GS Forum

Πήγαινε πίσω   GS Forum > -----> Γενικά > Διάφορα

Αγαπητά μέλη & φίλοι, το GS Forum, μετά από την πολυετή & καθ’ όλα επιτυχημένη πορεία του, εξακολουθεί να παραμένει online,

ώστε οι αναγνώστες του να έχουν πρόσβαση σε όλα τα θέματα του ενδιαφέροντός τους, για ενημέρωση και μελλοντική αναδρομή.

Σας ευχαριστούμε μέσα από την καρδιά μας για την αγάπη και την εμπιστοσύνη που μας δείξατε όλο αυτό το διάστημα

και καταστήσατε την διαδικτυακή αυτή συντροφιά σημείο αναφοράς για τα ελληνικά μοτοσυκλετιστικά δρώμενα και όχι μόνον.

Το μόνο βέβαιο είναι ότι, το ταξίδι συνεχίζεται ...
Απάντηση
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #1  
Παλιό 20-07-2010, 02:32
gandreas Ο/Η gandreas βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Mar 2010
Περιοχή: Αμπελόκηποι
Μoto: 1200gs
Μηνύματα: 3,874
Προεπιλογή Πρόταση για Κάρτα μέλους GSforum

Στο τέλος θα νομίζετε ότι θα βγάλω!!! Αλλά μια και το σκέπτομαι θέλω να το μοιραστό μαζί σας. Η ιδέα μου ήρθε από αυτό ή αυτό το αυτοκόλλητο που μοιάζει με κάρτα
Μια και δεν έχουμε κάποια κάρτα που να δηλώνει ότι ήμαστε του GSforum, να τυπώσουμε μία πλαστική (και τις δύο όψεις), με κόστος περίπου 0,45 λεπτά η μια (δες εδώ)
Πάνω σε αυτή θα φαίνετε με κάποιο τρόπο το Νο πινακίδας ή ότι άλλο μπορεί να μας χαρακτηρίσει σαν μοναδικούς κατόχους της. Έτσι οι υπεύθυνοι δεν θα χρειάζεται να μας κλείνουν ραντεβού για να έχουμε κάποια έκπτωση και πολλά άλλα.
Όταν με το καλό καταλήξουμε και τυπώσουμε τα αυτοκόλλητα να έχουμε και τις κάρτες και να σας τα στέλνω ταχυδρομικός όλα μαζί. Το κόστος με δύο αυτοκόλλητα την κάρτα και τα ταχυδρομικά δεν πρέπει να ξεπερνά τα 3 ευρώ (πιστεύω).Απλά αν συμφωνήσετε δεν θα δουλεύουμε σαν το δημόσιο που την μια μέρα σκάβουν τον δρόμο για το ρεύμα και μετά από 2 μέρες το ξανά ανοίγουν για τον ΟΤΕ!!!
Και ξανά τονίζω ότι όταν κατασταλάξουμε σε οτιδήποτε και κάποιος βρει χαμηλότερη τιμή, ή θέλει να ασχοληθεί μόνος του, ή και μαζί μου, δεν έχω κανένα πρόβλημα.
Μια και έχω τον χρόνο και μπορώ, θέλω να προσφέρω με τον τρόπο μου, κάτι σε αυτό το πάρα πολύ καλό φόρουμ.
Ελπίζω να μην παίρνω πολύ αέρα και να μην γίνομαι κουραστικός.
Reply With Quote
  #2  
Παλιό 20-07-2010, 07:00
MARK Ο/Η MARK βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jul 2009
Περιοχή: ΑΘΗΝΑ-ΡΕΘΥΜΝΟ
Μoto: GS 1200R ADVENTURE
Μηνύματα: 28,959
Προεπιλογή Απάντηση: Κάρτα μέλους GSforum

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από gandreas Εμφάνιση μηνυμάτων
Στο τέλος θα νομίζετε ότι θα βγάλω!!! Αλλά μια και το σκέπτομαι θέλω να το μοιραστό μαζί σας. Η ιδέα μου ήρθε από αυτό ή αυτό το αυτοκόλλητο που μοιάζει με κάρτα
Μια και δεν έχουμε κάποια κάρτα που να δηλώνει ότι ήμαστε του GSforum, να τυπώσουμε μία πλαστική (και τις δύο όψεις), με κόστος περίπου 0,45 λεπτά η μια (δες εδώ)
Πάνω σε αυτή θα φαίνετε με κάποιο τρόπο το Νο πινακίδας ή ότι άλλο μπορεί να μας χαρακτηρίσει σαν μοναδικούς κατόχους της. Έτσι οι υπεύθυνοι δεν θα χρειάζεται να μας κλείνουν ραντεβού για να έχουμε κάποια έκπτωση και πολλά άλλα.
Όταν με το καλό καταλήξουμε και τυπώσουμε τα αυτοκόλλητα να έχουμε και τις κάρτες και να σας τα στέλνω ταχυδρομικός όλα μαζί. Το κόστος με δύο αυτοκόλλητα την κάρτα και τα ταχυδρομικά δεν πρέπει να ξεπερνά τα 3 ευρώ (πιστεύω).Απλά αν συμφωνήσετε δεν θα δουλεύουμε σαν το δημόσιο που την μια μέρα σκάβουν τον δρόμο για το ρεύμα και μετά από 2 μέρες το ξανά ανοίγουν για τον ΟΤΕ!!!
Και ξανά τονίζω ότι όταν κατασταλάξουμε σε οτιδήποτε και κάποιος βρει χαμηλότερη τιμή, ή θέλει να ασχοληθεί μόνος του, ή και μαζί μου, δεν έχω κανένα πρόβλημα.
Μια και έχω τον χρόνο και μπορώ, θέλω να προσφέρω με τον τρόπο μου, κάτι σε αυτό το πάρα πολύ καλό φόρουμ.
Ελπίζω να μην παίρνω πολύ αέρα και να μην γίνομαι κουραστικός.


:sm5: Ανδρέα ωραία ιδέα,με αυτό τον τρόπο θα αποσυμφορίσουμε τους moderators από περριτό κόπο καθώς θα χρειάζεται να κλείνουν μόνο συμφωνίες για το forum και δεν θα χρειάζεται η διαδικασία του τηλεφώνου η του mail και θα είναι πιο απλά τα πράγματα......Ασ αποφασίσουν τα παιδιά κατα πόσο θα βοηθήσει.....
Reply With Quote
  #3  
Παλιό 20-07-2010, 08:16
CPretenteriS Ο/Η CPretenteriS βρίσκεται εκτός σύνδεσης
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2010
Περιοχή: Spata
Μoto: BMW R1200GS (mod. 2010)
Μηνύματα: 19,474
Προεπιλογή Απάντηση: Κάρτα μέλους GSforum

Reply With Quote
  #4  
Παλιό 20-07-2010, 17:27
gandreas Ο/Η gandreas βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Mar 2010
Περιοχή: Αμπελόκηποι
Μoto: 1200gs
Μηνύματα: 3,874
Προεπιλογή Απάντηση: Κάρτα μέλους GSforum

Θα σας βάλω κάποιο δήγμα, αλλά μπορούμε να δούμε την πρόταση του syan εδώ και του angpass εδώ

Ώστε να μην μάθω και Photoshop
Reply With Quote
  #5  
Παλιό 21-07-2010, 17:35
gandreas Ο/Η gandreas βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Mar 2010
Περιοχή: Αμπελόκηποι
Μoto: 1200gs
Μηνύματα: 3,874
Προεπιλογή Απάντηση: Κάρτα μέλους GSforum

Μπροστά


πίσω



Last edited by gandreas; 21-07-2010 at 17:36.
Reply With Quote
  #6  
Παλιό 21-07-2010, 17:46
Lerian Ο/Η Lerian βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Aug 2009
Περιοχή: Λ Ε Ρ Ο Σ
Μoto: R 1150 GS Adv - X9 125
Μηνύματα: 732
Προεπιλογή Απάντηση: Κάρτα μέλους GSforum

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από gandreas Εμφάνιση μηνυμάτων
Μπροστά


πίσω



Πολύ καλό !!! Μήπως να γινόμασταν GSClub ??? Το έχει προτείνει και ο Xarleas !!! Νομίζω είμαστε σε καλό δρόμο πάντως...
Reply With Quote
  #7  
Παλιό 21-07-2010, 18:31
oneafter909 Ο/Η oneafter909 βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Junior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Mar 2010
Περιοχή: Athens
Μoto: GS1200R 2009
Μηνύματα: 8
Unhappy Απάντηση: Κάρτα μέλους GSforum

Είναι οχι μόνο πολύ καλή ιδέα, αλλά είναι επιβεβλημένο να έχουμε τη κάρτα μέλους. Μπορείς να βασιστείς στη δικιά μου βοήθεια για οτιδήποτε.
Reply With Quote
  #8  
Παλιό 21-07-2010, 18:37
vaskoukou Ο/Η vaskoukou βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2010
Περιοχή: Ζωγραφου-Λουτρακι-Κορινθος
Μoto: R 1200 GS
Μηνύματα: 630
Προεπιλογή Απάντηση: Κάρτα μέλους GSforum

[QUOTE=gandreas;187661]Μπροστά


πίσω



:sm4:
Reply With Quote
  #9  
Παλιό 21-07-2010, 23:07
saitman Ο/Η saitman βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jul 2009
Περιοχή: ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ
Μoto: GS 1200 2004
Μηνύματα: 4,238
Προεπιλογή Απάντηση: Κάρτα μέλους GSforum

πολυ καλη ιδεα!εισαι θεος αγορι μου!!!
Reply With Quote
  #10  
Παλιό 22-07-2010, 01:53
jarhead Ο/Η jarhead βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Apr 2010
Περιοχή: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Μoto: BMW 1200 GS '05
Μηνύματα: 2,620
Προεπιλογή Απάντηση: Κάρτα μέλους GSforum

Μια προταση , θα ηταν φρονιμο κατα εμε εκτος απο την καρτα να εβγαινε επισης και ενα ομοιο αυτοκολλητο για να ειναι πανω στις μηχανες μας και αν ηταν δυνατον σε αυτο να ηταν εμφανης και η ομαδα αιματος(!?).
Reply With Quote
Απάντηση


Κανόνες καταχώρησης
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο HTML κώδικας ειναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;

Σχετικά Θέματα
Θέμα Δημιουργός Forum Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
Πρόταση για τα τεχνικά θέματα soter3gm Τεχνικά θέματα διάφορα 8 15-09-2009 00:00
Πρόταση για το που να μη πάτε VILLY Προτάσεις για κοπάνα - μοτοσυναντήσεις/μοτοπαρέες 36 27-08-2009 20:13
Πρόταση για πλύσιμο syan Φροντίδα 22 16-05-2009 07:34
Πρόταση για καλοκαιρινές διακοπές!!!!! riko46 Χιούμορ 8 12-02-2009 20:40
Πρόταση για ένδυση ασφαλείας wolferin Χιούμορ 9 04-02-2009 17:04


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 19:19.


vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!