GS Forum

Πήγαινε πίσω   GS Forum > -----> Αγγελίες > Χαρίζεται

Αγαπητά μέλη & φίλοι, το GS Forum, μετά από την πολυετή & καθ’ όλα επιτυχημένη πορεία του, εξακολουθεί να παραμένει online,

ώστε οι αναγνώστες του να έχουν πρόσβαση σε όλα τα θέματα του ενδιαφέροντός τους, για ενημέρωση και μελλοντική αναδρομή.

Σας ευχαριστούμε μέσα από την καρδιά μας για την αγάπη και την εμπιστοσύνη που μας δείξατε όλο αυτό το διάστημα

και καταστήσατε την διαδικτυακή αυτή συντροφιά σημείο αναφοράς για τα ελληνικά μοτοσυκλετιστικά δρώμενα και όχι μόνον.

Το μόνο βέβαιο είναι ότι, το ταξίδι συνεχίζεται ...
Απάντηση
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #1  
Παλιό 07-02-2012, 17:03
FONGEORGE Ο/Η FONGEORGE βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Oct 2009
Περιοχή: egaleo-athens
Μoto: GSA '08
Μηνύματα: 182
Προεπιλογή χαριζεται....

καλησπερα ...αυτη τη φορα δε χαριζω κατι απλα θελω να αναφερθω σε ενα θεμα που προεκυψε μεσα απο μια αγγελια μου που χαριζα ενα αξεσουαρ μηχανης....εβαλα μια αγγελια οτι χαριζεται το εν λογω αξεσουαρ και ενα παλικαρι μελος του φορουμ μου εστειλε μνμ μεσω πμ ....ηταν ο πρωτος που μου εγραψε και συμφωνησαμε ...επειδη ηταν απο επαρχια θα κανονιζε με κουριερ για να το παραλαβει...εγω κραταω σε εκρεμμοτηττα το θεμα και μολις εδωθη τελικα ανεφερα να κλειδωθει...τοτε καποιο αλλο μελος (παντα φιλικα βεβαια κατ αυτον)μου ανεφερε γιατι αφου βαζω ενα δημοσιο θεμα να μην επιλεγω αυτον που απαντησε δημοσια στο φορουμ.Φυσικα η απαντηση μου ειναι οτι εφοσον βαζεις ενα θεμα δημοσια(καθως δε μπορεις να το βαλεις με πμ )μπορεις να απαντησεις με πολλους τροπους...με πμ ,τηλεφωνικα,δημοσια...εγω θα δω ποιος εστειλε πρωτος απαντηση και θα κρατησω προτεραιοτητα...απο την αλλη εκτος ελαχιστων δε γνωριζω τα πιο πολλα παιδια και ποτε δε θα εκανα καποια διακριση...παντως με λυπει το γεγονος αυτο και πραγματικα δε θα ξαναπροβω σε τετοιες πραξεις του στυλ χαριζω...
Reply With Quote
  #2  
Παλιό 07-02-2012, 17:09
vpentza Ο/Η vpentza βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jul 2009
Περιοχή: Καλλιθεα/Αθηνα
Μoto: R1200 GS SE
Μηνύματα: 5,102
Προεπιλογή Απάντηση: χαριζεται....

Τα εύστοχα ή άστοχα σχόλια λόγια ενός δεν είναι λόγος να αλλάξεις τη φιλοσοφία σου και να σταματήσεις να συμπεριφέρεσαι όπως εσύ νομίζεις....
κανόνες στη συγκεκριμένη συναλλαγή, προς το παρών, δεν υπάρχουν...κάνε το όπως εσύ επιθυμείς, όποτε το επιθυμείς και στους λοιπούς....ξύδι
Reply With Quote
  #3  
Παλιό 07-02-2012, 17:12
moby_gr Ο/Η moby_gr βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Aug 2009
Περιοχή: Αθήνα
Μoto: R1200GS Adventure
Μηνύματα: 3,561
Προεπιλογή Απάντηση: χαριζεται....

Το σωστό πάντως από τη μεριά των αιτούντων θα ήταν να γίνεται δημόσια στο συγκεκριμένο θέμα,
ώστε να μη δημιουργούνται αυτές οι παρεξηγήσεις και ο χαρίζων να τα ακούει κι από πάνω...
Reply With Quote
  #4  
Παλιό 07-02-2012, 17:16
CPretenteriS Ο/Η CPretenteriS βρίσκεται εκτός σύνδεσης
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2010
Περιοχή: Spata
Μoto: BMW R1200GS (mod. 2010)
Μηνύματα: 19,474
Προεπιλογή Απάντηση: χαριζεται....

Φίλε Γιώργο, ρίξε μια ματιά εδώ, σε πρόσφατο δικό μου thread και θα πάρεις την απάντησή σου στο πρώτο μου κιόλας post...

Φιλικά...
Reply With Quote
  #5  
Παλιό 07-02-2012, 17:20
Capitain Ο/Η Capitain βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Feb 2010
Περιοχή: Πειραιάς
Μoto: 2005 R1200RT
Μηνύματα: 1,335
Προεπιλογή Απάντηση: χαριζεται....

Η δική μου γνώμη είναι ότι εγώ χαρίζω, κι εγώ αποφασίζω... Κι όταν πουλάω το ίδιο λέω αλλά μια παραπάνω όταν χαρίζω, θα αποφασίσω εγώ ποιος θα το πάρει...
Συνήθως όταν χαρίζω ρωτάω τι δουλειά κάνει και αν είναι παντρεμένος... Ο νοών νοείτω..
Reply With Quote
  #6  
Παλιό 07-02-2012, 17:25
jmar Ο/Η jmar βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: ΧΑΝΙΑ
Μoto: R 1200 GS '09
Μηνύματα: 4,932
Προεπιλογή Απάντηση: χαριζεται....

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από moby_gr Εμφάνιση μηνυμάτων
Το σωστό πάντως από τη μεριά των αιτούντων θα ήταν να γίνεται δημόσια στο συγκεκριμένο θέμα,
ώστε να μη δημιουργούνται αυτές οι παρεξηγήσεις και ο χαρίζων να τα ακούει κι από πάνω...
Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από CPretenteriS Εμφάνιση μηνυμάτων
Φίλε Γιώργο, ρίξε μια ματιά εδώ, σε πρόσφατο δικό μου thread και θα πάρεις την απάντησή σου στο πρώτο μου κιόλας post...

Φιλικά...



Θα συμφωνησω με Αντωνη (moby) και Κωστα (Cpretenteris), οταν γινει δημοσια ειναι διαφανες και δεν μπορει κανεις να κατηγορησει κανενα
Reply With Quote
  #7  
Παλιό 07-02-2012, 17:30
moby_gr Ο/Η moby_gr βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Aug 2009
Περιοχή: Αθήνα
Μoto: R1200GS Adventure
Μηνύματα: 3,561
Προεπιλογή Απάντηση: χαριζεται....

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από jmar Εμφάνιση μηνυμάτων

Θα συμφωνησω με Αντωνη (moby) και Κωστα (Cpretenteris), οταν γινει δημοσια ειναι διαφανες και δεν μπορει κανεις να κατηγορησει κανενα


Να αλλάξω άποψη τότε!!!

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από Capitain Εμφάνιση μηνυμάτων
Η δική μου γνώμη είναι ότι εγώ χαρίζω, κι εγώ αποφασίζω... Κι όταν πουλάω το ίδιο λέω αλλά μια παραπάνω όταν χαρίζω, θα αποφασίσω εγώ ποιος θα το πάρει...
Συνήθως όταν χαρίζω ρωτάω τι δουλειά κάνει και αν είναι παντρεμένος... Ο νοών νοείτω..
Σωστό κι αυτό, αλλά ο ΦονΤζώρτζης δεν απαιτεί εκκαθαριστικό
Reply With Quote
  #8  
Παλιό 07-02-2012, 17:38
FONGEORGE Ο/Η FONGEORGE βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Oct 2009
Περιοχή: egaleo-athens
Μoto: GSA '08
Μηνύματα: 182
Προεπιλογή Απάντηση: χαριζεται....

φιλε Κωστη αν ειναι ετσι πρεπει να καταργηθουν τα πμ....ετσι και αλλιως ενα φορουμ ειναι σωστα?διαφορετικα θα παιρνα τηλεφωνο...εγω γενικα δε θα κοιταξω να κανω αναλυση επι του θεματος....οποιος πρωτος επικοινωνησε μαζι μου και εγω του απαντησα δε μπορω να το αναιρεσω μετα και να του πω οχι...αλλα οπως ειπε και ο συναδελφος καπιτεν εγω χαριζω ,εγω αποφασιζω ...απλα θελω να θεωρουμε δικαιος..και αυτο για μενα ειναι τροπος ζωης....με θλιβει το γεγονος οτι ακομα και οταν χαριζεις καποιος θα βρεθει και θα σου την πει....(εστω και φιλικα).....


παντα φιλικα

Last edited by FONGEORGE; 07-02-2012 at 17:44.
Reply With Quote
  #9  
Παλιό 07-02-2012, 17:42
bagegs Ο/Η bagegs βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Mar 2011
Περιοχή: athina
Μoto: gs1200
Μηνύματα: 52
Προεπιλογή Απάντηση: χαριζεται....

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από jmar Εμφάνιση μηνυμάτων


Θα συμφωνησω με Αντωνη (moby) και Κωστα (Cpretenteris), οταν γινει δημοσια ειναι διαφανες και δεν μπορει κανεις να κατηγορησει κανενα

Reply With Quote
  #10  
Παλιό 07-02-2012, 18:48
jmar Ο/Η jmar βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: ΧΑΝΙΑ
Μoto: R 1200 GS '09
Μηνύματα: 4,932
Προεπιλογή Απάντηση: χαριζεται....

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από moby_gr Εμφάνιση μηνυμάτων


Να αλλάξω άποψη τότε!!!
Reply With Quote
Απάντηση


Κανόνες καταχώρησης
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο HTML κώδικας ειναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 14:46.


vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!