GS Forum

Πήγαινε πίσω   GS Forum > -----> Ταξίδια - Συναντήσεις > Προτάσεις για κοπάνα - Ζητείται παρέα για τη βόλτα / για το ταξίδι

Αγαπητά μέλη & φίλοι, το GS Forum, μετά από την πολυετή & καθ’ όλα επιτυχημένη πορεία του, εξακολουθεί να παραμένει online,

ώστε οι αναγνώστες του να έχουν πρόσβαση σε όλα τα θέματα του ενδιαφέροντός τους, για ενημέρωση και μελλοντική αναδρομή.

Σας ευχαριστούμε μέσα από την καρδιά μας για την αγάπη και την εμπιστοσύνη που μας δείξατε όλο αυτό το διάστημα

και καταστήσατε την διαδικτυακή αυτή συντροφιά σημείο αναφοράς για τα ελληνικά μοτοσυκλετιστικά δρώμενα και όχι μόνον.

Το μόνο βέβαιο είναι ότι, το ταξίδι συνεχίζεται ...
Απάντηση
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #1  
Παλιό 20-12-2012, 21:04
kokovatanen Ο/Η kokovatanen βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2012
Περιοχή: ΠΑΤΡΑ
Μoto: R 1200GS 2006
Μηνύματα: 249
Προεπιλογή ΑΧΑΙΚΟ ΚΑΦΕ ΜΙΠΟΣ

Μιπος δεν υπαρχει αχαικο φορουμ και εδιαφερον εστο για ενα καφε γιατι αυτο συμβαινη μονω στην ΠΑΤΡΑ ολα τα φορουμ ειναι δεμενα μονο εμεις ημαστε μην πω
Reply With Quote
  #2  
Παλιό 20-12-2012, 21:08
mario Ο/Η mario βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Moderator
 
Ημερομηνία εγγραφής: Oct 2009
Περιοχή: Πάτρα
Μoto: R1200GS Adv.
Μηνύματα: 6,828
Προεπιλογή

Ολα στην ώρα τους μην βιάζεσαι!

Στάλθηκε απο μένα βρε!!

Last edited by mario; 20-12-2012 at 21:10.
Reply With Quote
  #3  
Παλιό 20-12-2012, 21:44
Grs1 Ο/Η Grs1 βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Apr 2011
Περιοχή: Πάτρα
Μoto: R 1200GS/09
Μηνύματα: 836
Προεπιλογή Απάντηση: ΑΧΑΙΚΟ ΚΑΦΕ ΜΙΠΟΣ

Γιαννο δεν εχει να κανει με αυτο. Εγω προσωπικα λογω του πενθους για ενα τριμηνο ειπα οτι δεν θα συμμετεχω ενεργα πουθενα. ΕΚτος αυτού λογω δουλειας Νοεμβριο & Δεκεμβριο φευγω απο το πρωι στις 7 και γυρναω σπιτι καθε μερα μετα τις οκτω γιατι ετσι ειναι η φυση της δουλειας μου αυτους τους δυο μήνες και μαλιστα τον Δεκεμβριο πηγαινω 6 ωρες και το Σαββατο στην Υπηρεσια μου και δεν εχω πλεον και την μανα μου που μου φυλαγε το παιδι οτι ωρα χρειαζομουν. Απο κει και περα ολα θα επανελθουν σε φυσιολογικους ρυθμους ελπιζω μετα τις γιορτες. Οπως εχεις δει και στις συγκεντρωσεις που καναμε μεχρι τον ιουλιου μια χαρα περναμε και δεν εχουμε να χωρισουμε και τιποτα τελος παντων ολα ειναι οκ τουλαχιστον απο την δικη μου μερια. Αυτα προς το παρον καλες γιορτες και με υγεια σε ολους μας
Reply With Quote
  #4  
Παλιό 20-12-2012, 22:07
mario Ο/Η mario βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Moderator
 
Ημερομηνία εγγραφής: Oct 2009
Περιοχή: Πάτρα
Μoto: R1200GS Adv.
Μηνύματα: 6,828
Προεπιλογή

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από mario Εμφάνιση μηνυμάτων
Ολα στην ώρα τους μην βιάζεσαι!

Στάλθηκε απο μένα βρε!!
..και αφου οπως ειπε και ο Γρηγόρης θα επανέλθουμε και όντως έτσι είναι,να πω και απο την πλευρά μου πως αν δεν ηταν το tapatalk δεν θα έγραφα συχνά, ο λόγος..οι καιροί που βαδίζουμε. Παντα ο χειμώνας ήταν δύσκολος,αυτο ομως φετος δεν παλεύετε. Απο το πρωι ως το βράδυ στο μαγαζί με μειωμένο προσωπικό για να την βγάλουμε. Χρόνος ελεύθερος μηδέν. Η όρεξη και διάθεση να υπάρχει και αν οχι με την ιδια παλαιότερη ένταση αλλά πιο αραιά θα βρεθούμε και το Αχαϊκο καφεδάκι θα ζωντανέψει.

Στάλθηκε απο μένα βρε!!
Reply With Quote
  #5  
Παλιό 20-12-2012, 22:33
gsmaniac Ο/Η gsmaniac βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2009
Περιοχή: πειραιας
Μoto: GS1200adve - BMW2002 MONT 1973
Μηνύματα: 19,324
Προεπιλογή Απάντηση: ΑΧΑΙΚΟ ΚΑΦΕ ΜΙΠΟΣ

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από mario Εμφάνιση μηνυμάτων
..και αφου οπως ειπε και ο Γρηγόρης θα επανέλθουμε και όντως έτσι είναι,να πω και απο την πλευρά μου πως αν δεν ηταν το tapatalk δεν θα έγραφα συχνά, ο λόγος..οι καιροί που βαδίζουμε. Παντα ο χειμώνας ήταν δύσκολος,αυτο ομως φετος δεν παλεύετε. Απο το πρωι ως το βράδυ στο μαγαζί με μειωμένο προσωπικό για να την βγάλουμε. Χρόνος ελεύθερος μηδέν. Η όρεξη και διάθεση να υπάρχει και αν οχι με την ιδια παλαιότερη ένταση αλλά πιο αραιά θα βρεθούμε και το Αχαϊκο καφεδάκι θα ζωντανέψει.

Στάλθηκε απο μένα βρε!!

μπορα ειναι και θα περασει............κουραγιο φιλαρακια
Reply With Quote
  #6  
Παλιό 20-12-2012, 23:27
spade ace Ο/Η spade ace βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Nov 2011
Περιοχή: Αχαρνές (Αθήνα) - Πάτρα - Ληξούρι
Μoto: ΒMW K1200s
Μηνύματα: 247
Προεπιλογή Απάντηση: ΑΧΑΙΚΟ ΚΑΦΕ ΜΙΠΟΣ

Μπορεί να είναι μακρυά ή κοντά αλλά μη βιάζεστε για συμπεράσματα για τα παιδιά της Πάτρας ...κι εγώ απέχω δυστυχως για πολλούς προσωπικούς λόγους , η αγάπη όμως και τα κοινά μας θέλω που μας ενώνουν ως μοτοσυκλετιστές δεν ξεθωριάζουν...Καλές γιορτές με την ευκαιρία σε όλους! Φιλιά Μαριο!!!
Reply With Quote
  #7  
Παλιό 20-12-2012, 23:34
mario Ο/Η mario βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Moderator
 
Ημερομηνία εγγραφής: Oct 2009
Περιοχή: Πάτρα
Μoto: R1200GS Adv.
Μηνύματα: 6,828
Προεπιλογή

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από spade ace Εμφάνιση μηνυμάτων
Μπορεί να είναι μακρυά ή κοντά αλλά μη βιάζεστε για συμπεράσματα για τα παιδιά της Πάτρας ...κι εγώ απέχω δυστυχως για πολλούς προσωπικούς λόγους , η αγάπη όμως και τα κοινά μας θέλω που μας ενώνουν ως μοτοσυκλετιστές δεν ξεθωριάζουν...Καλές γιορτές με την ευκαιρία σε όλους! Φιλιά Μαριο!!!

Αντε βρε φιλε ποτε θ'ανταμωσουμε!

Στάλθηκε απο μένα βρε!!
Reply With Quote
  #8  
Παλιό 20-12-2012, 23:44
spade ace Ο/Η spade ace βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Nov 2011
Περιοχή: Αχαρνές (Αθήνα) - Πάτρα - Ληξούρι
Μoto: ΒMW K1200s
Μηνύματα: 247
Προεπιλογή Απάντηση: ΑΧΑΙΚΟ ΚΑΦΕ ΜΙΠΟΣ

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από mario Εμφάνιση μηνυμάτων

Αντε βρε φιλε ποτε θ'ανταμωσουμε!

Στάλθηκε απο μένα βρε!!
Φίλε...εκεί πριν την πρωτοχρονιά...θα είμαι εκεί!
Reply With Quote
  #9  
Παλιό 21-12-2012, 01:19
skippybi Ο/Η skippybi βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Moderator
 
Ημερομηνία εγγραφής: Dec 2008
Περιοχή: Πάτρα
Μoto: BMW R 850 Roadster ή απλά ''Σουρτούκω''
Μηνύματα: 14,081
Προεπιλογή Απάντηση: ΑΧΑΙΚΟ ΚΑΦΕ ΜΙΠΟΣ

Αχαικό φόρουμ όντως δεν υπάρχει. Το φόρουμ είναι ένα και η παρέα μία και μοναδική. Ο Αχαικός καφές υπάρχει απο το 2008 και συνεχίζεται κανονικά. Ενδιαφέρον υπάρχει και καλή διάθεση επίσης. Επειδή όμως πάνω από όλα είμαστε άνθρωποι και στη ζωή μας συμβαίνουν διάφορα πχ θάνατοι γεννήσεις και αντιμετοπίζουμε και άλλα προβλήματα στην καθημερινότητά μας με τις δουλειές μας και με την υγεία μας έτυχε αυτότον καιρό η εβδομαδιαία μας συνάντηση να ατονίσει. κάποια στιγμή θα τα ξαναπούμε. Η αφορμή λείπει. Το στέκι είναι εκεί και περιμένει. Ο οικοδεσπότης επίσης έτοιμος να μας εξυπηρετήσει όπως πάντα. Πρόσκληση ιδιαίτερη δεν χρειαζόμαστε. Άντε και καλές γιορτές με υγεία σε όλους μας.
Reply With Quote
  #10  
Παλιό 21-12-2012, 11:28
angpass Ο/Η angpass βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jun 2009
Περιοχή: ΠΑΤΡΑ
Μoto: Είχα 1200gs - τώρα τίποτα - σε λίγο θα έχω ......
Μηνύματα: 558
Προεπιλογή Απάντηση: ΑΧΑΙΚΟ ΚΑΦΕ ΜΙΠΟΣ

Θέλω Αχαίκό καφέ με τον Skippy ντυμένο Αι Βασίλη !!!
Reply With Quote
Απάντηση


Κανόνες καταχώρησης
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο HTML κώδικας ειναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 00:35.


vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!