GS Forum

Πήγαινε πίσω   GS Forum > -----> Αγγελίες > Ομαδικές Αγορές

Αγαπητά μέλη & φίλοι, το GS Forum, μετά από την πολυετή & καθ’ όλα επιτυχημένη πορεία του, εξακολουθεί να παραμένει online,

ώστε οι αναγνώστες του να έχουν πρόσβαση σε όλα τα θέματα του ενδιαφέροντός τους, για ενημέρωση και μελλοντική αναδρομή.

Σας ευχαριστούμε μέσα από την καρδιά μας για την αγάπη και την εμπιστοσύνη που μας δείξατε όλο αυτό το διάστημα

και καταστήσατε την διαδικτυακή αυτή συντροφιά σημείο αναφοράς για τα ελληνικά μοτοσυκλετιστικά δρώμενα και όχι μόνον.

Το μόνο βέβαιο είναι ότι, το ταξίδι συνεχίζεται ...
Κλειστό θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #291  
Παλιό 19-11-2010, 23:56
vaska Ο/Η vaska βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Oct 2010
Περιοχή: Πάτρα
Μoto: YAMAHA IT 490 SUZUKI DR 650 SE BMW R1200GS
Μηνύματα: 1,289
Προεπιλογή Απάντηση: Ομαδική αγορά προστατευτικού φτερού πίσω τροχού για GS 1200

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από chrhld Εμφάνιση μηνυμάτων
Καλησπέρα
Η πρώτη δεκάδα, με τους διορθωμένους βραχίονες, είναι στα χέρια μου.
Μπορείτε να έρχεστε για την αλλαγή. Η αλλαγή θα γίνει σταδιακά και πάντα με ραντεβού και μεσημερο-απογευματινές ώρες.
Γι΄αυτό τηλεφωνήστε μου στο 210 9524990 για να το κανονίζουμε.
Διευθυνση: Δοϊράνης 36 Καλλιθέα. Η Δοϊράνης είναι ο πρώτος παράλληλος δρόμος από την Συγγρού, στο ύψος του Αγ.Σώστη, για όσους γνωρίζουν την περιοχή, για τους υπόλοιπους θα τους εξηγώ εγώ πως θα έρθουν.

Αυτά....Τα λέμε....
Χρήστο πώς βολεύει για μας που δεν είμαστε Αθήνα. Ίσως να έκανες ένα χάρτινο πατρόν για τις νέες τρύπες και να κανονίζαμε την παραλαβή με curier??
  #292  
Παλιό 20-11-2010, 09:17
chrhld Ο/Η chrhld βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Junior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jun 2010
Περιοχή: Kallithea
Μηνύματα: 22
Προεπιλογή Απάντηση: Ομαδική αγορά προστατευτικού φτερού πίσω τροχού για GS 1200

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από tsapte70 Εμφάνιση μηνυμάτων
Πολύ Καλησπέρα Σας Και από εμένα . Θα ήθελα να ρωτήσω , αν θα μπορούσα να παραλάβω το φτερό (το διορθομένο) ; το ρωτάω αυτό γιατί θα κατέβω για δουλειά και θα είμαι από την Δευτέρα μεχρί την Πέμπτη '' δυστυχώς χωρίς το μικρό μου '' . Θα δουλεύω στο ΠΑΟ-Barcelona και θα μένω κοντά στο Ο.Α.Κ.Α .
Καλημέρα.
Αν μπορείς αφαίρεσε το φτερό και φέρτο μαζί σου, θα έρθεις από το μαγαζί και θα στο διορθώσω επι τόπου για να το πάρεις έτοιμο.
Αν δεν μπορείς να το κουβαλήσεις όλοκληρο φέρε μόνο τον εμπρός βραχίονα και την βάση που πάει πάνω στο φτερό, θα σου εξηγήσω ακριβώς τι θα πρέπει να κάνεις..
Τηλεφώνησε μου στο 210 9524990
Χρήστος
  #293  
Παλιό 20-11-2010, 09:22
chrhld Ο/Η chrhld βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Junior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jun 2010
Περιοχή: Kallithea
Μηνύματα: 22
Προεπιλογή Απάντηση: Ομαδική αγορά προστατευτικού φτερού πίσω τροχού για GS 1200

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από vaska Εμφάνιση μηνυμάτων
Χρήστο πώς βολεύει για μας που δεν είμαστε Αθήνα. Ίσως να έκανες ένα χάρτινο πατρόν για τις νέες τρύπες και να κανονίζαμε την παραλαβή με curier??
Δεν χρειάζεται πατρόν.
Στείλε μου την διευθυνση σου στο info@hld.gr
Θα σου στείλω τα δύο νέα κομμάτια με τις αλλαγές και οδηγίες για το πως θα το τοποθετήσης.
Αυτό ισχυει για όποιον άλλον είναι στην επαρχία.
Μετά μου στέλνεις πίσω τους παλαιούς βραχίονες, με χρέωση δική μου.
  #294  
Παλιό 20-11-2010, 16:21
tsapte70 Ο/Η tsapte70 βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2010
Περιοχή: Θεσσαλλλλλονίκη
Μoto: GS 1200 Adventure
Μηνύματα: 91
Προεπιλογή Απάντηση: Ομαδική αγορά προστατευτικού φτερού πίσω τροχού για GS 1200

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από chrhld Εμφάνιση μηνυμάτων
Καλημέρα.
Αν μπορείς αφαίρεσε το φτερό και φέρτο μαζί σου, θα έρθεις από το μαγαζί και θα στο διορθώσω επι τόπου για να το πάρεις έτοιμο.
Αν δεν μπορείς να το κουβαλήσεις όλοκληρο φέρε μόνο τον εμπρός βραχίονα και την βάση που πάει πάνω στο φτερό, θα σου εξηγήσω ακριβώς τι θα πρέπει να κάνεις..
Τηλεφώνησε μου στο 210 9524990
Χρήστος
Βασικά δεν έχω πάρει ακόμα το φτερό γι'αυτό είπα κιόλας " το διορθομένο " αλλά υπάρχει και ένα μικρό προβληματάκι εγώ δεν θα μπορώ να φύγω από την δουλειά ότι ώρα θέλω και ούτε ξέρω τι ώρες θα μπορώ για να σε πετύχω στο μαγαζί , τέλος παντων τώρα που έχω το τηλ. σου θα σε πάρω μάλλων την Δευτέρα το απόγευμα για να δώ αν μπορέσω να το παραλαύω ή αν θα μπορέσεις να μου το στείλεις εσύ . Σε ευχαριστώ πάντως πάρα πολύ για το ενδιαφέρων σου .
  #295  
Παλιό 21-11-2010, 22:24
katsab Ο/Η katsab βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Nov 2009
Περιοχή: ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ
Μoto: GS 1200 R
Μηνύματα: 812
Προεπιλογή Απάντηση: Ομαδική αγορά προστατευτικού φτερού πίσω τροχού για GS 1200

ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ(ΔΟΚΙΜΑΣΤΗΚΕ ΣΕ ΑΚΡΑΙΕΣ ΚΑΙΡΙΚΕΣ ΣΥΝΘΗΚΕΣ)
ΣΥΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΗ ΕΠΕΞΗΓΗΣΗ ΤΟΥ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΕΙ.ΕΝΝΟΟΥΣΑ ΤΗΝ ΠΙΣΩ ΑΝΑΡΤΗΣΗ,ΤΗΝ ΜΠΑΤΑΡΙΑ ΑΠΟ ΛΑΣΠΕΣ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΝΕΡΑ.ΔΕΝ ΕΝΝΟΟΥΣΑ ΦΥΣΙΚΑ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΜΟΥ ΑΦΟΥ ΟΥΤΩΣ Ή ΑΛΛΩΣ ΟΔΗΓΟΥΣΑ ΥΠΟ ΚΑΤΑΡΑΚΤΩΔΗ ΒΡΟΧΗ.
ΕΠΕΙΔΗ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ ΩΣ ΗΧΕΙΟ

ΕΑΝ ΣΑΣ ΞΕΝΙΣΕ Η ΕΚΦΡΑΣΗ ΔΕΝ ΗΞΕΡΑ ΠΩΣ ΑΛΛΟΙΩΣ ΝΑ ΤΟ ΠΡΟΣΕΓΓΙΣΩ.ΠΑΝΤΩΣ ΑΠΟ ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΜΕΤΡΑ ΑΥΞΗΘΗΚΕ Ο ΘΟΡΥΒΟΣ ΚΥΛΗΣΗΣ ΚΑΤΙ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΜΕ ΠΑΡΑΞΕΝΕΥΣΕ,ΦΟΒΟΥΜΕΝΟΣ ΜΗΠΩΣ ΕΙΧΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟ ΔΙΑΦΟΡΙΚΟ.ΜΕΤΑ ΟΜΩΣ ΑΠΟ ΕΠΙΣΚΕΨΗ ΜΟΥ ΣΤΟ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ,ΤΟ ΔΙΑΦΟΡΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΟΚ,ΚΑΙ Ο ΑΥΞΗΜΕΝΟΣ ΘΟΡΥΒΟΣ ΑΠΟΔΟΘΗΚΕ ΣΤΟ......ΗΧΕΙΟ.
  #296  
Παλιό 22-11-2010, 08:01
katsanakis Ο/Η katsanakis βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Nov 2009
Περιοχή: ΝΑΥΠΑΚΤΟΣ
Μoto: BMW K1200GT
Μηνύματα: 732
Προεπιλογή Απάντηση: Ομαδική αγορά προστατευτικού φτερού πίσω τροχού για GS 1200

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από chrhld Εμφάνιση μηνυμάτων
Δεν χρειάζεται πατρόν.
Στείλε μου την διευθυνση σου στο info@hld.gr
Θα σου στείλω τα δύο νέα κομμάτια με τις αλλαγές και οδηγίες για το πως θα το τοποθετήσης.
Αυτό ισχυει για όποιον άλλον είναι στην επαρχία.
Μετά μου στέλνεις πίσω τους παλαιούς βραχίονες, με χρέωση δική μου.
Χρήστο μπορείς να στείλει και τα δικά μου στον Vaska και θα κανονίσω εγώ με το Vaska να σου τα στείλουμε μαζί. Δεν υπάρχει λόγος να πληρώνουμε διπλά μεταφορικά. Ευχαριστώ
  #297  
Παλιό 23-11-2010, 13:34
chrhld Ο/Η chrhld βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Junior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jun 2010
Περιοχή: Kallithea
Μηνύματα: 22
Προεπιλογή Απάντηση: Ομαδική αγορά προστατευτικού φτερού πίσω τροχού για GS 1200

Οκ. Στείλτε μου τα στοιχεία σας και τηλέφωνο στο info@hld.gr
Θα γίνουν όλες μαζί οι αποστολές της επαρχίας.
  #298  
Παλιό 29-11-2010, 00:09
KRASOPATERAS Ο/Η KRASOPATERAS βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Apr 2010
Περιοχή: Σχηματάρι
Μoto: GS 1200 08
Μηνύματα: 694
Προεπιλογή Απάντηση: Ομαδική αγορά προστατευτικού φτερού πίσω τροχού για GS 1200

Ένα πράμα που με έχει ενοχλήσει είναι οτι μου έχει ξεβιδωθεί δύο φορές και στους δύο βραχίονες…..
  #299  
Παλιό 29-11-2010, 01:13
ThanDim Ο/Η ThanDim βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Feb 2009
Περιοχή: Καλαμάτα
Μoto: R1200GS 05
Μηνύματα: 492
Προεπιλογή Απάντηση: Ομαδική αγορά προστατευτικού φτερού πίσω τροχού για GS 1200

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από KRASOPATERAS Εμφάνιση μηνυμάτων
Ένα πράμα που με έχει ενοχλήσει είναι οτι μου έχει ξεβιδωθεί δύο φορές και στους δύο βραχίονες…..
Αυτό δεν είναι και ....τόσο καλό!! Ειδικά αν σκεφτείς οτι ο ένας κρατιέται στην δαγκάνα του πίσω φρένου και ο άλλος στην κόντρα του διαφορικού!

Βάλε στο μεν πρώτο κόλλα σπειρώματος και στο άλλο παξιμάδι ασφαλείας με επιπλέον γκρόβερ!

Βρε Γιάννη, εγώ θα στα λέω;;;
  #300  
Παλιό 24-12-2010, 14:50
chrhld Ο/Η chrhld βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Junior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jun 2010
Περιοχή: Kallithea
Μηνύματα: 22
Προεπιλογή Απάντηση: Ομαδική αγορά προστατευτικού φτερού πίσω τροχού για GS 1200

Αγαπητοί φίλοι.
Δυστιχώς υπάρχει και άλλο κρούσμα με φτερό που έσπασε.
Δεν μπορώ να καταλάβω πως συμβαίνει αυτό.....
Εχώ κάνει ότι περισσότερο μπορούσα να κάνω....
Κάποια παιδιά δεν έχουν πρόβλημα, ενώ κάποιοι άλλοι έχουν.
Εγώ από την πλευρά μου προσπαθώντας να είμαι όσο το δυνατόν πιό συνεπείς σε αυτό που κάνω, επαναλαμβάνω αυτό που έχω ξαναπεί.
Αν κάποιος έχει το όποιο πρόβλημα ή νοιώθει κάποια ανασφάλεια με το φτερό, μου το επιστρέφει και πέρνει τα χρήματα του.

Αυτά. Λοιπάμε αν δημιουργησα προβλήματα σε κάποια παιδιά.
Σας ευχαριστώ.

Καλές γιορτές σε όλους..................

Χρήστος
Κλειστό θέμα


Κανόνες καταχώρησης
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο HTML κώδικας ειναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;

Σχετικά Θέματα
Θέμα Δημιουργός Forum Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
Λασπωτήρας πίσω τροχού για GS 1200 Carduelis Εξοπλισμός μοτοσικλέτας 36 15-03-2011 11:31
Προστατευτικό φτερό πίσω τροχού BMW R 1200 GS/Adv S.T Εξοπλισμός μοτοσικλέτας 17 25-10-2010 18:58
Κατασκευή πίσω χαμηλού φτερού για 1200gs gandreas Εξοπλισμός μοτοσικλέτας 71 13-09-2010 02:04


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 22:33.


vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!