GS Forum

Πήγαινε πίσω   GS Forum > -----> Μοτοσυκλέτα > Άλλες εταιρίες

Αγαπητά μέλη & φίλοι, το GS Forum, μετά από την πολυετή & καθ’ όλα επιτυχημένη πορεία του, εξακολουθεί να παραμένει online,

ώστε οι αναγνώστες του να έχουν πρόσβαση σε όλα τα θέματα του ενδιαφέροντός τους, για ενημέρωση και μελλοντική αναδρομή.

Σας ευχαριστούμε μέσα από την καρδιά μας για την αγάπη και την εμπιστοσύνη που μας δείξατε όλο αυτό το διάστημα

και καταστήσατε την διαδικτυακή αυτή συντροφιά σημείο αναφοράς για τα ελληνικά μοτοσυκλετιστικά δρώμενα και όχι μόνον.

Το μόνο βέβαιο είναι ότι, το ταξίδι συνεχίζεται ...
Απάντηση
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #201  
Παλιό 02-06-2011, 16:08
gsmaniac Ο/Η gsmaniac βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2009
Περιοχή: πειραιας
Μoto: GS1200adve - BMW2002 MONT 1973
Μηνύματα: 19,324
Προεπιλογή Απάντηση: Tenere 1200 - Η αντίπαλος της GS ???

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από NLS Εμφάνιση μηνυμάτων
Γείτονα μου κατά τη γνώμη μου το... τέντωμα που παρατηρείται τελευταία ΕΧΕΙ σχέση με τα σοβαρότερα προβλήματα που λες.

Εγώ έχω παρατηρήσει τελευταία να γίνομαι ο οδηγός που ήμουνα στα 18 στις αντιδράσεις μου (τότε που οι ορμόνες τύφλωναν)... έχω αγριέψει σε βαθμό 30" μετά να αναρωτιέμαι με τον εαυτό μου.

Τα πράγματα ΑΓΡΙΕΥΟΥΝ γενικώς.
Συμφωνώ,αλλά είμαστε μια παρέα και δεν πρέπει να μας χωρίσουν τα άσχημα,αλλά να μας ενώνουν....
Πρέπει να αντισταθούμε,όσο είναι δυνατόν...
Reply With Quote
  #202  
Παλιό 02-06-2011, 17:38
pirate Ο/Η pirate βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Nov 2009
Περιοχή: Ηράκλειο - ΚΡΗΤΗΣ
Μoto: R1200GS
Μηνύματα: 7,343
Προεπιλογή Απάντηση: Tenere 1200 - Η αντίπαλος της GS ???

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από taksidiotis Εμφάνιση μηνυμάτων
Wait γιατί παίρνει διαστάσεις το θέμα...
Πρώτον δεν απείλησα οικογένεια,δεύτερον είπα βαριές κουβέντες έπειδη άκουσα κιόλας,σαφώς στο θέμα αυτο έφταιγα,κάτι Είχε γίνει με τα μπλουζάκια κι έφταιγα εγω.
Την συγκεκριμένη περίοδο είχα σοβαρά προβλήματα με την υγεία του πατέρα μου και το μυαλό ήταν αλλα γι αλλα.
Του Σταύρου του ζήτησα προσωπικός συγνώμη για τον τροπο μου και τα λόγια που ανταλλαξαμε.
Δεν είμαι κανένα ρεμαλι ούτε και καμία αλήτρα κι οποίος γουστάρει να με διώξει με τις κλωτσιες εδώ είμαι να με διώξει,δίνω διεύθυνση κι ότι χρειαστεί και τα λέμε απο κοντά...
Είμαι ότι είμαι παραδέχτηκα τότε το λάθος μου αλλα δε θα αφήσω και κανένα να μην πω να λέει για μένα....
Και δεν χρειάζεται να διαγραφώ,το ζητάω άπο μόνος μου....
Εδώ μέσα σέβομαι τον καθένα κι οποίος θέλει ας ψάξει post μου να δει τι τροπο έχω....δεν είμαι ούτε κανένας ρουφιάνος και δε θα γίνω και για την μαπα κανενός...
Αυτές οι κατινιες αλλου...
Κι ακόμα και τώρα πρόβλημα δεν έχω,ξέρω τι είμαι εγω και τα άτομα μου κι αυτο μου φτανει

Sent from my iPhone using Tapatalk
Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από taksidiotis Εμφάνιση μηνυμάτων
Εγω στον ΣΤαυρο δεν έχω κάνει ποτέ επίθεση,κι αν πίστευε σε ένα thread σχετικά με το test drive BMW Εκεί που έγραψα να η γη να κι ο ουρανός δεν το εννοούσαν για εκείνον αλλα για το θέμα της bmw.
Δεν είμαι κανένα ρεμαλι φίλε μου κι επειδή δεν έχω κάποιο χαρτι πανεπιστημίου η κάποια καλη θέση στο δημόσιο με γλυψιματα δεν παει να πει ότι είμαι κατώτερης κοινωνικής τάξης ώστε να με κρίνει ο κάθε καραγκιόζης....κι αυτο παει γενικά κι όχι μεμονομενα.
Τέλος πάντων ας σταματήσει εδώ.
Καλη συνέχεια να έχετε κι ελπίζω στο δρόμο να λέμε ένα γεια...
Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από taksidiotis Εμφάνιση μηνυμάτων
Και παραδέχτηκα το λάθος μου τότε...δενημουν συνεπής ττε στην παράδοση με τα μπλουζάκια,όχι στα χρήματα,αλλα στο ότι είχα χαθεί...
Έγινε ότι έγινε παραδέχτηκα το λάθος μου,είμαι πλέον απόλυτα καθαρός με την συνείδηση μου κι όλα καλα.......
Καταρχήν Γιάννη την κοινωνική μόρφωση δεν την αποκτάς σε κανένα Παν/μιο, την αποκτάς από το περιβάλλον σου και τις συναναστροφές σου, τώρα όσον αφορά τα πτυχία είναι επιλογή του καθένα τι θα κάνει στην ζωή του και τι δυνατότητες έχει. Μια και ανέφερες τα μπλουζάκια καλό θα ήταν να εξηγούσες πως είναι δυνατόν να λέω βαριές κουβέντες εγώ ενώ εσύ παραδέχεσαι ότι είχες λάθος, δηλαδή ένα ωραίο απόγευμα πριν πάω στον καφέ του φόρουμ λέω ποιον να στολίσω με βρισιές. Επίσης πως είναι δυνατόν να σε ψάχνω και εγώ και ο Λεοντόκαρδος να σου στέλνουμε μηνύματα ότι τα μπλουζάκια που είχες παραγγείλει ήταν στο Ηράκλειο και μάλιστα τα κουβαλούσα από το Ξυλόκαστρο για να μην επιβαρυνθείς τα μεταφορικά, με έχεις και σε περιμένω σπίτι μου την πρώτη φορά 1 1/2 ώρα και παραλίγο να χάσω το καράβι για Πειραιά, που ακόμα και μέσα από το καράβι σε καλούσα και δεν απαντούσες (κάτι που έχεις ξανακάνει σε άλλα μέλη του φόρουμ και το έχουν αναφέρει) και την δεύτερη φορά τρώω δεύτερο στήσιμο 2 ώρες και τελικά μου στέλνεις sms ότι είσαι άρρωστος και να στα φέρω εγώ σε κάποιο κατάστημα της μητέρας σου, φυσικά μετά από αυτό το μήνυμα αν θυμάσαι σου απάντησα ότι τα στέλνω στον Λεοντόκαρδο και ας στα ξανά στείλει εκείνος πάλι χρεώνοντας σου τις 2 αποστολές, όπου με κάλεσες στο κινητό μου και άρχισες να με στολίζεις και να με απειλείς (εννοείται ότι θα σου απαντούσα όπως και το έκανα) και μετά ήρθες στον καφέ σαν να μην τρέχει τίποτα και παρέλαβες τα μπλουζάκια σου, αν θυμάσαι καλά .....
δεν έχει κανένας λόγο να σε πετάξει έξω από το φόρουμ, άλλωστε αν ήθελε η διοίκηση να κάνει κάτι τέτοιο θα το έκανε από τότε, το gs forum είναι ένας ζωντανός οργανισμός που κρατάει και αποβάλει από μόνος του τα καλά και τα κακά.

Αυτά είχα να σου πω, καλοτάξιδη η νέα σου μηχανή
Reply With Quote
  #203  
Παλιό 02-06-2011, 18:27
taksidiotis Ο/Η taksidiotis βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2009
Περιοχή: ηρακλειο κρητης
Μoto: Af 750,steed 600
Μηνύματα: 3,720
Προεπιλογή

Βρε σταυρο όλα τότε ξεκίνησαν με ένα μήνυμα μου που έγραφε τα νεύρα μου κι εσυ το πήρες ειρωνικά ενώ εγω το έγραψα με χιούμορ,ΕΣΥ βέβαια είχες φορτώσει και με το δίκιο σου και μου εστειλες ένα μήνυμα και μετα σε πήρα τηλ κι ανέβηκαν οι εντάσεις.
Στον καφε σε πληροφορώ ότι ήρθα και το είχα συνέχεια στο μυαλό μου όχι όμως με την κακή έννοια αλλα με την έννοια του ότι στεναχωρηθηκα παρα πολυ,στο αυτοκίνητο όταν παρέλαβα τα μπλουζάκια πραγματικά αν διαβάζεις τα ματια την στιγμή που σου ζήτησα συγνώμη ένας θεός ξέρει πως ήμουν.
Ναι δεν ήμουν τέλειος,το αντιλαμβάνομαι και το παραδέχομαι όμως δεν είμαι κανένα ####παιδο,όφειλα να είμαι συνεπής.
Τέλος πάντων εγω δε βλέπω κανέναν Σαν εχθρό,ούτε με μισό μάτι...

Sent from my iPhone using Tapatalk
Reply With Quote
  #204  
Παλιό 02-06-2011, 19:10
Arkas Ο/Η Arkas βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Dec 2008
Περιοχή: Νέα Σμύρνη - Αθήνα
Μoto: R 1200 RT - R 1200 GS Adventure - KTM 640 Adventure - beverly 500 ie
Μηνύματα: 33,829
Προεπιλογή Απάντηση: Tenere 1200 - Η αντίπαλος της GS ???

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από pirate Εμφάνιση μηνυμάτων

Αυτά είχα να σου πω, καλοτάξιδη η νέα σου μηχανή
Reply With Quote
  #205  
Παλιό 03-06-2011, 12:59
ortho Ο/Η ortho βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Sep 2009
Περιοχή: ΑΘΗΝΑ, ΚΑΡΕΑΣ
Μoto: F 650 GS 2001, tweety!
Μηνύματα: 7,766
Προεπιλογή Απάντηση: Tenere 1200 - Η αντίπαλος της GS ???

Ψωμί κι αλάτι! Ποιός το λέει βέβαια

Προτείνω κόντρα με σούζες, εντο, πλαγιολισθήσεις με τα θηρία των 250 κιλών. Θα πάρω κι εγώ μέρος μόνο με τις πλαγιολισθήσεις. Σούζες κι έντο δεν ξέρω να κάνω.

Μετά θα πάμε όλοι μαζί για ντάκους και ρακή!
Reply With Quote
  #206  
Παλιό 03-06-2011, 13:49
giclas Ο/Η giclas βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2010
Περιοχή: Κύπρος
Μoto: ΒMW HP2 K1200
Μηνύματα: 2,827
Προεπιλογή Απάντηση: Tenere 1200 - Η αντίπαλος της GS ???

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από ortho Εμφάνιση μηνυμάτων
Ψωμί κι αλάτι! Ποιός το λέει βέβαια

Προτείνω κόντρα με σούζες, εντο, πλαγιολισθήσεις με τα θηρία των 250 κιλών. Θα πάρω κι εγώ μέρος μόνο με τις πλαγιολισθήσεις. Σούζες κι έντο δεν ξέρω να κάνω.

Μετά θα πάμε όλοι μαζί για ντάκους και ρακή!
σωστος ο Γιανης !
σουζες εντο με περνης εμενα για κασγκαντερ !!!!!!
(δουλεψα με το Πιζαρο πρην χρονια)

για ρακες αστα !!
οι αντρες στη Κυπρο πηνου ΖΗΒΑΝΙΑ (με 24 γραδα)
Reply With Quote
Απάντηση


Κανόνες καταχώρησης
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο HTML κώδικας ειναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;

Σχετικά Θέματα
Θέμα Δημιουργός Forum Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
super tenere 2010 wet & dirty Άλλες εταιρίες 61 22-04-2010 18:43
Η Ρόμα αντίπαλος του Παναθηναϊκού!!!!! riko46 Αθλητισμός 4 19-12-2009 21:40
Tenere 1200 !!!!!!!!!!!!!!!!!! riko46 Νέα μοντέλα BMW 5 22-10-2009 11:41
Οι προβλέψεις της IBM για τις τεχνολογίες της επόμενης πενταετίας Arkas Yπολογιστές - Διαδίκτυο - Consol - Games 3 31-08-2009 17:05


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 16:47.


vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!