GS Forum

Πήγαινε πίσω   GS Forum > -----> Γενικά > Διάφορα

Αγαπητά μέλη & φίλοι, το GS Forum, μετά από την πολυετή & καθ’ όλα επιτυχημένη πορεία του, εξακολουθεί να παραμένει online,

ώστε οι αναγνώστες του να έχουν πρόσβαση σε όλα τα θέματα του ενδιαφέροντός τους, για ενημέρωση και μελλοντική αναδρομή.

Σας ευχαριστούμε μέσα από την καρδιά μας για την αγάπη και την εμπιστοσύνη που μας δείξατε όλο αυτό το διάστημα

και καταστήσατε την διαδικτυακή αυτή συντροφιά σημείο αναφοράς για τα ελληνικά μοτοσυκλετιστικά δρώμενα και όχι μόνον.

Το μόνο βέβαιο είναι ότι, το ταξίδι συνεχίζεται ...
Απάντηση
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #31  
Παλιό 21-12-2013, 18:50
yannis Ο/Η yannis βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Dec 2008
Περιοχή: Κερατσίνι Far-west
Μoto: F 800 GS._ Αα, ξέχασα. BMW !!!!!
Μηνύματα: 2,987
Προεπιλογή Απάντηση: Για την τιμή του τούβλου

Είχατε δεν είχατε... πάλι συνομωσίες ανακαλύψατε!!!!!
Ξεχνάτε πως υπάρχουν και μεγαλοιδιοκτήτες, που δεν έχουν πρόθεση να ξεπουλήσουν σε άλλους, είτε Έλληνες είτε ξένους.
Η νοοτροπία δεν αλλάζει περνώντας τα σύνορα. Δεν πάνε όλοι οι Γερμανοί για σεξ στην Ταϋλάνδη, όπως δεν πάνε όλοι οι Έλληνες συνταξιούχοι στην Κουάλα-Λουμπούρ.
Νομίζω πως η ιδέα της ρίζας, έχει να κάνει περισσότερο με μια επίπλαστη συντηρητική σιγουριά και τίποτε άλλο. Κατάλοιπο των δυστυχιών και των επιρροών της περιοχής. Άλλωστε οι αρχαίοι ημών δεν έδιναν τόση σημασία, εξ ου και οι εκφράσεις που έφτασαν ως τις μέρες μας... ανδρών επιφανών... όπου γης πατρίς κλπ κλπ
Αν δεν ξεκόλαγαν από τη γειτονιά τους, δεν θα είχαμε ούτε Αθηναϊκή Συμμαχία, ούτε Μέγα Αλέξανδρο.
Φυσικά οι τωρινοί χατζηαβάτιδες, όπως πάντα κλαίνε και τραβάνε τις κοτσίδες τους, φορτώνοντας όλα τα δεινά που τους δέρνουν σε κάποιους "άλλους" ξένους... για την ώρα γήινους, αργότερα ποιος ξέρει τι ούφο θα ανακαλύψουν.
Όπως πάντα και όπως σε όλες τις κοινωνίες, όσοι διστάζουν να ρισκάρουν στην εξερεύνηση, οχυρώνονται στη φωλίτσα τους. Οι αυτοκρατορίες όμως ξεκίνησαν από άλλη πάστα ανθρώπων. Αν δεν τόχεις δεν πειράζει, αλλά μην βαφτίζεις κρεμαστάρια τα μοσχούδια!!!
Reply With Quote
  #32  
Παλιό 21-12-2013, 19:55
aeriko Ο/Η aeriko βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jun 2009
Περιοχή: Αθήνα
Μoto: R 1200 GS
Μηνύματα: 4,585
Προεπιλογή Απάντηση: Για την τιμή του τούβλου

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από yannis Εμφάνιση μηνυμάτων
Είχατε δεν είχατε... πάλι συνομωσίες ανακαλύψατε!!!!!
Ξεχνάτε πως υπάρχουν και μεγαλοιδιοκτήτες, που δεν έχουν πρόθεση να ξεπουλήσουν σε άλλους, είτε Έλληνες είτε ξένους.
Η νοοτροπία δεν αλλάζει περνώντας τα σύνορα. Δεν πάνε όλοι οι Γερμανοί για σεξ στην Ταϋλάνδη, όπως δεν πάνε όλοι οι Έλληνες συνταξιούχοι στην Κουάλα-Λουμπούρ.
Νομίζω πως η ιδέα της ρίζας, έχει να κάνει περισσότερο με μια επίπλαστη συντηρητική σιγουριά και τίποτε άλλο. Κατάλοιπο των δυστυχιών και των επιρροών της περιοχής. Άλλωστε οι αρχαίοι ημών δεν έδιναν τόση σημασία, εξ ου και οι εκφράσεις που έφτασαν ως τις μέρες μας... ανδρών επιφανών... όπου γης πατρίς κλπ κλπ
Αν δεν ξεκόλαγαν από τη γειτονιά τους, δεν θα είχαμε ούτε Αθηναϊκή Συμμαχία, ούτε Μέγα Αλέξανδρο.
Φυσικά οι τωρινοί χατζηαβάτιδες, όπως πάντα κλαίνε και τραβάνε τις κοτσίδες τους, φορτώνοντας όλα τα δεινά που τους δέρνουν σε κάποιους "άλλους" ξένους... για την ώρα γήινους, αργότερα ποιος ξέρει τι ούφο θα ανακαλύψουν.
Όπως πάντα και όπως σε όλες τις κοινωνίες, όσοι διστάζουν να ρισκάρουν στην εξερεύνηση, οχυρώνονται στη φωλίτσα τους. Οι αυτοκρατορίες όμως ξεκίνησαν από άλλη πάστα ανθρώπων. Αν δεν τόχεις δεν πειράζει, αλλά μην βαφτίζεις κρεμαστάρια τα μοσχούδια!!!
Μιλάς για αποικιοκράτες της εποχής, οπότε δεκτά όλα τα:
"όπου γής και πατρίς", "ανδρών επιφανών πάσα γη τάφος" και άλλα συναφή. Αυτό δεν σημαίνει ότι ήσαν αδιάφοροι για την ιδιοκτησία, αλλά έπρεπε να τονισθεί το ηθικό των πολιτών με σκοπό να ενταχθούν στα πληρώματα των πλιατσικολόγων/αβεντουριέρηδων που ξεκίναγαν για άλλης γης άλλα μέρη.
Εδώ μιλάμε για κεραμιδότουβλα απλών κατοίκων της Ψωροκώσταινας, που πίστεψαν ότι μπορούσαν ν αποκτήσουν το δικό τους σπίτι στηριζόμενοι στα στεγαστικά δάνεια που δίναν αφειδώς τα τραπεζικά ιδρύματα, Αλλά φεύ.
Reply With Quote
  #33  
Παλιό 21-12-2013, 20:15
yannis Ο/Η yannis βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Dec 2008
Περιοχή: Κερατσίνι Far-west
Μoto: F 800 GS._ Αα, ξέχασα. BMW !!!!!
Μηνύματα: 2,987
Προεπιλογή Απάντηση: Για την τιμή του τούβλου

Κι εγώ πήρα δάνειο, γιατί πίστευα πως έτσι βελτίωνα την κατάσταση της οικογενείας μου και δεν έχω μετανοιώσει. Στα παιδιά μου λέω να πάνε όπου θέλουν και ότι ακίνητο έχουμε, να το κάνουν ότι θέλουν ξεπερνώντας συναισθηματισμούς "άγκυρες". Επίσης δεν επιδιώκω να τους μαζέψω σαν την κλώσσα δίπλα μου, για να με προσέχουν στα γεράματα. Μακάρι να έχουν την άνεση και να ζήσουν όπως θέλουν. Εγώ πάντως, συνεχώς τα σπρώχνω από το κλαδί...
Αν δεν υπήρχαν οι "αποικιοκράτες" στην Ευρώπη αντί για ευμάρεια και επιδόματα πρόνοιας, θα ξύναμε πατσές. Για να μην πιάσουμε το παράδειγμα της Αμερικανικής ανάπτυξης.
Reply With Quote
  #34  
Παλιό 21-12-2013, 20:37
aeriko Ο/Η aeriko βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jun 2009
Περιοχή: Αθήνα
Μoto: R 1200 GS
Μηνύματα: 4,585
Προεπιλογή Απάντηση: Για την τιμή του τούβλου

Μας αναγκάζουν να το μετανοιώσουμε.
Reply With Quote
  #35  
Παλιό 21-12-2013, 21:32
Carduelis Ο/Η Carduelis βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Aug 2009
Περιοχή: Mπραχάμι - Αθήνα
Μoto: Τη "Χιονάτη"
Μηνύματα: 2,286
Προεπιλογή Απάντηση: Για την τιμή του τούβλου

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από yannis Εμφάνιση μηνυμάτων
Κι εγώ πήρα δάνειο, γιατί πίστευα πως έτσι βελτίωνα την κατάσταση της οικογενείας μου και δεν έχω μετανοιώσει. Στα παιδιά μου λέω να πάνε όπου θέλουν και ότι ακίνητο έχουμε, να το κάνουν ότι θέλουν ξεπερνώντας συναισθηματισμούς "άγκυρες". Επίσης δεν επιδιώκω να τους μαζέψω σαν την κλώσσα δίπλα μου, για να με προσέχουν στα γεράματα. Μακάρι να έχουν την άνεση και να ζήσουν όπως θέλουν. Εγώ πάντως, συνεχώς τα σπρώχνω από το κλαδί...
Αν δεν υπήρχαν οι "αποικιοκράτες" στην Ευρώπη αντί για ευμάρεια και επιδόματα πρόνοιας, θα ξύναμε πατσές. Για να μην πιάσουμε το παράδειγμα της Αμερικανικής ανάπτυξης.
Γιάννη οι "άγκυρες" των παιδιών μας δεν είναι το σπίτι ή τα περιουσιακά στοιχεία αλλά εμείς σαν γονείς. Είτε τα έχουμε πραγματική ανάγκη είτε το θέλουμε είτε όχι θα μας νοιάζονται και θα τα νοιαζόμαστε γιατί η οικογένεια είναι οι ρίζες. Όσο για το "τούβλο" ήταν η έξυπνη, αποδοτική και αναγκαστική επένδυση στην οικογένεια κάποτε. Τώρα πάει να γίνει για τους πολλούς "βαρίδι" και για τους λίγους με οικονομική άνεση ευκαιρία επενδυτική, αλλά δεν είναι αυτοί ο μέσος όρος.
Η λογική της οργανωμένης κοινωνίας ή κράτους είναι να εξασφαλίζει τις προυποθέσεις προκοπής για τους περισσότερους πολίτες της με το αντίστοιχο τίμημα. Οτι ακριβώς προσπαθεί να κάνει ο καθένας μας για τα μέλη της οικογενείας του. Βλέπεις κάτι τέτοιο στη σύγχρονη Ελλάδα; Θα συμφωνήσω μαζί σου οτι το "τούβλο" δεν είναι αποδοτική επένδυση πια, αλλά εδώ φτάσαμε στο άλλο άκρο, πάει να γίνει και τιμωρία. Όποιος χρυσοπλήρωσε ένα σπίτι τα προηγούμενα χρόνια και δεν δανείστηκε ή δεν χρωστάει γιατί θα πρέπει να κάνει συνέταιρο το κράτος στην ιδιοκτησία του; Είμαι μαζί σου και στο "σπρώξιμο από το κλαδί" αλλά αφού πρώτα έχεις δώσει ικανότητες και "φτερά" στο παιδί σου. Πες μου που στο διάτανο βλέπεις να έχει ικανοποιήσει αυτό το κράτος για τους πολίτες του τα στοιχειώδη τουλάχιστον: παιδεία και υγεία;
Τους αρχαίους θάθελα να τους δω τι εξυπνάδες θα λέγανε σήμερα και όσο για τους ευρωπαίους αποικιοκράτες ποιός σου είπε οτι εξαφανίστηκαν;;; Απλώς τώρα δεν κάνουν εκστρατείες οι ίδιοι αλλά στέλνουν τα κεφάλαιά τους και συνεχίζουν να διεκδικούν οτι πολύτιμο για τις χώρες τους σε βάρος όσων αφελών πίστεψαν οτι τα λεφτά δεν έχουν πατρίδα.
Reply With Quote
  #36  
Παλιό 21-12-2013, 21:58
PLOIGOS Ο/Η PLOIGOS βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jun 2013
Περιοχή: Ριο
Μoto: VARADERO MK2
Μηνύματα: 415
Προεπιλογή Απάντηση: Για την τιμή του τούβλου

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από Carduelis Εμφάνιση μηνυμάτων
Γιάννη οι "άγκυρες" των παιδιών μας δεν είναι το σπίτι ή τα περιουσιακά στοιχεία αλλά εμείς σαν γονείς. Είτε τα έχουμε πραγματική ανάγκη είτε το θέλουμε είτε όχι θα μας νοιάζονται και θα τα νοιαζόμαστε γιατί η οικογένεια είναι οι ρίζες. Όσο για το "τούβλο" ήταν η έξυπνη, αποδοτική και αναγκαστική επένδυση στην οικογένεια κάποτε. Τώρα πάει να γίνει για τους πολλούς "βαρίδι" και για τους λίγους με οικονομική άνεση ευκαιρία επενδυτική, αλλά δεν είναι αυτοί ο μέσος όρος.
Η λογική της οργανωμένης κοινωνίας ή κράτους είναι να εξασφαλίζει τις προυποθέσεις προκοπής για τους περισσότερους πολίτες της με το αντίστοιχο τίμημα. Οτι ακριβώς προσπαθεί να κάνει ο καθένας μας για τα μέλη της οικογενείας του. Βλέπεις κάτι τέτοιο στη σύγχρονη Ελλάδα; Θα συμφωνήσω μαζί σου οτι το "τούβλο" δεν είναι αποδοτική επένδυση πια, αλλά εδώ φτάσαμε στο άλλο άκρο, πάει να γίνει και τιμωρία. Όποιος χρυσοπλήρωσε ένα σπίτι τα προηγούμενα χρόνια και δεν δανείστηκε ή δεν χρωστάει γιατί θα πρέπει να κάνει συνέταιρο το κράτος στην ιδιοκτησία του; Είμαι μαζί σου και στο "σπρώξιμο από το κλαδί" αλλά αφού πρώτα έχεις δώσει ικανότητες και "φτερά" στο παιδί σου. Πες μου που στο διάτανο βλέπεις να έχει ικανοποιήσει αυτό το κράτος για τους πολίτες του τα στοιχειώδη τουλάχιστον: παιδεία και υγεία;
Τους αρχαίους θάθελα να τους δω τι εξυπνάδες θα λέγανε σήμερα και όσο για τους ευρωπαίους αποικιοκράτες ποιός σου είπε οτι εξαφανίστηκαν;;; Απλώς τώρα δεν κάνουν εκστρατείες οι ίδιοι αλλά στέλνουν τα κεφάλαιά τους και συνεχίζουν να διεκδικούν οτι πολύτιμο για τις χώρες τους σε βάρος όσων αφελών πίστεψαν οτι τα λεφτά δεν έχουν πατρίδα.
Θα συμφωνησω απολυτα με την οπτικη που το βλεπει ο γιατρος,που δεν ειναι καμμια αλλη περαν την κοινης λογικης, δοσμενης με ξεκαθαρο μυαλο κ λογο...

Απο την αλλη δεν φταινε αυτοι,αλλα ΕΜΕΙΣ που δεν τους στελνουμε στο δι@ολο κ ακομα παραπερα...Νομιζω οτι ολοι γνωριζετε τι δουλεια κανει η οικογενεια του κυριου που υπογραφει το αρθρο 120 του Συνταγματος...

Σύνταγμα

Last edited by PLOIGOS; 21-12-2013 at 22:06.
Reply With Quote
  #37  
Παλιό 21-12-2013, 23:41
xntinou Ο/Η xntinou βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Nov 2012
Περιοχή: Θεσσαλονίκη
Μoto: R 1200 GS
Μηνύματα: 316
Προεπιλογή Απάντηση: Για την τιμή του τούβλου

Νομίζω ότι η πάση θυσία απόκτηση σπιτιού ήταν η ενσάρκωση των ενδόμυχων φόβων που μεταδόθηκαν από γενιά σε γενιά.
Προσπαθώ να ελέγξω, να χαλιναγωγήσω το μέλλον, να προδιαγράψω μια κατά το μυαλό μου ιδανική πορεία και αυτό κάνει τα πάντα κάθε φορά για να μου θυμίσει το μάταιο της υπόθεσης.

Είναι διαφορετικό να μου περισσεύουν και να επενδύσω σε αγορές ακινήτων και άλλο να παίζω κορώνα γράμματα πληρώνοντας 40 χρόνια δόσεις, λες και ήρθε κάποιος από .. επάνω και υπέγραψε εγγυητής για το μέλλον ..

Μετά θα κατηγορήσω το κράτος, τις τράπεζες και τον παπά της ενορίας για όλα τα δεινά ..

Και εγώ ο ίδιος;
Δεν είμαι πουθενά; Δεν συμμετέχω στη ζωή μου; Για όλα οι άλλοι αποφασίζουνε;
Μήπως έτσι με μάθανε; Ποιος μου τα 'μαθε; Και γω γιατί δεν προσπάθησα να τα τροποποιήσω;

Οι τάσεις της κοινωνίας, το ενδοκρινικό της σύστημα, μ'επηρεάζουν και μπορεί να με παρασύρουν,
όμως μόνον εγώ αποφασίζω ..

Αν μαζευτούμε 11 νοματαίοι και κάνουμε μια ομάδα ποδοσφαίρου που πάει από καρπαζιά σε καρπαζιά, ποιος θα είναι ο υπαίτιος;
Όλοι μαζί, γιατί είμαστε ένα τιμ.
Και ο καλός ο παίκτης έχει ένα μερίδιο ευθύνης γιατί δεν βοήθησε / εξήγησε /έδειξε (ως γνώστης) τον σκράπα.
Reply With Quote
  #38  
Παλιό 22-12-2013, 00:08
ortho Ο/Η ortho βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Sep 2009
Περιοχή: ΑΘΗΝΑ, ΚΑΡΕΑΣ
Μoto: F 650 GS 2001, tweety!
Μηνύματα: 7,766
Προεπιλογή Απάντηση: Για την τιμή του τούβλου

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από xntinou Εμφάνιση μηνυμάτων
Νομίζω ότι η πάση θυσία απόκτηση σπιτιού ήταν η ενσάρκωση των ενδόμυχων φόβων που μεταδόθηκαν από γενιά σε γενιά.
Προσπαθώ να ελέγξω, να χαλιναγωγήσω το μέλλον, να προδιαγράψω μια κατά το μυαλό μου ιδανική πορεία και αυτό κάνει τα πάντα κάθε φορά για να μου θυμίσει το μάταιο της υπόθεσης.

Είναι διαφορετικό να μου περισσεύουν και να επενδύσω σε αγορές ακινήτων και άλλο να παίζω κορώνα γράμματα πληρώνοντας 40 χρόνια δόσεις, λες και ήρθε κάποιος από .. επάνω και υπέγραψε εγγυητής για το μέλλον ..

Μετά θα κατηγορήσω το κράτος, τις τράπεζες και τον παπά της ενορίας για όλα τα δεινά ..

Και εγώ ο ίδιος;
Δεν είμαι πουθενά; Δεν συμμετέχω στη ζωή μου; Για όλα οι άλλοι αποφασίζουνε;
Μήπως έτσι με μάθανε; Ποιος μου τα 'μαθε; Και γω γιατί δεν προσπάθησα να τα τροποποιήσω;

Οι τάσεις της κοινωνίας, το ενδοκρινικό της σύστημα, μ'επηρεάζουν και μπορεί να με παρασύρουν,
όμως μόνον εγώ αποφασίζω ..

Αν μαζευτούμε 11 νοματαίοι και κάνουμε μια ομάδα ποδοσφαίρου που πάει από καρπαζιά σε καρπαζιά, ποιος θα είναι ο υπαίτιος;
Όλοι μαζί, γιατί είμαστε ένα τιμ.
Και ο καλός ο παίκτης έχει ένα μερίδιο ευθύνης γιατί δεν βοήθησε / εξήγησε /έδειξε (ως γνώστης) τον σκράπα.

Σε χάνω.....

"Και εγώ ο ίδιος;
Δεν είμαι πουθενά; Δεν συμμετέχω στη ζωή μου; Για όλα οι άλλοι αποφασίζουνε;
Μήπως έτσι με μάθανε; Ποιος μου τα 'μαθε; Και γω γιατί δεν προσπάθησα να τα τροποποιήσω;"

Τι εννοείς; εμένα προς το παρόν η συλλογιστική μου θυμίζει λίγο το "όλοι μαζί τα φάγαμε".


Αν αντιλαμβάνομαι σωστά, είσαι ενάντιος σε κάτι...... σε τι; Είναι ιδεολογική η διαφορά σου; Η πάει ξεκάθαρα σε οικονομική φιλοσοφία;
Reply With Quote
  #39  
Παλιό 22-12-2013, 00:17
xntinou Ο/Η xntinou βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Nov 2012
Περιοχή: Θεσσαλονίκη
Μoto: R 1200 GS
Μηνύματα: 316
Προεπιλογή Απάντηση: Για την τιμή του τούβλου

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από ortho Εμφάνιση μηνυμάτων
Σε χάνω.....

"Και εγώ ο ίδιος;
Δεν είμαι πουθενά; Δεν συμμετέχω στη ζωή μου; Για όλα οι άλλοι αποφασίζουνε;
Μήπως έτσι με μάθανε; Ποιος μου τα 'μαθε; Και γω γιατί δεν προσπάθησα να τα τροποποιήσω;"

Τι εννοείς; εμένα προς το παρόν η συλλογιστική μου θυμίζει λίγο το "όλοι μαζί τα φάγαμε".


Αν αντιλαμβάνομαι σωστά, είσαι ενάντιος σε κάτι...... σε τι; Είναι ιδεολογική η διαφορά σου; Η πάει ξεκάθαρα σε οικονομική φιλοσοφία;

Ανεξαρτήτως κρίσης και οικονομικής άποψης ..
Ο κάθε άνθρωπος είναι υπεύθυνος για τις επιλογές του, το ανέφερα και λίγο παραπίσω.
Πιστεύω όμως ότι στην κοινωνία μας δεν έχουμε μάθει ν'αναλαμβάνουμε την ευθύνη των επιλογών μας και την ψάχνουμε πάντα με την αντίθετη φορά, από έξω προς τα μέσα.
Κοιτάζουμε οτιδήποτε άλλο τριγύρω μπορεί να επηρεάσει την τροπή των γεγονότων προκειμένου ν'αποφύγουμε το εξής απλό, ότι σφάλλαμε.
Reply With Quote
  #40  
Παλιό 22-12-2013, 00:26
PLOIGOS Ο/Η PLOIGOS βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jun 2013
Περιοχή: Ριο
Μoto: VARADERO MK2
Μηνύματα: 415
Προεπιλογή Απάντηση: Για την τιμή του τούβλου

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από xntinou Εμφάνιση μηνυμάτων
Ανεξαρτήτως κρίσης και οικονομικής άποψης ..
Ο κάθε άνθρωπος είναι υπεύθυνος για τις επιλογές του, το ανέφερα και λίγο παραπίσω.
Πιστεύω όμως ότι στην κοινωνία μας δεν έχουμε μάθει ν'αναλαμβάνουμε την ευθύνη των επιλογών μας και την ψάχνουμε πάντα με την αντίθετη φορά, από έξω προς τα μέσα.
Κοιτάζουμε οτιδήποτε άλλο τριγύρω μπορεί να επηρεάσει την τροπή των γεγονότων προκειμένου ν'αποφύγουμε το εξής απλό, ότι σφάλλαμε.
Στο γεγονος οτι μας κοροιδευουν κ μας κλεβουν ασυστολως ολοι,δεν παει καθολου το μυαλο σου?Δεν στο γραφω με ειρωνια,απλη ερωτηση ειναι...Οταν προγραμματιζεις κατι βατο εστω κ για 25 χρονια που σφαλλεις?Ενοικιο δεν θα πληρωνες παντα ουτως η αλλως?
Reply With Quote
Απάντηση

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης
Αλλαγή σε γραμμικό τρόπο Αλλαγή σε γραμμικό τρόπο

Κανόνες καταχώρησης
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο HTML κώδικας ειναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 14:14.


vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!