GS Forum

Πήγαινε πίσω   GS Forum > -----> Γενικά > Διάφορα

Αγαπητά μέλη & φίλοι, το GS Forum, μετά από την πολυετή & καθ’ όλα επιτυχημένη πορεία του, εξακολουθεί να παραμένει online,

ώστε οι αναγνώστες του να έχουν πρόσβαση σε όλα τα θέματα του ενδιαφέροντός τους, για ενημέρωση και μελλοντική αναδρομή.

Σας ευχαριστούμε μέσα από την καρδιά μας για την αγάπη και την εμπιστοσύνη που μας δείξατε όλο αυτό το διάστημα

και καταστήσατε την διαδικτυακή αυτή συντροφιά σημείο αναφοράς για τα ελληνικά μοτοσυκλετιστικά δρώμενα και όχι μόνον.

Το μόνο βέβαιο είναι ότι, το ταξίδι συνεχίζεται ...
Απάντηση
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #71  
Παλιό 28-07-2010, 15:37
gsmaniac Ο/Η gsmaniac βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2009
Περιοχή: πειραιας
Μoto: GS1200adve - BMW2002 MONT 1973
Μηνύματα: 19,324
Προεπιλογή Απάντηση: Κάρτα μέλους GSforum

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από vpentza Εμφάνιση μηνυμάτων
Καλέ μου φίλε Κώστα εκτιμώ ότι κοιτάς το δέντρο και χάνεις το δάσος.
Θα προσπαθήσω να σου εξηγήσω τον προβληματισμό μου σήμερα από κοντά και επειδή "κόβει" το μάτι σου εκτιμώ ότι εσύ θα καταλάβεις... όπως αρκετοί άλλοι έχουν ήδη καταλάβει...
οκ.....
Reply With Quote
  #72  
Παλιό 28-07-2010, 16:27
ntinopoulos Ο/Η ntinopoulos βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: NIKEA-PIREAS
Μoto: 1200gs
Μηνύματα: 10,013
Προεπιλογή Απάντηση: Κάρτα μέλους GSforum

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από vpentza Εμφάνιση μηνυμάτων
το θεματάκι δεν το έχουμε ######ι (όπως εύστοχα λες) Κώστα...μια χαρά τα γράφουμε όλοι και ο καθένας παραμένει ελεύθερος σε ότι πιστεύει και για το θέμα το ίδιο αλλά και για τους συνομιλητές του ...αλλοίμονο.
Να σου θυμίσω ότι το συγκεκριμένο forum σε σχέση με άλλα "αδελφά" forum δεν απαιτεί να του δώσεις τα πλήρη στοιχεία σου αλλά είσαι ελεύθερος να "πλασαριστείς" όπως θέλεις ή τέλος πάντων όπως θα ήθελες, μα δεν τα κατάφερες ποτέ...
(πχ... v pentza stojankovic...ποτε δεν έπαιξα μπασκετ όπως αυτός )
διαφωνω με την πληρη ανωνυμια και με τα προσβλητικα θεωρω προς εμενα προφιλ με το μονο πεδιο συμπληρωμενο αυτο του ονοματος και τα υπολοιπα πεδια κενα η χαβαλετζηδικα συμπληρωμενα...,πιστευω πως προυποθεση για να ειναι καποιος μελος του forum πρεπει να ειναι δυνατοτητα επικοινωνιας των υπευθυνων με αυτον(οποτε ονοματεπωνυμο και τηλεφωνο επικοινωνιας),πραγμα που το εχω επισημανει και στους admin του forum!θελω να ξερω με ποιους μιλαω και ποιοι διαβαζουν τα γραφομενα μου!

Last edited by ntinopoulos; 28-07-2010 at 16:28.
Reply With Quote
  #73  
Παλιό 28-07-2010, 17:09
pirate Ο/Η pirate βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Nov 2009
Περιοχή: Ηράκλειο - ΚΡΗΤΗΣ
Μoto: R1200GS
Μηνύματα: 7,343
Προεπιλογή Απάντηση: Κάρτα μέλους GSforum

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από ntinopoulos Εμφάνιση μηνυμάτων
διαφωνω με την πληρη ανωνυμια και με τα προσβλητικα θεωρω προς εμενα προφιλ με το μονο πεδιο συμπληρωμενο αυτο του ονοματος και τα υπολοιπα πεδια κενα η χαβαλετζηδικα συμπληρωμενα...,πιστευω πως προυποθεση για να ειναι καποιος μελος του forum πρεπει να ειναι δυνατοτητα επικοινωνιας των υπευθυνων με αυτον(οποτε ονοματεπωνυμο και τηλεφωνο επικοινωνιας),πραγμα που το εχω επισημανει και στους admin του forum!θελω να ξερω με ποιους μιλαω και ποιοι διαβαζουν τα γραφομενα μου!
οπότε γυμναστήρια, video clubs, αντιπροσωπείες αυτοκινήτων μοτοσικλετών, ιατρεία κλπ θα πρέπει να έχουν κάποιο nickname μας για να μην μπορεί κάποια εταιρεία να τα αγοράσει και μας τρελάνει στα διαφημιστικά για να μην αναφέρω hotmail, gmail, yahoo & facebook

Κώστα σε παρακαλώ πολύ τα προσωπικά μου στοιχειά που έχει η συνταγή που σου έστειλα να μην τα βάλεις στο σύστημα γιατί δεν ξέρω που μπορούν να φτάσουν

Reply With Quote
  #74  
Παλιό 28-07-2010, 17:12
ntinopoulos Ο/Η ntinopoulos βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: NIKEA-PIREAS
Μoto: 1200gs
Μηνύματα: 10,013
Προεπιλογή Απάντηση: Κάρτα μέλους GSforum

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από pirate Εμφάνιση μηνυμάτων
οπότε γυμναστήρια, video clubs, αντιπροσωπείες αυτοκινήτων μοτοσικλετών, ιατρεία κλπ θα πρέπει να έχουν κάποιο nickname μας για να μην μπορεί κάποια εταιρεία να τα αγοράσει και μας τρελάνει στα διαφημιστικά για να μην αναφέρω hotmail, gmail, yahoo & facebook

Κώστα σε παρακαλώ πολύ τα προσωπικά μου στοιχειά που έχει η συνταγή που σου έστειλα να μην τα βάλεις στο σύστημα γιατί δεν ξέρω που μπορούν να φτάσουν
εγινεεεεεε!
παω πρωτα να βγαλω το ονοματεπωνυμο μου απο το θυροτηλεφωνο!
Reply With Quote
  #75  
Παλιό 28-07-2010, 17:19
pirate Ο/Η pirate βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Nov 2009
Περιοχή: Ηράκλειο - ΚΡΗΤΗΣ
Μoto: R1200GS
Μηνύματα: 7,343
Προεπιλογή Απάντηση: Κάρτα μέλους GSforum

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από ntinopoulos Εμφάνιση μηνυμάτων
εγινεεεεεε!
παω πρωτα να βγαλω το ονοματεπωνυμο μου απο το θυροτηλεφωνο!
Reply With Quote
  #76  
Παλιό 28-07-2010, 18:08
kostas-patra Ο/Η kostas-patra βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Feb 2009
Περιοχή: α
Μηνύματα: 668
Προεπιλογή Απάντηση: Κάρτα μέλους GSforum

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από ntinopoulos Εμφάνιση μηνυμάτων
διαφωνω με την πληρη ανωνυμια και με τα προσβλητικα θεωρω προς εμενα προφιλ με το μονο πεδιο συμπληρωμενο αυτο του ονοματος και τα υπολοιπα πεδια κενα η χαβαλετζηδικα συμπληρωμενα...,πιστευω πως προυποθεση για να ειναι καποιος μελος του forum πρεπει να ειναι δυνατοτητα επικοινωνιας των υπευθυνων με αυτον(οποτε ονοματεπωνυμο και τηλεφωνο επικοινωνιας),πραγμα που το εχω επισημανει και στους admin του forum!θελω να ξερω με ποιους μιλαω και ποιοι διαβαζουν τα γραφομενα μου!
σε μια τέτοια περίπτωση, εγώ δεν θα χα, ούτε θα θελα να έχω θέση σε ένα τέτοιο φόρουμ και εδώ ακριβώς είναι φίλε μου η ρίζα της όποιας διαφωνίας μας

από την άλλη, κατανοώ όπως όλοι μας την υπερπροσπάθεια και το ατομικό κόστος, που προανέφερα, χρόνου και χρήματος στον νίκο, τον δημήτρη ή όποιον άλλο ανακατεύεται με ομαδικές αγορές και μπορεί μια κάρτα μάλλον να λυνε πολύ πολλών τα χέρια

μιας και δεν με ενδιαφέρουν οι ομαδικές αγορές και εξήγησα τον προβληματισμό μου, δεν μου πέφτει άλλο λόγος και στέκομαι εδώ
Reply With Quote
  #77  
Παλιό 28-07-2010, 22:17
Jefe Ο/Η Jefe βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2009
Περιοχή: ΡΙΟΝ
Μoto: 1200GS Adventure
Μηνύματα: 11,154
Προεπιλογή Απάντηση: Κάρτα μέλους GSforum

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από gsmaniac Εμφάνιση μηνυμάτων
εγω νομιζω οτι ειναι μια ιδεα που πρεπει να προχωρησει....και στο κατω-κατω,οποιος θελει να αποκτησει καρτα μελους...

Συμφωνώ απόλυτα!


Jefe
Reply With Quote
  #78  
Παλιό 29-07-2010, 02:01
commander Ο/Η commander βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Apr 2010
Περιοχή: κηφισια
Μoto: GS 115Ο ADV DESIERTO 3
Μηνύματα: 12,382
Προεπιλογή Απάντηση: Κάρτα μέλους GSforum

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από ntinopoulos Εμφάνιση μηνυμάτων
διαφωνω με την πληρη ανωνυμια και με τα προσβλητικα θεωρω προς εμενα προφιλ με το μονο πεδιο συμπληρωμενο αυτο του ονοματος και τα υπολοιπα πεδια κενα η χαβαλετζηδικα συμπληρωμενα...,πιστευω πως προυποθεση για να ειναι καποιος μελος του forum πρεπει να ειναι δυνατοτητα επικοινωνιας των υπευθυνων με αυτον(οποτε ονοματεπωνυμο και τηλεφωνο επικοινωνιας),πραγμα που το εχω επισημανει και στους admin του forum!θελω να ξερω με ποιους μιλαω και ποιοι διαβαζουν τα γραφομενα μου!
Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από kostas-patra Εμφάνιση μηνυμάτων
σε μια τέτοια περίπτωση, εγώ δεν θα χα, ούτε θα θελα να έχω θέση σε ένα τέτοιο φόρουμ και εδώ ακριβώς είναι φίλε μου η ρίζα της όποιας διαφωνίας μας

από την άλλη, κατανοώ όπως όλοι μας την υπερπροσπάθεια και το ατομικό κόστος, που προανέφερα, χρόνου και χρήματος στον νίκο, τον δημήτρη ή όποιον άλλο ανακατεύεται με ομαδικές αγορές και μπορεί μια κάρτα μάλλον να λυνε πολύ πολλών τα χέρια

μιας και δεν με ενδιαφέρουν οι ομαδικές αγορές και εξήγησα τον προβληματισμό μου, δεν μου πέφτει άλλο λόγος και στέκομαι εδώ
Να σου πω κατι ρε Κωστα στο προφιλ σου ομως εχεις ολα σου τα στοιχεια δεν ειναι λιγο τραβιγμενο αυτο που λες στο παραπανω ποστ. Με το μπαρδον

Last edited by commander; 29-07-2010 at 02:03.
Reply With Quote
  #79  
Παλιό 29-07-2010, 02:25
CPretenteriS Ο/Η CPretenteriS βρίσκεται εκτός σύνδεσης
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2010
Περιοχή: Spata
Μoto: BMW R1200GS (mod. 2010)
Μηνύματα: 19,474
Προεπιλογή Απάντηση: Κάρτα μέλους GSforum

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από pirate Εμφάνιση μηνυμάτων
οπότε γυμναστήρια, video clubs, αντιπροσωπείες αυτοκινήτων μοτοσικλετών, ιατρεία κλπ θα πρέπει να έχουν κάποιο nickname μας για να μην μπορεί κάποια εταιρεία να τα αγοράσει και μας τρελάνει στα διαφημιστικά για να μην αναφέρω hotmail, gmail, yahoo & facebook

Κώστα σε παρακαλώ πολύ τα προσωπικά μου στοιχειά που έχει η συνταγή που σου έστειλα να μην τα βάλεις στο σύστημα γιατί δεν ξέρω που μπορούν να φτάσουν

Καμιά συνταγή για σωστή γυναίκα έχεις εσύ??? Κι άσε τα πολλά πολλά...
Reply With Quote
  #80  
Παλιό 29-07-2010, 02:27
CPretenteriS Ο/Η CPretenteriS βρίσκεται εκτός σύνδεσης
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2010
Περιοχή: Spata
Μoto: BMW R1200GS (mod. 2010)
Μηνύματα: 19,474
Thumbs up Απάντηση: Κάρτα μέλους GSforum

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από ntinopoulos Εμφάνιση μηνυμάτων
διαφωνω με την πληρη ανωνυμια και με τα προσβλητικα θεωρω προς εμενα προφιλ με το μονο πεδιο συμπληρωμενο αυτο του ονοματος και τα υπολοιπα πεδια κενα η χαβαλετζηδικα συμπληρωμενα...,πιστευω πως προυποθεση για να ειναι καποιος μελος του forum πρεπει να ειναι δυνατοτητα επικοινωνιας των υπευθυνων με αυτον(οποτε ονοματεπωνυμο και τηλεφωνο επικοινωνιας),πραγμα που το εχω επισημανει και στους admin του forum!θελω να ξερω με ποιους μιλαω και ποιοι διαβαζουν τα γραφομενα μου!
Reply With Quote
Απάντηση


Κανόνες καταχώρησης
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο HTML κώδικας ειναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;

Σχετικά Θέματα
Θέμα Δημιουργός Forum Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
Πρόταση για τα τεχνικά θέματα soter3gm Τεχνικά θέματα διάφορα 8 15-09-2009 00:00
Πρόταση για το που να μη πάτε VILLY Προτάσεις για κοπάνα - μοτοσυναντήσεις/μοτοπαρέες 36 27-08-2009 20:13
Πρόταση για πλύσιμο syan Φροντίδα 22 16-05-2009 07:34
Πρόταση για καλοκαιρινές διακοπές!!!!! riko46 Χιούμορ 8 12-02-2009 20:40
Πρόταση για ένδυση ασφαλείας wolferin Χιούμορ 9 04-02-2009 17:04


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 17:59.


vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!