά σημείο αναφοράς για τα ελληνικά μοτοσυκλετιστικά δρώμενα και όχι μόνον.

Το μόνο βέβαιο είναι ότι, το ταξίδι συνεχίζεται ...
Απάντηση
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #11  
Παλιό 01-10-2012, 09:52
piro Ο/Η piro βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Junior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Feb 2011
Περιοχή: athina
Μoto: gs 1200 r
Μηνύματα: 26
Προεπιλογή Απάντηση: Η Microsoft «τελειώνει» και επίσημα τα Windows XP

Για μένα το καλύτερο προϊόν της microsoft
Reply With Quote
  #12  
Παλιό 01-10-2012, 10:38
NLS Ο/Η NLS βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Feb 2009
Περιοχή: ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Μoto: BMW R1200GS (από τους βλάκες που την είχαν πάρει καινούρια)
Μηνύματα: 4,915
Προεπιλογή Απάντηση: Η Microsoft «τελειώνει» και επίσημα τα Windows XP

Δώστε μια ευκαιρία στα 7SP1 αλλά και στο (τρομακτικό αρχικά λόγω του νέου start) 8.
Μην κολλάτε.

Εξάλλου "κόλλημα του μυαλού" και Πληροφορική θα έπρεπε να είναι άσχετα μεταξύ τους.

Σε όλους τους πελάτες μου έχω πια 7SP1 εδώ και καιρό. Τα μηχανήματα είναι "ελαφρά" και άνετα. Προσωπικά στο PC εργασίας μου με το ζόρι έβαλα τα 8 εδώ και ένα μήνα και. Αρχικά με ξένισε το νέο start με τα metro apps. Αλλά δεν είναι ανάγκη να το βλέπεις συνεχώς. Έχω μάθει να πατάω το "Windows" πλήκτρο στο πληκτρολόγιο μόνο για να κάνω search ή να πατήσω το icon που θέλω (επιτρέπει ωραία οργάνωση των shortcuts το νέο menu) - κατά τα άλλα έχω ένα desktop σαν Win7 χωρίς "διαφάνειες" (άρα φέρνει σε XP).

Εννοείται ότι τα 7 έχουν ΠΟΛΛΑ features που δεν έχουν τα XP και δεν υπάρχει τρόπος να τα βάλεις. Στα 8 δεν είναι τόσο σαφές ακόμα.
Αλλά το να μένει κάποιος στα XP είναι... ε τέσπα.

Last edited by NLS; 01-10-2012 at 10:40.
Reply With Quote
Απάντηση


Κανόνες καταχώρησης
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο HTML κώδικας ειναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 00:59.


vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!