GS Forum

Πήγαινε πίσω   GS Forum > -----> Μοτοσυκλέτα > Τεχνικά θέματα διάφορα

Αγαπητά μέλη & φίλοι, το GS Forum, μετά από την πολυετή & καθ’ όλα επιτυχημένη πορεία του, εξακολουθεί να παραμένει online,

ώστε οι αναγνώστες του να έχουν πρόσβαση σε όλα τα θέματα του ενδιαφέροντός τους, για ενημέρωση και μελλοντική αναδρομή.

Σας ευχαριστούμε μέσα από την καρδιά μας για την αγάπη και την εμπιστοσύνη που μας δείξατε όλο αυτό το διάστημα

και καταστήσατε την διαδικτυακή αυτή συντροφιά σημείο αναφοράς για τα ελληνικά μοτοσυκλετιστικά δρώμενα και όχι μόνον.

Το μόνο βέβαιο είναι ότι, το ταξίδι συνεχίζεται ...
Απάντηση
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #1  
Παλιό 08-06-2010, 16:45
harrys_73 Ο/Η harrys_73 βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Junior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Aug 2009
Περιοχή: ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ
Μoto: F 650 GS
Μηνύματα: 18
Προεπιλογή Συναγερμός F650 gs Dakar

Φίλοι μου γεια σας
Όπως φιανεται και στον τίτλο έχω ένα BMW F650 gs Dakar ΄05. Καναδύο φορές οσυναγερμός του μου έχει παρουσιάσει το παρακάτω πρόβλημα:
Βάζω το κλειδί στην θέση ΟΝ. Το led του συναγερμού είναι μόνιμα αναμένο. Μεχρι έδω όλα φυσιολογικά.
Πατάω το κουμπί στο χειριστήριο για να ξεκλειδώσω αλλά αυτό δεν ακούει καθόλου. Σβήνω τον διακόπτη και το led αναβοσβήνει 9 φορές και μετά παραμένει σβηστό. Αν ξανανοίξω τον διακόπτη επαναλαμβάνεται η ίδια ιστορία. Αν αφησω λίγο τον διακόπτη να ηρεμήσει έρχονται όλα στην κανονική λειτουργία τους.
Σίγουρα το αναβόσβημα του led κάτι σημαίνει, αλλά δεν έχω το manual να το κοιτάξω. Έρωτήσεις 3:
  1. Ξέρει κανείς τι συναγερμό φοράει το συγκεκριμένο μοντέλο; Σημειώνω οτι το αγορασα το μηχανάκι καινούριο απο τον Μπολασίκη με τον συναγερμό φορεμένο απο το εργοστάσιο. Το συγκεκριμένο κατάστημα δεν μου έδωσε και το manual!
  2. Έχει ξανατύχει σε κανέναν κατι παρόμοιο;
  3. Έχει κανένας το manual να μου το στείλει;
Ευχαρίστω πολύ για την φιλοξενία και περιμένω απάντηση.
Reply With Quote
Απάντηση


Κανόνες καταχώρησης
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο HTML κώδικας ειναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;

Σχετικά Θέματα
Θέμα Δημιουργός Forum Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
Συναγερμός BMW griv_gs Ζήτηση 3 04-06-2010 10:06
Συναγερμός BMW και λειτουργία... Sotos_ Τεχνικά θέματα διάφορα 19 13-04-2010 10:51
Συναγερμός BMW syan Πωλήσεις αξεσουάρ/ανταλλακτικών μοτοσυκλετών 3 12-04-2010 18:45
ΑΠΟΡΤΙΣΕΡ F650 GS DAKAR σε ΑΠΛΟ F 650 BUSA MAKIS Τεχνικά θέματα διάφορα 2 19-01-2010 22:33
Συναγερμός Arkas Ζήτηση 2 03-02-2009 02:56


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 23:00.


vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!