GS Forum

Πήγαινε πίσω   GS Forum > -----> Γενικά > Διάφορα > Τι μας έτυχε

Αγαπητά μέλη & φίλοι, το GS Forum, μετά από την πολυετή & καθ’ όλα επιτυχημένη πορεία του, εξακολουθεί να παραμένει online,

ώστε οι αναγνώστες του να έχουν πρόσβαση σε όλα τα θέματα του ενδιαφέροντός τους, για ενημέρωση και μελλοντική αναδρομή.

Σας ευχαριστούμε μέσα από την καρδιά μας για την αγάπη και την εμπιστοσύνη που μας δείξατε όλο αυτό το διάστημα

και καταστήσατε την διαδικτυακή αυτή συντροφιά σημείο αναφοράς για τα ελληνικά μοτοσυκλετιστικά δρώμενα και όχι μόνον.

Το μόνο βέβαιο είναι ότι, το ταξίδι συνεχίζεται ...
Απάντηση
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #51  
Παλιό 11-07-2013, 16:29
siraxanz Ο/Η siraxanz βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Moderator
 
Ημερομηνία εγγραφής: Aug 2009
Περιοχή: Argos-Argolidas
Μoto: r1200gsa '08, Cagiva elephant 750e '95
Μηνύματα: 13,321
Προεπιλογή Απάντηση: Γνωρίζει κανείς τον TSA?

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από kokni Εμφάνιση μηνυμάτων
ΟΚ, βρήκα τη διεύθυνση. Αρχικά έψαχνα το 11888 μέσω internet και δεν έβγαζε τίποτα αλλά μόλις τους κάλεσα (και πλήρωσα το ευρουλάκι) μου δώσανε τα στοιχεία. Για να δούμε αν θα επιστραφούν τα χρήματα μέχρι αύριο, αλλιώς θα παίξει εκδρομή Πάτρα το ΣΚ
Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από vpentza Εμφάνιση μηνυμάτων
Σάββατο νωρίς νωρίς το πρωί θα περνάω από Πάτρα......δεν μαζευόμαστε να διεκπαιρεώσουμε οριστικά το φιλικό αίτημα του συνφορουμίτη ??


Θα του έρθει ταμπλάς






Λοιπόν αγόρια νομίζω τέτοιου είδους συννενοήσεις καλύτερα με πμ τις λεπτομέρειες

να μην "καρφωνέται" το πράγμα...

Δεν είναι κακό να διεκδικήσεις το δίκιο σου...
Reply With Quote
  #52  
Παλιό 11-07-2013, 16:38
vaska Ο/Η vaska βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Oct 2010
Περιοχή: Πάτρα
Μoto: YAMAHA IT 490 SUZUKI DR 650 SE BMW R1200GS
Μηνύματα: 1,289
Προεπιλογή Απάντηση: Γνωρίζει κανείς τον TSA?

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από vpentza Εμφάνιση μηνυμάτων
Σάββατο νωρίς νωρίς το πρωί θα περνάω από Πάτρα......δεν μαζευόμαστε να διεκπαιρεώσουμε οριστικά το φιλικό αίτημα του συνφορουμίτη ??

Ρίξτε του και μια πράσινη ροχάλα, από τον vaska πείτε του του ξεφτίλα. Και αν δεν του φτάσει η δικιά σας σε περίπου 1 μήνα που θα είμαι οκ περνάω και του δίνω και τα ρέστα αυτοπροσώπως.

Έχω αγοράσει και πουλήσει πολλές φορές πράγματα μέσα από το φόρουμ και η αλήθεια είναι ότι ποτέ δεν υπήρξε πρόβλημα. Τι να πω.......


Το πόσο πολύ χαλάστηκα δεν περιγράφεται.
Reply With Quote
  #53  
Παλιό 11-07-2013, 17:56
diomiles Ο/Η diomiles βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2010
Περιοχή: Αιγαλεω Αθηνα
Μoto: f650gs
Μηνύματα: 912
Προεπιλογή Απάντηση: Γνωρίζει κανείς τον TSA?

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από kokni Εμφάνιση μηνυμάτων
ΟΚ, βρήκα τη διεύθυνση. Για να δούμε αν θα επιστραφούν τα χρήματα μέχρι αύριο, αλλιώς θα παίξει εκδρομή Πάτρα το ΣΚ
Χρόνια στο εμπόριο έχω μάθει κάτι βασικό.....το οποίο δεν είναι τίποτα άλλο απο το να καταλαβαίνω πότε έχασα και να το αποδέχομαι σαν μέρος του παιχνιδιού.

Αν υποθέσουμε ότι ο τύπος είναι επαγγελματίας μπαταξής τί νομίζεις ότι θα κερδίσεις με το να τον επισκεφτείς????
Αν σου το παίξει πονηρός ( το πιθανότερο δλδ) εσυ τι θα κάνεις????
Θα του ρίξεις καμιά σφαλιάρα????
Ξέρεις πόσο εύκολα μπορείς να βγεις κατηγορούμενος?????
Οταν έχεις να κάνεις με τέτοια άτομα μια συνάντηση δεν είναι ότι το καλύτερο.Τα πράγματα μπορούν να πάρουν άσχημη και απρόβλεπτη τροπή.

Εσυ φυσικά θα κάνεις αυτό που θεωρείς σωστό.Εγω απλά σου λεω σαν πιο ¨εμπειρος¨ να προσπαθήσεις με κάποια ¨πίεση¨ εξ αποστάσεως να πάρεις πίσω τα χρήματά σου..........μέχρι εκεί.
Reply With Quote
  #54  
Παλιό 11-07-2013, 20:50
peterv Ο/Η peterv βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Dec 2008
Περιοχή: Athens
Μoto: BMW R 1200 GS
Μηνύματα: 1,668
Προεπιλογή

Συμφωνώ τσαπουκαδες και εκφοβισμοί ειναι δίκοπο μαχαίρι.



Sent from my iPhone using Tapatalk 2
Reply With Quote
  #55  
Παλιό 11-07-2013, 21:09
gandreas Ο/Η gandreas βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Mar 2010
Περιοχή: Αμπελόκηποι
Μoto: 1200gs
Μηνύματα: 3,874
Προεπιλογή Απάντηση: Γνωρίζει κανείς τον TSA?

Δεν είναι λίγα 250 ευράκια και δεν πιστεύω να περισσεύουν σε κανέναν. Και μεροκάματο να είναι για κάποιον το έχεις δουλέψει, να στο παίρνουν με πονηρό τρόπο είναι το λιγότερο άδικο.
Μερικά πράγματα χρειάζονται το οφθαλμός αντί οφθαλμού και όχι γύρνα και το άλλο μάγουλο
Reply With Quote
  #56  
Παλιό 11-07-2013, 21:32
kokni Ο/Η kokni βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Sep 2009
Περιοχή: Αθήνα
Μoto: F650GS '08
Μηνύματα: 38
Προεπιλογή Απάντηση: Γνωρίζει κανείς τον TSA?

Όπως είχα γράψει και προηγούμενα για κάποιον είναι πολλά και για άλλον είναι λίγα τα 250. Τα δικά μου 250 είναι δουλεμένα και αφού είναι μάγκας και θέλει να μου τα φάει, καλώς.

Τσαμπουκάς δεν παίζει λόγω χαρακτήρα. Δεν έχω καμία πρόθεση να δημιουργήσω επεισόδιο, ανεξάρτητα του πόσο θα με προκαλέσει ο οποιοσδήποτε.

Αλλά θα πάω και θα βρω τον αδερφό του, τον πατέρα του, τη μάνα του, τη γυναίκα του, όποιον μπορώ να βρω. Και θα τους εξηγήσω τι έγινε. Πιστεύω ότι κάποιος λογικός άνθρωπος θα βρεθεί.

Τώρα αν είναι όλοι τους απατεώνες, χαλάλι το 50αρι για τις βενζίνες/διόδια, θα βάλω και άλλα 100 ευρώ να τυπώσω αφίσες και θα γεμίσω όλη τη Πάτρα "Ο Αλέξανδρος Τσαούσογλου είναι απατεώνας", τουλάχιστον να το ευχαριστηθώ.
Reply With Quote
  #57  
Παλιό 11-07-2013, 21:55
pyrosbestis Ο/Η pyrosbestis βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Aug 2011
Περιοχή: Κατερινη
Μoto: NSU-MAX250,(ZUNDAPP KS500)TRANSALP 600 και ......1200 GSA
Μηνύματα: 314
Προεπιλογή Απάντηση: Γνωρίζει κανείς τον TSA?

Τώρα αν είναι όλοι τους απατεώνες, χαλάλι το 50αρι για τις βενζίνες/διόδια, θα βάλω και άλλα 100 ευρώ να τυπώσω αφίσες και θα γεμίσω όλη τη Πάτρα "Ο Αλέξανδρος Τσαούσογλου είναι απατεώνας", τουλάχιστον να το ευχαριστηθώ.[/QUOTE]



Reply With Quote
  #58  
Παλιό 12-07-2013, 12:30
GeorgeP Ο/Η GeorgeP βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: Αθηνα
Μoto: VARADERO MK3
Μηνύματα: 6,530
Προεπιλογή Απάντηση: Γνωρίζει κανείς τον TSA?

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από kokni Εμφάνιση μηνυμάτων
Όπως είχα γράψει και προηγούμενα για κάποιον είναι πολλά και για άλλον είναι λίγα τα 250. Τα δικά μου 250 είναι δουλεμένα και αφού είναι μάγκας και θέλει να μου τα φάει, καλώς.

Τσαμπουκάς δεν παίζει λόγω χαρακτήρα. Δεν έχω καμία πρόθεση να δημιουργήσω επεισόδιο, ανεξάρτητα του πόσο θα με προκαλέσει ο οποιοσδήποτε.

Αλλά θα πάω και θα βρω τον αδερφό του, τον πατέρα του, τη μάνα του, τη γυναίκα του, όποιον μπορώ να βρω. Και θα τους εξηγήσω τι έγινε. Πιστεύω ότι κάποιος λογικός άνθρωπος θα βρεθεί.

Τώρα αν είναι όλοι τους απατεώνες, χαλάλι το 50αρι για τις βενζίνες/διόδια, θα βάλω και άλλα 100 ευρώ να τυπώσω αφίσες και θα γεμίσω όλη τη Πάτρα "Ο Αλέξανδρος Τσαούσογλου είναι απατεώνας", τουλάχιστον να το ευχαριστηθώ.
Εισαι Π Α Ν Σ Ω Σ Τ Ο Σ........
Μπραβο σου.............
Αυτη ειναι η σωστη αντιδραση κι οχι το οφθαλμου αντι οφθαλμου και οδοντας αντι οδοντος........
Να εισαι σιγουρος οτι μπαινει και διαβαζει τι γραφεται στο νημα αυτο οποταν την τελευταια στιγμη αν μην χρειαστει να πας απο εκει.

Και παλι ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ.
Reply With Quote
  #59  
Παλιό 12-07-2013, 16:06
jmar Ο/Η jmar βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: ΧΑΝΙΑ
Μoto: R 1200 GS '09
Μηνύματα: 4,932
Προεπιλογή Απάντηση: Γνωρίζει κανείς τον TSA?

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από GeorgeP Εμφάνιση μηνυμάτων
Να εισαι σιγουρος οτι μπαινει και διαβαζει τι γραφεται στο νημα αυτο ...
δεν θα το'λεγα

TSA
Member
Τελευταία δραστηριότητα: 22-06-2013 23:57

Παντως αρχικα κι εγω πιστευω να κανεις τετοιες κινησεις...αλλα αν δεν βγαλεις ακρη ουτε ετσι τοτε μετα θελει...
Reply With Quote
  #60  
Παλιό 12-07-2013, 16:40
ilias vara Ο/Η ilias vara βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Feb 2011
Περιοχή: θεσσαλονικη-ΣΕΡΡΕΣ
Μoto: varadero mk3
Μηνύματα: 3,514
Προεπιλογή Απάντηση: Γνωρίζει κανείς τον TSA?

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από jmar Εμφάνιση μηνυμάτων
δεν θα το'λεγα

TSA
Member
Τελευταία δραστηριότητα: 22-06-2013 23:57

Παντως αρχικα κι εγω πιστευω να κανεις τετοιες κινησεις...αλλα αν δεν βγαλεις ακρη ουτε ετσι τοτε μετα θελει...
σου αρεσει η φασαρια .,.,.,.,ετσι???
Reply With Quote
Απάντηση


Κανόνες καταχώρησης
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο HTML κώδικας ειναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 12:04.


vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!