GS Forum

Πήγαινε πίσω   GS Forum > -----> Γενικά > Διάφορα

Αγαπητά μέλη & φίλοι, το GS Forum, μετά από την πολυετή & καθ’ όλα επιτυχημένη πορεία του, εξακολουθεί να παραμένει online,

ώστε οι αναγνώστες του να έχουν πρόσβαση σε όλα τα θέματα του ενδιαφέροντός τους, για ενημέρωση και μελλοντική αναδρομή.

Σας ευχαριστούμε μέσα από την καρδιά μας για την αγάπη και την εμπιστοσύνη που μας δείξατε όλο αυτό το διάστημα

και καταστήσατε την διαδικτυακή αυτή συντροφιά σημείο αναφοράς για τα ελληνικά μοτοσυκλετιστικά δρώμενα και όχι μόνον.

Το μόνο βέβαιο είναι ότι, το ταξίδι συνεχίζεται ...
Απάντηση
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #101  
Παλιό 09-09-2009, 21:54
yannis Ο/Η yannis βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Dec 2008
Περιοχή: Κερατσίνι Far-west
Μoto: F 800 GS._ Αα, ξέχασα. BMW !!!!!
Μηνύματα: 2,987
Προεπιλογή Απάντηση: BMW ή VARADERO ??????????????????

Πάντως, εμένα με έσωσε αυτό το site!!!!!
Είδα πόσες ανακλήσεις έχει η Ferrari και τρόμαξα!!!!!
Άντε να την είχα αγοράσει και να έπεφτα τώρα στο στόμα του Γιώργου!!!!!
ΥΓ. Εννοείται πως μόνο για πλάκα το λέω, αφού σέβομαι τις γνώσεις και πάνω απ' όλα το μεράκι του Γιώργου και την ανεξάντλητη υπομονή και επιμονή του.
Άλωστε το έχει πολλές φορές δηλώσει πως δεν αναφέρεται στο "κέφι" του καθενός, αλλά σε επί μέρους λεπτομέρειες, που ενδιαφέρουν κυρίως όσους έχουν την αντίστοιχη "τρέλα"!!!!!!
Reply With Quote
  #102  
Παλιό 09-09-2009, 22:18
NLS Ο/Η NLS βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Feb 2009
Περιοχή: ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Μoto: BMW R1200GS (από τους βλάκες που την είχαν πάρει καινούρια)
Μηνύματα: 4,915
Προεπιλογή Απάντηση: BMW ή VARADERO ??????????????????

πάντως παιδιά αν μόνο εγώ βλέπω αυτό που λέω ότι βλέπω (άρα είμαι στραβός) να μου το πείτε - μη με αφήνετε
Reply With Quote
  #103  
Παλιό 09-09-2009, 22:22
GeorgeP Ο/Η GeorgeP βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: Αθηνα
Μoto: VARADERO MK3
Μηνύματα: 6,530
Προεπιλογή Απάντηση: BMW ή VARADERO ??????????????????

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από yannis Εμφάνιση μηνυμάτων
Πάντως, εμένα με έσωσε αυτό το site!!!!!
Είδα πόσες ανακλήσεις έχει η Ferrari και τρόμαξα!!!!!
Άντε να την είχα αγοράσει και να έπεφτα τώρα στο στόμα του Γιώργου!!!!!
ΥΓ. Εννοείται πως μόνο για πλάκα το λέω, αφού σέβομαι τις γνώσεις και πάνω απ' όλα το μεράκι του Γιώργου και την ανεξάντλητη υπομονή και επιμονή του.
Άλωστε το έχει πολλές φορές δηλώσει πως δεν αναφέρεται στο "κέφι" του καθενός, αλλά σε επί μέρους λεπτομέρειες, που ενδιαφέρουν κυρίως όσους έχουν την αντίστοιχη "τρέλα"!!!!!!
δοξα τον Μεγαλοδυναμο που κάποιος/ καποιοι καταλαβαινουν το πνευμα μου και οτι στην τελικη δεν ειμαι εχθρός παρα συνάδελφος διτροχιστής!!!!!
Reply With Quote
  #104  
Παλιό 09-09-2009, 22:49
Stefi Orf Ο/Η Stefi Orf βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jul 2009
Περιοχή: Κοζανη
Μoto: gsx r 600 k9
Μηνύματα: 167
Προεπιλογή Απάντηση: BMW ή VARADERO ??????????????????

οχι εχθρος εισαι!! (αστειευομαι) ΤΕΛΟΣ

[COLOR="rgb(255, 0, 255)"][/COLOR]
ΤΕΛΟΣ
Reply With Quote
  #105  
Παλιό 09-09-2009, 22:49
GeorgeP Ο/Η GeorgeP βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: Αθηνα
Μoto: VARADERO MK3
Μηνύματα: 6,530
Προεπιλογή Απάντηση: BMW ή VARADERO ??????????????????

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από NLS Εμφάνιση μηνυμάτων
xωρίς παρεξήγηση πιο βλακεία στατιστικό δεν έχω ξαναδεί

τι σημαίνει "ανακλήσεις ανά μοντέλο";

κοίτα ένα μαγικό τρικ...

"η σειρά GS" λες... δηλαδή το 1200GS, το 1150GS, το 1100GS (και να πάμε πιο πίσω;...) είναι ΜΙΑ σειρά... άρα όλες οι ανακλήσεις για όλα αυτά "μετράνε" (με το χαζό στατιστικό σου) όλες μαζί - υποθέτω μάλιστα ότι ΚΑΙ τα Adventure (που στο κάτω κάτω είναι το ίδιο μηχάνημα με ελαχιστότατες διαφορές) πάνε μαζί

η Honda αλλάζοντας δυο βίδες και δυο πλαστικά (ή κουρδίζοντας το ίδιο μοτέρ λίγο διαφορετικά) ξαφνικά έχει άλλο μοντέλο - το ίδιο κάνει και η BMW αλλά φτάνοντας ένα πολύ μικρό σύνολο μοντέλων

ωραίο τρικ δεν λέω

έτσι μαγικά οι περισσότερες ανακλήσεις (116 vs 81 με δικά σου νούμερα) ως αναλογία γίνονται... λιγότερες επειδή διαιρούνται δια περισσότερα "μοντέλα" ... καλό δεν λέω

αλλά για βλήτα

οκ εμείς είμαστε βλήτα επειδή πήραμε GS, αλλά να κοιτάμε και μαθηματικά 5ης δημοτικού και να μην καταλαβαίνουμε τι διαβάζουμε, όχι

και τέσπα γιατί τόσο άγχος με το δικο μας... "λάθος";

μας έχεις πείσει (που λέει ο λόγος), έχουμε σαράβαλα και είμαστε χαζοί που τα διαλέξαμε... πάμε παρακάτω; έχεις ΑΛΛΗ θεματολογία ή τελικά ο σκοπός της παρουσίας σου εδώ είναι αυτός και μόνο;

ευχαριστώ για το χρόνο σου
Ειλικρινα χαιρομαι για την αντικειμενικότητα σου!!

Αλλα τα παραπονα σου για το βλητωδες του θεματος στην ΕΕ!! γιατί η VOSA ειναι οργανισμος που δημιουργηθηκε απο την ΕΕ και χρηματοδοτειται (για να υπάρχει) κατα 50% απο τις εταιρειες κατασκευης οχηματων όλης της ευρωπης αλλα και των Ιαπωνων αφου εχουν δικα τους εργοστάσια στο εδαφος της!!!

Αν δεν καταλαβαινεις το ''ανακληση ανα μοντέλο'' νίπτω τας χειρας μου!!
Οι άλλοι (τα ''βλητα'' όπως τους αποκαλεις μιας και χρησιμοποιεις πρωτο πλυθυντικό προσωπο) ευτυχως το κατάλαβαν!!

Η BMW βγάζει το ιδιο μοντέλο με πολλες διαφοροποιησεις/αλλαγες (ψεκασμο, κυβικα, διαταξη κεφαλης κ.λ.π.) για πολλα χρόνια!! και το λεει π.χ R 1200 GS. Η Χοντα βγαζει ενα μοντέλο για 10 χρόνια ΜΟΝΟΝ (μετα το σταματαει και βγαζει κατι εντελως νεο που δεν εχει καμια σχεση με το παλιο, π.χ 10 χρόνια το Αφρικα και μετα Βαραντερο και διατηρει ετσι την κατηγορία) και το λεει Βαραντερο με αλλαγη μονον στα χρωματα, αντε και με την προσθηκη ψεκασμου το 2003 αλλα στην ουσια ειανι το ιδιο!! τι βιδες και βιδάκια μας λες?
Αυτο λοιπόν το μοντέλο εχει 2 ανακλησεις και το άλλο 26!! Που ειναι το περιεργο? Οχι μην απαντησεις.......θα τρελαθουμε αν το κανεις

Το επομενο του βαραντερο μοντέλο δεν θα λεγεται βαραντερο (το πιθανοτερον) και δεν θα εχει καμια σχέση με αυτο που κυκλοφορει σημερα μάλλον προς τον Τιγρη θα φερνει!!

Παντα μα παντα οτι γράφω το παιρνεις εκ των προτέρων σαν πεπεφρασμενη κακια και μένος απο μερους μου για την GS/BMW!
Γιατι εστω και μια φορά δεν το εκλαμβανεις σαν ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ οπως κανουν και οι υπόλοιποι χίλιοι μελη αυτου του φόρουμ!! Γιατι δεν βγαινουν και οι άλλοι να μου την πουν όπως κανεις εσυ? Ειναι μηπως......χαζοί? με φοβουνται? Ειναι ''βλητα'' κατα την ορολογια ΣΟΥ!!!
Οχι βεβαια!!!!! Ανθρωποι νοημονες και ευφυείς ειναι που θελουν να ενημερωθουν για κατι που ισως δεν ξερουν!!!!!!!!

Και για να καταλάβω βρε αδερφέ, θέλεις να αγοράσεις ενα οχημα, ΤΟ ΟΠΟΙΟΔΗΠΟΤΕ οχημα, τωρα που ξερεις οτι μεσα απο την VOSA υπαρχει η δυνατότητα να μαθεις τα καποια κουσουρια του, δεν θα το ανοιξεις αυτο το σαιτ να δεις? κι αν δεις 50 ανακλησεις θα πας να το παρεις διακυνδυνευοντας να εισαι σπιτι/γραφειο/συνεργειο/ σπιτι? Εγω οχι δεν θα το αγοραζα οσο και να μου αρεσε το οχημα!!
Reply With Quote
  #106  
Παλιό 09-09-2009, 23:01
NLS Ο/Η NLS βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Feb 2009
Περιοχή: ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Μoto: BMW R1200GS (από τους βλάκες που την είχαν πάρει καινούρια)
Μηνύματα: 4,915
Προεπιλογή Απάντηση: BMW ή VARADERO ??????????????????

πρώτα από όλα ποιος είπε ότι επειδή είπες κάτι εσύ (ή εγώ), δεν το ήξεραν ήδη πριν οι άλλοι... αυτό δεν σημαίνει βέβαια ότι δεν θα το πεις, να το πεις, αλλά μην νομίζεις και ότι μιλάς σε παρθένες για σεξ

πέρα από αυτό

το θέμα είναι ότι την ενημέρωση που λες την έδωσες, την ξαναέδωσες, την ξανα-ματα-εδωσες (άντε ας μην πω και όλα τα άλλα που πλασάρονται μαζί, όπως το πως κατ' αντίθεση καλό είναι το δικό σου λες και κάποιον στο gsforum τον ενδιαφέρει αυτό) - πες λοιπόν ότι όλα τα λες με αγγελικές προθέσεις κλπ.

τα είπες, τα μάθαμε, τα ποστ υπάρχουν ώστε οι νεώτεροι να τα διαβάσουν και να μάθουν και αυτοί κλπ.

οκ ωραία

άλλη θεματολογία;

αν ψάξω να βρω ένα post σου, που να είναι εξ' ολοκλήρου καλό για τη μηχανή που διαλέξαμε εδώ αυτό στο forum οι περισσότεροι (όχι καλό ώστε στο τέλος να γράψεις γιατί τελικά κάτι δεν είναι καλό) και ένα ποστ που να μην αντιπαραθέτεις πόσο καλύτερα είναι τα πράγματα με το δικό σου... θα βρω;

δεν ξέρω, ρωτάω, τι λες, θα βρω;
(δεν θέλω να προκαταβάλω αποτελέσματα γιατί πραγματικά δεν ξέρω, δεν κάθομαι να ψάξω όλα τα post σου)
αν πες βρω τέτοιο "καλό για GS και μόνο καλό και χωρίς να λέω για καλύτερο varadero" post του GeorgeP, ως ποσοστό απέναντι στα "προς γνώση κακού" post σου, πόσο θα είναι; θα είναι παραπάνω από 5%;

δεν ξέρω απλά πες μου εσύ μόνος σου τι υποψιάζεσαι

ΥΓ. χαίρομαι που δεν ξεφεύγουμε ως επίπεδο, από μένα δεν θα αλλάξει αυτό, νομίζω ούτε από σένα

Last edited by NLS; 09-09-2009 at 23:03.
Reply With Quote
  #107  
Παλιό 09-09-2009, 23:10
NLS Ο/Η NLS βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Feb 2009
Περιοχή: ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Μoto: BMW R1200GS (από τους βλάκες που την είχαν πάρει καινούρια)
Μηνύματα: 4,915
Προεπιλογή Απάντηση: BMW ή VARADERO ??????????????????

και αν τέσπα η θεματολογία δεν μπορεί να σου βγει για κάτι καλό στο GS κλπ. (είναι σαν να ζητάω από βάζελο να μου πει καλά λόγια για τους τίτλους του γαύρου) τουλάχιστον κάτι άλλο; κάποιες γενικές μοτοσυμβουλές (να μια καλή χρήση της μεγάλης εμπειρίας σου), κάνα ταξιδιωτικό τίποτα τέτοιο...

ίσως είμαι... ευαισθητότερος από τους άλλους (είμαι και σε λίγο χάλι ψυχολογία αυτές τις μέρες) αλλά να βλέπεις κάθε post (θες χαριστικά να πω post-παρα-post;...) του GeorgeP που να κάνει με κάτι κακό γύρω από BMW, GS, boxer, *lever, whatever-German και πάντα συνοδευόμενο (ευθέως ή ως "σκιά") από το πόσο καλύτερα τα πράγματα είναι με το δικό σου... ε κουράζει

είπαμε ίσως κουράζει μόνο εμένα
ίσως δεν κουράζει μόνο εμένα, ίσως μόνο εγώ μιλάω όμως
δεν ξέρω, ένα από τα δυο

και για να ξεκαθαρίσω και κάτι: δεν θέτω ούτε 1/1000000 θέμα του γιατί να είσαι εσύ εδώ και τέτοια (με ποιο δικαίωμα θα έθετα και κάτι τέτοιο), απλά αναρωτιέμαι... άλλη θεματολογία τελικά έχεις; (κατά προτίμηση με κάτι θετικό - όχι για το varadero)
Reply With Quote
  #108  
Παλιό 10-09-2009, 09:46
GeorgeP Ο/Η GeorgeP βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: Αθηνα
Μoto: VARADERO MK3
Μηνύματα: 6,530
Προεπιλογή Απάντηση: BMW ή VARADERO ??????????????????

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από Stefi Orf Εμφάνιση μηνυμάτων
οχι εχθρος εισαι!! (αστειευομαι) ΤΕΛΟΣ

[COLOR="rgb(255, 0, 255)"][/COLOR]
ΤΕΛΟΣ
Να εισαι καλα Stefi, χαιρομαι πραγματικα που δεν παρεξηγησες το γραπτό μου όπως κάποιοι άλλοι!!

Το επιπεδο ειναι πραγματικα υψηλό.......σε όλα τα μελη εδω μέσα!!

Υ.Γ.1= Να δωσεις χαιρετισμους στην αγαπημενη Αλεξανδρουπολη που απο το 2001-2008 ανεβαινα με την μοτο 2 φορες το καλοκαιρι για δουλεια και σιχτιριζα την τυχη αυτων που μενουν σε αυτην ζηλευοντας τους ξεδιαντροπα!!!!!!!!!!
Υ.Γ.2= Γερμανικά? οχι δυστυχως δεν ομιλω!!!
Reply With Quote
  #109  
Παλιό 10-09-2009, 10:23
GeorgeP Ο/Η GeorgeP βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: Αθηνα
Μoto: VARADERO MK3
Μηνύματα: 6,530
Προεπιλογή Απάντηση: BMW ή VARADERO ??????????????????

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από NLS Εμφάνιση μηνυμάτων
πρώτα από όλα ποιος είπε ότι επειδή είπες κάτι εσύ (ή εγώ), δεν το ήξεραν ήδη πριν οι άλλοι... αυτό δεν σημαίνει βέβαια ότι δεν θα το πεις, να το πεις, αλλά μην νομίζεις και ότι μιλάς σε παρθένες για σεξ

πέρα από αυτό

το θέμα είναι ότι την ενημέρωση που λες την έδωσες, την ξαναέδωσες, την ξανα-ματα-εδωσες (άντε ας μην πω και όλα τα άλλα που πλασάρονται μαζί, όπως το πως κατ' αντίθεση καλό είναι το δικό σου λες και κάποιον στο gsforum τον ενδιαφέρει αυτό) - πες λοιπόν ότι όλα τα λες με αγγελικές προθέσεις κλπ.

τα είπες, τα μάθαμε, τα ποστ υπάρχουν ώστε οι νεώτεροι να τα διαβάσουν και να μάθουν και αυτοί κλπ.

οκ ωραία

άλλη θεματολογία;

αν ψάξω να βρω ένα post σου, που να είναι εξ' ολοκλήρου καλό για τη μηχανή που διαλέξαμε εδώ αυτό στο forum οι περισσότεροι (όχι καλό ώστε στο τέλος να γράψεις γιατί τελικά κάτι δεν είναι καλό) και ένα ποστ που να μην αντιπαραθέτεις πόσο καλύτερα είναι τα πράγματα με το δικό σου... θα βρω;

δεν ξέρω, ρωτάω, τι λες, θα βρω;
(δεν θέλω να προκαταβάλω αποτελέσματα γιατί πραγματικά δεν ξέρω, δεν κάθομαι να ψάξω όλα τα post σου)
αν πες βρω τέτοιο "καλό για GS και μόνο καλό και χωρίς να λέω για καλύτερο varadero" post του GeorgeP, ως ποσοστό απέναντι στα "προς γνώση κακού" post σου, πόσο θα είναι; θα είναι παραπάνω από 5%;

δεν ξέρω απλά πες μου εσύ μόνος σου τι υποψιάζεσαι

ΥΓ. χαίρομαι που δεν ξεφεύγουμε ως επίπεδο, από μένα δεν θα αλλάξει αυτό, νομίζω ούτε από σένα



Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από NLS Εμφάνιση μηνυμάτων
και αν τέσπα η θεματολογία δεν μπορεί να σου βγει για κάτι καλό στο GS κλπ. (είναι σαν να ζητάω από βάζελο να μου πει καλά λόγια για τους τίτλους του γαύρου) τουλάχιστον κάτι άλλο; κάποιες γενικές μοτοσυμβουλές (να μια καλή χρήση της μεγάλης εμπειρίας σου), κάνα ταξιδιωτικό τίποτα τέτοιο...

ίσως είμαι... ευαισθητότερος από τους άλλους (είμαι και σε λίγο χάλι ψυχολογία αυτές τις μέρες) αλλά να βλέπεις κάθε post (θες χαριστικά να πω post-παρα-post;...) του GeorgeP που να κάνει με κάτι κακό γύρω από BMW, GS, boxer, *lever, whatever-German και πάντα συνοδευόμενο (ευθέως ή ως "σκιά") από το πόσο καλύτερα τα πράγματα είναι με το δικό σου... ε κουράζει

είπαμε ίσως κουράζει μόνο εμένα
ίσως δεν κουράζει μόνο εμένα, ίσως μόνο εγώ μιλάω όμως
δεν ξέρω, ένα από τα δυο

και για να ξεκαθαρίσω και κάτι: δεν θέτω ούτε 1/1000000 θέμα του γιατί να είσαι εσύ εδώ και τέτοια (με ποιο δικαίωμα θα έθετα και κάτι τέτοιο), απλά αναρωτιέμαι... άλλη θεματολογία τελικά έχεις; (κατά προτίμηση με κάτι θετικό - όχι για το varadero)
λοιπόν, ξερεις τι θα κανω? Θα δωσω το Βαραντερο και θα παρω μια GS 1200 μοντ. 2010, και φυσικα θα συνεχισω να γραφω όπως ακριβως τα περιγραφεις, με την δικη σου εκδοχη κι αντιληψη βεβαια, στα παραπανω δύο ποστ σου!! Αναρωτιεμαι τότε ποια θα ειναι η αντιδραση σου στα κακεντρεχη, δόλια, γεματα κακια και μισος για την BMW σχόλια μου!! Θα γραφεις οτι γραφεις και σημερα που δεν ανηκω στην οικογενεια της BMW - αλλα ανηκω στην πολυ μεγαλυτερη οικογενεια της μοτοσυκλετας αυτη των μοτοσυκλετιστών - ¨η θα συνεχισεις να αποφευγεις την ουσιωδη συμετοχη στην συζητηση, σιχτιριζοντας ενίοτε τον κατασκευαστη ως κανουν πολλοι κατοχοι BMW σε αυτο το φορουμ, σε καθε ποστ συναδέλφου ο οποιος αντιμετωπιζει μηχανικό προβλημα όπως κανεις μεχρι τωρα? λεγοντας ''εμενα δεν μου ετυχε ποτέ, 20+20 κμ με 140κ λαδι δνε χρειαστηκε να συμπληρωσω ποτέ!!!!!''

Αγαπητε NLS το προβλημα σου δεν ειμαι εγω ο Γιωργος¨η το Βαραντερο ¨η Χοντα/Καβασακι/Σουζουκι, το προβλημα σου ειναι οτι ΕΓΩ δεν εχω GS και μιλω ξεδιαντροπα για τα προβληματα της GS!!! AYTO σε ζουρλιζει!!!!

Υ.Γ. 1=Δεν εχω μαθει να χαιδευω αυτια αγαπητε NLS και ευτυχως ¨η δυστυχως για κάποιους λεω τα πραγματα εξω απο τα δοντια!! Οχι μονον κρυβόμενος πισω απο την ανωνυμια του πληκτρολογίου αλλα και face to face who ever wish to...!!!!
Υ.Γ 2= εχω γραψει και καλα πραγματα για την GS αλλα αυτα δεν τα διαβαζεις!!!!!!!!!
Reply With Quote
  #110  
Παλιό 10-09-2009, 11:21
soter3gm Ο/Η soter3gm βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Feb 2009
Περιοχή: Αιγάλεω R1100 RT
Μoto: R1100RT
Μηνύματα: 1,040
Προεπιλογή Απάντηση: BMW ή VARADERO ??????????????????

Ελάτε ρε παιδιά ηρεμήστε !!! εντάξει το ένα δεν χαλάει αλλά δεν πάει και το άλλο πάει και χαλάει
Και τι έγινε όλα χαλάνε κάποια στιγμή αν ήταν φτιαγμένα αλλιώς δεν θα χάλαγαν ΠΟΤΕ και τότε πως θα ήταν η ζωή μας ??? μια ευθεία γραμμή ...εγκεφαλικό δηλαδή
Αυτό που έχω να πω είναι το τεχνικό χαρακτηριστικό της Stefi Orf
Περί κοιτάγματος του ενός και του άλλου.... μιλάμε τα σπάει όλα έπρεπε να το βάζουν σε όλα τα μοτο-περιοδικά (να το ζητήσουμε με ομαδικό E-mail)
Δηλαδή εμένα που μου στοίχισε μια από της μοτοσυκλέτες μου κοντά 50 χιλιάρικα έπρεπε να έχω ολόκληρο χαρέμι με μερικούς ευνούχους
Μα είναι δυνατόν?? εν έτι 2009 και στον 21ο Αιώνα να κοιτάν οι γυναίκες ακόμα τι καβαλάς ? και όχι τίποτε άλλο

Reply With Quote
Απάντηση

Tags
1100, 1150, 1200, bmw, bmw gs moto, bmw moto, bmw moto gs, bmwmoto, e-rockit, f800, forum, forumgs, gs 1150, gs forum, gs moto bmw, gs_gs, gs1100, gs800, gsbmw, gsbmwmoto, gsforum, gsmoto, moto, moto bmw, motobmw


Κανόνες καταχώρησης
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο HTML κώδικας ειναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;

Σχετικά Θέματα
Θέμα Δημιουργός Forum Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
Κατοχος Varadero!! Gemat Καλώς ήλθατε 31 21-07-2009 11:06
Honda Varadero 2009 Black_Shadow Νέα μοντέλα BMW 49 06-05-2009 13:01
Αναγνώριση Χρονολογίας Varadero Vakalos Άλλες εταιρίες 3 03-01-2009 18:30


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 23:55.


vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!