GS Forum

Πήγαινε πίσω   GS Forum > -----> Ταξίδια - Συναντήσεις > Προτάσεις για κοπάνα - μοτοσυναντήσεις/μοτοπαρέες

Αγαπητά μέλη & φίλοι, το GS Forum, μετά από την πολυετή & καθ’ όλα επιτυχημένη πορεία του, εξακολουθεί να παραμένει online,

ώστε οι αναγνώστες του να έχουν πρόσβαση σε όλα τα θέματα του ενδιαφέροντός τους, για ενημέρωση και μελλοντική αναδρομή.

Σας ευχαριστούμε μέσα από την καρδιά μας για την αγάπη και την εμπιστοσύνη που μας δείξατε όλο αυτό το διάστημα

και καταστήσατε την διαδικτυακή αυτή συντροφιά σημείο αναφοράς για τα ελληνικά μοτοσυκλετιστικά δρώμενα και όχι μόνον.

Το μόνο βέβαιο είναι ότι, το ταξίδι συνεχίζεται ...
Απάντηση
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #1  
Παλιό 02-06-2009, 14:10
γιαγια αρκουδα Ο/Η γιαγια αρκουδα βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2009
Περιοχή: ν. φιλαδελφεια
Μoto: BMW K 1200 LT NEXUS 500 AX1 HONDA KABASAKI ZX636RR GSR600 SUZUKI
Μηνύματα: 396
Προεπιλογή Ψηφίζω …. Παραλία….. 6-7-8/6 /2009

Ψηφίζω …. Παραλία….. 6-7-8/6 /2009

Το Σάββατο το μεσημέρι λέω για το 3ημερο να πάω βόλο και να γυρίσω το Πήλιο. Κάνω πρόταση σε όσους θέλουν να έρθουν . παραμονή στο γνωστό στους μοτοσικλετιστές κάμπινγκ συκιά. Θα κάνουμε βόλτες προς το τρικερι αλλά και τον γύρο του Πηλίου. Τα μέρη είναι γνωστά από εμένα λόγο καταγωγής και ξέρω που έχει καλό φαγητό , τσίπουρο. Αλλά και ωραία μέρη για μπανακι όσοι θέλουν, αλλά και για να δουν υπέροχα τοπία. Το κάμπινγκ είναι πριν τα καλά νερά στον παραλιακό δρόμο προς τρικέρι . από εκεί βέβαια πρωτινό εκτός από τις μότο βόλτες και μια βόλτα με το ιστορικό τρενάκι που μας πάει στο Πήλιο. Εκεί στο χωριό μηλιές θα φάμε και μπουμπάρι (αχ παναγία μου τι λέω ο άνθρωπος, μου τρέχουν τα σάλια ) και παραδοσιακά γλυκάκια του κουταλιού…(φωνή από το βάθος…..) <<σκάσε ρεεεεε ταγκιάσαμε από την γλύκα….>>
Στο κάμπινγκ μπορούν να μας διαθέσουν τραπέζια και καρέκλες άλλα και μια μεγάλη ψησταριά αν θελήσουμε να ψήσουμε τίποτε μπρινζιλιδια και βολιωτικα λουκάνικα (η ιδία φωνή από το βάθος…… ) <<ρεεεεεεεε βγάλε τον σκασμό επιτέλους και θέλουμε να κάνουμε δίαιτα……>> εδω το λινκ για το κάμπινγκ και το τηλέφωνο μου είναι 6977 290 361 Ρούσσος Γιώργος

http://www.sunshine-campings.gr/campings/sikia/greek/information.html
Reply With Quote
  #2  
Παλιό 04-06-2009, 15:10
pepax66 Ο/Η pepax66 βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: Νίκαια
Μoto: ΘΥΜΑ ΚΡΙΣΗΣ
Μηνύματα: 2,021
Προεπιλογή Απάντηση: Ψηφίζω …. Παραλία….. 6-7-8/6 /2009

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από γιαγια αρκουδα Εμφάνιση μηνυμάτων
Ψηφίζω …. Παραλία….. 6-7-8/6 /2009

. Θα κάνουμε βόλτες προς το τρικερι αλλά και τον γύρο του Πηλίου. Τα μέρη είναι γνωστά από εμένα λόγο καταγωγής και ξέρω που έχει καλό φαγητό , τσίπουρο.

http://www.sunshine-campings.gr/campings/sikia/greek/information.html

Μιά που τα ξέρεις τα μέρη θα ήθελα να με βοηθήσεις σε κάτι! Πήγα σε ένα χωριό στο δρόμο προς το Τρικερι έκανα δεξιά πρέπει να ήταν πριν το Νησί και το όνομα του ήταν κάτι σε σκοτινό πράγμα ! Το θέλω γιατί έφαγα ένα φοβερό μεζέ στην τελευταία ταβέρνα καπνιστό μπακαλιάρο και θέλω να στείλω ένα φίλο για προμήθεια............ και δεν θυμάμε το όνομα του χωριού
Reply With Quote
Απάντηση


Κανόνες καταχώρησης
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο HTML κώδικας ειναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;

Σχετικά Θέματα
Θέμα Δημιουργός Forum Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
Balkans Adventure 2009 / 15-26 July 2009 SpanosNikos Ταξίδια στο εξωτερικό 28 17-06-2010 13:34


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 20:21.


vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!