GS Forum

Πήγαινε πίσω   GS Forum > -----> Αγγελίες > Πωλήσεις μοτοσυκλετών

Αγαπητά μέλη & φίλοι, το GS Forum, μετά από την πολυετή & καθ’ όλα επιτυχημένη πορεία του, εξακολουθεί να παραμένει online,

ώστε οι αναγνώστες του να έχουν πρόσβαση σε όλα τα θέματα του ενδιαφέροντός τους, για ενημέρωση και μελλοντική αναδρομή.

Σας ευχαριστούμε μέσα από την καρδιά μας για την αγάπη και την εμπιστοσύνη που μας δείξατε όλο αυτό το διάστημα

και καταστήσατε την διαδικτυακή αυτή συντροφιά σημείο αναφοράς για τα ελληνικά μοτοσυκλετιστικά δρώμενα και όχι μόνον.

Το μόνο βέβαιο είναι ότι, το ταξίδι συνεχίζεται ...
Κλειστό θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #41  
Παλιό 24-10-2013, 22:27
chris71 Ο/Η chris71 βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Mar 2009
Περιοχή: Θεσσαλονίκη
Μoto: ???
Μηνύματα: 215
Προεπιλογή Απάντηση: Πωλείται GSA 5/2009

Νέα τιμή για μερικές μέρες ακόμα στα 10.950€. Αν δε πουληθεί και τώρα, η αγγελία θα κλειδωθεί, γιατί νομίζω ότι παρακάτω είναι πολύ κρίμα. Ο Θεός να φυλάει να μη βρεθεί κάποιος σε μεγάλη ανάγκη και χρειάζεται μετρητά
  #42  
Παλιό 25-10-2013, 00:17
squad Ο/Η squad βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Apr 2011
Περιοχή: ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
Μoto: R1200GS'11 - Gilera vx125'05
Μηνύματα: 3,484
Προεπιλογή Απάντηση: Πωλείται GSA 5/2009

Ο θεός να μας φωτίσει όλους μας.
  #43  
Παλιό 25-10-2013, 00:21
chris71 Ο/Η chris71 βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Mar 2009
Περιοχή: Θεσσαλονίκη
Μoto: ???
Μηνύματα: 215
Προεπιλογή Απάντηση: Πωλείται GSA 5/2009

Αμήν!
  #44  
Παλιό 26-10-2013, 11:47
kwstas Ο/Η kwstas βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2011
Περιοχή: Orestiada
Μoto: R1200GSA
Μηνύματα: 2,726
Προεπιλογή Απάντηση: Πωλείται GSA 5/2009

Δυστυχως σε αυτα τα χρηματα (ισως και λιγοτερα) εχουν πουληθει adve του 2010 και 2011.....

Με το καλο ευχομαι και να σου πανε ολα οπως επιθυμεις!
  #45  
Παλιό 26-10-2013, 17:09
chris71 Ο/Η chris71 βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Mar 2009
Περιοχή: Θεσσαλονίκη
Μoto: ???
Μηνύματα: 215
Προεπιλογή Απάντηση: Πωλείται GSA 5/2009

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από faker Εμφάνιση μηνυμάτων
Δυστυχως σε αυτα τα χρηματα (ισως και λιγοτερα) εχουν πουληθει adve του 2010 και 2011.....

Με το καλο ευχομαι και να σου πανε ολα οπως επιθυμεις!
Καταρχάς πιστεύω ότι το σχόλιο είναι αντίθετο με την "ευχή".
Αν πιστεύεις ότι η μηχανή αυτή είναι σκάρτη και δεν αξίζει αυτά τα χρήματα, μπορείς απλά να μην την αγοράσεις, ακόμα και να συμβουλεύσεις τους φίλους σου να μην πέσουν στην παγίδα. Αν πάλι αξίζει αυτά τα χρήματα, άσε σε παρακαλώ τον καθένα να κρίνει πόσα χρήματα ζητάει γιατί αυτός ξέρει καλύτερα τα οικονομικά του.
Δεν καταλαβαίνω τι σε ώθησε να μπεις στην αγγελία μου και να γράψεις τέτοιο σχόλιο, όταν βάζεις σε πονηρές σκέψεις τον κάθε υποτιθέμενο αγαραστή, αφού τον κάνεις να αισθάνεται σχεδόν κορόιδο αν ενδιαφςρθεί για τη συγκεκριμένη μηχανή!
Άβυσσος η ψυχή του ανθρώπου.
  #46  
Παλιό 26-10-2013, 17:12
chris71 Ο/Η chris71 βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Mar 2009
Περιοχή: Θεσσαλονίκη
Μoto: ???
Μηνύματα: 215
Προεπιλογή Απάντηση: Πωλείται GSA 5/2009

Για να μη ξεχάσω φίλε faker, μπες και στην αγγελία του zabounis για το adve του 2011 και πες του τα ίδια, με την ευχή να πουληθεί βέβαια...
  #47  
Παλιό 26-10-2013, 18:46
BOXER Ο/Η BOXER βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jul 2009
Περιοχή: Μοσχατο
Μoto: R1200gs
Μηνύματα: 2,806
Προεπιλογή Απάντηση: Πωλείται GSA 5/2009

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από faker Εμφάνιση μηνυμάτων
Δυστυχως σε αυτα τα χρηματα (ισως και λιγοτερα) εχουν πουληθει adve του 2010 και 2011.....

Με το καλο ευχομαι και να σου πανε ολα οπως επιθυμεις!
Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από chris71 Εμφάνιση μηνυμάτων
Καταρχάς πιστεύω ότι το σχόλιο είναι αντίθετο με την "ευχή".
Αν πιστεύεις ότι η μηχανή αυτή είναι σκάρτη και δεν αξίζει αυτά τα χρήματα, μπορείς απλά να μην την αγοράσεις, ακόμα και να συμβουλεύσεις τους φίλους σου να μην πέσουν στην παγίδα. Αν πάλι αξίζει αυτά τα χρήματα, άσε σε παρακαλώ τον καθένα να κρίνει πόσα χρήματα ζητάει γιατί αυτός ξέρει καλύτερα τα οικονομικά του.
Δεν καταλαβαίνω τι σε ώθησε να μπεις στην αγγελία μου και να γράψεις τέτοιο σχόλιο, όταν βάζεις σε πονηρές σκέψεις τον κάθε υποτιθέμενο αγαραστή, αφού τον κάνεις να αισθάνεται σχεδόν κορόιδο αν ενδιαφςρθεί για τη συγκεκριμένη μηχανή!
Άβυσσος η ψυχή του ανθρώπου.
Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από chris71 Εμφάνιση μηνυμάτων
Για να μη ξεχάσω φίλε faker, μπες και στην αγγελία του zabounis για το adve του 2011 και πες του τα ίδια, με την ευχή να πουληθεί βέβαια...
Πιστευω οτι τον παρεξηγησες λιγακι !!!

Καλοπουλητη η κουκλα σου φιλαρακι .
  #48  
Παλιό 26-10-2013, 20:57
chris71 Ο/Η chris71 βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Mar 2009
Περιοχή: Θεσσαλονίκη
Μoto: ???
Μηνύματα: 215
Προεπιλογή Απάντηση: Πωλείται GSA 5/2009

Μακάρι να τον παρεξήγησα, αν και εξακολουθώ να πιστεύω ότι το σχόλιο είναι άστοχο. Αν κάποιος άγνωστος μπει στον κόπο να γράψει μια κουβέντα, ας το κάνει με καλή διάθεση. Αν πάλι πιστεύει ότι ξέρει τόσο καλά την αγορά και θέλει να βοηθήσει, ας στείλει ένα pm και να συμβουλεύσει τον κάθε άσχετο με τη σοφία του. Σχόλια τέτοιου είδους μεταξύ αγνώστων μόνο πικρόχολα τα εκλαμβάνω. Εγώ ποτέ δε θα έμπαινα στον κόπο να σχολιάσω μια άσχετη σε μένα αγγελία, αν και έχω δει πάρα πολλές και έχω γελάσει. Τέλος πάντων, η κουβέντα μπορεί να ξεφύγει και πραγματικά δε θέλω. Αρκετά χάλασε ήδη η αγγελία...
  #49  
Παλιό 27-10-2013, 01:34
kwstas Ο/Η kwstas βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2011
Περιοχή: Orestiada
Μoto: R1200GSA
Μηνύματα: 2,726
Προεπιλογή Απάντηση: Πωλείται GSA 5/2009

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από chris71 Εμφάνιση μηνυμάτων
Καταρχάς πιστεύω ότι το σχόλιο είναι αντίθετο με την "ευχή".
Αν πιστεύεις ότι η μηχανή αυτή είναι σκάρτη και δεν αξίζει αυτά τα χρήματα, μπορείς απλά να μην την αγοράσεις, ακόμα και να συμβουλεύσεις τους φίλους σου να μην πέσουν στην παγίδα. Αν πάλι αξίζει αυτά τα χρήματα, άσε σε παρακαλώ τον καθένα να κρίνει πόσα χρήματα ζητάει γιατί αυτός ξέρει καλύτερα τα οικονομικά του.
Δεν καταλαβαίνω τι σε ώθησε να μπεις στην αγγελία μου και να γράψεις τέτοιο σχόλιο, όταν βάζεις σε πονηρές σκέψεις τον κάθε υποτιθέμενο αγαραστή, αφού τον κάνεις να αισθάνεται σχεδόν κορόιδο αν ενδιαφςρθεί για τη συγκεκριμένη μηχανή!
Άβυσσος η ψυχή του ανθρώπου.
Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από chris71 Εμφάνιση μηνυμάτων
Για να μη ξεχάσω φίλε faker, μπες και στην αγγελία του zabounis για το adve του 2011 και πες του τα ίδια, με την ευχή να πουληθεί βέβαια...
Σιγα μην κατσω να ''ξεσκονιζω'' ολες τις αγγελιες και να γραφω σχολια....
Εσυ ανεφερες οτι αν δεν πουληθει σε αυτην την τιμη θα κλειδωθει, καταλαβαινω τον πονο σου αλλα σου ειπα κατι που ειναι πραγματικοτητα.
Μετα απο τα πμ που ανταλλαξαμε και τον λογο που μου ειπες οτι το δινεις μου βγηκε ετσι, το πως το πηρες δικαιωμα σου αλλα εισαι λαθος να ξερεις!

Δε σου λεω τιποτα παραπανω γιατι εισαι απροβλεπτος και δεν εχω τη διαθεση!
  #50  
Παλιό 27-10-2013, 08:20
chris71 Ο/Η chris71 βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Mar 2009
Περιοχή: Θεσσαλονίκη
Μoto: ???
Μηνύματα: 215
Προεπιλογή Απάντηση: Πωλείται GSA 5/2009

Τώρα εσύ γιατί πιστεύεις ότι έχω κάποιο πόνο και επιπλέον ποιος σου ζήτησε να μου πεις την πραγματικότητά σου, εξακολουθώ να μην καταλαβαίνω
Στα pm που αναφέρεις, σου είπα μόνο ότι δεν σου πουλάω το top case γιατί δε θέλω να χαλάσω την ομοιομορφία της μοτοσυκλέτας. Από αυτό εσύ έβγαλες όλα αυτά τα συμπεράσματα???!!!
Σε παρακαλώ αν δεν σε ενδιαφέρει η αγγελία, μην το συνεχίζεις.
ΥΓ:Αν με γνώριζες θα ήξερες ότι δεν είμαι καθόλου απρόβλεπτος!
Κλειστό θέμα

Tags
1200, adventure, gs, gsa


Κανόνες καταχώρησης
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο HTML κώδικας ειναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 11:22.


vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!